Девочки говорят всему миружүктеу 17.6 Kb.
Дата30.03.2019
өлшемі17.6 Kb.
түріКонкурс

Дівчата кажуть всьому світу:

- 100 років покращуємо світ,

змінюючи життя…

АСОЦІАЦІЯ ГАЙДІВ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

"ПРИГОДА ДОВЖИНОЮ В 100 РОКІВ"
МЕТА: нашивка святкування століття Гайдингу та задоволення від пригод
ЗАВДАННЯ ПАТРУЛЬНІ:

  1. Реалізувати не менш 5-ти будь-яких проектів святкування 100-річчя Гайдингу* усім патрулем.

  2. Тільки-но ви реалізували ці проекти, ми guide_daisy@mail.ru, annatheguide@yandex.ru, nastya.chirkova@gmail.com чекаємо від вас звіти про них у вільній формі, але обов’язковими є не менше ніж 5-ть фотографій (електронний варіант або надруковані) з кожного проекту; стислий опис діяльності, а також точні дати, місце проведення і хто брав участь.

  3. Дуже важливо виконувати завдання й готувати звіт усім патрульним загалом спільно.


*5-ть будь-яких проектів святкування 100-річчя Гайдингу - це п’ять будь-яких ідей, що вам сподобалися, із запропонованих на сайтах:

АГУ http://www.girlguiding.org.ua/ua/about/centenary/ideas,

ВАДГДС http://www.wagggsworld.org/en/take_action/centenary/activities або вигаданих вами самостійно; можливі також комбіновані варіанти.
ОСОБЛИВОСТІ: якщо раптом так станеться, що хтось із членів патруля не зможе взяти участь у деяких вищезазначених заходах, то вона має виконати індивідуальні завдання, які визначать лідер/лідери самостійно.
ЗАВДАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНЕ: якщо ти не є членом будь-якого з патрулів АГУ, а нашивку заробити хочеться, тобі потрібно або знайти патруль, до якого ти долучишся, або створити свій власний і сміливо перейти до виконання патрульного завдання
РЕЗУЛЬТАТ: якщо ви отримали підтвердження, що звіт прийнято й зараховано, то нашивки можна викупити за ціною 10,00грн., для цього необхідно перерахувати усю суму за увесь патруль, враховуючи лідера/лідерів, на рахунок АГУ, а копію передплати переслати до офісу (або можна передати гроші безпосередньо виконавчому директору АГУ, Анні Притиск).
Тепер ви можете носити чесно зароблену нашивку, –

вона підкреслить особисту приналежність до величезного руху,

що об’єднує дівчат-гайдів та дівчат-скаутів усього світу!


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет