Жамбыл облыстық МӘслихат депутаттарын сайлау бойынша сайлау округтерінің



жүктеу 300.17 Kb.
Дата25.09.2018
өлшемі300.17 Kb.

Жамбыл облыстық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша сайлау округтерінің

шекаралары

Тараз қаласы бойынша
1 Сайлау округі

Орталығы – Ш.Смаханұлы атындағы

44 орта мектеп К. Әзірбаев көшесі, 154


Шекарасы: Жамбыл даңғылынан К.Әзірбаев көшесіне дейінгі Рим көшесі (жұп жағы), Рим көшесінен қала шекарасына дейінгі К.Әзірбаев көшесі (жұп жағы), К.Әзірбаев көшесінен Жамбыл даңғылына дейінгі қала шекарасы бойы, қала шекарасынан Рим көшесіне дейінгі Жамбыл даңғылы (жұп жағы).

«Тектұрмас» ауданындағы қала шекарасынан «Талас» өзені бойымен «Карасай» ауданындағы қала шекарасына дейін, «Қарасай» ауданындағы «Талас» өзенінен қала шекарасы бойымен «Тектұрмас» ауданындағы «Талас» өзеніне дейін. Ішінде «Барысхан», «Қарасай», «Қант кенті», «Тектұрмас» тұрғын алқаптар.


2 Сайлау округі

Орталығы – ТарМПИ-дің педагогикалық кешені Жамбыл даңғылы, 16а
Шекаралары: Рим көшесінен Сухамбаев көшесіне дейінгі Жамбыл даңғылы (жұп жағы), Жамбыл даңғылынан Қойгелді көшесіне дейінгі Сухамбаев көшесі (тақ жағы), Сухамбаев көшесінен Асқаров көшесіне дейінгі Қойгелді көшесі (жұп жағы), Қойгелді көшесінен Абай даңғылына дейінгі Асқаров көшесі (тақ жағы), Асқаров көшесінен Ленин көшесіне дейінгі Абай даңғылы (жұп жағы), Абай даңғылынан Желтоқсан көшесіне дейінгі Ленин көшесі (жұп жағы), Ленин көшесінен Көшек батыр көшесіне дейінгі Желтоқсан көшесі (жұп жағы), Желтоқсан көшесінен Қойгелді көшесіне дейінгі Көшек батыр көшесі (жұп жағы), Көшек батыр көшесінен Тоқбергенов көшесіне дейінгі Қойгелді көшесі (жұп жағы), Қойгелді көшесінен Жамбыл даңғылына дейінгі Тоқбергенов көшесі (жұп жағы), Тоқбергенов көшесінен Сүлейменов көшесіне дейінгі Жамбыл даңғылы (жұп жағы), Жамбыл даңғылынан Крупская көшесіне дейінгі Сүлейменов көшесі (жұп жағы), Сүлейменов көшесінен Көшек батыр көшесіне дейінгі Крупская көшесі (жұп жағы), Крупская көшесінен қала шекарасына дейінгі Көшек батыр көшесі (жұп жағы), Көшек батыр көшесінен К.Әзірбаев көшесіне дейінгі қала шекарасы бойы, қала шекарасынан Рим көшесіне дейінгі К.Әзірбаев көшесі (тақ жағы), К.Әзірбаев көшесінен Жамбыл даңғылына дейінгі Рим көшесі (тақ жағы).

Қала шекарасынан К.Әзірбаев көшесіне дейінгі Жамбыл даңғылы (тақ жағы), Жамбыл даңғылынан Қойгелді көшесіне дейінгі К.Әзірбаев көшесі (жұп жағы), К.Әзірбаев көшесінен Қапал көшесіне дейінгі Қойгелді көшесі (жұп жағы), Қойгелді көшесінен Абай даңғылына дейінгі Қапал көшесі (жұп жағы), Қапал көшесінен қала шекарасына дейінгі Абай даңғылы (жұп жағы), Абай даңғылынан Жамбыл даңғылына дейінгі қала шекарасы.


3 Сайлау округі

Орталығы – Циолковский атындағы

7 орта мектеп, Қ.Жалаири көшесі, 5


Шекаралары: Төле би даңғылынан Ниетқалиев көшесіне дейінгі Махамбет батыр көшесі (екі жағы), Махамбет батыр көшесінен Сұлтанбаев 2 бұрылысына дейінгі Ниетқалиев көшесі (тақ жағы), Ниетқалиев көшесінен қала шекарасына дейінгі Сұлтанбаев 2 бұрылысы (екі жағы), Сұлтанбаев 2 бұрылысынан Көшек батыр көшесіне дейінгі қала шекарасы бойы, қала шекарасынан Крупская көшесіне дейінгі Көшек батыр көшесі (тақ жағы), Көшек батыр көшесінен Сүлейменов көшесіне дейінгі Крупская көшесі (тақ жағы), Крупская көшесінен Жамбыл даңғылына дейінгі Сүлейменов көшесі (тақ жағы), Сүлейменов көшесінен Тоқбергенов көшесіне дейінгі Жамбыл даңғылы (тақ жағы), Жамбыл даңғылынан Қойгелді көшесіне дейінгі Тоқбергенов көшесі (тақ жағы), Тоқбергенов көшесінен Көшек батыр көшесіне дейінгі Қойгелді көшесі (тақ жағы), Қойгелді көшесінен Желтоқсан көшесіне дейінгі Көшек батыр (тақ жағы), Көшек батыр көшесінен Ленин көшесіне дейінгі Желтоқсан көшесі (тақ жағы), Желтоқсан көшесінен Төле би даңғылына дейінгі Ленин көшесі (тақ жағы), Ленин көшесінен Сүлейменов көшесіне дейінгі Абай даңғылы (жұп жағы), Абай даңғылынан Желтоқсан көшесіне дейінгі Сүлейменов көшесі (жұп жағы), Сүлейменов көшесінен Төле би даңғылына дейінгі Желтоқсан көшесі, (жұп жағы), Желтоқсан көшесінен Қойгелді көшесіне дейінгі Төле би даңғылы, (жұп жағы), Төле би даңғылынан Еспаев көшесіне дейінгі Қойгелді (жұп жақтар), Қойгелді көшесінен Желтоқсан көшесіне дейінгі Еспаев көшесі (жұп жағы), Еспаев көшесінен Ташкент көшесіне дейінгі Желтоқсан, Желтоқсан көшесінен Үшбұлақ каналына дейінгі Ташкент көшесі (жұп жағы), Ташкент көшесінен Үшбұлақ каналының бойымен Қонаев көшесіне, Үшбұлақ каналынан Сейфулин көшесіне дейінгі Қонаев көшесі (жұп жағы), Қонаев көшесінен Королев көшесіне дейінгі Сейфулин көшесі, Сейфуллин көшесінен Төле би даңғылына дейінгі Королев көшесі, Королев көшесінен Махамбет батыр көшесіне дейінгі Төле би даңғылы.
4 Сайлау округі

Орталығы – №1 Ленин атындағы мектеп, Пушкин көшесі, 15
Шекаралары: Балуан Шолақ көшесінен Қазыбек би көшесіне дейінгі Наманган көшесі (тақ жағы), Наманган көшесінен Ташкент көшесіне дейінгі Қазыбек би көшесі (жұп жағы), Қазыбек би көшесінен Абай көшесіне дейінгі Ташкент көшесі (жұп жағы), Ташкент көшесінен Әйтеке би көшесіне дейінгі Абай көшесі (тақ жағы), Абай көшесінен Әйтиев көшесіне дейінгі Әйтеке би көшесі (жұп жағы), Абай көшесінен Әйтиев көшесіне дейінгі Әйтеке би көшесі (жұп жағы), Әйтеке би көшесінен Төле би даңғылына дейінгі Әйтиев көшесі (тақ жағы), Әйтиев көшесінен Желтоқсан көшесіне дейінгі Төле би даңғылы (жұп жағы), Төле би даңғылынан Сүлейменов көшесіне дейінгі Желтоқсан көшесі (тақ жағы), Желтоқсан көшесінен Абай көшесіне дейінгі Сүлейменов көшесі (тақ жағы), Сүлейменов көшесінен Асқаров көшесіне дейінгі Абай көшесі (тақ жағы), Абай көшесінен Қойгелді көшесіне дейінгі Асқаров көшесі (жұп жағы), Асқаров көшесінен Сухамбаев көшесіне дейінгі Қойгелді көшесі (тақ жағы), Қойгелді көшесінен Жамбыл даңғылына дейінгі Сухамбаев көшесі (жұп жағы), Сухамбаев көшесінен К.Әзірбаев көшесіне дейінгі Жамбыл даңғылы, Жамбыл даңғылынан Қойгелді көшесіне дейінгі К.Әзірбаев (жұп жағы), К.Әзірбаев көшесінен Қапал көшесіне дейінгі Қойгелді (тақ жағы), Қойгелді көшесінен Абай көшесіне дейінгі Қапал (тақ жағы), Қапал көшесінен қаланың шекарасына дейінгі Абай көшесі, Абай көшесінен Талас өзеніне дейінгі қаланың шекарасы бойымен, Талас өзенінен қаланың шекарасы бойымен Жібек жолы көшесіне дейін.
5 САЙЛАУ ОКРУГІ

Орталығы – Төле би атындағы №8 мектеп-гимназия, Абай көшесі, 136
Шекаралары: Байзақ батыр көшесінен Ташкент көшесіне дейінгі Комратов көшесі (тақ жағы), Комратов көшесінен Желтоқсан көшесіне дейінгі Ташкент көшесі (тақ жағы), Ташкент көшесінен Еспаев көшесіне дейінгі Желтоқсан көшесі (тақ жағы). Желтоқсан көшесіне Қойгелді көшесіне дейінгі Еспаев көшесі (тақ жағы), Еспаев көшесінен Төле би даңғылына дейінгі Қойгелді көшесі (тақ жағы), Қойгелді көшесінен Әйтиев көшесіне дейінгі Төле би даңғылы (тақ жағы), Төле би даңғылынан Әйтеке би көшесіне дейінгі Әйтиев көшесі (жұп жағы), Әйтиев көшесінен Абай көшесіне дейінгі Әйтеке би көшесі (тақ жағы), Әйтеке би көшесінен Ташкент көшесіне дейінгі Абай көшесі (жұп жағы), Абай көшесінен Қазыбек би көшесіне дейінгі Ташкент көшесі (тақ жағы), Ташкент көшесінен Наманган көшесіне дейінгі Қазыбек би көшесі (тақ жағы), Қазыбек би көшесінен Балуан шолақ көшесіне дейінгі Наманган көшесі (жұп жағы), Наманган көшесінен Комратов көшесіне дейінгі Балуан шолақ көшесі (жұп жағы)
6 САЙЛАУ ОКРУГІ

Орталығы – №43 орта мектеп “Алатау” мөлт. ауд.
Шекаралары: Темір жол төсемінен Қыпшақбаев көшесіне дейінгі Саңырақ батыр көшесі, Саңырақ батыр көшесінен Жандосов көшесіне дейінгі Қыпшақбаев көшесі (тақ жағы), Қыпшақбаев көшесінен Братский көшесіне дейінгі Жандосов көшесі (тақ жағы), Жандосов көшесінен Елубаев көшесіне дейінгі Братский көшесі (тақ жағы), Братский көшесінен Сейфуллин көшесіне дейінгі 1, 1а, 2-6, 6а, 7, 7а, 8, 10, 12, 41, 44, 45, 46, 47, 52 тұрғын үйлері, Алатау мөлтек ауданы, Сейфуллин көшесінен Опытный көшесіне дейінгі Лермонтов көшесі (жұп жағы), Лермонтов көшесінен Үшбұлақ каналына дейінгі Опытный көшесі. Опытный көшесінен Ташкент көшесіне дейінгі Үшбұлақ каналы бойымен, Үшбұлақ каналынан Комратов көшесіне дейінгі Ташкент көшесі (тақ жағы), Ташкент көшесінен Балуан шолақ көшесіне дейінгі Комратов көшесі (жұп жағы). Темір жол төсемі бойымен Комратов көшесінен РСУ территориясы шекарасына дейін. РСУ территориясы шекарасы бойымен темір жол төсемінен Тынышпаев көшесіне дейін. РСУ территориясы шекарасынан Ишин көшесіне дейінгі Тынышпаев көшесі (тақ жағы), Тынышпаев көшесінен Байтұрсынов көшесіне дейінгі Ишин көшесі (жұп жағы), Ишин көшесінен Лұқпанов көшесіне дейінгі Байтұрсынов көшесі. Лұқпанов көшесінен Қарасу каналына дейінгі Целиноград көшесі (жұп жағы), Қарасу каналы бойымен Целиноград көшесінен қаланың шекарасына дейін. Қарасу каналынан қаланың шекарасы бойымен теміржол төсеміне дейін. Саңырақ батыр көшесіне дейін қаланың шекарасынан темір жол төсемі (нефтебаза ауданында)
7 САЙЛАУ ОКРУГІ

Орталығы – № 18 орта мектеп Д. Бедный көшесі, 92
Шекаралары: Балуан Шолақтан қаланың шекарасына дейінгі Жібек жолы көшесі (жұп жағы), Қарасу каналына дейінгі қаланың шекарасы бойымен. Қаланың шекарасынан Целиноград көшесіне (тақ жағы) дейінгі Қарасу каналы бойымен. Қарасу каналынан Лұқпанов көшесіне дейінгі Целиноград көшесі (тақ жағы). Лұқпанов көшесінен Ишин көшесіне дейінгі Байтұрсынов көшесі. Байтұрсынов көшесінен Тынышпаев көшесіне дейінгі Ишин көшесі (тақ жағы). Ишин көшесінен РСУ территориясына дейінгі Тынышпаев көшесі. Тынышпаев көшесінен Балуан Шолақ көшесіне дейінгі РСУ территориясы бойымен. РСУ территориясынан Жібек жолы көшесіне дейінгі Балуан Шолақ көшесі, Солнечный территориясы қосылады.
8 САЙЛАУ ОКРУГІ

Орталығы – № 51 орта мектеп “Қарасу” мөлт. ауд.
Шекаралары: Төле би даңғылынан Шостакович көшесіне дейінгі Әл-Фараби көшесі. Әл-Фараби көшесінен Саңырақ батыр көшесіне дейінгі Шостакович көшесі. Шостакович көшесінен темір жол төселіміне дейінгі Саңырақ батыр көшесі. Теміржол төсемі бойымен Саңырақ батыр көшесінен қаланың шекарасына дейін. Қаланың шекарасы бойымен темір жол төсемінен Төле би даңғылына дейін. Аэропорт ауданындағы барлық тұрғын үйлер, “Қарасу”, “Аса” мөлтек аудандары және “Қарасу” иіні. Әбішев көшесі, 171-233, Айша бибі көшесі, 180-256, Фресно, 174-245, “Көктем”, “Арай” массивтері. Төлеби даңғылы қаланың шекарасынан Әл-Фараби көшесіне дейін.
9 САЙЛАУ ОКРУГІ

Орталығы – Б.Момышұлы атындағы №45 мектеп гимназиясы “Самал” мөлт ауд.
Шекаралары: барлық тұрғын үйлер, “Мыңбұлақ”, “Самал” мөлтек аудандары, №№ 16-27, 29-31 тұрғын үйлері, мөлт.ауд. “Салтанат”, №№ 11, 13-20, 22-24, 26-37, 39, 40 тұрғын үйлері, “Алатау” мөлт. ауд. Айша бибі к., 1, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 18, 25, 27, 30, 36, 39, 40, 46, 50-70, 74, 78, 78 А, 80, 82, 86, 88, 88 А, 90, 92, 92 А, 94, 94 А, 96, 96 А, 98, 100, 104, 110. Әбдіров к., 1, 2, 3, 7, 10, 11, 12, 12 А, 14, 15, 24, 28, 36, 38, 40, 44, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 77, 81, 106, 108, 110. Фресно к., 2-5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 29, 32, 39, 40, 41, 42, 43, 44-49, 52-56, 58, 65-68, 70, 71, 75, 80, 82, 83, 84, 85, 88, 93, 95, 97, 98, 101, 102, 104, 106, 110. Әбішев к., 1, 4, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 29, 25, 39, 41, 45, 47, 49, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 80, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 107, 117, 123, 127, 131, 135-151, 161, 163, 167, 169, (тақ жағы), Айша бибі к.,116, 118, 120, 124, 130, 132, 136, 144, 150, 154, 164, 166, 172, 174, 176. Фресно к., 117, 118, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 144, 146, 148, 150, 151, 153, 152, 161, 162, 162 А, 164, 165, 166, 165 , “Көктем”, “Арай” иіндері.
26 САЙЛАУ ОКРУГІ

Орталығы – № 40 мектеп лицей “Талас” мөлт. ауд.
Шекаралары: “Қаратау”, “Ақбұлақ”, “Жайлау”, “Талас” мөлтек аудандарындағы тұрғын үйлер және “Салтанат” мөлтек аудандағы №№ 1-15, 28, 35, 36, 38 тұрғын үйлер.
Байзақ ауданы бойынша
10 сайлау округі

Орталығы – Сарыкемер ауылы, әл-Фараби атындағы мәдениет үйі, телефон: 2-10-71
Шекаралары: Сарыкемер, Ботамойнақ, Байзақ, Жаңатұрмыс ауылдары мен Үшбұлақ стансасы
11 сайлау округі

Орталығы – Бурыл ауылы, 9 мамыр көшесі №11, Бурыл орта мектебі, телефон: 2-43-57
Шекаралары: Қостөбе, Үлгілі, Қызыл жұлдыз, Талас, Қосақ, Базарбай, Көктал, Бурыл, Құмжота ауылдары мен Талас стансасы.
12 сайлау округі

Орталығы – Жетібай ауылы, Жамбыл атындағы орта мектеп, телефон: 3-55-80
Шекаралары: Түймекент, Ақжар, Ынтымақ, Көптерек, Тегістік, Сарыбарақ, Шахан, Дихан-2, Жақаш, Көкөзек, Қарасу, Амангелді, Тегістік, Жібек жолы, Төрегелді, Ақшолақ, Сазтерек, Жаңасаз, Ақтөбе, Мырзатай, Сеңкібай, Жалғызтөбе, Аққия, Бағара, Жеңіс, Аймантөбе, Диқан-1 ауылдары мен Қайнар разъезі.
Жамбыл ауданы бойынша
13 САЙЛАУ ОКРУГІ

Орталығы – Аудандық мәдениет үйі, Аса селосы Абай көшесі №102 телефон: 2-14-55
Шекаралары: Аса, Көлқайнар, Өрнек, Ақбастау, Каракемер, Пионер және Ерназар ауылдық округтерінің елді мекендері.
14 САЙЛАУ ОКРУГІ

Орталығы – Гродеково орта мектебі, Гродеково селосы, Мир көшесі №7, телефон: 3-13-71
Шекаралары: Полатқосшы, Айша-бибі, Қызылқайнар ауылдық және Гродеково округтерінің елді мекендері.
15 САЙЛАУ ОКРУГІ

Орталығы – Амангелді орта мектебі, Бектөбе ауылы Жамбыл көшесі №119, телефон: 2-55-41

Шекаралары: Ақбұлым ауылы, Бесағаш, Қарой, Жамбыл және Қаратөбе ауылдық округтерінің елді мекендері.
Жуалы ауданы бойынша
16 сайлау округі

Орталығы – Қарасаз ауылы Ы.Алтынсарин көшесі №35 үй А.Пушкин атындағы ОМ, телефон: 2-44-96.
Шекаралары: Қошқарата, Боралдай, Күреңбел, Жетітөбе, Қарасаз, Шақпақ, Көкбастау, Ақсай, Билікөл, Тоғызтарау ауылдық окргутерінің барлық елді мекендері және Қызыларық ауылдық округінің Ақтөбе, Сұрым, Теріс-Ащыбұлақ елді мекендері.
17 сайлау округі

Орталығы – Б.Момышұлы ауылы, Жамбыл көшесі, №21 үй.

аудан әкімдігінің жұмыспен қамту орталығының ғимараты, телефон: 5-34-24
Шекаралары: Б.Момышұлы ауылы, Нұрлыкент, Ақтөбе, Мыңбұлақ ауылдық округтерінің барлық елді мекендері және Қызыларық ауылдық округінің Қызыларық, Алатау елді мекендері.

Талас ауданы, Берікқара ауылдық округінің Майтөбе ауылы.


Қордай ауданы бойынша
18 сайлау округІ

Орталығы – Қордай ауылы, Жібек жолы 278, ауылдық әкімшілігі, телефон: 2-14-41.
Шекаралары: Қарасу, Қордай, Масаншы, Өтеген ауылдары.
19 сайлау округі

Орталығы – Сортөбе, Мектеп көшесі, №71а, №17 ОМ, телефон: 3-10-74.
Шекаралары: Қарасай, Еңбек, Қаракемер, Күнбатыс, Бұлар батыр, Қызылсай, Сортөбе, Ауқатты Керу ауылдары.

20 Сайлау округі



Орталығы – Бетқайнар ауылы, №7 кәсіптік лицей, телефон: 2-51-49

Шекаралары: Масаншы, Ноғайбай, Шарбақты, Қордай, Степной, Славный, Қалғұты, Жамбыл, Жаңатұрмыс, Бетқайнар, Соғанды, Беріктас, Қақпатас, Сарыбұлақ, Қайнар ауылдары.
21 сайлау округі

Орталығы – Кенен ауылы, Кенен көшесі, 23, №42 орта мектеп, телефон: 7-81-71
Шекаралары: Отар, Қордай, Қасық, Көгадыр, Алға, Мұзбел, Кенен, Үлкен Сұлутөр, Сұлутөр, Көктөбе ауылдары, Гвардейск қалашығы, Бел және Аңырақай стансалары.
Меркі ауданы бойынша
22 Сайлау округі

Орталығы – № 14 М.Жылысбаев атындағы орта мектебінің ғимараты, Қостоған ауылы, Б.Тойлыбаев көшесі №37, телефон: 2-46-17
Шекаралары: Қостоған, Қаратұма, Қызылсай, Мыңқазан, Андас батыр, Қызыл-Қыстақ, Арал-Қыстақ, Шалдо-вар, Гранитогорск, Кеңес, Жауғаш Батыр, Аспара, Қайыңдысай, Садуақас ауылдары, №3683 темір жолы разъезді.

Т.Рысқұлов ауданының: Еңбекші, Көкарық, Новосельский, Шілік, Қорағаты, Каменька, Қазақ, Жалпақсаз, Тасшолақ, Жаңатұрмыс ауылдары.
23 Сайлау округі

Орталығы – Савва атындағы мектеп-интернатының ғимараты, Сарымолдаев ауылы, С. Ахтамбердиев көшесі №1, телефон: 4-11-90
Шекаралары: Сарымолдаев, Екпінді, Ойтал, Сұрат, Қарағау, Сарығау, Жетітөбе, Ойбас, Сабралы, Тескентоған, Аққайнар, Ақарал, Сыпатай, Интернациональный, Т.Рысқұлов ауыл-дары, Мыханды елді мекені, Меркі стансасы.
24 Сайлау округі

Орталығы – №39 орта мектебінің ғимараты, Меркі ауылы, Е. Есімбеков көшесі № 29, телефон: 2-24-41
Шекаралары: Меркі, Ақтоған, Қазақ Дихан, Ойранды, Қарақыстақ, Бүрге, Тандыр, Ақтiкен, Жамбыл, Қызыл таң, Жеміс-жидек, Санаторное, ГЭС-1, ГЭС-2, «Меркі» шипажайы.
Мойынқұм ауданы бойынша
25 сайлау округі

Орталығы – Мойынқұм ауылы,

Көшенов көшесі №5, аудандық аумақтық инспекциясының ғимараты, телефон: 2-46-45.
Шекаралары: Мойынқұм, Биназар, Көкжелек, Күшаман, Жамбыл, Қылышбай, Құмөзек, Қарабөгет, Сарыөзек, Кіші Қамқалы, Ұланбел, Хантау, Жиделі, Қияқты, Мирный, Ақбақай, Ақсүйек, Шығанақ, Байтал, Үшбалық, Қарасай, Бұрыл Байтал, Мыңарал, Қашқантеңіз ауылдары мен Мыңарал стансасы.
Сарысу ауданы бойынша
27 Сайлау округі

Орталығы – Жаңатас қаласы, 3 шағын аудан, телефон: 6-29-06
Шекаралары: Жаңатас қаласы мен Саудакент, Жайылма, Қызылдихан, Маятас (Абай көшесінен басқа) ауылдары.
Талас ауданы бойынша
28 Сайлау округі

Орталығы – Ақкөл ауылы, Е.Дүрімбетов көшесі, 10, Ақкөл орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақкөл, Аққұм, Бостандық, Талапты, С.Шәкіров, Тамабек, Ойық, Бөлтірік шешен, Көшек батыр, Үшарал, Қызыләуіт, Ақтөбе, Тамды, Есейхан, Қараой, Қасқабұлақ, Қожағаппар ауылдары мен Тұрымқұл, Сейілбек, Көктөбе, Жаңақоныс, Ақатай, Арал, Әбілда би елді мекендері.
Сарысу ауданының: Ұйым, Жаңаталап, Өндіріс, Игілік, Шығанақ, Қамқалы, Жайлаукөл, Тоғызкент, Әбілдә, Майлыкөл, Үшбас, Досбол, Шағалалы ауылдары және Саудакент ауылындағы Е.Жандыбайұлы және Сейфуллин көшелері, Маятас ауылындағы Абай көшесі, Көкдала-1, Көкдала-2, Жарқұдық, Қырықкепе, Талас елді мекендері.

29 Сайлау округі



Орталығы – Қаратау қаласы, Желтоқсан көшесі, 23, Талас ауданындағы

26 балалар-жасөспірімдер спорт мектебінің ғимараты.


Шекарасы: Қаратау қаласы.
Сарысу ауданының: Ұ.Сыздықбайұлы, Ақтоғай, Түркістан, Арыстанды ауылдары және Шилі, Қаратас елді мекендері.
Т.Рысқұлов ауданы бойынша
30 Сайлау округІ

Орталығы – ауыл шаруашылық колледж, Құлан ауылы, Ж-Жолы көшесі №318
Шекаралары: елді мекендер Қайынды, Сөгеті, Мамай, Тереңөзек, Көкарық, Шолақ-Қайынды, Ақыртөбе, Жақсылық, Ақжар, Шөңгер, Қарақұм, Қосапан, Өрнек, Сәлімбай, Әбжапар, Жарлысу, Сұңқайты, Малдыбай, Құмарық, Қаракемер, Юбилейное, Абылхайыр, Алғабас, Қарақат, Көгершін, № 2 бригада, Қызылшаруа, №98 разьез, Р.Сабденов, Көкдөнен, Құмарық бекеті, Сарыбұлақ, Биғаш, Әскери бөлімінің аумағындағы орналасқан казармалар.
31 Сайлау округІ

Орталығы – Т.Рысқұлов аудан әкімдігінің қаржы бөлімі, Құлан ауылы, Ж-Жолы көшесі №76
Шекаралары: Құлан, Луговой ауылдары мен әскери бөлімнің аумағында орналасқан казармалар.
Шу ауданы бойынша
32 Сайлау округі

Мекен-жайы: «Тасөткел» Коммуналдық мемлекеттік су шаруашылық мекемесі, Төле би ауылы,

Балуан Шолақ көшесі 47б, телефон: 3-21-95
Шекаралары: Шу қаласы мен Бірлік ауылы.
33 Сайлау округі

Мекен-жайы: ҚР АШМ аудандық аумақтық инспекция басқармасы,

Төле би ауылы Асатов көшесі 21, телефон: 3-25-68, 3-34-96
Шекаралары: Шу қаласы мен Қонаев, Бірлікүстем, Жайсан, Алға, Сауытбек ауылдары және Қызылтас, Майтас, Теректі, Шатырқұл кен орны, Қаптағай, Айғара, Көшербай, Керегетас, Момбай, Кеңсай, Маханбай, Үңгірлі, Тауық сарай, Қасқырсай, Ескі баз, Жайсан, Қаракөл, Шайымқұл, Рысқұлбеков елді мекендері.

Меркі ауданының: Қарасу, Ақ жол ауылдары, Шемен, Тасөткел темір жол разъездері.

Мойынқұм ауданының: А.Назарбеков және Бірлік ауылдары.
34 Сайлау округі

Мекен-жайы: Аудандық статистика басқармасы, Төле би ауылы,

Әубәкіров көшесі 15, телефон: 3-19-58
Шекаралары: Жаңажол, Белбасар, Тасөткел су қойма, Көкқайнар, Оразалы батыр, Ақсу, Тасөткел, Балуан Шолақ, Көктөбе, Далақайнар, Шоқпар ауылдары мен Көктөбе, Құлақшын, Алайғыр, Еспе, Аспара, Бірлік-2, Кемер станциялары, Құмөзек, 31-ші разъездері, Талапкер, Сарыбұлақ, Тарылған бөлімшелері, Су бөгет учаскесі, Еңбекші сельпосы, Жадыра, Жамбыл сай, Толыбай мал жайылым учаскелері, Ақтасты, Бөлтірік учаскесі, тауарлы сүт фермасы, Прудхоз, Далақайнар, Ерназар, Сымтас бөлімшелері, Тоғай-1, ГЭС, Бейсебай Әміртай, Үлкен Жайсан, Теректі, Кербұлақ, Теріскей, Отыз үй учаскелері.

Меркі ауданының: Беларық, Тәтті ауылдары мен Тәтті темір жол стансасы.

Мойынқұм ауданының: Кеңес, Биназар, Бірлік ауылдары.
35 Сайлау округі
Мекен-жайы: Шу ауданы бойынша салық комитеті, Төле би ауылы

Әубәкіров көшесі 32, телефон: 3-15-40
Шекаралары: Төле би, Абай, Жиенбет, Мойынқұм, Бәйдібек ауылдары мен Аң шаруашылығы, Тоқташ, Жайсан, Алыс елді мекендері.

Меркі ауданының: Ақермен ауылы, Кентай, Алтынарық, Ақкөзқайнар елді мекендері.
Жамбыл облыстық аумақтық

сайлау комиссиясы

Жамбыл облыстық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссияларының

құрамы

Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясы

(Тараз қаласы, Сүлейменов көшесі №7, телефон/факс: 43-16-02,45-75-46)
Комиссия төрағасы:

Абдуалы Асқар Бегәділұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Врублевская Надежда Трофимовна



Комиссия хатшысы:

Күзембеков Біржан Мықтыбекұлы



Комиссия мүшелері:

Абдуллаев Жоламан Абдуллаұлы

Әбілдаев Сұлтан Таласбайұлы

Бекбергенова Жанар Ешеналықызы

Никулин Александр Николаевич
ТАРАЗ ҚАЛАСЫ
1 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, К.Әзірбаев көшесі №154, Ш.Смаханұлы атындағы орта мектебі, телефон: 52-20-82
Комиссия төрайымы:

Тоқбергенова Меруерт Кемелтайқызы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Тұрғанбаев Қуаныш Дәріпбайұлы



Комиссия хатшысы:

Нүсіпқұлова Ақжаркын Жаханқызы



Комиссия мүшелері:

Наурызбаев Асланбек Нұрланович

Әмірбаева Айжан Керімбайқызы

Оразқұлова Гүлжан Алтынханқызы

Дарханова Гүлнұр Ныятбековна
2 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Жамбыл даңғылы №16 а, ТарМПИ-нің педагогикалық кешені, телефон: 52-65-59
Комиссия төрағасы:

Бапанов Арсений Ауданбекұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Исматова Гульфия Молдабекқызы



Комиссия хатшысы:

Жұмаділова Айнұр Әбуғалиқызы



Комиссия мүшелері:

Жадикова Бақыткүл Әбенқызы

Ташева Гаухар Досанқызы

Ишматова Ғания Тоқтамұратқызы

Тиленчиев Ғабит Жапарқұлұлы
3 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Қ.Жалаири көшесі №5, Циолковский атындағы орта мектебі, телефон: 34-20-71
Комиссия төрағасы:

Құлтаев Рахымжан Жайлауұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Шүлембаева Күлсұлу Ешамқұлқызы



Комиссия хатшысы:

Төлегенова Гүлжан Тлеуғабылқызы



Комиссия мүшелері:

Омаров Әшірхан Жәнібекұлы

Маукенов Мұратхан Тлеуқұлұлы

Тулепова Гүлмира Ыдырысқызы

Шантаева Гүлнар Ағабекқызы
4 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, А.Пушкин көшесі №15, №1 В.И.Ленин атындағы орта мектебі, телефон:43-29-21
Комиссия төрайымы:

Ермаханбетова Ләззат Абдрасилқызы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Мырзахметов Берік



Комиссия хатшысы:

Шаисламова Назира Исманқызы



Комиссия мүшелері:

Рахметова Улбосын Махсетовна

Шахабаева Айжан Аманкелдіқызы

Болатбекова Зәуре Әскербекқызы

Бештаева Сандуғаш Шырымханқызы
5 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Абай көшесі №136, №8 Төлеби атындағы мектеп гимназиясы, телефон: 45-58-01
Комиссия төрайымы:

Сұртаева Жанар Сейтжанқызы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Оспанова Гүлнар Өмірзаққызы



Комиссия хатшысы:

Қожагелдинова Акмарал Асанқызы



Комиссия мүшелері:

Бегділдаева Гаухар Таңатарқызы

Райымқұлова Айман Қайсарбекқызы

Айтимбетова Рауза Сейсенқызы

Сеитова Гүлжан Сұлтанқұлұлы
6 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Алатау мөлтек ауданы, №43 орта мектебі, телефон: 56-05-40
Комиссия төрайымы:

Аленова Гүлден Құдайбергенқызы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Жартенов Серік Қаржаубайұлы



Комиссия хатшысы:

Қошқарбаева Асиат Абдіқұлқызы



Комиссия мүшелері:

Матюшкова Лариса Викторовна

Тажибаев Ашматулла

Иманбекова Аида Смайлқызы

Құлбеков Шалқар Қалмаханбетұлы
7 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Д.Бедный көшесі №92, №18 орта мектебі, телефон: 45-57-48

Комиссия төрағасы:

Алимбетов Абдугаффар Ваисбекұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Үсейінов Мирас Исмайлұлы



Комиссия хатшысы:

Сбиральникова Елена Александровна



Комиссия мүшелері:

Круговых Наталья Яковлевна

Бегманова Бағила Әблекқызы

Шотаева Жәмиля Шотайқызы

Оспанова Шолпан Ұбайқызы
8 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Қарасу мөлтек ауданы, №51 орта мектебі, телефон: 34-97-60
Комиссия төрағасы:

Базылбаев Артығали Нұрметұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Райымбеков Ербол Лесбекұлы



Комиссия хатшысы:

Тоғай Жадыра Бақтиярқызы



Комиссия мүшелері:

Шілдебаев Арман Шадярбекұлы

Қоспанов Қали Мадимарұлы

Тажибаев Талғат

Жарасұлы Қадырхан
9 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Самал мөлтек ауданы, №45 Б.Момышұлы атындағы орта мектебі,

телефон: 7-32-36
Комиссия төрағасы:

Құрманов Асылжан Тұрсынәліұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Дүйсенбеков Еркебұлан



Комиссия хатшысы:

Аширова Айгүл Қуатбекқызы



Комиссия мүшелері:

Усаева Бекзат Үсенқызы

Әуелбаева Әсем Ертуғанқызы

Ақылбекова Райхан Дүйсенқызы

Әбішев Айболат Асылбекұлы
26 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Талас мөлтек ауданы, №40 мектеп-лицейі, телефон: 6-55-56
Комиссия төрағасы:

Тұрысов Әлімқұл Маметәліұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Отарбаев Сәрсенбек Әбдірәшұлы



Комиссия хатшысы:

Қалыбаева Гүлназ Саясатқызы



Комиссия мүшелері:

Молдабаева Гүлмира Серікқызы

Журмухамедова Алма Дастанқызы

Ихсанова Слухия Айтжанқызы

Цыганкова Елена Павловна
БАЙЗАҚ АУДАНЫ
10 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Сарыкемер ауылы, Әл-Фараби атындағы мәдениет үйі, телефон: 2-10-71
Комиссия төрағасы:

Құмғанбаев Жұманғали Серікбайұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Ибрайханова Гүлнар Кемелхановна



Комиссия хатшысы:

Абдреева Салтанат Сейтхановна



Комиссия мүшелері:

Дауренбеков Ерболат Жолдасбекович

Омаров Әділхан Сидыкбаевич

Маханбеталиева Бекзат Торгайбаевна

Оралов Қыдырәлі Дәнебайұлы
11 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Бурыл ауылы, 9 мамыр көшесі №11, Бурыл орта мектебі,телефон: 2-43-57
Комиссия төрағасы:

Алимбаев Нурахан Нурбекович



Комиссия төрағасының орынбасары:

Нурбеков Тойбай Меделханұлы



Комиссия хатшысы:

Ахметова Гүлбира Жұмахановна



Комиссия мүшелері:

Карабасова Мейрамкүл Тұраровна

Наурызбаев Аймаханбет Қалмаханбетұлы

Есеева Ғалия Тұраровна

Байсеркеева Айымкүл Тналиевна
12 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Жетібай ауылы, Жамбыл атындағы орта мектеп, телефон: 3-55-80
Комиссия төрайымы:

Молдабаева Роза Биғабыловна



Комиссия төрағасының орынбасары: Тайшыбеков Жақсылық Наметович

Комиссия хатшысы:

Домаева Шолпан Лесбаевна



Комиссия мүшелері:

Садықов Дархан Тұрарович

Тазабеков Ертай Ойшыбекович

Псибаев Ербол Абдуалиевич

Жантасов Күмісбек Абдраманович
ЖАМБЫЛ АУДАНЫ
13 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Аса ауылы, орталық мәдениет үйі, Абай көшесі №102, телефон: 2-14-55
Комиссия төрағасы:

Әуелбаев Жәнібек Әлімбайұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Ержігітов Қайрат Оразымбекұлы



Комиссия хатшысы:

Баданов Жандос Темірбекұлы



Комиссия мүшелері:

Қасымбеков Мәлік Жарқынбайұлы

Оспанов Дегенбай Убайұлы

Төлекова Сәуле Құрманбекқызы

Меирманова Роза Оразбекқызы
14 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Гродеково ауылы, Мир көшесі №7, Гродеково орта мектебі, телефон: 3-13-71
Комиссия төрағасы:

Әбдірова Гүлсара Мәмбетәліқызы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Таласбаева Нұрбибі Дәулетқызы



Комиссия хатшысы:

Данаев Ержан Әлімжанұлы



Комиссия мүшелері:

Селеубаев Самат Апсадықұлы

Бүркітәлиев Куаныш Қалмаханұлы

Абдыкадыров Рысбек Конақбайұлы

Жапаров Абдухамит Қыдырұлы
15 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Бектөбе ауылы, Жамбыл көшесі №119,Амангелді орта мектебі,телефон:2-55-41
Комиссия төрағасы:

Құрбанов Аманалы Омарұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Бейбітов Ғалымжан Тоқтасынұлы



Комиссия хатшысы:

Ділмаханова Күлбике



Комиссия мүшелері:

Исмайлова Мейрамкүл Бөрібайқызы

Жакипов Мұхтар Асқарұлы

Беккулиева Қалдыкүл Асылқызы

Ормаханов Дәулет Сержанбекұлы
ЖУАЛЫ АУДАНЫ
16 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Қарасаз ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі №35, телефон: 2-44-96
Комиссия төрағасы:

Баетов Жумат Сейтнасимович



Комиссия төрағасының орынбасары:

Токбергенов Сагындык Куралбаевич



Комиссия хатшысы:

Абдикулова Сагдиана Сейткеримовна



Комиссия мүшелері:

Абделиев Сабыралы

Токтыбаев Дуйсенбек Оспанович

Нысанбеков Керейбек

Байтурсынов Серик Тулымханович
17 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Б.Момышұлы ауылы, Жамбыл көшесі №21, телефон: 5-34-24
Комиссия төрайымы:

Бейсенбаева Сауле Боранбаевна



Комиссия төрағасының орынбасары:

Куньязов Ракымгазы Нургазиевич



Комиссия хатшысы:

Кобеева Акбопе Камбаровна



Комиссия мүшелері:

Ануарбеков Нурлан Ануарбекович

Избасарова Дилбархан Омаровна

Смаил Гульмира Смаиловна

Тулегенова Акмарал Шаринбаевна
ҚОРДАЙ АУДАНЫ
18 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Жібек жолы №278, телефон: 2-14-41
Комиссия төрайымы:

Абдираманова Айнакүл Елібекқызы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Тулеев Талғат Серғазыұлы



Комиссия хатшысы:

Баймағамбетова Қымбат Жанзакқызы



Комиссия мүшелері:

Бабикенова Санакүл Мусаханқызы

Мурзабаева Нұргүл Қасымкулқызы

Сытник Елена Борисовна

Ыбышева Динара Кемельбайқызы
19 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Сортөбе ауылы, Мектеп көшесі, №17 орта мектеп, телефон: 3-10-74
Комиссия төрағасы:

Өтеулиев Байғазы Сабитұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Мамбетов Сұлтанғазы Жайлаубекұлы



Комиссия хатшысы:

Кимуров Ахмед Бекирович



Комиссия мүшелері:

Гаров Идрис Багиевич

Келир Мухарме Урович

Имамов Юсуф Ихарович

Гуанло Сулейман Люшерович
20 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Бетқайнар ауылы, №7 кәсіптік лицей, телефон: 2-51-49
Комиссия төрағасы:

Жауар Ұшқанбек Молдақұлұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Жұманов Тимур Жұманұлы



Комиссия хатшысы:

Едильбекова Гүлшат Амангелдіқызы



Комиссия мүшелері:

Мұсаев Тынымбек

Сатов Қанат Сатыбалдыұлы

Исмаганбетов Аманулла

Кежембаева Халбүбі Тоқтарбайқызы
21 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Кенен ауылы, Кенен көшесі №23, №42 орта мектеп, телефон: 7-81-71
Комиссия төрағасы:

Мусаханов Турсынбай



Комиссия төрағасының орынбасары:

Мухамбетов Дүйсен Ахметшеұлы



Комиссия хатшысы:

Кененова Айжан Көркемжанқызы



Комиссия мүшелері:

Алқамбаев Бақытбек Шаймухамбетұлы

Джанузакова Жамиля Казтайқызы

Жарасов Қанат Атабекұлы

Насыров Анатолий Ахатұлы
МЕРКІ АУДАНЫ
22 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Қостоған ауылы, Тойлыбаев көшесі №37,

14 М.Жылысбаев атындағы орта мектебі, телефон: 2-46-17


Комиссия төрағасы:

Жунусов Рысбек Райымбекович



Комиссия төрағасының орынбасары:

Кожаназарова Гульнара Намазбековна



Комиссия хатшысы:

Жакипов Аскар



Комиссия мүшелері:

Балкибеков Кудайберген Умирзакович

Сагынбеков Досжан Жабыкбаевич

Абдылаева Тоты Маджитовна

Мамытов Серикжан Арыстанбекович
23 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Сарымолдаев ауылы, С.Ақтамбердиев көшесі №1, №9 орта мектебі, телефон: 4-11-90
Комиссия төрағасы:

Олжабаев Бекберген Досекеевич



Комиссия төрағасының орынбасары:

Акчекеева Зухра Абрахимовна



Комиссия хатшысы:

Сихимбекова Алмакуль Нусиповна



Комиссия мүшелері:

Акимбаев Азамат Докдурканович

Мырзабеков Жолдас Досалиевич

Асанбаев Мейрхан

Мауленкулова Сарсекуль Анарбековна
24 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Меркі ауылы, Есімбеков көшесі №29, №39 орта мектебі, телефон: 2-24-41
Комиссия төрағасы:

Исакул Асан Исакулулы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Байрамов Варис Исмаилович



Комиссия хатшысы:

Утебаева Айжан Барашевна



Комиссия мүшелері:

Сейсенбаев Нурлан Еренсизович

Ибраимова Ажаркуль Маликовна

Абашев Калдыбек Сатаевич

Сексенбаева Жанар Молдазимовна
МОЙЫНҚҰМ АУДАНЫ
25 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Мойынқұм ауылы, А.Көшенов көшесі №5, телефон: 2-46-45
Комиссия төрағасы:

Калыбаев Жамбыл Калыбаевич



Комиссия төрағасының орынбасары:

Абеуов Кемпирбай Жаханович



Комиссия хатшысы:

Аманов Сагингали Жумабаевич



Комиссия мүшелері:

Жашаралы Шынгыс Жашаралиевич

Айгожаев Тобагабыл

Дуйсенов Канатбек Оскенбаевич

Байманапов Айдар Жалдыбаевич
САРЫСУ АУДАНЫ
27 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Жаңатас қаласы, 3 шағын аудан, телефон: 6-29-06
Комиссия төрағасы:

Тлемісов Асан



Комиссия төрағасының орынбасары:

Сәрсекеева Гүлсағат Тоқанқызы



Комиссия хатшысы:

Қонысбаева Нұрсұлу



Комиссия мүшелері:

Садуақасов Әнуар

Қыдырбаев Шерхан Қойшыбайұлы

Балапанов Едилбай Елшибекович

Шойбекова Жансая
ТАЛАС АУДАНЫ
28 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Ақкөл ауылы, Е.Дүрімбетов көшесі №10, телефон: 2-13-12
Комиссия төрағасы:

Ахметов Абиламит Сапидилдаевич



Комиссия төрағасының орынбасары:

Ахатаева Айгуль Бегалиевна



Комиссия хатшысы:

Наржанова Жазира Мекеновна



Комиссия мүшелері:

Есенаманов Медеубай

Болатбеков Куаныш Калпысбекович

Төлепберген Қали Ерсарыұлы

Есмуханов Дархан Турарович
29 Облыстық округтік сайлау комиссиясы

Қаратау қаласы, Желтоқсан көшесі №23, телефон: 6-11-56
Комиссия төрағасы:

Орынбеков Мадиярбек Серикбекович



Комиссия төрағасының орынбасары:

Шәмшиев Мейрамбек Төлеутайұлы



Комиссия хатшысы:

Маймышева Жибек Сейдалиевна



Комиссия мүшелері:

Каргабаева Майя Сагиндыковна

Шапазилов Габит

Алипбаев Жасұлан Ратканович

Аскаров Тажибай
Т.РЫСҚҰЛОВ АУДАНЫ
30 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі №318, телефон: 4-17-38
Комиссия төрайымы:

Бүкірова Жұмакүл Оңғарбайқызы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Әбдіқадыров Рақманалы Әбдіқадырұлы



Комиссия хатшысы:

Молдағұлқызы Алтын



Комиссия мүшелері:

Еспенов Нұрғазы Жұмабекұлы

Жапарқұлов Тойшығұл Қадырбекұлы

Кадырбекұлы

Сейдахметов Бейсенбек Сүйтбекұлы

Өмірзақов Мұратбек Тоқсанбайұлы


31 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі №76, телефон: 2-11-41
Комиссия төрағасы:

Әліпбаев Берік Саттарұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Абдықалықов Тұрғынбай Қапанұлы



Комиссия хатшысы:

Кұттыбаев Мақсат Әзретұлы



Комиссия мүшелері:

Нұрахаев Есеп Мұхаметқұлұлы

Тойғанбеков Үтілда

Жаппасов Дәулет Шәріпханұлы

Жолшыбек Торламбай Қалматұлы
ШУ АУДАНЫ
32 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Төлеби ауылы, Балуан Шолақ көшесі №47 б, телефон: 3-21-95
Комиссия төрағасы:

Бәденов Балмұрат Затылдаұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Жексенбетова Күлдары Нұрғалиқызы



Комиссия хатшысы:

Қасымбаева Арай Иманбековна



Комиссия мүшелері:

Пазылбеков Тілеуғали

Жарылқапов Колябек Бейсенбайұлы

Нұртаева Гүлмира Жұпарбайқызы

Кенбаев Наби Жуатханұлы
33 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Төлеби ауылы, Асатов көшесі №21, телефон: 3-25-68,3-34-96
Комиссия төрағасы:

Болотин Михаил Анатольевич



Комиссия төрағасының орынбасары:

Қалматаев Мұрат Самбетбаевич



Комиссия хатшысы:

Смағұлова Клара Саяққызы



Комиссия мүшелері:

Жаниязова Рахима Шарахметқызы

Қайранов Болат Алпысбаевич

Орманқұлов Қуат Мұхтарұлы

Айгүл Қадырқызы
34 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Төлеби ауылы, Т.Әубәкіров көшесі №15, телефон: 3-19-58
Комиссия төрайымы:

Оспанова Есен Алмешовна



Комиссия төрағасының орынбасары:

Анатаев Ерғазы Мадиярұлы



Комиссия хатшысы:

Ильясова Жазира Нұрғалиқызы



Комиссия мүшелері:

Тазитдинов Камиль Адхамович

Жақсыбаев Нұрлан Сегізбаевич

Рахымбаева Айнұр Қамшыбайқызы

Кобец Нина Николаевна
35 облыстық округтік сайлау комиссиясы

Төлеби ауылы, Т.Әубәкіров көшесі №32, телефон: 3-15-40
Комиссия төрағасы:

Айтхожаев Ерік Айтхожаұлы



Комиссия төрағасының орынбасары:

Әлтеева Гүлбадам Әбдімүталіпқызы



Комиссия хатшысы:

Омарова Назира Жарқынбековна



Комиссия мүшелері:

Керімбаева Гүлмира Амангелдиевна

Асланов Мирислам Гаджиагаевич

Ибраева Ұлтуар Үсейінқызы



Жұмағұлов Ерік Жұмағұлұлы
Жамбыл облыстық аумақтық

сайлау комиссиясы.

Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет