№1 Сиќымов округтік сайлау комиссиясы отырысыныѕ



жүктеу 146.98 Kb.
Дата26.02.2018
өлшемі146.98 Kb.
түріҚұрамы

Ақсу аудандық сайлау комиссиясының құрамы
Орталығы: Жансүгіров ауылы, Мұратбаев көшесі №1, аудандық кітапхана ғимараты,тел тел.22800.

Комиссия төрағасы - Исанова Орал

Комиссия төрағасының орынбасары - Мұстапова Күлбаш Құрманғалиқызы

Комиссия хатшысы - Әбдікерова Гуля Жалимханқызы

Комиссия мүшелері - Беглов Руслан Белялұлы, Қойшыбаева Кеукер Нұртайқызы, Өміралин Аманкелді, Чанкутов Боранбай.
Ақсу ауданы бойынша учаскелік сайлау комиссиялары
1 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жансүгіров ауылы, Жұмашев көшесі №49, Есмұрат Сиқымов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.20270.

Комиссия төрағасы - Құрманғалиева Бақыт Нұрсеитқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Кикимова Зәмзагүл Сейітқажықызы

Комиссия хатшысы - Нұрлыбекова Гүлжан Мейрамғалиқызы

Комиссия мүшелері - Мұсанов Мұрат Бегалыұлы, Тұлымшақова Күлзира, Тұрысбекова Айгүл Тұрлыбекқызы, Шокпаров Нұрлан Нұрханұлы.


2 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жансүгіров ауылы, Желтоқсан көшесі №6, Қаныш Имантайұлы Сәтбаев атындағы орта мектеп гимназиясы, тел.22441.

Комиссия төрағасы - Нұрахметов Берік Тұрсынбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Башаева Динара Еділбекқызы

Комиссия хатшысы - Қаметжанова Айнұр Нұрғазықызы

Комиссия мүшелері - Қасымбекова Бақытгүл Баймұхаметқызы, Нұрханова Мақпал Қайратханқызы, Сыдыгалиев Нұрсалық Иманғалиұлы, Тұрбеков Айдын Ахметұлы.


3 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жансүгіров ауылы, Қабанбай батыр көшесі №43, «Ақын Сара» мәдени жастар орталығы,тел.20651.

Комиссия төрағасы - Еспаев Сәкен Тоғызбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Тлеубаев Қуаныш Мәсімханұлы

Комиссия хатшысы - Сейпылғазиева Сәлима Сейпылғазықызы

Комиссия мүшелері - Ермекова Ардақ Бейсембекқызы, Қалдыбаев Пазлитен Зекенұлы, Құмашбаева Әлия Бөлекбайқызы, Серікбай Рүстем Серікбайұлы.


4 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көкөзек ауылы, Алтынсарин көшесі №5, Қуат Терібаев атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.28836.

Комиссия төрағасы - Ноғайбаев Ермек Ембергенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Мұхаметалина Гүлжан Төкенқызы

Комиссия хатшысы - Демекеева Гүлнар Тұрсекенқызы

Комиссия мүшелері - Бапышева Зульфия Маулетқызы, Ноғайбеков Қойжан Сыдықұлы, Солтанбаева Айнұр Ілібекқызы, Үкібаев Абай Әлмұхамбетұлы.


5 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Алтынарық ауылы, Мектеп көшесі №1, Қаракемер орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29695.

Комиссия төрағасы - Жазылбекова Айгүл Несіпбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Тілеужанов Жетпісбай Бекетұлы

Комиссия хатшысы - Дарубаева Жанар Молдаханқызы

Комиссия мүшелері - Ақбаева Қымбатты Мұсағалиқызы, Жуанышев Талғат Жұмашұлы, Нұрбаева Гаухарбану Дүйсебекқызы, Хайдаров Аслан Қайратұлы.


6 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Энергетик ауылы, О.Кошевой көшесі №4, Ақсу аудандық электрожүйелерінің ғимараты,тел.21249.

Комиссия төрағасы - Уайсова Жанат Ілиясқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Сағымбаева Күншайм Жүнісбайқызы

Комиссия хатшысы - Қазыбаев Бауыржан Сейітжанұлы

Комиссия мүшелері - Әмзиева Әсем Маратқызы, Дүйсекова Эльмира Жұмағазықызы, Зияшева Қымбат Ерәділқызы, Кресбеков Саутбек Базарбайұлы.


7 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есеболатов ауылы, Жамбыл көшесі №8, Нұрсұлтан Есеболатов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29335.

Комиссия төрағасы - Әлімғалиева Жаухар Әлімғалиқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Сағымбаева Әсел Молдахметқызы

Комиссия хатшысы - Аханбеков Сағатбек Жұмашұлы

Комиссия мүшелері - Бейсбеков Самархан Болатханұлы, Досбаева Әсем Серікқызы, Сүлейменов Құлжабек Жұмағұлұлы, Төкенова Сандуғаш Сламбекқызы.


8 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қызылқайың ауылы, Орталық көшесі №12, Қызылқайың негізгі орта мектебі, тел.29332.

Комиссия төрағасы - Тойшыбекова Айзат Жанбырбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Садықова Бақыт Жалғасбайқызы

Комиссия хатшысы - Уәлиев Талғат Сайлаубекұлы

Комиссия мүшелері - Байсбекова Кеукер Сейтқажықызы, Егізбаев Бауыржан Қажияхметұлы, Жақсыбекова Гүлжамал Абдыхалыққызы, Разбеков Ақыл Жақанұлы.


9 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Еңбек ауылы, Мәкей көшесі №3, Қарасу негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29323.

Комиссия төрағасы - Досаев Тұрсынбек Тезекбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Барлыбаев Санат Сермұханбетұлы

Комиссия хатшысы - Нүсіпова Мәйке Амангелдіқызы

Комиссия мүшелері - Жақсылықов Әуелбек Қамалбекұлы, Рақышев Сәбит Егеубекұлы, Рахатов Кенесбек, Салкеев Қайрат Ермекұлы.


10 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Тарас ауылы, Орталық көшесі №7, Тарас негізгі орта мектебі, тел.29322.

Комиссия төрағасы - Қонаев Битөлеу

Комиссия төрағасының орынбасары - Нұғыманов Ерлан Мұратұлы

Комиссия хатшысы - Сабалақов Бауыржан Өтегенұлы

Комиссия мүшелері - Аязбаев Сәбетбек Бекшетайұлы, Кәріпбаев Асқар Ескендірұлы, Қасымова Гүлшат Айткәрімқызы, Құдайбергенов Серік Қалижапарұлы.


11 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Кеңжыра ауылы, Әкімшілік көшесі №10, Кеңжыра орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29317.

Комиссия төрағасы - Қуатбекова Салтанат Нұрғұмарқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Молдахметов Серік Шахарұлы

Комиссия хатшысы - Жеңіс Әйгерім Сүлейменқызы

Комиссия мүшелері - Қалибаева Айгүл Сыдықбекқызы, Қуандықов Талғат Биғалиұлы, Рамазанова Ләйлә Жүрсінқызы, Оңғарова Сәния Қасымқызы.


12 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаракөз ауылы, Жансүгіров көшесі №11, Қызылорақ орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29296.

Комиссия төрағасы - Кітапиянов Дүйсен

Комиссия төрағасының орынбасары - Мұхамадиев Тәңірберген Жұмаділұлы

Комиссия хатшысы - Шонаева Ғалия Иманшәріпқызы

Комиссия мүшелері - Ардабаева Толқын Жақсыбекқызы, Абеева Багдагүл Жұмағалиқызы, Қуандықов Нұрғали Батырханұлы, Мәженова Барқытбала Оспанқызы.


13 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Кеңғарын ауылы, Шірікарал көшесі №34, Кеңғарын негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29298.

Комиссия төрағасы - Ахметжанов Қайрат Мұхаметбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Жұмабеков Қаржаубай Бармақбайұлы

Комиссия хатшысы - Абдықадырова Күнсара

Комиссия мүшелері - Әшімханова Бақыт Құмарқызы, Батырбаев Сәдетбек Бейсенбекұлы, Құмарбеков Қуат Қабдолдаұлы, Смағұлов Ақылбай Сансызбайұлы.


14 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жаңалық ауылы, Диханбай көшесі №1, Жаңатілеу орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.27187.

Комиссия төрағасы - Сқақов Қаблақат Қызырұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Ыдырышбаева Гүлмира Қожахметқызы

Комиссия хатшысы - Нұрғожина Айгүл Нұрханқызы

Комиссия мүшелері - Есіркенова Гүлмира Бижігітқызы, Мардамқұлова Күнсұлу, Молжігітов Кемелхан Ахашұлы, Тайборин Әділжан Әбеубекұлы.


15 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Сағабүйен ауылы, Абылайхан көшесі №24, Сағабүйен ауылдық мәдениет үйі,тел.50092.

Комиссия төрағасы - Мұсағалиев Ермек Жанпейісұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Сүлейменова Шолпан Маратқызы

Комиссия хатшысы - Әмірова Айгүл Айтмұхамбетқызы

Комиссия мүшелері - Балықбаева Гүлнар Құдайбергенқызы, Құтымбекова Дәмежан Айтжанқызы, Мұраталина Айгүл Телманқызы, Шөмшеков Асқар Үсенұлы.


16 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қарашілік ауылы, Қастекбаев көшесі №9, Қарашілік орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29539.

Комиссия төрағасы - Өрісбаев Әскербек Орынұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Әбішева Мәкен Сәбетайқызы

Комиссия хатшысы - Омарбаева Нүргүл Советбекқызы

Комиссия мүшелері - Қалиева Гүлбақыт Қайратқызы, Қастекбаева Салтанат Тұрсынқызы, Оразбаев Қайрат Малдыбайұлы, Тойшыбеков Биғали Досқалиұлы.


17 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ойтоған ауылы, Әділбеков көшесі №10, Ілияс Жансүгіров атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.27121.

Комиссия төрағасы - Шатырбаева Гүлжан Сейлханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Сағымбаева Айсұлу Есімғалиқызы

Комиссия хатшысы - Беков Нұрлан Рахымбекұлы

Комиссия мүшелері - Жанабаева Лаура Аутаханқызы, Жанботаева Бақытгүл Қадырсызқызы, Қасымжанова Жұмабике Шфйболатқызы, Қойсынова Алмагүл Баяхметқызы.


18 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Үлгілі ауылы, Талдыөзек көшесі №1, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимараты,тел.23400.

Комиссия төрағасы - Тынышбаев Естібек Қанапиянұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Әубакіров Сейсембек Мұқанбекұлы

Комиссия хатшысы - Жиенгелдинова Айсұлу Төлеубекқызы

Комиссия мүшелері - Бейсенбаева Сәуле Зайтқызы, Бикенбаева Нұргүлсім Жиенбайқызы, Ербосынова Гүлімжан Базарбайқызы, Есенбаев Махамбет Советбекұлы.


19 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Сырттанов ауылы, Молдағали көшесі №4, Ғани Мұратбаев атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.50192.

Комиссия төрағасы - Әзібаев Мұрат Молдажанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Құсанбаев Есімбай Дүйсенбайұлы

Комиссия хатшысы - Махатова Күләш Зейноллақызы

Комиссия мүшелері - Әубәкірова Нәзира Қожабекқызы, Болысбаева Гүлшат Жұмаділқызы, Махмұтова Бақытгүл Сүлейменқызы, Шылғаубаев Талғат Мұратбекұлы.


20 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қопа ауылы, Балтабай көшесі №1, Шоқан Уалиханов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.87285921520.

Комиссия төрағасы - Әбілмәжінов Қуанышбек Советбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Сейтов Нұрболат Ботаұлы

Комиссия хатшысы - Естібаева Жазира Қамизақызы

Жанылдыққызы, Қыдырманова Майра Мерекеқызы, Мұсабеков Жандос Сүйеубекұлы.


21 Ақсу учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақсу ауылы, Жансүгіров көшесі №21, «Мамания» орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.24150.

Комиссия төрағасы - Ибраимова Рахат Нығметбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Амантаев Арнай Кәрімұлы

Комиссия хатшысы - Мұздыбаева Бақытнұр Құрмашқызы

Комиссия мүшелері - Ахметова Сәулет Садуақасқызы, Дүкенов Ыбырай, Кенжеғаранова Айнагүл Халелқызы, Таласбаев Мұхит Мұқашұлы.


22 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақын Сара ауылы, Ақын Сара көшесі №20, Абай атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен,Шолақөзек бастауыш мектебін қосқанда тел.27219.

Комиссия төрағасы - Артықбекова Нүргүл Қалмұханбетқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Мұқашев Болатбек Тұрарұлы

Комиссия хатшысы - Танысбекова Нағима Тлеуғалиқызы

Комиссия мүшелері - Бимолданов Мұхтар Есенәліұлы, Қылышбаева Бағила Қатренқызы, Тлеулина Сәния Андасқызы, Смағұлова Нәзгүл Жұмаханқызы.


23 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шолақөзек ауылы, Абай атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен Шолақөзек бастауыш мектебін қосқанда,тел.27166.

Комиссия төрағасы - Құмарова Құралай Сейтқалиқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Құдайбергенов Мұратхан

Комиссия хатшысы - Құсамбаева Бұлбұл Дүйсембайқызы

Комиссия мүшелері - Бимолданова Меруерт Есқалиқызы, Дерімсекова Қырғызхан Дәрубайқызы, Малыбаев Сағатбек Алдабергенұлы, Сүйіншібаева Зәуре Беделханқызы.


24 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақтөбе ауылы, Ақтөбе көшесі №3, Юрий Гагарин атындағы орта мектебі, Баласаз, Ақтөбе бастауыш мектептерін қосқанда, тел.87285920210.

Комиссия төрағасы - Жақсылықова Ұлжалғас Ақашқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Қадырсейітова Райхан Омарқызы

Комиссия хатшысы - Молдағалиева Ақбота Бейсенбайқызы

Комиссия мүшелері - Дүйсембеков Ермек Қызайханұлы, Исқақов Қоныратбек Молдажанұлы, Мұсабеков Қыдырбек Ибрагимұлы, Нұрбеделов Мақсат Әбеуұлы.


25 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Баласаз ауылы, Баласаз көшесі, Юрий Гагарин атындағы орта мектебі, Баласаз, Ақтөбе бастауыш мектептерін қосқанда тел.50261.

Комиссия төрағасы - Нүсіпов Қапалбек Кенесбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Белгиев Саят Берікболұлы

Комиссия хатшысы - Сыдықанов Берік Сатқанұлы

Комиссия мүшелері - Қанабекова Мөлдір Тынысбекқызы, Әукенова Бакытгүл Партизанқызы, Бекболатов Тәнірберген Жанғазыұлы, Кенесбекова Асель Серікжанқызы.


26 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ащыбұлақ ауылы, Мектеп көшесі №11, Мәншүк Мәметова атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.950364.

Комиссия төрағасы - Мырзекенов Асқар Өкенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Байқамитов Бауыржан Сәлімұлы

Комиссия хатшысы - Нұрмұхамбетова Бибігүл Әбілқиясқызы

Комиссия мүшелері - Алсаева Жанна Тұрсынмамедқызы, Байсалова Сәния Кәріпжанқызы, Қыстаубаева Гүлмира Бигелдіқызы, Нұрмұхамбетов Қыдырбек Дубекұлы


27 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Суықсай ауылы, Қызайбек көшесі №5, Юрий Гагарин атындағы орта мектебі, Баласаз, Ақтөбе бастауыш мектептерін қосқанда тел.950038.

Комиссия төрағасы - Мамбетова Бақытгүл Қасымжомартқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Бейсенғалиев Асхат Бейсенғалиұлы

Комиссия хатшысы - Айтқожанова Нүргүл Қыдырбекқызы

Комиссия мүшелері - Мерекенова Кенжегүл Қызайбекқызы, Ноғайбеков Тоқтархан Әбенұлы, Тұрғанбаева Әсия Есенаманқызы, Чемомбаева Айтжамал Кенжеғазықызы.


28 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Арасан-шекара заставасы, 2484 әскери бөлімі,тел.950040.

Комиссия төрағасы - Асанов Асылбек Сейдазымұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Қаһарманов Самат Ермекұлы

Комиссия хатшысы - Мұсабеков Мақсат Сексенұлы

Комиссия мүшелері - Иманқұлова Бақытгүл Қуатбекқызы, Ноғайбаев Жасұлан Төлендіұлы, Ноғайбеков Қажымұқан Тоқтарұлы, Тазабеков Айдар Ермұхамбетұлы.


29 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Арасан ауылы, Тұрғанбек көшесі №19, Барлыбек Сырттанов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, Қызылжар бастауыш мектебін қосқанда, тел.925439.

Комиссия төрағасы - Малтекбасов Амантай Жабықбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Ибраимова Бибігүл Құдайбергенқызы

Комиссия хатшысы - Рысбекова Манар Қалмұхамбетқызы

Комиссия мүшелері - Байатаева Гүлім Серікмұратқызы, Қалимолданова Бақытжан Жақанқызы, Омарханова Айжан Омарханқызы, Рахымжанова Ғалия Бауыржанқызы.
30 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі №17, Барлыбек Сырттанов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен Қызылжар бастауыш мектебін қосқанда тел.950041.

Комиссия төрағасы - Құдиярова Майра Бекежанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Бірқұрманова Гүлнар Бекішқызы

Комиссия хатшысы - Қуатова Гүлзада Қызайханқызы

Комиссия мүшелері - Баймұханова Ғалия Сатайқызы, Жақсыбаев Кенжебек Қамбарұлы, Құдияров Сайлаубек Көкежанұлы, Солтиева Ажар Бектұрғанқызы.


31 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қапал ауылы, Алыбаев көшесі №4, Қапал ауылдық мәдениет үйі,тел.21149.

Комиссия төрағасы - Қасымова Алима Саятқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Жүнісова Рысалды Шәймұратқызы

Комиссия хатшысы - Асылбекова Гүлнара Ермұхаметқызы

Комиссия мүшелері - Адамова Әлия Ешмұханбетқызы, Байғонов Мәлік Әшімбайұлы, Есімбаева Айкәрім, Жақсыбекова Гүлзада Балтабайқызы.


32 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қапал ауылы, Жібек жолы көшесі №15, Қапал кәсіптік-техникалық колледжі,тел.921415.

Комиссия төрағасы - Асылханов Ерболат Омарұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Елесбаев Алмұхамет Шаяхметұлы

Комиссия хатшысы - Күнболатова Күлән Құрманбекқызы

Комиссия мүшелері - Баянова Сандуғаш Есенгелдіқызы, Мұсанов Қалқабай Нұрәліұлы, Мұхиев Сәбит Байтұлы, Самаратова Асел Мәлікаждарқызы.


33 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көшкентал ауылы, Абай көшесі №12, Көшкентал орта мектебі,тел.951061

Комиссия төрағасы - Жолдыханов Сырым Ескелдіұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Мұсатағалиева Жұмахан Байғалиқызы

Комиссия хатшысы - Ансабаева Гүлжан Ермекқызы

Комиссия мүшелері - Әлдібекова Күлсін Төреханқызы, Әліпбеков Болатбек Ахтамбекұлы, Көлдеева Шынар Әділқызы, Ниязахунова Мәрия Қалиасқарқызы.


34 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көлтабан ауылы, Орталық көшесі №15, Көлтабан негізгі орта мектебі, тел.28171.

Комиссия төрағасы - Базаров Талап Темірбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Лебаева Бақыт Әлімбайқызы

Комиссия хатшысы - Біржанова Жамбы Құдайбергенқызы

Комиссия мүшелері - Жүнісова Фарида Шаймұратқызы, Құрманғалиева Дариға Наурызбайқызы, Мұқатова Сымбат Мұратқызы, Сүйдіналиева Индира Алтынбекқызы.


35 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қызылағаш ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі №29, Жансүгіров атындағы орта мектебі, тел.25313.

Комиссия төрағасы - Архабаев Нұрғазы Ерғазыұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Есенаманова Күләш Тілеулесқызы

Комиссия хатшысы - Досмақов Нұрлан Серікұлы

Комиссия мүшелері - Асылбаева Сайра Бибатырқызы, Кабдолданова Самал Алтынбайқызы, Қасимова Жұмагүл Әшімқызы, Нұғыманова Бақытгүл Тоқтасынқызы.


36 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақтоған ауылы, Дөсет ата көшесі №17, Қызылағаш негізгі орта мектебі, тел.28330.

Комиссия төрағасы - Асылбаев Тұрсынғали Исағалиұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Ибраимов Мұхтар Құдайбергенұлы

Комиссия хатшысы - Шокпытова Гүлнара Демесінқызы

Комиссия мүшелері - Байчигашева Ботагөз Жұмаханқызы, Екібаева Нұрлан Дауытқызы, Құнанбаева Айнаш Айтбайқызы, Рахметов Мәдіқадыр Сүлейменұлы.


37 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Алажиде ауылы, Мектеп көшесі №5, Алажиде орта мектебі, тел.87285920010.

Комиссия төрағасы - Арсыланов Руслан Әлімбатырұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Секенов Нұрлан Болатханұлы

Комиссия хатшысы - Байғұттанова Гүлнар Мамырбекқызы

Комиссия мүшелері - Әбішева Алма Сәбетайқызы, Дүйсебаев Қыдырбек Қабдолдаұлы, Құсмолданова Айгүл Нұрсапақызы, Тоқтарбаева Оралхан Тоқтарбайқызы


38 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Молалы ауылы, Сексенбай көшесі, №17, Мұхтар Әуэзов атындағы орта мектебі,тел.28291.

Комиссия төрағасы – Диханбаева Сәуле Исатайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Тлеубаев Қайрат Рысбекұлы

Комиссия хатшысы - Қыдыкенова Айда Жәрдембекқызы

Комиссия мүшелері - Исабеков Ақжолтай Құмарбекұлы, Мұқашева Күмісбала Алдабергенқызы, Ноғайбеков Темірбек Ембергенұлы, Үскенбаев Серік Манапұлы.


39 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Егінсу ауылы, Абай көшесі №14, Егінсу орта мектебі, тел.28179.

Комиссия төрағасы - Құрманғалиев Нұр Дәулеткелдіұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Молдағұмарова Меруерт Қожабекқызы

Комиссия хатшысы - Қазыкенов Роман Леонидович

Комиссия мүшелері - Анықбаева Нәзира Жалбасқызы, Батхолдинова Алмагүл Молдабайқызы, Дөсербаев Руслан Серікбайұлы, Нүрпейісова Нүргүл Дәулетханқызы.


40 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Құрақсу ауылы, Мектеп көшесі №17, Құрақсу орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.23407.

Комиссия төрағасы - Ерболаев Күнғали Айғалиұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Байханов Тұрарбек

Комиссия хатшысы - Ақбасова Сарқыт Бидаліқызы

Комиссия мүшелері - Жұмашев Қанат Балтабекұлы, Қыдырбеков Бақытжан Тәнірбергенұлы, Өмірбаев Әнуар Төлеубайұлы, Үкібаева Мәрия Мұқатқызы.


41 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Матай ауылы, Депо көшесі №26, Матай пайдалану локомотив депосы,тел.62897.

Комиссия төрағасы - Қайранбаев Серікқали Әбілұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Рысбаев Сағатбек Саттыбекұлы

Комиссия хатшысы - Ахметова Гүлнар Құмарбекұлы

Комиссия мүшелері - Ахмолданов Әділкес Сатыпалдыұлы, Белдікбаева Эльмира Сембекқызы, Лекерова Әлия Шаяхметқызы, Рахижанова Қатыш Сембекқызы.


42 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Матай ауылы, Бейсенбеков көшесі №45, Матай орта мектебі, тел.28735.

Комиссия төрағасы -Тлеубекова Зәмзагүл Заманбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Искакова Күлжаш Садырбайқызы

Комиссия хатшысы - Жақсыбаева Айдана Зейілқызы

Комиссия мүшелері - Ахмадиева Күлән Қадырқызы, Байғожанова Эльмира Михайлқызы, Құрманова Мақпал Қасымбекқызы, Сейлғазинов Бейсен Айтмұқанұлы.


43 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Матай ауылы, Қисабек көшесі №13, ірілендірген Ақтоғай жол дистанциясының Матай учаскесі,тел.23487.

Комиссия төрағасы - Қисабеков Ғалым Айтқалиұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Доспаев Жетпісбай Қалибекұлы



Комиссия хатшысы - Райсова Мерей Қуанышқызы

Комиссия мүшелері - Шарипова Дана Мырзағалиқызы,Берлікенова Нұрбала Кәрібайқызы, Нұршабаева Раушан Сейдахметқызы, Үсенов Мақсат Құдайбергенұлы.

Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет