Епіграф до урокужүктеу 17.37 Kb.
Дата22.05.2018
өлшемі17.37 Kb.
түріУрок

Тема: віртуальна подорож у світ балету.

Мета: формувати в учнів любов до балету, розвивати музично-естетичні смаки

Тип уроку: урок подорож

Обладнання: ноутбук, телевізор.

Музичний та візуальний матеріал: оповідання Б. Поттер «Казки Б Поттер», хореограф Ф.Ештон, музика Дж. Ланчбері, виконує оркестр королівського балету.

ХІД УРОКУ

1. Вступне слово вчителя

Сьогодні ми відправляємось у віртуальну подорож до Англії. Ми побуваємо в гостях у відомої письменниці, художниці Беатрікс Поттер. Подивимось фільм-балет-казку. На нас чекають чудові краєвиди Озерного краю: круті гори, низькі зелені долини, загадкові озера… А найдивовижніше те, що саме тут мешкають зовсім незвичайні тварини: кролики у кольорових камзолах з мідними ґудзиками – Флопсі, Мопсі, Ватяний Хвіст, Пітер та Бенджамін, маленькі пустуни мишки Том-з-мізинчик та Ханка- Манка, білченя Горішок, качка Джемайма на прізвище Кряк та багато-багато інших добрих та веселих звірят.

В Озерному краї є невеличке селище Сорей, де на фермі Хілл-Топ жила чудова дитяча письменниця та художниця Беатрікс Поттер. Вона знала безліч

кумедних та чарівних історій про його мешканців, а найкращі з них записувала до маленьких книжечок з яскравими картинками.

Коли дівчинці виповнилося 6 років, у неї з’явився братик – Бертрам, з яким вона дуже любила гратися.

Брат з сестрою просто обожнювали тварин, у їхній кімнаті жили жабенята, миші, їжак, дві ящірки Тобі та Джуді, тритон на ім’я Ісаак Ньютон, кролики Пітер Пуш та Бенджамін і навіть кажани. А влітку разом з батьками діти селилися у великому заміському будинку Делгай-хаус у Шотландії. Там вони цілими днями спостерігали за життям тварин та птахів, збирали красиве каміння, мох, квіти, а коли приходили додому, замальовували побачене.

Особливо Беатрікс подобалося малювати своїх кроликів. А Пітера Пуша маленька фантазерка водила на повідку і усюди брала з

собою. Саме про пригоди кролика Пітера Беатрікс Поттер і написала

свою першу книжку – «Казка про Кролика Пітера».

2. Перегляд фільму.

Оповідання Б. Поттер «Казки Б. Поттер»

3. Обговорення з учнями побаченого, емоційних вражень учнів.Висновки вчителя.

Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет