Чернодед Артем Михайлович Шараев Дмитрий Евгеньевич (нем.) Шестопалов Станислав Александрович (нем.) Классный Степанова Зоя Николаевна Математика: Степанова Зоя Николаевна Русский язык, литература



жүктеу 144.52 Kb.
Дата07.01.2019
өлшемі144.52 Kb.
түріЛитература

81 группа

  1. Алексеев Даниил Алексеевич

  2. Афанасьев Павел Владимирович

  3. Белобровко Татьяна Алексеевна

  4. Васильева Наталья Владимировна (нем.)

  5. Гриб Артем Олегович (нем.)

  6. Гулова Софья Михайловна

  7. Даниленко Александр Олегович (нем.)

  8. Данилович Полина Сергеевна

  9. Иванова Мария Вячеславовна

  10. Крайнов Олег Сергеевич (нем.)

  11. Минин Даниил Михайлович (нем.)

  12. Михайлов Даниил Юрьевич (нем.)

  13. Михайлов Сергей Вадимович (нем.)

  14. Михайлова Ольга Вадимовна

  15. Куликов Александр Андреевич

  16. Павлов Даниил Андреевич

  17. Пантелеева Вера Константиновна

  18. Петрова Алена Анатольевна (нем.)

  19. Сафронов Александр Сергеевич (нем.)

  20. Седов Иван Алексеевич

  21. Сергеев Иван Владимирович (нем.)

  22. Сигаева Дарья Игоревна

  23. Скакодубов Степан Витальевич (нем.)

  24. Станкин Леонид Вадимович

  25. Столяров Даниил Максимович (нем.)

  26. Хахлев Александр Валерьевич (нем.)

  27. Чернодед Артем Михайлович

  28. Шараев Дмитрий Евгеньевич (нем.)

  29. Шестопалов Станислав Александрович (нем.)

Классный руководитель: Степанова Зоя Николаевна

Математика: Степанова Зоя Николаевна

Русский язык, литература – Ланцова Ирина Алексеевна



82 группа

  1. Алексеев Кирилл Андреевич

  2. Андронов Кирилл Владимирович

  3. Барсукова Анастасия Игоревна

  4. Власов Марк Денисович

  5. Воронков Егор Константинович

  6. Гольман Александр Никитич

  7. Иванов Николай Иванович

  8. Иванова Анастасия Сергеевна

  9. Иванова Екатерина Сергеевна

  10. Игнатьев Максим Вячеславович

  11. Кальницкий Александр Олегович

  12. Капланская Мария Дмитриевна

  13. Кононов Иван Александрович

  14. Косарев Илья Андреевич

  15. Кузмина Софья Андреевна

  16. Куншина Владислава Матвеевна

  17. Никитин Михаил Алексеевич

  18. Никифоров Данила Алексеевич

  19. Николаев Даниил Евгеньевич

  20. Павлов Иван Андреевич

  21. Полищук Максим Александрович

  22. Пыхтин Артем Александрович

  23. Стрелков Кирилл Ильич

  24. Тихомиров Василий Романович

  25. Чепелева Екатерина Алексеевна

  26. Шумарова Валерия Игоревна

  27. Яблоков Антон Михайлович

  28. Яцунь Владислав Николаевич

Классный руководитель: Седова Татьяна Игоревна

Математика: Степанова Зоя Николаевна

Русский язык, литература – Ванькова Светлана Владимировна



83 группа

  1. Александров Александр Александрович

  2. Александров Егор Эдуардович

  3. Алехина Яна Алексеевна

  4. Валентик Даниил Сергеевич

  5. Виницкий Владислав Андреевич

  6. Герасимов Денис Витальевич

  7. Долженков Матвей Александрович

  8. Дорофеев Даниил Алексеевич

  9. Дятлова Анна Юрьевна

  10. Иванова Арина Дмитриевна

  11. Кандаурова Ирина Андреевна

  12. Краубнер Юлия Леонидовна

  13. Леонова Микаэлла Сергеевна

  14. Леонтьева Александра Дмитриевна

  15. Нестерчук Пётр Анатольевич

  16. Никитин Александр Евгеньевич

  17. Орлов Валерий Юрьевич

  18. Петров Михаил Михайлович

  19. Плотников Иван Владимирович

  20. Попов Николай Иванович

  21. Попова Анна Денисовна

  22. Руденко Наум Николаевич

  23. Степанов Андрей Федорович

  24. Степанов Павел Сергеевич

  25. Торгуд Анастасия Игоревна

  26. Хромин Александр Евгеньевич

  27. Шаманов Матвей Юрьевич

  28. Янковой Алексей Эдуардович

Классный руководитель: Акулинушкина Ксения Борисовна

Математика: Дорошева Елизавета Зиновьевна

Русский язык, литература – Туманова Ольга Леонидовна



84 группа


  1. Аввакумов Дмитрий Александрович

  2. Анисимов Александр Николаевич

  3. Вишнин Игорь Алексеевич

  4. Власенко Антон Ильич

  5. Ганеева Мария Сергеевна

  6. Горячев Александр Валерьевич

  7. Градусова Ирина Андреевна

  8. Григорчук Арсений Вадимович

  9. Григорчук Георгий Вадимович

  10. Захаров Александр Максимович

  11. Игнатович Анастасия Олеговна

  12. Кукушкин Иван Владимирович

  13. Лаптева София Сергеевна

  14. Лобарев Николай Дмитриевич

  15. Макаров Никита Олегович

  16. Минина Алесия Михайловна

  17. Недосвитий Илья Константинович

  18. Немов Дмитрий Александрович

  19. Нестерова Анастасия Анатольевна

  20. Нестерчук Алексей Анатольевич

  21. Петренко Денис Евгеньевич

  22. Петров Константин Юрьевич

  23. Пищальников Денис Владимирович

  24. Поткин Ярослав Борисович

  25. Родин Никита Сергеевич

  26. Самсонов Борис Игоревич

  27. Сижко Алексей Владимирович

  28. Трухман Григорий Павлович

  29. Цыганов Никита Андреевич

Классный руководитель: Узорова Ульяна Витальевна

Математика: Степанова Зоя Николаевна

Русский язык, литература – Феоктистова Светлана Аркадьевна




91 группа

  1. Акимова Ульяна Дмитриевна

  2. Александрова Ольга Владимировна

  3. Алферов Данила Романович

  4. Андреева Арина Анатольевна

  5. Арсентьев Данила Игоревич

  6. Базулева Маргарита Владимировна

  7. Барышков Даниил Борисович

  8. Барышков Михаил Борисович

  9. Бурский Андрей Игоревич

  10. Васильев Владислав Сергеевич

  11. Васильев Игорь Николаевич

  12. Герасименко Георгий Алексеевич

  13. Гурин Александр Алексеевич

  14. Дорофеев Владислав Андреевич

  15. Клинов Александр Владимирович

  16. Коратаев Владислав Игоревич

  17. Костримусова Екатерина Дмитриевна

  18. Лазарев Андрей Михайлович

  19. Лосев Руслан Витальевич

  20. Никандров Данила Андреевич

  21. Парфенюк Мария Александровна

  22. Пасичнюк Екатерина Владимировна

  23. Плющенкова Кристина Дмитриевна

  24. Савельев Дмитрий Андреевич

  25. Соколовский Артемий Александрович

Классный руководитель: Санжак Людмила Иосифовна
92 группа

  1. Андриянов Михаил Павлович

  2. Александров Даниил Павлович

  3. Бронников Илья Сергеевич

  4. Бусакова Алина Владиславовна

  5. Вавилова Анастасия Владиславовна

  6. Васильева Марина Владимировна

  7. Дмитриев Антон Вадимович

  8. Егоров Евгений Алексеевич

  9. Заблоцкий Виктор Александрович

  10. Иванов Андрей Алексеевич

  11. Иванов Владимир Сергеевич

  12. Карташов Кирилл Александрович

  13. Корныльева Валерия Алексеевна

  14. Малышкин Евгений Иванович

  15. Мильков Андрей Анатольевич

  16. Никитин Артем Сергеевич

  17. Николаев Артем Андреевич

  18. Петров Михаил Дмитриевич

  19. Подкорытов Александр Сергеевич

  20. Тимофеев Александр Алексеевич

  21. Титов Александр Сергеевич

  22. Тростников Захар Сергеевич

  23. Трофимов Евгений Андреевич

  24. Фандуберина Анастасия Владимировна

  25. Харьков Никита Анатольевич

  26. Ходырев Даниил Анатольевич

Классный руководитель: Половникова Елена Николаевна
93 группа

  1. Алексеев Юрий Алексеевич

  2. Алексеева Ксения Валерьевна

  3. Амосенок Анастасия Дмитриевна

  4. Аракчеев Андрей Владимирович

  5. Архипов Иван Алексеевич

  6. Баранов Степан Анатольевич

  7. Белокур Александр Андреевич

  8. Белявский Василий Сергеевич

  9. Благовещенский Илья Константинович

  10. Борисов Дмитрий Андреевич

  11. Захарова Вероника Андреевна

  12. Иванов Илья Алексеевич

  13. Крысанова Полина Андреевна

  14. Масленников Арсений Алексеевич

  15. Никитина Мария Дмитриевна

  16. Петриченко Анастасия Витальевна

  17. Петров Валерий Витальевич

  18. Смирнов Андрей Юрьевич

  19. Смирнов Максим Игоревич

  20. Солопов Матвей Александрович

  21. Сшанов Евгений Игоревич

  22. Сысоев Никита Сергеевич

  23. Тихомиров Евгений Олегович

  24. Хартиг Никита Александрович

Классный руководитель: Суханова Елена Ивановна
94 группа

  1. Афанасьев Кирилл Олегович

  2. Батурин Данил Александрович

  3. Белозерцев Евгений Юрьевич

  4. Гаврилов Арсений Алексеевич

  5. Гореньков Никита Вадимович

  6. Груздова Мария Андреевна

  7. Данилова София Андреевна

  8. Дмитриев Дмитрий Андреевич

  9. Иванов Артем Александрович

  10. Иванов Никита Юрьевич

  11. Кейно Александр Дмитриевич

  12. Крылов Кирилл Сергеевич

  13. Кусков Данила Андреевич

  14. Маклаков Николай Алексеевич

  15. Малашук Анастасия-Мишель Константиновна

  16. Мизгерева Софья Константиновна

  17. Рассказов Алексей Дмитриевич

  18. Сарафанова Валерия Сергеевна

  19. Сарвилов Константин Николаевич

  20. Сетров Евгений Александрович

  21. Стасенко Даниил Андреевич

  22. Ткаченко Екатерина Константиновна

  23. Цветков Федор Николаевич

  24. Яников Устин Михайлович

Классный руководитель: Седова Татьяна Игоревна




101 группа



  1. Антышев Тимофей Егорович

  2. Белобровко Екатерина Алексеевна

  3. Брыльков Иван Алексеевич

  4. Васильев Антон Сергеевич

  5. Васильева Ольга Андреевна

  6. Гришанов Илья Алексеевич

  7. Ефимов Виталий Анатольевич

  8. Кабанов Евгений Андреевич

  9. Кийко Ирина Викторовна

  10. Козлов Данила Александрович

  11. Коломин Иван Владимирович

  12. Кузнецов Захар Дмитриевич

  13. Мельников Владимир Сергеевич

  14. Михачев Алексей Александрович

  15. Новосядло Александр Артемович

  16. Осипов Владислав Александрович

  17. Русяев Валентин Александрович

  18. Семенов Максим Дмитриевич

  19. Сиземов Илья Константинович

  20. Снычев Даниил Романович

  21. Терехов Марк Константинович

  22. Трифонова Лада Аркадьевна

  23. Фадеев Сергей Викторович

  24. Яковлева Александра Юрьевна

Классный руководитель: Иголкин Дмитрий Николаевич



102 группа



  1. Алексеева Валерия Алексеевна

  2. Антонов Алексей Владимирович

  3. Антонова Анна Сергеевна

  4. Аристова Ольга Александровна

  5. Гордон Дмитрий Александрович

  6. Дорофеев Никита Павлович

  7. Казмерковский Илья Олегович

  8. Лобанова Дарья Александровна

  9. Людина Вита Витальевна

  10. Митрофанов Дмитрий Константинович

  11. Непомящая Анастасия Алексеевна

  12. Николаева Виктория Романовна

  13. Парамонов Павел Павлович

  14. Петрова Ольга Михайловна

  15. Петухова София Александровна

  16. Рябых Маргарита Александровна

  17. Старыш Анастасия Ивановна

  18. Степанов Антон Игоревич

  19. Степанова Софья Андреевна

  20. Яковлев Филипп Владимирович

Классный руководитель: Половникова Елена Николаевна



103 группа


  1. Алексеева Полина Олеговна

  2. Гуляс Алина Леонидовна

  3. Дмитриева Елизавета Владимировна

  4. Дробот Георгий Евгеньевич

  5. Ершов Никита Сергеевич

  6. Жгун Арсений Евгеньевич

  7. Зайцев Роман Дмитриевич

  8. Иванов Сергей Романович

  9. Киприянова Анастасия Владимировна

  10. Коваль Павел Андреевич

  11. Максимова Мария Эдуардовна

  12. Маркулан Артем Романович

  13. Никитин Игорь Юрьевич

  14. Никифоров Семен Сергеевич

  15. Пан Александр Вячеславович

  16. Пелеева Полина Витальевна

  17. Пономаревский Егор Михайлович

  18. Сафонов Владислав Владимирович

  19. Светличный Ярослав Дмитриевич

  20. Чекед Егор Игоревич

  21. Чигирев Никита Анатольевич

  22. Шалагин Марк Валерьевич

Классный руководитель: Бородина Татьяна Викторовна




104 группа


  1. Вихров Владимир Борисович

  2. Денисов Кирилл Владимирович

  3. Иванова Алиса Сергеевна

  4. Казаров Сергей Михайлович

  5. Канаров Вячеслав Сергеевич

  6. Карпенкова Анастасия Романовна

  7. Корнева Анастасия Сергеевна

  8. Курбатова Александра Олеговна

  9. Морозов Артем Сергеевич

  10. Николаев Лев Владимирович

  11. Павлов Сергей Александрович

  12. Семенов Даниил Сергеевич

  13. Функ Вадим Владимирович

  14. Шутов Алексей Александрович

  15. Юсупов Дмитрий Александрович

Классный руководитель: Акулинушкина Ксения Борисовна



111 группа


  1. Антоненко Анна Алексеевна

  2. Астафьев Иван Алексеевич

  3. Богданова Виктория Владиславовна

  4. Буряков Борис Александрович

  5. Вишнева Ольга Сергеевна

  6. Власова Анна Денисовна

  7. Голубева Екатерина Алексеевна

  8. Гусева Екатерина Романовна

  9. Гущин Денис Вадимович

  10. Жукова Ксения Сергеевна

  11. Карпович Александр Александрович

  12. Козлов Михаил Николаевич

  13. Козлова Ирина Игоревна

  14. Копцев Андрей Романович

  15. Корж Ксения Петровна

  16. Леоненков Дмитрий Алексеевич

  17. Львов Михаил Сергеевич

  18. Никандров Максим Дмитриевич

  19. Разливский Андрей Валерьевич

  20. Румянцев Владимир Алексеевич

  21. Самушенкова Дарья Андреевна

  22. Семенов Даниил Сергеевич

  23. Федоров Серафим Александрович

  24. Федоров Олег Константинович

  25. Широков Максим Александрович

Классный руководитель: Дмитриева Светлана Анатольевна



112 группа


  1. Антонов Георгий Алексеевич

  2. Башкиров Даниил Юрьевич

  3. Белянинов Алексей Игоревич

  4. Бунцевич Александр Игоревич

  5. Бунцевич Владимир Игоревич

  6. Васильев Денис Игоревич

  7. Горшанов Константин Юрьевич

  8. Зуев Владислав Юрьевич

  9. Курников Кирилл Дмитриевич

  10. Лашкевич Глеб Юрьевич

  11. Матвеев Владислав Сергеевич

  12. Матвеенко Кирилл Владимирович

  13. Нефедова Екатерина Владиславовна

  14. Николаева Ирина Андреевна

  15. Полевой Антон Вячеславович

  16. Рудаков Андрей Евгеньевич

  17. Сагайдак Николай Павлович

  18. Сееде Владислава Николаевна

  19. Ускачев Дмитрий Игоревич

  20. Федоров Вячеслав Андреевич

  21. Черюканов Михаил Вячеславович

  22. Ятин Никита Сергеевич

Классный руководитель: Ордина Елена Николаевна




113 группа


  1. Андреева Анастасия Сергеевна

  2. Акопян Грачик Рафикович

  3. Бычков Кирилл Вадимович

  4. Деев Арсений Ильич

  5. Драгинский Артем Денисович

  6. Загребин Федор Альбертович

  7. Замураев Иван Сергеевич

  8. Кириллов Артем Сергеевич

  9. Лисенков Михаил Андреевич

  10. Михайлов Даниил Юрьевич

  11. Михачев Кирилл Владимирович

  12. Мищенков Сергей Васильевич

  13. Москаленко Иван Андреевич

  14. Проценко Ярослав Андреевич

  15. Пустошкин Даниил Денисович

  16. Самуйлов Андрей Александрович

  17. Сергеенко Николай Николаевич

  18. Смирнов Станислав Владимирович

  19. Соболь Денис Николаевич

  20. Солодовников Егор Денисович

  21. Тишин Артем Сергеевич

  22. Топилина Анна Викторовна

  23. Яхнова Варвара Денисовна

Классный руководитель: Дмитриева Светлана Анатольевна



114 группа


  1. Александров Дмитрий Константинович

  2. Александрова Анастасия Дмитриевна

  3. Андреев Даниил Алексеевич

  4. Антонов Александр Сергеевич

  5. Багданас Антон Артурович

  6. Базылев Илья Михайлович

  7. Баранов Иван Владимирович

  8. Васильев Илья Эдуардович

  9. Грачев Павел Дмитриевич

  10. Гурин Петр Алексеевич

  11. Гуцу Филипп Семеонович

  12. Драгунов Павел Романович

  13. Калинин Даниил Павлович

  14. Котелевский Павел Георгиевич

  15. Куцевич Антон Витальевич

  16. Лапалайнен Иван Андреевич

  17. Микрюкова Дарья Алексеевна

  18. Попов Анатолий Вадимович

  19. Романюк Дмитрий Романович

  20. Рыбальский Игорь Дмитриевич

  21. Свиридов Олег Игоревич

  22. Сумароков Илья Андреевич

  23. Сусленникова Надежда Андреевна

  24. Теренина Ольга Александровна

  25. Терентьев Андрей Александрович

  26. Фадеева Ольга Викторовна

  27. Фомичев Александр Александрович

Классный руководитель: Егоров Игорь Геннадьевич

Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет