Қазақстан республикасының Қосымша білім беру педагогикалық Қызметкерлерінің секциясы «Қосымша білім беру саласын жаңҒырту арқылы білім алушылардың ҚОҒамдық санасын қалыптастыру»



жүктеу 101.19 Kb.
Дата12.09.2017
өлшемі101.19 Kb.

group 69




ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ҚОСЫМША БІЛІМ БЕРУ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРІНІҢ СЕКЦИЯСЫ

«ҚОСЫМША БІЛІМ БЕРУ САЛАСЫН ЖАҢҒЫРТУ АРҚЫЛЫ БІЛІМ АЛУШЫЛАРДЫҢ ҚОҒАМДЫҚ САНАСЫН ҚАЛЫПТАСТЫРУ»



Өткізу мерзімі: 2017 жылғы 7-8 тамыз

Өткізу орны: Алматы қаласы


7 тамыз, дүйсенбі




6 тамыз

Қатысушылардың келуі, «Өрнек» лагеріне орналастыру



ШЕБЕРЛІК-СЫНЫПТАР

7 тамыз

10.00 – 12.00


1 шеберлік-сынып


«Мектеп мұражайы – мұражайлық-педагогикалық және өлкетану жұмысының орталығы»
Модератор: Карамендинова Гульнара Мауткановна, И.В.Панфилов атындағы №54 Қазақстан-Ресей мектеп-гимназиясының директоры
Өткізу орны: И.В.Панфилов атындағы №54 Қазақстан-Ресей мектеп-гимназиясы, (Жібек Жолы к-сі, 73)
Өткізу уақыты: 10.00 – 12.00
Мақсатты топ: білім беру басқармаларының мамандары, педагогтер және оқушылар сарайының жетекшілері


2 шеберлік-сынып


«Кескіндеме және бейнелеу өнері»
Модератор: Беликбаева Ольга Анатольевна, Ә. Қастеев атындағы бейнелеу өнері және техникалық дизайн мектебінің педагогі
Өткізу орны: Ә. Қастеев атындағы бейнелеу өнері және техникалық дизайн мектебі, (Құрманғазы к-сі, Әуезов к-сінің бұрышы, 38а)
Өткізу уақыты: 10.00 – 12.00
Мақсатты топ: көркем-эстетикалық бағыттағы ұйымдардың жетекшілері мен педагогтері


3 шеберлік-сынып

«Музыка – адам эмоцияларының моделі»
Модератор Солодникова Любовь Витальневна, бейінді оқыту бойынша № 83 мектеп-гимназиясы директорының орынбасары
Өткізу орны: Оқушылар

сарайы (Достық к-сі, 124)


Өткізу уақыты: 10.00 – 12.00
Мақсатты топ: музыкалық бағыттағы ұйымдардың жетекшілері мен педагогтері

4 шеберлік-сынып


«Экологиялық квесттерді әзірлеу», «Экологиялық-биологиялық бағыттағы жаңа педагогикалық технологиялар», «Тұқымдарды қызықты өсіру»
Модераторлар: Бабай Инга Валерьевна, Гончарова Лидия Петровна, Янушевская Светлана Генадьевна, жас натуралистер станциясының қызметкерлері
Өткізу орны: жас натуралистер станциясы (Щеглова к-сі, 27)
Өткізу уақыты: 10.00 – 12.00
Мақсатты топ: экологиялық-биологиялық бағыттағы ұйымдардың жетекшілері мен педагогтері


5 шеберлік-сынып

Жоба презентациясы «Өз өлкеңді танып-білмей, әлемді тани алмайсын»
Модераторлар: Куандыков Нурбахыт Жангергенович, Турганбаева Кульзия Абдрашевна, жас туристер станциясының қызметкерлері
Өткізу орны: «Медеу» жас туристер станциясы (Горная к-сі, 309)
Өткізу уақыты: 10.00 – 12.00
Мақсатты топ: туристтік-өлкетану бағыттағы ұйымдардың жетекшілері мен педагогтері


6 шеберлік-сынып

«Робототехника, бағдарламалау, 2D, 3D дизайн»
Модератор: Дупик Андрей Александрович, Алматы қаласы Білім басқармасының қалалық білім берудегі жаңа технологиялардың ғылыми-әдістемелік орталығының директоры
Өткізу орны: Оқушылар сарайы (Достық к-сі, 124)
Өткізу уақыты: 10.00 – 12.00
Мақсатты топ: ғылыми-техникалық бағыттағы ұйымдардың жетекшілері мен педагогтері


Шеберлік-сыныптар

7 тамыз

13.50 -17.00


О.Таңсықбаев атындағы Алматы сәндік-қолданбалы өнер колледжінің студенттері және Оқушылар сарайы білім алушылары жұмыстарының көрмесі

(Оқушылар сарайының көрме залы)




7 шеберлік-сынып

Сәкен Майғазиевтің мектеп-студиясының ашылуы
Модератор: Майғазиев Сәкен Қордабайұлы, Оқушылар сарайы директорының орынбасары, «МузАрт» триосының солисті
Өткізу орны: Оқушылар сарайы (Достық к-сі, 124)
Өткізу уақыты: 13.50 – 14.20
Мақсатты топ: білім беру басқармаларының мамандары, көркем-эстетикалық бағыттағы ұйымдардың жетекшілері мен педагогтері


8 шеберлік-сынып

«Би өнері»
Модератор: Бектаев Бауыржан Жаканович, ҚР еңбек сіңірген өнер қайраткері, Оқушылар сарайының бөлім басшысы
Өткізу орны: Оқушылар сарайы (Достық к-сі, 124)
Өткізу уақыты: 13.50 – 14.20
Мақсатты топ: көркем-эстетикалық бағыттағы ұйымдардың, оқушылар сарайының жетекшілері мен педагогтері


9 шеберлік-сынып

Тірек орталығы бойынша экскурсия: Кәсіби бағдарлау залы (психодиагностикалау және кәсіби бағдарлау тестілеу бағдарламаларымен, Алматы қаласының барлық колледждері туралы презентациялық материалдары бар ақпараттық киосктермен таныстыру)
Модератор: Дупик Андрей Александрович, Алматы қаласы Білім басқармасының қалалық білім берудегі жаңа технологиялардың ғылыми-әдістемелік орталығының директоры
Өткізу орны: Оқушылар сарайы (Достық к-сі, 124)
Өткізу уақыты: 14.25 – 15.15

Мақсатты топ: экологиялық-биологиялық, ғылыми-техникалық, туристтік-өлкетану бағыттағы станциялардың және орталықтардың жетекшілері мен педагогтері
Өткізу уақыты: 15.20 – 16.10

Мақсатты топ: білім беру басқармаларының мамандары, көркем-эстетикалық бағыттағы ұйымдардың, оқушылар сарайының жетекшілері мен педагогтері


10 шеберлік-сынып

«Сарай әлемін ашамыз» танымдық экскурсия
Модераторлар: Съедина Лариса Юрьевна, Оқушылар сарайы директорының орынбасары, Таипова Зульфия Масимжановна, Оқушылар сарайының бөлім басшысы
Өткізу орны: Оқушылар сарайы (Достық к-сі, 124)
Өткізу уақыты: 14.25 – 15.15
Мақсатты топ: білім беру басқармаларының мамандары, көркем-эстетикалық бағыттағы ұйымдардың, оқушылар сарайының жетекшілері мен педагогтері
Өткізу уақыты: 15.20 – 16.10
Мақсатты топ: экологиялық-биологиялық, ғылыми-техникалық, туристтік-өлкетану бағыттағы станциялардың және орталықтардың жетекшілері мен педагогтері


16.30 – 17.00

Үлкен концерт залы. «Күлбике» бродвейлік шоу-мюзиклінен үзіндіні тамашалау (қазақстандық ағылшын тіліндегі «КЕLТ» театры )


8 тамыз, сейсенбі



Қосымша білім беру педагогикалық қызметкерлерінің секциясы

«Қосымша білім беру саласын жаңғырту арқылы білім алушылардың қоғамдық санасын қалыптастыру»

(өткізу форматы – онлайн тәртібінде)


Модератор: Шер Раиса Петровна, ҚР БҒМ Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығының директоры
Өткізу орны: Оқушылар сарайы (Достық к-сі, 124)
Өткізу уақыты: 10.00 – 12.30

Мақсатты топ: ҚР-ның Білім және ғылым, дін істері және азаматтық қоғам, мәдениет және спорт, ақпарат және коммуникациялар, ішкі істер министрліктері, жалпы орта, техникалық және кәсіби білім беру, жоғары және қосымша білім беру ұйымдары, ҮЕҰ, ата-ана қауымдастығы  





09.00 – 9.45

Қатысушыларды тіркеу:


10.00 – 10.05

Секцияның ашылуы
Шер Раиса Петровна, ҚР БҒМ Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығының директоры


10.05 – 10.10

Алғы сөз

Асылова Бибигуль Амангельдиновна, ҚР БҒМ вице-министрі





10.10 – 10.15

Алғы сөз
Қырықбаев Арман Оразбаевич, Алматы қаласы әкімінің орынбасары


10.15 – 10.20

Алғы сөз
Карина Шолпан Таңатовна, ҚР БҒМ Мектепке дейінгі және орта білім департаментінің директоры


10.20 – 10.40

Тікелей on-linе қосылу
(таяу және алыс шетел өкілдерінің алғы сөздері: РФ, Қытай, АҚШ)


10.40 – 10.45

Балалар мен жастардың отандық тарих, археология, этнография және мәдениет саласындағы ұжымдық және жеке тақырыптық ғылыми-зерттеу және шығармашылық жобаларға қатыстыру арқылы мәдениетті және ұлттың мәдени-генетикалық кодын сақтау
Мәжитов Саттар Фазылұлы, тарих ғылымдарының докторы, профессор, Халықаралық ақпараттандыру академиясының және Ресей жаратылыстану ғылымдары академиясының академигі, «Интеллект Орда» Халықаралық әлеуметтік-гуманитарлық зерттеулерді ықпалдастыру институтының Бас директоры


10.45 – 10.55

Н.Ә. Назарбаевтың «Болашаққа бағдар. Қоғамдық сананы жаңғырту» мақаласы аясында жастармен туристік-өлкетану жұмыстарын дамытудың жаңа философиясы жағдайындағы инновациялық идеялар
Имангулова Татьяна Васильевна, Қазақ спорт және туризм академиясы «Туризм» факультетінің деканы, ғылым кандидаты
Джандосова Ажар Санжаровна, ОФ «Тауасар фонд» г.Алматы


10.55 – 11.05

Стартап-презентация: «Тарихтың 25 шындығы – тарихи квест», «Кәсіпкерлік мектебі»
Хисматуллина Альфия Анваровна, Алматы қаласы Колледждер ассоциациясы президентінің орынбасары


11.05 – 11.10

Қосымша білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына қабылдау бойынша қызмет көрсетудегі инновациялық тәсілдер
Дупик Андрей Александрович, Алматы қаласы Білім басқармасының қалалық білім берудегі жаңа технологиялардың ғылыми-әдістемелік орталығының директоры


11.10 – 11.15

Білім беру қызметтерін ұсыну сапасын арттырудың негізгі бағыты ретінде қосымша музыкалық білім беру мазмұнын жаңарту
Чибирева Валерия Руслановна, Екібастұз қаласы М. Глинки атынбағы Балалар музыка мектебінің тарихи-теориялық пәндердің оқытушысы


11. 15 – 11. 20

Қолданбалы сәндік өнері сабақтарында халықтық мәдениетке араластыру арқылы балаларға адамгершілік-эстетикалық тәрбие беру
Цыбуля Светлана Борисовна, Қарағанды қаласы № 2 өнер мектебінің педагогі


11. 20 – 11.25

Техникалық шығармашылық сабақтарында жанасу тәсілі негізінде ағылшын тілінің ауызша дағдыларын дамытудың жаңа технологиялары туралы
Сайфулин Михаил Хусаинович, қосымша білім беру педагогі


11. 25 – 11.30

Қазақстандық қоғамды жаңғыртудағы «Жас ұлан» бірыңғай балалар мен жасөспірімдер ұйымының рөлі
Садвакасова Динара Тайбасаровна, Республикалық бірыңғай «Жас Ұлан» балалар мен жасөспірімдер ұйымынің төрағасы


11.30 – 11.35

Өскелең ұрпақтың азаматтығы мен әлеуметтік жауапкершілігін қалыптастырудағы ата-аналардың қосымша білім беру ұйымдарымен ынтымақтастығы
Стрельникова Тамара Сергеевна, ата-ана, «Каникулы-Казахстана» орталығының және «Жастар KZ» Корпоративтік қорының еріктісі, білім беру және спорттық робототехникасының маманы


11.35 - 12.30

Ойларымен бөлісу. Ұсынымдарды қабылдау



Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет