Інформація про виступаючих, модераторів, організації, що надали підтримку та організатора заходу Bio notes of Presenters / Короткі біографічні довідки виступаючих International Affairs/ Міжнародні відносинижүктеу 63.3 Kb.
Дата16.11.2018
өлшемі63.3 Kb.
түріІнформація

ADDITIONAL MATERIALS

Додаткові матеріалиMore information on Presenters, Moderators, Supporters and Implementer

Інформація про виступаючих, модераторів, організації, що надали підтримку та організатора заходу
Bio notes of Presenters / Короткі біографічні довідки виступаючих
International Affairs/ Міжнародні відносини

Рікарда Рігер, Директор, Представництво Програми Розвитку ООН в Україні (Німеччина)
В дитинстві провела 6 років в Індії, Непалі та Сінгапурі. Вивчала економіку в університеті Хайдельберг в Німеччині, де і отримала ступень магістра у 1988 році. Продовжила освіту в Берлінському інституті розвитку. У 1989 р розпочала кар’єру в представництві ООН в Корейській Демократичній Республіці, після чого отримала призначення заступника представника з питань довкілля в Таїланді, співробітника в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, радника в Єгипті, заступника голови Представництва ПРООН на Філіппінах і у січні 2005 році заступника директора в Камбоджі. Одружена, має двох синів.


Олаф Берштад, Його Високоповажність Посол Норвегії

Його високоповажність Посол Берштадт почав працювати у Міністерстві закордонних справ у 1982 році. У якості дипломата служив у Туреччині (Анкара), США (Новий Орлеан і Вашингтон), Росії (Москва), Азербайджані (Баку) і зараз в Києві. У міністерстві в Осло відповідав за співпрацю з ООН, питання врегулювання Близькосхідного конфлікту, ядерну безпеку та довкілля, Північноєвропейську співпрацю. У якості посла в Азербайджані був також акредитований в Грузії, а у якості посла в Україні, акредитований в Білорусі.

Народився у 1953 році в Тромсо, північна Норвегія, виріс у Санднес на західному узбережжі країни. Після школи та служби у збройних силах, вивчав російську історію та археологію в університеті Осло. Також навчався в Ленінградському університеті та Університеті Лунд, Швеція, де вивчав археологію неолітичного періоду. Археологія та історія і досі залишаються серед його основних інтересів, включно з періодом Київської Русі та середньовічні контакти зі Скандинавією.

Одружений, має 3 дітей.Media Sphere/Медія сфера

Сью Фолджер, регіональний директор WNIS, COP U-Media Ukraine, Internews Network (USA)

Сью Фолджер, регіональний директор та директор українського представництва Internews Network, неприбутквої організації зі штабом–квартирою в США (www.internews.org). Керує 18-мільйонним медійним проектом, що фінансується США. Більше 20 років провела в колишньому СРСР, спочатку як студентка в Москві, потім у якості редактора журналу, перекладача, викладача, продюсера CBS News та директора московської програми для інтернів Бостонського університету. Пані Фолджер багато подорожувала колишнім Радянським Союзом, висвітлювала студентські повстання в Узбекистані, керувала студентськими програмами обміну в Карелії, подорожувла Сибіром та Центральною Азією, сплавлялася ріками північної Росії та південної України. До того, як Сью прийшла в Internews в 2003 році, вона працювала координатором проекту російських друкованих засобів масової інформації в Центрі миру при Нью-Йоркському університеті, та ЗМІ, що висвітлюють новини, який фінансувався Дартмус Коледжем, керувала програмами навчання за кордоном Lexia International в Ганновері. Протягом шести років в Україні п.Фолджер працює з українськими організаціями над зміцненням незалежних ЗМІ в Україні та розвитком сталого медійного сектору. Головну увагу проект приділяє вдосконаленню професіоналізму, наданню підтримки журналістиці, покращення освітнього рівня журналістів, використання нових медійних засобів, збільшення потужностей, вдосконалення законодавства в сфері ЗМІ. П.Фолджер має магістерський ступінь з російської мови та літератури та сертифікат з перекладу російською з сунітської-албанської. Має ступінь бакалавра Коледжу Холуокі, де окрім російської вона вивчала театр та мистецтво. Окрім професійних інтересів у сфері медія, пані Фолдджер захоплюється спортом, зокрема гірським велосипедним, із задоволенням катається на лижах та ходить в походи. Живе в Києві з чоловіком, десятилітнім сином та двома собаками, яких вони підібрали на вулицях Києва.Василь Зоря, Головний редактор, Журнал «Народний Депутат» (Україна)

Василь ЗОРЯ працює професійним журналістом 30 років, з них останні 20 – редактором різних періодичних видань і телевізійних програм. По завершенні (з відзнакою) у 1985 році Національного університету імені Т.Шевченка набував професійного досвіду в провідних українських і закордонних засобах масової інформації, зокрема у газетах «Экономические известия», «Правда України», «Дзеркало тижня», інформагентстві УНІАН, на телевізійних каналах «Новий» і «Гравіс», а також у виданнях «Известия», «Мегаполис-Экспресс» (Росія) і «The Ukrainian Weekly» (США). За програмою USAID стажувався в Колумбійському університеті Нью-Йорка (США). У 1995-1998 роках був на дипломатичній службі в Посольстві України у США в Вашингтоні. Із 2004 року – по нинішній час працює головним редактором парламентського журналу «Народний депутат».Public Sphere / Суспільна сфера


Олена Величко, Директор департаменту, Державна Комісія з цінних паперів та фондового ринку (Україна)

Величко Олена - народилася 21 квітня 1955 р. в місті Києві, українка. З 1972 по 1978 рр. навчалась в Київському торговельно-економічному інституті , "Бухгалтерський облік в торгівлі". В 1975 році була обрана секретарем комітету комсомолу Київського професійного торговельного училища. З 1977 року - викладач обліку, звітності в Київському професійному торговельному училищі. З 1982 по 1985 рр. навчалась в аспірантурі Київського інституту народного господарства. В 1985 році захистила кандидатську дисертацію на тему "Вдосконалення обліку витрат і реалізації продукції квітництва". Після закінчення аспірантури і до 1997 року працювала асистентом, ст. викладачем, а з 1983 року доцентом кафедри обліку і аудиту в сільському господарстві Київського національного економічного університету. З лютого 1997 року працюю в Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку, з 2005 року працює заступником директора департамента. За цей час опубліковано більш 60 наукових статей і розробок. Під час роботи в Комісії підготовлено понад 50 нормативних документів та методичних розробок з питань адміністративних даних учасників фондового ринку, розкриття інформації, обліку та аудиту. В 1995 році отримала сертифікат аудитора і займалась аудиторською діяльністю. Член Аудиторської палати України (1998-по2007рік) , була Членом Методологічної Ради Міністерства фінансів України (1999- 2005 роки).Нагороди, почесні звання: Знак пошани Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Олексій Мірошниченко, Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України (Україна).

Мірошниченко Олексій - народився 15 грудня 1958 року в Луганській області, українець. З 1976 р. по 1981 рік навчався в Київському інженерно-будівельному інституті за спеціальністю прикладна геодезія. Після закінчення інституту з 1981 року по 1984 рік працював виконробом БМУ-2 тресту «Київпідземшляхбуд-2» Главкиївміськбуду, потім служба у МВС України (1984-1993 рр.). З квітня 1993 року розпочав свою трудову діяльність в Українському союзі промисловців і підприємців, де пройшов шлях від виконавчого директора до генерального виконавчого директора УСПП (1996 - 1997 рр.) та віце-президента УСПП (1997-1999 рр., 2000-2001 рр.). У 1998 року закінчив навчання в Київській Вищій банківській школі Міжнародного центру ринкових відносин і підприємництва, за спеціальністю «Фінанси і кредит» та здобув спеціальність - економіст, менеджер банківської справи. З 1999 по 2000 рік працює керівником групи помічників і експертів служби Першого віце-прем’єр-міністра України, а 2001 - 2002 рр. - керівник служби Прем’єр-міністра України. З 2002 по 2003 рік працював на посаді Голови Федерації роботодавців України. У 2004 році захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата економічних наук на тему: «Методологічні проблеми удосконалення системи соціального партнерства в Україні». З 2006 року і до сьогодні працює Виконавчим Віце-президентом Конфедерації роботодавців України. З серпня 2007 по червень 2008 року - Співголова Національної тристоронньої соціально-економічної ради (від всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців), а з серпня 2009 року - заступник Співголови. У липні 2009 року обрано Головою Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні. Є членом колегій Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства освіти і науки України. Нагороди, почесні звання: „Заслужений економіст України " (Указ Президента України № 792/2002 від 30.08.2002), Почесні грамоти Кабінету Міністрів України (пост. КМУ № 22 від 06.01.2000р. та пост. КМУ№ 1696 від 15.12.2001 р.).


Захід проводиться за cо-фінансування dvv international Ukraine та підтримки проекту U-Медіа Україна ( Internews Network) у рамках національного тижня освіти для дорослих.The event is co-funded by dvv international Ukraine and supported by U-Медіа Ukraine Project (Internews Network) under the framework of the national week of adults’ education.
Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет