Қазақстан халқы ассамблеясының «МЫҢ бала» республикалық МӘдени-ағартушылық жобасының жеңімпаздары «Тәуелсіздік – тірегім»



жүктеу 25.66 Kb.
Дата14.07.2018
өлшемі25.66 Kb.

ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫ АССАМБЛЕЯСЫНЫҢ «МЫҢ БАЛА» РЕСПУБЛИКАЛЫҚ МӘДЕНИ-АҒАРТУШЫЛЫҚ ЖОБАСЫНЫҢ ЖЕҢІМПАЗДАРЫ
«Тәуелсіздік – тірегім» бағыты бойынша:



  1. Виктория Нем, Астана қаласы




  1. Мария Рожицына, Алматы қаласы




  1. Яна Крючек, Ақмола облысы




  1. Надежда Тимощук, Ақтөбе облысы




  1. Дильбара Абдувалиева, Алматы облысы




  1. Михаил Напылов, Атырау облысы




  1. Анна Панкратова, Батыс Қазақстан облысы




  1. Шахзода Абдуллаева, Жамбыл обоысы




  1. Кристина Хван, Қарағанды облысы




  1. Анна Сувернева, Қостанай облысы




  1. Валерия Фролова, Қызылорда облысы




  1. Шазада Агамалиева, Павлодар облысы




  1. Сергей Воронцов, Солтүстік Қазақстан облысы




  1. Алена Архипова, Оңтүстік Қазақстан облысы




  1. Влада Козлова, Шығыс Қазақстан облысы



«Асыл сөз» мектебі бағыты бойынша:



  1. Даяна Потапова, Ақмола облысы




  1. Елизавета Бибрих, Ақмола облысы




  1. Владимир Большаков, Қарағанды облысы




  1. Гулбазар Абдурашитова, Алматы облысы




  1. Диана Маркабронова, Атырау облысы




  1. Александр Ильенков, Шығыс Қазақстан облысы




  1. Дильназ Мустафаева, Батыс Қазақстан облысы




  1. Камила Мухаммадова, Жамбыл облысы




  1. Максим Войтенко, Қарағанды облысы




  1. Седа Гасанова, Маңғыстау облысы




  1. Алишер Розметов, Қызылорда облысы




  1. Ирина Бондарь, Павлодар облысы




  1. Данил Козлов, Павлодар облысы




  1. Ольга Берг, Павлодар облысы




  1. Зайнаф Набиева, Солтүстік Қазақстан облысы




  1. Сергей Ахмедов, Қостанай облысы




  1. Галина Жукова, Солтүстік Қазақстан облысы




  1. Турал Мамедов, Алматы қаласы




  1. Оксана Гольм, Алматы қаласы




  1. Фэридэ Байгозина, Астана қаласы




  1. Алексей Черкезюк, Қызылорда облысы




  1. Валерия Валитова, Оңтүстік Қазақстан облысы




  1. Жафар Агади, Оңтүстік Қазақстан облысы

«Мемлекеттік тіл Тәуелсіздіктің тірегі» атты бейне роликтер байқауы бойынша:



  1. Радмиль Адгамов, Атырау облысы




  1. Екатерина Найверт, Шығыс Қазақстан облысы




  1. Светлана Мурзина, Батыс Қазақстан облысы




  1. Марина Устинова, Жамбыл облысы




  1. Мирас Рихард, Қарағанды облысы




  1. Ольга Тихова, Қостанай облысы




  1. Денис Конохов, Астана қаласы

Erlaha

прямоугольник 58




Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет