Інформаційний бюлетень про діяльність Клубу пакувальників I квартал 2017 р. Клуб пакувальниківжүктеу 76.98 Kb.
Дата01.10.2017
өлшемі76.98 Kb.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

про діяльність Клубу пакувальників

I квартал 2017 р.

Клуб пакувальників –

об’єднання виробників і споживачів пакувальних матеріалів, обладнання, тари та упаковки.


Клуб пакувальників – це:


  • видавнича діяльність

  • інформаційні послуги

  • міжнародне співробітництво

  • підготовка та перепідготовка кадрів


Вирішуйте Ваші проблеми разом з нами!

www.upakjour.com.ua


Звіт за I квартал 2017 р.

В першому кварталі 2017 року були проведені наступні заходи:

Ще не закінчились зимові свята, як розпочались роботи по проведенню конкурсів «Українська зірка упаковки 2017», «Українська етикетка 2017» та «Упаковка майбутнього 2017» та підготовці інформаційних заходів на міжнародному форумі харчової промисловості та упаковки (IFFIP-2017) «Пак Експо 2017» Цього року в рамках IFFIP відбулася 18-та за рахунком міжнародна виставка пакувальної промисловості «Пак Експо – 2017».

1–3 березня 2017 р. понад 200 компаній з України, Швейцарії, Польщі, Туреччини, Чехії та Індії мали змогу продемонструвати свої здобутки у виробництві пакувальних матеріалів та допоміжних пакувальних засобів, упаковки та пакувального обладнання. Численні ділові зустрічі, обговорення планів співробітництва, нарешті підписані контракти – основні результати виставки «Пак Експо – 2017». Проте не менш важливими були інформаційні заходи, які готував співорганізатор виставки – громадська професійна організація Клуб пакувальників.

Першого березня 2017 року відбувся круглий стіл на тему «Проблеми утилізації відходів упаковки в Україні». Спікерами його були голова виконавчого комітету УкрПЕК Володимир Слабий та Народний депутат ВРУ Альона Бабак. Метою обговорення було донести до широкого загалу ситуацію з твердими побутовими відходами, яка склалася в Україні. В. Слабий у своїй презентації «Від національної стратегії поводження з відходами упаковки» детально зупинився на всіх законопроектах, які з цього питання зареєстровані у Верховній Раді.

Виступаючи на засіданні круглого столу, представники бізнесу та громадських організацій пропонували активніше працювати у Верховній Раді при підготовці до розгляду цих законопроектів. Для цього професійним організаціям та громадським об’єднанням необхідно здійснювати постійний тиск задля термінового розгляду у Верховній Раді законопроектів із цієї проблеми. На засіданні були прийняті рекомендації про проведення роз’яснення нинішньої ситуації з неприйняттям вказаних законопроектів у екологічному комітеті Верховної Ради, а також проведення широкої дискусії з цієї проблеми із залученням широкого кола журналістів та представників ЗМІ.

Цього року дискусійна конференція була присвячена дуже актуальній проблематиці: «Інноваційні рішення в пакуванні для харчових продуктів».

З доповіддю «Ініціатива Save Food та пакувальні рішення IMMER Group для зменшення втрат харчових продуктів» та «Нові можливості та рішення IMMER Group для малого та середнього бізнесу» виступила Наталія Кулик к.х.н., начальник відділу розвитку компанії IMMER Ukrplastic, Сергій Конончук, керівник департаменту впровадження систем автоматизації в країнах СНД компанії Sсhäfer, виступив з доповіддю «Автоматизовані системи комплектування замовлень для харчової галузі». Теж цікавою виявилась доповідь Антона Припиченка, керівника торговельного майданчика Smart Tender Biz, на тему: «Smart Tender Biz для розширення ринків збуту пакувальної продукції». Численні питання та професійні відповіді доповідачів продемонстрували не тільки актуальність вибраних для конференції тем, але й сучасний рівень інноваційних пакувальних рішень для українських виробників пакувальної продукції.
Третього березня 2017 відбулась Конференція молодих вчених вже 16-та за рахунком науково-практична конференція молодих учених «Новітні технології пакування», спонсорами якої вже не перший рік є компанії DOW та Coca-Cola. Започаткована у Львові професором Едуардом Лазаренком з Української академії друкарства. Цього року було подано 19 пропозицій на доповіді від молодих вчених із п’яти ВНЗ. Усі тези цих доповідей надруковано в матеріалах конференції як додаток до журналу «Упаковка». Для виступу на конференції організатори відібрали 9 доповідей із трьох ВНЗ. Доповідачі та учасники конференції продемонстрували фаховий підхід до розгляду представлених доповідей, які стосувалися багатьох проблем пакувальної індустрії.

З 1999 року Клуб пакувальників кожного року у лютому-березні підводить підсумки конкурсів на кращу упаковку, етикетку та на кращу упаковку, що зробили студенти ВНЗ України.

Засідання журі проходило 21 лютого 2017 року.

У конкурсах – «Українська зірка упаковки», «Українська етикетка» та «Упаковка майбутнього» – цього року взяли участь 81 зразок упаковки та етикетки від 22 підприємств та 7 вищих навчальних закладів. Увага журі була прикута до особливостей пакувального матеріалу та конструкції упаковки, її художнього оформлення та інформативності, наявності допоміжних пакувальних засобів, рівня безпечності та зручності упаковки в користуванні продукцією. Як зауважили члени журі, зразки упаковки, представлені на конкурс в 2017 р., відрізняються економічністю та екологічністю, а також такими важливими характеристиками, як інформативність та зручність у користуванні.


Переможці цього року:

«Українська зірка упаковки 2017»

• IMMER UKRPLASTIC, м. Київ — Упаковка для пакетика зеленого китайського чаю «Жасминовий»;


• IMMER UKRPLASTIC, м. Київ — Пакет для кави NESCAFE GOLD;
• АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод», смт Гостомель, Київська область — Пляшка для вина ТМ «Vardiani»;
• ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», с. Зоря, Рівненська обл.— Скляна пляшка для преміальної горілки «Козацька Рада»;
• ТОВ «Данон Дніпро», м. Херсон — Стаканчик для питного йогурту «Активіа»;
• ПП «ЛЄКО-ПЛЮС», м. Київ — Флакони для косметики «ЛАЙТ»;
• ТОВ «Тріумф-Пак», м. Київ — Пакети паперові для заморожених напівфабрикатів ТМ «Левада»;
• ТОВ «Тріумф-Пак», м. Київ — Пакети паперові для макаронів ТМ «СОНЦЯДАР»;
• ПрАТ «Фірма Еліпс», м. Білгород-Дністровський, Одеська обл. — Косметичні флакони «Ментол-500», «Ментол-250»;
• ТОВ «Інтерагропак», м. Київ — Стакан DestoCup (поліпропіленовий з картонною обичайкою);
• ТОВ МНПП «Аріс» Лтд, м. Харків — Фігурний дой-пак з віконцем;
• ТОВ «МоноПак», м. Дніпро — Упаковка для кави PRESTIGE;

• ПП «Крiстал Гласс», м. Бровари — Косметичний флакон Magic;


• ТОВ «Виробничо-поліграфічний комплекс «Весна», м. Дніпро — Упаковка для алкогольного напою «Козацька Рада»;

• ТОВ «Виробничо-поліграфічний комплекс «Весна», м. Дніпро — Серія упаковок для набору шоколадних цукерок TRUFFLE ROSHEN;


• ТзОВ «Папір-Мал», м. Малін — Картонна коробка ZETKA для паперових листових рушників типу V- складання;

• ТзОВ «Папір-Мал», м. Малін — «Спеціалъ» паперовий мішок;

• ПП «НВК «Пак Технолоджи Україна», м. Нова Каховка — Тубус Jatone Cigar Reserve;

• ПП «АВЕНТИН»— Упаковка для кетчупу «Шашличний» ТМ ПОМІДОРА 300 г.;

• ТОВ «Конві-ПАК», м. Київ — Паперові екопакети з перфорацією.
«Українська етикетка 2017»

• IMMER UKRPLASTIC, м. Київ — Слів-етикетки для пляшок з йогуртом;

• ТОВ «Грін Трейд», м. Київ — «AMBER Dry Wine. Hand made».
«Упаковка майбутнього 2017»

І місце — Ганна Головко, студентка Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, м. Київ — Серія паковань для інструментів ТМ «Газда» (кер. В.К. Шостя);

ІІ місце — Ганна Нечепуренко, студентка Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, м. Київ — Пакування одноразового посуду для пікніка ТМ «Галявник» (кер. В.К. Шостя);

ІІІ місце — Ольга Казанцева, студентка Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, м. Київ — Серія паковань для солодких вафель ТМ «Вафельна майстерня» (кер. В.К. Шостя).

Спеціальний приз ІАЦ «Упаковка» за практичність ТОВ «ТП «Сервіс Пак», м. Харків —

Тубус «З Великоднем».Спеціальний приз КМКЯ за безпечну упаковку для дитячих іграшок ПАО «Рубежанский картонно-тарный комбинат» м. Рубіжне — Коробка «Midl Truck 3+».

Приз симпатій споживача на сторінці Фейсбук — ТОВ «Конві-ПАК», м. Київ — Паперові екопакети з перфорацією.

Більш детальну інформацію про ці заходи можна прочитати у нашому журналі «Упаковка»

№2 - 2017 р.

В березні 2017 р. від імені Клубу пакувальників та ще 11 асоціацій та професійних об’єднань були підготовлені та направлені листи до Президента України Порошенко П.О., Голови Верховної ради України Парубія А.В., Прем’єр–міністра України Гройсмана В.Б., та керівників парламентських фракцій та керівників деяких комітетів Верховної Ради про не виправдене рішення Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки від 22.03.2017 р., при розгляді Законопроекту №4493, поправки до якого відносять тверді побутові відходи до альтернативних джерел енергії. Тобто тепер такі відходи треба тільки спалювати. Це завдасть шкоди довкіллю, не відповідає вимогам Законодавства ЄС, залишить переробні підприємства без вторинної сировини. В листах пропонується втрутитись у ситуацію та сприяти недопущенню прийняття Верховною Радою зазначеного законодавства.

Щонеділі членам Клубу пакувальників розсилаємо новини в області пакувальної індустрії.
Члени Клубу пакувальників отримали електронні версії журналу «Упаковка» № 1, 2-2017

Розпочалась робота програмного комітету ХI конференції «Пакувальна індустрія», яка відбудеться 20-21 вересня 2017 р. у Львові /Дивись www.upakjour.com.ua/


Розпочався І тур конкурсу «Золотий каштан» ХII Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії, згідно наказу №516 від 31.03.2017 р.

Наказ розіслано ВНЗ України.ІАЦ «Упаковка» випустив електронну книгу «Упаковка из полимерных пленок» (Flexible Packaging), автори: Шредер В.Л., Гавва О.М., Кривошей В.М.

Шановні члени Клубу пакувальників, просимо Вас:

  • надсилати заявки на участь у заходах на адресу Клубу пакувальників;

  • надсилати пропозиції щодо вдосконалення подальшої діяльності Клубу пакувальників;

  • своєчасно повідомляти про зміни адреси, телефонів, персоналій та інших контактних даних Вашого підприємства.


Наша адреса:

Клуб пакувальників


02002, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 11, корпус Ж, к. 512

Тел./факс: (044) 517-78-26

E-mail: club-pack@ukr.net

www.upakjour.com.ua

ІАЦ «Упаковка»

02002, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 11, корп. Ж, к. 512.

Тел./факс: (044) 517-23-23, 517-23-83

E-mail: upakjour@ukr.net, upakjour@nbi.com.ua

www.upakjour.com.ua

www.packinfo.com.ua


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет