Буккросинг: перетворюючи світ на суцільну бібліотекужүктеу 18.84 Kb.
Дата26.10.2018
өлшемі18.84 Kb.


Увага! Буккроссинг!

Буккроссинг – міжнародний рух з обміну книг. У всьому світі діють пункти, де шанувальники читання можуть обмінюватися літературою. Девіз руху – "прочитай і передай іншому". У певних місцях ставиться поличка або стіл, на яких викладено книги для обміну. Будь-яка людина, яка зацікавиться книгою, може безкоштовно взяти вподобану, і, якщо захоче, залишити замість неї свою. Основне правило – залишати лише те, що, як тобі здається, повинно зацікавити інших.

У нашому випадку мета буккросингу – стимулювання інтересу до читання і книжок серед школярів. Чітких вікових обмежень немає, і ми сподіваємося, що рух приверне до себе всіх шанувальників книг незалежно від віку.

З 14 листопада 2013 року у приміщенні шкільної  бібліотеки  розміщено поличку буккроссингу «Поличка мігруючої літератури». Тут Ви зможете проводити обмін літературою. Бібліотекар залишає на полиці книги (принесені вами), будь-який читач, який зацікавиться книгою, може взяти вподобану і взамін, при бажанні, залишити свою.

А Ви готові відпустити на свободу книгу?

Дізнайся більше про буккроссинг

Більше 10 років крокує світом нове захоплення під назвою буккроссинг.  Подорож розпочалася в Америці і дуже швидко підкорила Європу і частину Росії. В Україні рух поширюється з 2008 р. Напевно, у кожного є заповітна поличка, де стоять і припадають пилом книги, начебто і хороші, але вже прочитані. І викинути шкода, і вдома вони – ні до чого. Щоб уникнути зайвого захаращення домашнього простору книгами, які ви не будете читати вдруге, але якими при цьому хочеться поділитися з усім світом, і придуманий буккроссинг. Буккросинг – це суспільний рух, що діє за принципом «звільнення» книг у громадських місцях, його суть у тому, що людина, прочитавши книгу, залишає її у парку, кафе, поїзді, станції метро, для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати, і у свою чергу повторити процес.  Вперше ідею буккроссингу запропонував американський  спеціаліст з інтернет-технологій Рон Хорнбекер у травні 2001 року.  Він зрозумів, що кількість книг в його будинку досягла критичної маси. Тоді Рон відібрав 20 книжок, наклеїв на обкладинку кожної прохання до людини, що знайшла цю книгу зареєструватися на його сайті. Через півроку на сайті Рона було близько 300 активних користувачів, які «відпускали» книги і приводили нових учасників-читачів.
Запрошуємо Вас взяти участь у буккроссингу!
Каталог: Files -> downloads
downloads -> «витівки снігової баби»
downloads -> Пригоди снігової баби
downloads -> Сценарій новорічного свята для початкових класів «Казкова феєрія -2017»
downloads -> Інформаці я про Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області станом на 22. 08. 2013 Рік заснування
downloads -> Тема: База даних
downloads -> Великоберезький днз
downloads -> Оноре де Бальзак Гобсек
downloads -> Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами
downloads -> «У гостях у байки»


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет