Анализ работы


Аудандық Махамбет оқуларының анықтамасы



жүктеу 1.15 Mb.
бет3/7
Дата19.10.2017
өлшемі1.15 Mb.
1   2   3   4   5   6   7

Аудандық Махамбет оқуларының анықтамасы

«Мен – Өтемістің баласы Махамбет атты батырмын» бөлімі бойынша





Аты-жөні

Мектебі

Сыныбы

Орны

1

Санатбек Ақбота

Б.Бейсекбаев ат.о.м.

8 сынып

1 орын

2

Серікқали Әсел

Береке орта мектебі

8 сынып

2 орын

3

Асқар Елнұр

Топар о.м.

5 сынып

2 орын

4

Айдар Гүлжан

Ы.Алтынсарин ат.о.м.

8 сынып

3 орын

5

Қойшыбай Әділ

Ә.Ахметов ат.о.м.

8 сынып

3 орын

6

Қайрат Бағлан

Ж.Бәрібаев ат.о.м.

10 сынып

3 орын

7

Мәтхалық Дамир

Д.Қонаев ат.о.м.

8 сынып

Ынт

8

Алиха Айдана

Үшжарма о.м.

6 сынып

ынт


«Ұлы арман» бөлімі бойынша



Аты-жөні

Мектебі

Сыныбы

Орны

1

Нұрсапа Тоқжан

№1 Жамбыл ат.о.м.

10 сынып

1 орын

2

Айдар Берік

Ақкөл о.м.

5 сынып

2 орын

«Тартынбай сөйлер асылмын» бөлімі бойынша





Аты-жөні

Мектебі

Сыныбы

Орны

1

Күмісбек Мұхтар

№1 Жамбыл ат.о.м.

10 сынып

1 орын

2

Қайрат Рамазан

Мектеп - интернат

9 сынып

2 орын

3

Жаңабай Алмас

Қарағаш о.м.




2 орын

4

Сабырбай Ділшат

Д.Қонаев ат.о.м.

8 сынып

3 орын

5

Жақай Айдана

Бірлік о.м.




3 орын

6

Қанатбек Серікбол

Көкжиде о.м.

7 сынып

3 орын

7

Сұлтанбек Елдар

Ж.Бәрібаев ат.о.м.

5 сынып

ынт

8

Кәрібек Айбын

Мектеп - интернат

8 сынып

ынт

9

Марат Айгерім

Береке о.м.




ынт


Аудандық І.Жансүгіров оқуларының анықтамасы

2012 жылдың 10 мамыры күні Ақдала орта мектебінде аудандық Ілияс оқулары отті. Сайысқа ауданның 21 мектебінен 16 мектеп қатысты.


Сайыс нәтижесі төмендегідей:




Аты-жөні

Сыныбы

Орны

Мектебі

1

Тоқтасынова Ақкербез

7 сынып

Бас жүлде

Топар о.м.

2

Әлімбекова Салтанат

10 сынып

1 орын

Ж.Бәрібаев ат.о.м.

3

Нурмали Айғаным

10 сынып

2 орын

Жиделі о.м.

4

Жужиева Маржан

7 сынып

2 орын

Мектеп – интернат

5

Мұхамбет Айман

9 сынып

3 орын

Үлгілі о.м.

6

Асан Елдос




3 орын

№2 Жамбыл ат.о.м.

7

Ерғали Гүлбақыт

6 сынып

3 орын

Д.Қонаев ат.о.м.

8

Шәкір Тоқжан

8 сынып

ынталандыру

Қарағаш о.м.

9

Бекен Нұргул

11 сынып

ынталандыру

Б.Бейсекбаев ат.о.м.

10

Ізтілеу Нұрайым

9 сынып

Ынталандыру

Ақдала о.м.

Дарындылықты анықтау ол – олимпиадалар, оқушылардың ғылыми жарыстары, конференциялар, байқаулар өткізу арқылы анықталады. Ауданда атқарылған дарынды балалармен жұмыстарға талдау жасай келе, дарынды балалармен жұмыс жасау жүйелі жолға қойылған деп айтуға болады.

2012 жылдың 1-2 наурыз аралығында өткен облыстық КҒА-ның конференциясында 4 оқушы жүлделі 1-орынды жеңіп алды. .Облыстық конференцияға 19 оқушы қатысып, оның 4-і І,ІІ,ІІІ жеңімпаздары атанды да, 15-і «Алғыс хатпен» марапатталды.





Аты-жөні

Жұмыс тақырыбы

Мектебі,сыныбы

Секциясы

Жетекшісі

1

Жанкетаев Ернар

Аспансыры

Б.Бейсекбаев о.м,10 сынып

Астрономия

Ахажанова К

2

Жанкетаева Жанзия

Ұлттық ойындар-халық педагогикасының құрамдас бөлігі

Бақанас о.м,

9 сынып


Этнопедагогика

Ахажанова К

3

Омархан Рауан

Электростатика бөліміне есептер шығарудың тиімді жолдары

Береке о.м,

11 сынып


Жер және космос

Нұрқанова Л

4

Жуыстай Гүлдана

Тез есептеу әдістері

Д.Қонаев ат.о.м,

9 сынып


Математика

Бейсекбаева Г

2012 жылдың мамыр айында өткен республикалық КҒА-ның ғылыми конференцияда 3 оқушы жүлделі 2,3 орындарға ие болды.

Облыстық «Дарын» ғылыми жоба жарысына 8 оқушы қатысып, 8- де жүлделі 2,3 орындарды иеленді.






Аты -жөні

Ғылыми жоба тақырыбы

Секция

Сынып

Мектебі

Жетекшісі

1

Сейсетаева Тамаша

Алтын тамырдың емдік қасиеттері

Биология

11

Ж.Бәрібаев

Жорғабаева Г

2

Жанкетай Ернар

Аспан сыры

Жер және космос

10

Б.Бейсекбаев

Ахажанова К

3

Гапарберген Макпал

Мир и человек в произведениях Олжаса Сулейменова и Мухтара Шаханова

Әдебиет

11

№1 Жамбыл ат.о.м

Аухадиева Л

4

Асхат Алима

Ақдала алқабында күрішті көшетпен өсіру тәсілі

Қоршаған ортаны қорғау

8

Ы.Алтынсарин

Абитбекова Ж

5

Төлеубек Гүлсезім

Ауаның химиялық жолмен ластануы

Химия

10

Береке о.м

Кенжебекова М

6

Ертай Динара

Сексеуіл қалдықтарын өңдеудің экономикалық маңызы

Қоршаған ортаны қорғау

9

Үлгілі о.м

Алпарова С

7

Ораз Гүлдана

1927-1938 жылдардағы қуғын-сүргінге ұшыраған Балқаш ауданының азаматтары

Өлкетану

9

Д.Қонаев

Қағазбекова М

8

Фермебек Толғанай

Сопоставление русских и казахских в речи

Тілтану

10

Ақкөл о.м

Сыдықбаева Шамшия

Қазақстан республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы №500 бұйрығы мен облыстық білім басқармасының бекітілген жоспарына сәйкес (319 бұйрық) 2012 жылы 27-28 қаңтар аралығында өткен облыстық пән олимпиадасына аудан мектептерінен 22 қатысты.(1 оқушы ауырып қалды). Олардың 14 жүлделі орындарды иеленді.



Олимпиадаға Бақанас, Б.Бейсекбаев, Ы.Алтынсарин, Ақдала, Д.Қонаев, Үлгілі, №1 Жамбыл, Бірлік,Ақкөл және Бақанас мектеп-интернаты орта мектептерінен қатысқан оқушылар өз біліктіліктерін көрсетіп аудан намысын қорғай білді.



Аты жөні

Пәні

Мектебі

Орны

1

Мектепбаев Бауыржан

Биология

Д.Қонаев

ІІІ орын

2

Берік Анел

Биология

Ы.Алтынсарин

ІІІ орын

3

Ахан Айтолқын

Биология

Бақанас о.м

ІІ орын

4

Қайрат Аяжан

Химия

Үлгілі о.м

ІІ орын

5

Қайратбек Қамар

Химия

№1 Жамбыл

ІІІ орын

6

Шакуали Айдос

Құқық негіздері

Ы.Алтынсарин

ІІІ орын

7

Қасымхан Еңлік

Құқық негіздері

№1 Жамбыл

ІІІ орын

8

Азамат Асқар

Матемаика

Б.Бейсекбаев

ІІІ орын

9

Югай Марина

Орыс тілі қаз сын

Бірлік о.м

ІІІ орын

10

Қайрат Рамазан

Қаз тілі

Мектеп-интернат

ІІІ орын

11

Нұртай Сұлтан

Тарих

Ақкөл о.м

ІІІ орын

12

Ерасыл Айбар

Тарих

Б.Бейсекбаев

ІІІ орын

13

Нұрғали Балжан

Физика

Мектеп-интернат

ІІІ орын

14

Дархан Айдана

Физика

Ақдала о.м

ІІ орын




Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3   4   5   6   7


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет