Әйелдер және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі аудандық комиссиясының құрамы



жүктеу 238.63 Kb.
Дата24.12.2017
өлшемі238.63 Kb.
түріҚұрамы

  1. Әйелдер және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі аудандық комиссиясының құрамы:

1.Аймағамбетов Асхат Қанатұлы - аудан әкімінің орынбасары комиссия төрағасы

2.Құтжанова Рабиға Қосанқызы - аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бастығы, комиссия

төрағасының орынбасары

3. Бекпаева Риза Елеукенқызы - аудан әкімі аппаратының бас маманы, аудандық комиссиясының хатшысы
4. Қадырова Гүлнар Бақышқызы - аудандық білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы

5. Мұхамеджанова Мақпал Советқызы - аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы


6.Мұхамеджанов Жұмабай Абдығаппарұлы - аудандық кәсіпкерлер бөлімінің бастығы
7.Жүпенова Гүлнар Такуұызы - аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
8. Тоқжұманов Ғалымжан Баласпайұлы - аудандық әділет басқармасының бастығы (келісім бойынша)
9. Даутова Зара Ахметжанқызы - аудандық ішкі саясат бөлімінің бастығы
10. Жидекпаев Ержан Құдайбергенұлы - аудандық ішк істер бөлімінің бастығының орынбасары (келісім бойынша)
11. Мұқышева Бақтыгүл Қабылхамитқызы - аудандық орталық ауруханасының директоры (келісім бойынша)
12. Досполова Гүлсара Құрашқызы - Нура ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау

басқармасының бастығы (келісім бойынша)


13. Смаилов Самат Бегайдарұлы - аудан әкімі аппаратының құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің бастығы
14. Пшембаева Тазагүл Қордабайқызы - «Нұра» аудандық газетінін бас редакторы (келісім бойынша)
15. Есжанов Бақытжан Нұрхатұлы - Киевка кентінің әкімі
16.Түсіпбекова Гүлнар Ислямқызы - жалғыз басты және қамқоршысы жоқ қарт адамдарды асырау мен күту

қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)


17.Сәтенова Зүлфина Төлеубайқызы - «Мерей» әйелдері, балаларды және жасөспірімдерді қолдау орталығы

қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)


18.Каржасова Раиса Болатқызы - аудандық ішкі істер бөлімінің әйелдерді зорлықтан қорғау жөніндегі часкелік

инспекторы келісім бойынша)


2. Кәмелетке толмағандардың ісі және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі аудандық комиссиясының құрамы:

1.Аймағамбетов Асхат Қанатұлы - аудан әкімінің орынбасары комиссия төрағасы

2. Жидекпаев Ержан Құдайбергенұлы - аудандық ішк істер бөлімінің бастығының орынбасары комиссия төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
3. Қадырова Гүлнар Бақышқызы - аудандық білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы
4. Қадырбаев Қамбар Қаппасұлы - аудан әкімі аппаратының бас маманы, аудандық комиссиясының хатшысы
5.Құтжанова Рабиға Қосанқызы - аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бастығы, комиссия

тқрағасының орынбасары


6.Мұхамеджанова Бақыт Абдығаппарқызы - аудандық орталық ауруханасының психиатр-нарколог дәрігері
7.Жүпенова Гүлнар Такуқызы - аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің

бастығы


8. Тоқжұманов Ғалымжан Баласпайұлы -аудандық әділет басқармасының бастығы (келісім бойынша)

9. Даутова Зара Ахметжанқызы - аудандық ішкі саясат бөлімінің бастығы

10. Смаилов Самат Бегайдарұлы -аудан әкімі аппаратының құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің бастығы

11. Накупов Әмірхан - «Нұра» аудандық газетінін тілшісі, (келісім бойынша)


12. Пронин Игорь Юрьевич -аудандық мәслихатының депутаты (келісім бойынша)

13. Калиев Нұралы Нұрмақұлы -Киевка кентінің әкімі
14.Рахматтулина Жания Төлеубекқызы - аудандық ішкі істер бөлімінің кәмелетке толмағандардың істері тобының

учаскелік инспекторы (келісім бойынша)




3. Тұрғын халықтын денсаулығын сақтау мәселелері жөніндегі аудандық Үйлестіру кеңестің құрамы:
1. Аймағамбетов Асхат Қанатұлы -аудан әкімінің орынбасары, кеңестің төрағасы

2.Мұқышева Бақтыгүл -аудан орталық ауруханасының директоры, кеңес төрағасының

орынбасары, аудан мәсхитының депутаты (келісім бойынша)

3. Умирова Сәуле Еламанқызы -аудан орталық ауруханасының клиникалық-диагностикалық зертханасының

Меңгерушісі кеңестің хатшысы

4. Досполова Гүлсара Құрашқызы -Қарағанды облыстық мемлекеттік санитарлық – эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Нұра аудандық филиалының бастығы (келісім бойынша)

5. Алшынбаев Ансары Нығманұлы - Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығының ветеринариалық

шаруашылығының ветеринариалық бақылау және қадағалау комитетінің Нұра ауданының аумақтық инспекциясының бастығы (келісім бойынша)

6. Қантарбай Орынтай -аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы

7. Қадырова Гүлнар Бақышқызы -аудандық білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы

8.Мұхамеджанова Мақпал Советқызы -аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы

9. Беков Хәкім Айдарұлы -аудандық қаржы бөлімінің бастығы


10.Мұхамеджанов Жұмабай Абдығапарұлы -аудандық кәсіпкерлік бөлімінің бастығы
11.Жүпенова Гүлнар Такуқызы - аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің

бастығы


12. Тоқжұманов Ғалымжан Баласпайұлы -аудандық әділет басқармасының бастығы (келісім бойынша)

13. Даутова Зара Ахметжанқызы - аудандық ішкі саясат бөлімінің бастығы

15. Жидекпаев Ержан Құдайбергенұлы - аудандық ішк істер бөлімінің бастығының орынбасары (келісім бойынша)

16.Шәкенова Гүлзәт Оразбайқызы - аудан орталық ауруханасының фтизиатрі (келісім бойынша)


17.Ахметова Бикен Сағымбекқызы аудандық «Нұра »газетінің бас редакторы ( келісім бойынша )

4. Нұра ауданының ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін жер учаскелерін жалға беру конкурсты өткізу бойынша комиссия құрамы:
1. Бекмағамбетов Досбол Боташұлы - Аудан әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы

2. Аймағамбетов Асхат Қанатұлы - Аудан әкімінің орынбасары, комиссия төрағасының орынбасары


3. Қадырбаев Камбар Қаппасұлы - Нұра ауданының жер қатынастары бөлімінің бастығы, комиссия

төрағасының орынбасары
4. Бикенова Бахыт Жанатқызы - Нұра ауданының жер қатынастары бөлімінің бас маманы, комиссия

хатшысы


Комиссия мүшелері:
5. Меркулов Сергей Иванович - Нұра аудандық мәслихатының депутаты (келісім бойынша)

6. Жүнүспеков Қуаныш Өмірқожаұлы - Нұра аудандық мәслихатының депутаты (келісім бойынша)

7. Беков Хәкім Айдарұлы - Нұра ауданының қаржы бөлімінің бастығы

8. Алин Қайрат Жанбырбайұлы - Нұра ауданы бойынша салық басқармасының бастығы (келісім бойынша)

9. Смаилов Самат Бегайдарұлы - Аудан әкімі аппаратының құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің Бастығы

10. Ахметова Бикен Сағымбекқызы - «Ңұра» аудандық газетінің бас редакторы (келісім бойынша)

11. Рыженков Игорь Анатольевич - «Кәсіпкерлердің құқығын қорғау «Нұр толқын»» қоғамдық бірлестігінің

төрағасы (келісім бойынша

12. Тиісті елді мекеннің әкімі

5. Көмекке мұқтаж азаматтардың жекелеген категорияларына әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі аудандық комиссияның құрамы
1. Аймағамбетов Асхат Қанатұлы - аудан әкімінің орынбасары, комиссия төрайымы

2. Жүпенова Гүлнар Такуқызы - Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламасы бөлімінің

басшысы, комиссия төраймының орынбасары

3. Шуйкина Галина Ивановна -Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламасы бөлімінің

мүгедектер, ардагерлер және аз қамтылғандармен жұмыс жөніндегі

секторының маманы,комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері
4. Мұхамеджанова Мақпал Советқызы -Нұра ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің басшысы

5. Смаилов Самат Бегайдарұлы -Аудан әкімі аппаратының құқықтық мәселелері жөніндегі бас маманы

6. Пронин Игорь Юрьевич -Аудандық мәслихатының депутаты ( келісім бойынша)
7. Мукушева Бақтыгүл Кабдылхамитовна -Аудандық медициналық бірлестігің директоры (келісім бойынша)


6. Ана мен баланың өлімін төмендету жөнінде аудандық штаб құрамы:

1.Аймағамбетов Асхат Қанатұлы - аудан әкімінің орынбасары штаб басшысы

2.Мұқышева Бақтыгуль Қабылхамитқызы - Нұра ауданының орталық ауруханасының бастығы, аудан мәслихатының

депутаты, штаб басшысының орынбасары (келісім бойынша)

3.Головина Любовь Ивановна - Нұра ауданының орталық ауруханасының акушер-гинекологі

келісім бойынша)

4. Абишева Жанар Аширбаевна - Нұра ауданының орталық ауруханасының педиатрі (келісім бойынша)

5. Досполова Гүлсара Құрашқызы - Нұра ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау

басқармасының бастығы (келісім бойынш
6. Жүпенова Гүлнар Такуқызы -аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы
7. Тоқжұманов Ғалымжан Баласбайұлы -аудандық әділет басқармасының бастығы (келісім бойынша)

8. Жидекпаев Ержан Құдайбергенұлы - аудандық ішк істер бөлімінің бастығының орынбасары (келісім бойынша)

9. Бекпаева Риза Елеукенқызы - аудан әкімі аппаратының бас маманы,

10. Смаилов Самат Бегайдарұлы -аудан әкімі аппаратының құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің бастығы

11. Ахметова Бикен Сағымбекқызы - «Нұра» аудандық газетінін бас редакторы


7. Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық

сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды

тіркеу және есепке алу жұмыстары жөніндегі

арнайы комиссиянын құрамы:

1. Аймағамбетов Асхат Қанатұлы -комиссия төрағасы, аудан әкімінің орынбасары


2.Жүпенова Гүлнәр Такуқызы -комиссия төрағасының орынбасары, Нұра ауданының жұмыспен қамту

және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

3. Шуйкина Галина Ивановна -комиссия хатшысы, Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік

бағдарламалар бөлімінің жетекші маманы


Комиссия мүшелері
4. Беков Хәкім Айдарұлы -Нұра ауданының қаржы бөлімінің бастығы
5. Ниязова Мереке Рақымбайқызы -Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығаның Нұра аудандық

бөлімшесінің бастығы (келісім бойынша)

6. Смаилов Самат Бегайдарұлы -Аудан әкімі аппаратының құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің бастығы
7. Мұқышева Бақтыгүл Қабылхамитқызы -Аудандық орталық ауруханасының директоры, аудан мәслихатының

депутаты
8. Аудандық ақпараттық – насихат топтарының құрамы.

Киевка кенті, Мыңбаев ауылы, Тассуат, Кертінді, Ақмешіт, Балықтыкөл ауылдары.
1. Қадырова Гүлнәр Бақышқызы - Нұра ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің

бастығы, топ басшысы

2. Арынов Еркін Пшенбайұлы - Нұра аудандық аумақтық инспекциясының басшысы (келісім бойынша)

3. Ахметова Бикен Сағымбекқызы - Нұра аудандық «Нұра» газетінің редакциясы жауапкершілігі шектеулі

Серіктестігінің директоры (келісім бойынша)

4. Қадырбаев Қамбар Қаппасұлы - Нұра ауданының жер қатынастары бөлімінің бастығы

5. Смаилов Самат Бегайдарұлы - Нұра ауданы әкімі аппаратының құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің

бастығы


Заречное, Қарой, Көбетей, Ахмет ауылдары
1. Мақсутов Данияр Зарлықұлы - Аудан әкімінің орынбасары, топ басшысы

2. Құтжанова Рабиға Қосанқызы - Нұра ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бастығы

3. Қалиев Нұралы Нұрмақұлы - Нұра ауданының құрылыс, саулет және қала құрылысы бөлімінің бастығы

4. Жұмабеков Сәкен Сатыбалдыұлы - «Нұр Отан» Халық демократиялық партиясының Нұра аудандық филиалы

төрағасының бірінші орынбасары(келісім бойынша)

5. Қаңтарбай Орынтай - Ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы


Байтуған, Шахтерское, Пржевальское, Майоровка ауылдары
1. Даутова Зара Ахметжанқызы - Нұра ауданының ішкі саясат бөлімі бастығы, топ басшысы

2. Пронин Игорь Юрьевич - Нұра ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебінің директоры

(келісім бойынша)

3. Досполова Гүлсара Құрашқызы - «Қарағанды облысы мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау

департаменті» мемлекеттік мекемесінің Нұра аудандық филиалының бастығы

(келісім бойынша )

4. Мұхамеджанова Мақпал Советқызы - Нұра ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы

5. Жүпенова Гүлнар Таққуқызы -Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің

бастығы

Изенді, Жараспай, Щербаковское, Құланөтпес ауылдары


1. Мұқанова Салтанат Аққошқарқызы - Аудан әкімі аппаратынің басшысы, топ басшысы

2. Беков Хәкім Айдарұлы - Нұра ауданының қаржы бөлімінің бастығы

3. Таласбаев Елдос Ғабдуллаұлы - Нұра ауданы прокурорының көмекшісі (келісім бойынша)

4. Оспанов Қабдуахит Тілеуханұлы - Нұра ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі

және автомобиль жолдары бөлімінің бастығы

5. Шорабеков Ермек Абылқасымұлы - Нұра ауданы әкімі аппаратының ұйымдастыру және кадр жұмысы

бөлімінің бастығы

Шұбаркөл кенті, Баршын, Жанбөбек, Құланөтпес, Тікенекті, Қарақасқа, Талдысай, Соналы ауылдары


1. Бекмағамбетов Досбол Боташұлы - Аудан әкімінің орынбасары, топ басшысы

2. Мұхамеджанов Жұмабай Әбдіғаппарұлы - Нұра ауданының кәсіпкерлік бөлімінің бастығы

3. Тоқжұманов Ғалымжан Баласбайұлы - Нұра аудандық әділет басқармасының бастығы (келісім бойынша)

4. Мұкышева Бақтыгүл Қабылхамитқызы - Нұра ауданыңың аудандық орталық ауру ханасының директоры (келісім

бойынша)

5. Әбілов Сайран Бөкенұлы - Нұра аудандық ішкі істер бөлімінің бастығы (келісім бойынша)



9. Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз

басылымдарын бөлшек саудада сату Ережесін бекіту туралы комиссиясының құрамы
1. Аймагамбетов Асхат Қанатұлы - Аудан әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы

2. Даутова Зара Ахметжанқызы - Нұра ауданының ішкі саясат бөлімінің бастығы,комиссия төрайымының

орынбасары

3. Елюбаев Рашит Мұхамеджанұлы - Нұра ауданының ішкі саясат бөлімінің бас маманы, комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

4. Жидекбаев Ержан Құдайбергенұлы - Нұра аудандық ішкі істер бөлімі бастығының орынбасары(келісім

бойынша)
5. Мұқұшева Бақтыгүл Қабылхамитқызы - Нұра ауданының аудандық орталық ауруханасының директоры және

Аудандық директоры және аудандық мәслихаттың депутаты

(келісім бойынша)
6. Тоқжұманов Ғалымжан Баласбайұлы - Нұра аудандық әділет басқармасының бастығы ( келісім бойынша)

7. Мұхамеджанов Жұмабай Абдығаппарұлы - Нұра ауданы кәсіпкерлік бөлімінің бастығы

8. Ахметова Бикен Сағымбекқызы - Нұра аудандық «Нұра» газетінің редакциясы жауапкершілігі шектеулі

Серіктестігінің директоры (келісім бойынша)


9. Казанцева Людмила Михайловна - Пошта байланысының бастығы (келісім бойынша)

10. Қадырова Гүлнәр Бақышқызы - Нұра ауданының білім беру бөлімінің бастығы



10. Нұра ауданы әкімінің жанындағы

Жастар ісі жөніндегі Кеңесі

ҚҰРАМЫ:
1. Аймағамбетов Асыхат Қанатұлы - Аудан әкімінің орынбасары, Кеңес төрағасы

2. Даутова Зара Ахметжанқызы - Нұра ауданының ішкі саясат бөлімінің бастығы, Кеңес төрағасының

орынбасары


3. Елюбаев Рашит Мұхамеджанұлы - Нұра ауданының ішкі саясат бөлімінің бас маманы, Кеңес хатшысы

Кеңес мүшелері:


4. Мұқұшева Бақтыгүл Кабылхамитқызы - Нұра ауданыңың аудандық абылхамитқызы директоры және аудандық

мәслихаттың депутаты (келісім бойынша)

5. Қадырова Гүлнәр Бақышқызы - Нұра ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы;

6. Жүпенова Гүлнәр Тақуқызы - Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің

бастығы;

7. Әбілов Сайран Бөкенұлы - Нұра аудандық ішкі істер бөлімінің бастығы (келісім бойынша)

8. Құтжанова Рабиға Қосанқызы - Аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бастығы
9. Жұмабеков Сәкен Сатыбалдыұлы - «Нұр Отан» Халық демократиялық партиясының Нұра аудандық филиалы

төрағасының бірінші орынбасары (келісім бойынша)

10. Жолболдин Қайролла Шәріпұлы - Нұра аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің бастығы

11. Пронин Игорь Юрьевич - Нұра ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебінің директоры

және аудандық мәслихаттың депутаты (келісім бойынша)
12. Мұхамеджанов Жұмабай Әбдіғаппарұлы - Нұра ауданының кәсіпкерлік бөлімінің бастығы


11. Нұра ауданың әкімдігінің жанындағы

мемлекеттік рәміздер жөніндегі комиссия

ҚҰРАМЫ:
1 Бексұлтанов Құдайберген Бексұлтанұлы - аудан әкімі, комиссияның төрағасы

2. Аймагамбетов Асхат Қанатұлы - Аудан әкімінің орынбасары, омиссия төрағасының орынбасары

3. Бекмағамбетов Досбол Боташұлы - аудан әкімінің орынбасары, комиссия төрағасының орынбасары

4. Мақсұтов Данияр Зарлықұлы - аудан әкімінің орынбасары, комиссия төрағасының орынбасары


5. Даутова Зара Ахметжанқызы - Нұра ауданының ішкі саясат бөлімінің бастығы комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері:


6. Қадырова Гүлнәр Бақышқызы - Нұра ауданының білім беру дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы

7. Тоқжұманов Ғалымжан Баласбайұлы - Нұра аудандық әділет басқармасының бастығы (келісім бойынша)


8. Әбілов Сайран Бөкенұлы - Нұра аудандық ішкі істер бөлімінің бастығы (келісім бойынша)

9. Смаилов Самат Бегайдарұлы - Аудан әкімі аппаратының құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің бастығы

10.Құтжанова Рабиға Қосанқызы - Аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бастығы
11. Таласбаев Елдос Ғабдуллаұлы - Нұра ауданы прокурорының көмекшісі (келісім бойынша)

12. Жүнісбеков Қуаныш Өміржанұлы -Нұра аудандық мәслихаттың депутаты (келісім бойынша)

13. Ахметова Бикен Сағымбекқызы - Нұра аудандық «Нұра» газетінің редакциясы жауапкершілігі шектеулі

Серіктестігінің директоры (келісім бойынша)

14. Мұхамеджанова Мақпал Советқызы - Нұра ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің

бастығы
12. Аудан әкімдігінің жанындағы құқық бұзушылықтың алдын-алу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы:


1. Бексұлтанов Құдайберген Бексұлтанұлы - Аудан әкімі, комиссия төрағасы
2. Әбілов Сайран Бөкенұлы - Нұра ауданының ішкі істер бөлімінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
3. Ковтун Сергей Александрович - Нұра ауданының ІІБ-нің қоғамдық бөлімінің бастығы, комиссия хатшысы (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
4. Адилханов Асылхан Қапиятұлы - Нұра ауданының прокуроры (келісім бойынша)
5. Тоқжұманов Ғалымжан Баласбайұлы - Нұра ауданының әділет басқармасының бастығы (келісім бойынша)
6. Жұмабеков Сәкен Сатыбалдыұлы - «Нұр Отан» ХДП аудандық филиалының бірінші орынбасары (келісім бойынша)
7. Смаилов Самат Бегайдарұлы - Аудан әкімі аппаратының құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің бастығы
8. Қадырова Гүлнәр Бақышқызы - Нұра ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы
9. Мұқышева Бақтыгүл Қабылхамитқызы - Нұра ауданының аудандық орталық ауруханасының директоры , аудандық мәслихаттың депутаты (келісім бойынша)
10. Жүпенова Гүлнәр Тақуқызы - Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
11. Даутова Зара Ахметжанқызы - Нұра ауданының ішкі саясат бөлімінің бастығы
12. Ахметова Бикен Сағымбекқызы - Аудандық «Нұра» газетінің бас редакторы
13. Пронин Игорь Юрьевич - Нұра аудандық мәслихатының депутаты (келісім бойынша)
14. Мұхамеджанова Мақпал Советқызы - Нұра ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы
15. Беков Хәкім Айдарұлы - Нұра ауданының қаржы бөлімінің бастығы
16. Құтжанова Рабиға Қосанқызы - Нұра ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бастығы
13. Ономастика бойынша жұмыс тобының

ҚҰРАМЫ
1.Аймағамбетов Асхат Қанатұлы - аудан әкімінің орынбасары, жұмыс тобының төрағасы

2. Құтжанова Рабиға Қосанқызы - мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің меңгерушісі, жұмыс тобы

төрағасының орынбаса
3. Пшенбаева Тазагүл Қордабайқызы - мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бас маманы, жұмыс тобының

хатшысы

Комиссия мүшелері:
4.Қалиев Нұралы Нұрмақұлы - Киевка кентінің әкімі

5. Даутова Зара Ахметжанқызы - аудандық ішкі саясат бөлімінің бастығы

6. Есмағанбетова Әдиша Көнекбайқызы - ардагерлер Кеңесінің төрайымы (келісім бойынша)

7. Шевелева Надежда - ұстаздық еңбектің ардагері,Константиновна зейнеткер,(келісім бойынша)

8. Меркулов Сергей Иванович - аудандағы мемлекеттік мұрағат директоры, Нұра аудандық Мәслихатының

депутаты, (келісім бойынша)

9. Смаилов Самат Бегайдарұлы - аудан әкімі аппаратының құқықтық мәселелер жөніндегі бөлімінің бастығы
10. Айтжанов Мейірхан Айтжанұлы - зейнеткер (келісім бойынша)

14. Нұра ауданы бойынша сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес мәселелері жөніндегі аудандық комиссияның құрамы
1.Бексұлтанов Құдайберге Бексұлтанұлы -комиссия төрағасы, Нұра ауданының әкімі

2.Бекмағамбетов Досбол Боташұлы -комиссия төрағасының орынбасары, аудан әкімінің орынбасары

3.Қадырбаев Қамбар Қаппасұлы -комиссия хатшысы, аудан әкімі аппаратының құқықтық қамтамасыз ету

бөлімнің бас маманы

комиссия мүшелері :
4.Аймағамбетов Асхат Қанатұлы -аудан әкімінің орынбасары

5.Шорабеков Ермек Абылқасымұлы -аудан әкімі аппаратының ұйымдастыру- кадрлық бөлімінің басшысы

6.Даутова Зара Ахметжанқызы - Нұра ауданының ішкі саясат бөлімінің бастығы

7.Мұхамеджанова Мақпал Советқызы -Нұра ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы

8.Беков Хакім Айдарұлы - Нұра ауданының қаржы бөлімінің бастығы

9.Меркулов Сергей Иванович -Нұра аудандық мәслихатының депутаты (келісім бойынша)

10.Мұхамеджанов Жұмабай Әбдіғаппарұлы - Нұра ауданының кәсіпкерлер бөлімінің бастығы

11.Ахметова Бикен Сағымбекқызы - аудандық «Нұра» газетінің бас редакторы

12.Смаилов Самат Бегайдарұлы - аудан әкімі аппаратының құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің бастығы

15. Мүгедектер істері жөніндегі аудандық

Кеңестің құрамы:
1. Комиссия төрағасы, аудан әкімінің орынбасары - Аймағамбетов Асхат Қанатұлы

2. Комиссия төрағаның орынбасары, аудандық жұмыспен қамту - Жүпенова Гүлнәр Такуқызы

және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

3. Комиссия хатшысы, аудандық жұмыспен қамту - Билинец Наталия Владимировна

және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің жұмыспен қамту

және мемлекеттік әлеуметтік атаулы көмек көрсету

секторының меңгерушісі

Комиссия мүшелері:


4. Аудандық орталық аурухананың директоры, Мұқышева Бақтыгүл Қабылхамитқызы (келісім бойынша)

аурухананың директоры, аудандық

Мәслихаттың депутаты

5.Аудандық білім беру , дене шынықтыру Қадырова Гүлнәр Бақышқызы

және спорт бөлімінің басшысы
6.ҚСҚ ауданаралық бастауыш ұйымының Қарғабаева Гүлнәр Алпысқызы(келісім бойынша)

төрағасы


7.Қаржы бөлімінің басшысы Беков Хәкім Айдарұлы

8. Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Құтжанова Рабиға Қосанқызы

басшысы
9.Заречное орта мектебінің мұғалімі Аудан Гаевская Татьяна Анатольевна

мәслихатының депутаты



16. Тіл туралы заңнаманы жүзеге асыру жөніндегі комиссиясының құрамы

1.Аймағамбетов Асхат Қанатұлы - Нұра аудан әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы


2. Құтжанова Рабиға - Нұра ауданының мәдениет және Қосанқызы тілдерді дамыту бөлімінің

бастығы комиссия төрайымының орынбасары

3. Пшенбаева Тазагүл Қордабайқызы - Нұра ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бас

маманы, комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері:


4. Таласбаев Елдос - Нұра аудан прокурорының аға көмешісі, комиссия мүшесі (келісім бойынша)

5. Даутова Зара Ахметжанқызы - Нұра ауданының ішкі саясат бөлімінің бастығы, комиссия мүшесі

6. Қайырбекова Алмагүл Зекенқызы - Нұра аудан әкімі аппараты бақылау және құжаттама қамтамасыз ету, бөлімінің

бастығы, комиссия мүшесі


7. Орынбекова Гүлмира Енбекқызы - Нұра ауданының әділет басқармасының бас маманы (келісім бойынша)

8. Жүнүсбеков Қуаныш Өміржанұлы -Нұра аудандық мәслихаттың депутаты ( келісім бойынша)



17. Арнайы комиссияның құрамы:


  1. Аймағамбетов Асхат Қанатұлы - комиссия төрағасы аудан әкімінің орынбасары

  2. Жүпенова Гүлнәр Такуқызы - комиссия төрағаның орынбасары, Нұра ауданының жұмыспен қамту және

әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы



  1. Байғазина Жанна Боранбайқызы - комиссияның хатшысы, Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік

бағдарламалар бөлімінің жұмыспен қамту және мемлекеттік әлеуметтік атаулы

көмек көрсету секторының меңгерушісі

Комиссия мүшелері :


  1. Жолболдин Қайролла Шәріпұлы - Нұра ауданының қорғаныс істер бөлімінің бастығы

  2. Бекпаева Риза Елеукенқызы - Аудан әкімі аппаратының бас маманы

6. Есмағамбетова Әдиша Конекбайқызы -аудандық ардагерлер Кеңесінің төрайымы


7. Меркулов Сергей Иванович - аудандағы мемлекеттік мұрағат директоры, Нұра аудандық

Мәслихатының депутаты, (келісім бойынша)



18. Нұра ауданы әкімі жанындағы Наградалар

жөніндегі комиссия құрамы:
1. Бекмағамбетов Досбол Боташұлы аудан әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы

2. Аймағамбетов Асхат Канатұлы аудан әкімінің орынбасары, комиссия төрағасының орынбасары


Ермекова Динара Сайлаубайқызы аудан әкімінің құжаттамалық және бақылау бөлімінің бас маманы,

комиссия хатшысы


Комиссия мүшелері
3. Мұқанова Салтанат Аққошқарқызы аудан әкімі аппаратының басшысы
4. Қаңтарбай Орынтай Нұра аудынының ауыл шаруашылғы және ветеринария бөлімінің бастығы
5. Даутова Зара Ахметжанқызы Нұра ауданы ішкі саясат бөлімінің бастығы
6. Қайырбекова Алмагүл Зекенқызы аудан әкімі аппаратының құжаттамалық және бақылау бөлімінің бастығы
7. Пронин Игорь Юрьевич аудандық Мәслихатының депутаты (келісім бойынша)
8. Түсіпбекова Гүлнәр Ислямқызы «Жалғыз басты және қамқоршысы жоқ қарт адамдарды асырау мен күту бойынша» қоғамдық бірлестігінің басшысы (келісім бойынша)
9. Ахметова Бикен Сағымбекқызы «Нұра» газетінің бас редакторы
19. Қылмыстық жазаны және қылмыстық-құқықтық ықпал етудің өзге де шараларын атқаратын мекемелердің қызметіне жәрдемдесу жөніндегі, сондай-ақ қылмыстық жазасын өтеген адамдарға әлеуметтік және өзге де көмекті ұйымдастыру жөніндегі Кеңестің құрамы:

1. Аймағамбетов Асхат Қанатұлы - Аудан әкімінің орынбасары, Кеңес төрағасы

2. Цой Александр Владимирович - Аудандық қылмыстық-атқару инспекциясының аға инспекторы,

әділет майоры, Кеңес төрағасының орынбасары (келісім бойынша)


3. Мұхамеджанов Дахар Дүйсенбайұлы - аудандық қылмыстық-атқару инспекциясының маман инспекторы

Кеңес хатшысы


Кеңес мүшелері:


4. Мұқышева Бақтыгүл Қабылхамитқызы - Нұра аудандық орталық аурухананың директоры, Нұра аудандық

мәслихатының депутаты (келісім бойынша)

5. Жүпенова Гүлнәр Тақуқызы - Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар

бөлімінің бастығы


6. Даутова Зара Ахметжанқызы - Нұра ауданының ішкі саясат бөлімінің бастығы

7. Қадырова Гүлнәр Бақышқызы - Нұра ауданының білім беру,дене шынықтыру және спорт бөлімінің

бастығы

8. Қадырбаев Камбар Қаппасұлы - Нұра ауданының жер қатынастары бөлімінің бастығы



9. Мұхамеджанов Жұмабай Әбдіғаппарұлы - Нұра ауданы кәсіпкерлік бөлімінің бастығы

10. Меркулов Сергей Иванович - Нұра аудандық мәслихатының депутаты (келісім бойынша)

11. Жидекбаев Ержан Құдайбергенович - Нұра аудандық ІІБ бастығының орынбасары (келісім бойынша)

12. Құтжанова Рабиға Қосанқызы - Нұра ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бастығы



20. Үкіметтік емес ұйымдармен байланыс жөніндегі

Кеңестің құрамы.
1. Аймағамбетов Асхат Қанатұлы - Аудан әкімінің орынбасары, Кеңес төрағасы

2. Даутова Зара Ахметжанқызы - Нұра ауданының ішкі саясат бөлімінің бастығы, Кеңес төрағасының

орынбасары

3. Елюбаев Рашит Мұхамеджанұлы - Нұра ауданының ішкі саясат бөлімінің бас маманы Кеңес хатшысы

Кеңес мүшелері:
4. Мұкышева Бақтыгүл Қабылхамитқызы - Нұра ауданыңың аудандық орталық ауру ханасының директоры және

аудандық директоры және аудандық мәслихаттың депутаты (келісім

бойынша)
5. Кадырова Гүлнәр Бақышқызы - Нұра ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы;

6. Жүпенова Гүлнәр Тақуқызы - Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар

бөлімінің бастығы;

7. Ахметова Бикен Сағымбекқызы - Нұра аудандық «Нұра» газетінің редакциясы жауапкершілігі шектеулі

серіктестігінің директоры (келісім бойынша)

8. Есмағамбетова Әдиша Көнекбайқызы - «Еңбек және соғыс ардагерлер Кеңесі» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

(келісім бойынша)

9. Қарғабаева Гүльнар Алпысқызы - Қазақ соқырлар қоғамы» Қоғамдық бірлестігі Қарағанды облысы бастауыш

ұйымының филиалы

10. Түсіпбекова Гүлнәр Есләмқызы - Жалғыз басты және қамқоршысы жоқ қарт адамдарды асырау мен

күту бойынша» қоғамдық бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша);

11. Сейткалиев Нурлан Шеруұлы - «Нұра жастары» қоғамдық бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)



12. Рыженков Игорь Анатольевич - «НұрТолқын» қоғамдық бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)
13. Сәтенова Зульфина Тулебайқызы - «Мерей» қоғамдық бірлестігінің төрағасы(келісім бойынша)

Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет