Конкурсу патріотичної пісні «Миколаївські дзвіночки»



жүктеу 113.26 Kb.
Дата14.04.2019
өлшемі113.26 Kb.
түріКонкурс





ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ


МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

НАКАЗ


30.11.2016

Миколаїв

№ 457

Про підсумки обласного

конкурсу патріотичної пісні «Миколаївські дзвіночки»

(солісти-вокалісти)


Відповідно до підпункту 13 пункту 11 Положення про департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 28.04. 2016 року №154-р, наказу департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 07.09.2016 № 227 «Про проведення обласного конкурсу патріотичної пісні «Миколаївські дзвіночки» (солісти-вокалісти), зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 16.09. 2016 за № 165/2496, 05 листопада 2016 року обласним Будинком художньої творчості проведено заключний етап конкурсу патріотичної пісні серед солістів-вокалістів позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області.

У конкурсі брали участь 108 юних вокалістів з позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) області, крім Баштанського, Веселинівського та Казанківського районів.

Всі конкурсанти дотримались умов Положення конкурсу, на розгляд журі були представлені українські народні пісні, твори композиторів-класиків, а також пісні сучасних композиторів. Журі конкурсу відзначило виконавську майстерність, емоційність виступів та сценічну культуру виконавців.

Враховуючи вищезазначене


Н А К А З У Ю:
1. Визнати переможцями обласного конкурсу патріотичної пісні «Миколаївські дзвіночки» (солісти-вокалісти) та нагородити грамотами департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації:
Гран Прі

- Лужняк Наталію, ученицю Григорівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради, керівник Пірта Аліна Володимирівна.


І вікова категорія:

I місце

- Павлухіну Дар’ю, ученицю Кривоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кривоозерської районної ради, керівник Лисейко Іван Миколайович;



- Кудрявцеву Дар’ю, ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради, керівник Гісін Леонід Григорович;

- Книш Марію, вихованку «Народного художнього колективу» студії естрадного співу «Дивограй» обласного Будинку художньої творчості, керівник Шепелевич Людмила Дмитрівна;

ІІ місце

- Курбанову Дар’ю, ученицю Доманівського районного навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської районної ради, керівник Служенко Мілентина Миколаївна;

- Пасічника Савелія, учня Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Первомайської міської ради, керівник Пасічник Катерина В’ячеславівна;

- Гладченко Ніку, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва, керівник Золотова Наталія Віталіївна;

- Степанюк Анастасію, ученицю Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради, керівник Волошина Антоніна Іллівна;

ІІІ місце

- Худояш Альону, вихованку Центру позашкільної освіти Вітовського району (Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вітовської районної ради), керівник Ковалевич Оксана Миколаївна;

- Мерікову Софію, вихованку Будинку творчості школярів та юнацтва Братського району, керівник Васильєва Лариса Сергіївна;

- Скорик Владиславу, вихованку дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва, керівник Гінтер Катерина Іванівна;

- Донченко Вероніку, вихованку «Народного художнього колективу» гуртка сольного співу «Престиж» Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва, керівник Табакар Тетяна Іванівна;


ІІ вікова категорія

I місце


- Гогію Ернеста, вихованця «Народного художнього колективу» вокального ансамблю «Адажіо» Южноукраїнської гімназії №1 Южноукраїнської міської ради, керівник Янкул Людмила Валентинівна;

- Фролову Дар’ю, ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради, керівник Гісін Леонід Григорович;

- Гвелісіані Марину, ученицю Першої української гімназії ім. М. Аркаса Миколаївської міської ради, керівник Козка Тетяна Валентинівна;

ІІ місце


- Семенову Вікторію, вихованку дитячо-юнацького Центру Вознесенського району, керівник Кіш Світлана Іванівна;

- Ткачук Дар’ю, вихованку Врадіївської районної гімназії Врадіївської районної ради, керівник Гергель Євген Михайлович;

- Ворону Марію, вихованку Будинку творчості школярів та юнацтва Братського району, керівник Васильєва Лариса Сергіївна;

- Ткачук Діану, ученицю Первомайського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. №15 – колегіум» Первомайської міської ради, керівник Жалдибіна Лариса Анатоліївна;

- Піднебеснову Анастасію, ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Миколаївської міської ради, керівник Табакар Тетяна Іванівна;

- Клименко Альону, вихованку Палацу творчості учнів м. Миколаєва, керівник Волошина Антоніна Іллівна;

- Мільніченко Анну, вихованку «Народного художнього колективу» студії естрадного співу «Дивограй» обласного Будинку художньої творчості, керівник Шепелевич Людмила Дмитрівна;

- Гончарук Катерину, вихованку «Народного художнього колективу» гуртка сольного співу «Престиж» Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва, керівник Табакар Тетяна Іванівна;

ІІІ місце

- Хритову Анну, вихованку фольклорного колективу «Світлиця» Будинку творчості школярів Березанського району (Чапаєвська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березанської районної ради), керівник Лозова Катерина Йосипівна;

- Хасап Ніколетту, вихованку Будинку творчості учнів Миколаївського району (Ольшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради), керівник Струкова Олена Володимирівна;

- Хайнак Неллі, ученицю Куйбишевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Єланецької районної ради, керівник Паладій Катерина Павлівна;

- Антоненко Анастасію, ученицю Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Вознесенської міської ради, керівник Гиренко Євген Володимирович;

- Данич Ольгу, вихованку «Зразкового художнього колективу» вокального гуртка «Аліски» Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва, керівник Лісова Ірина Володимирівна;

- Харюк Анну, вихованку вокального об’єднання «Відлуння» дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва, керівник Шевченко Адріана Михайлівна;

- Буткалюк Олену, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва, керівник Панкова Олена Сергіївна;


ІІІ вікова категорія

I місце


- Москаленко Інну, вихованку «Народного художнього колективу» вокального ансамблю «Адажіо» Южноукраїнської гімназії №1 Южноукраїнської міської ради, керівник Янкул Людмила Валентинівна;

- Калмикову Ольгу, вихованку «Народного художнього колективу» студії естрадного співу «Дивограй» обласного Будинку художньої творчості, керівник Шепелевич Людмила Дмитрівна;

ІІ місце

- Рожко Валерію, ученицю Первомайської гімназії Первомайської міської ради, керівник Здоровецький Володимир Миколайович;

- Поточено Діану, вихованку Будинку дитячої творчості Кривоозерського району, керівник Біднюк Юлія Володимирівна;

- Іванову Ангеліну, ученицю Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради, керівник Волошина Олена Олександрівна;

- Устименко Марію, ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 39 Миколаївської міської ради, керівник Казакова Олександра Олександрівна;

- Січко Каріне, ученицю Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради, керівник Волошина Антоніна Іллівна;

ІІІ місце

- Зикову Катерину, вихованку Центру дитячої та юнацької творчості

м. Южноукраїнська, керівник Михайленко Валерія Валентинівна;

- Бакуменко Ірину, вихованку дитячо-юнацького Центру національного відродження м. Первомайська, керівник Здоровецький Володимир Миколайович;

- Маценко Діану, вихованку Центру позашкільної роботи дітей та юнацтва Новобузького району, керівник Пономарьова Олена Михайлівна;

- Гожак Анастасію, вихованку Будинку дитячої творчості Врадіївського району, керівник Гальченко Іван Дмитрович;

- Сверловича Максима, учня Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Миколаївської міської ради, керівник Обревко Лариса Вікторівна;

- Могильову Ірину, вихованку «Народного художнього колективу» гуртка сольного співу «Престиж» Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва, керівник Табакар Тетяна Іванівна.


2. Нагородити грамотами департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації за участь в обласному конкурсі патріотичної пісні «Миколаївські дзвіночки» (солісти-вокалісти):

- Удовінчук Віолетту, ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Миколаївської міської ради, керівник Шаховська Альона Вікторівна;

- Марковецьку Олену, ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 44 Миколаївської міської ради;

- Холодулькіну Діану, ученицю Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради, керівник Волошина Антоніна Іллівна;

- Краснобаєву Анну, ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 39 Миколаївської міської ради, керівник Круміленко Л.В.;

- Валентєву Аллу, вихованку Будинку творчості школярів Березанського району, керівник Калкутін Олександр Олексійович;

- Жулая Миколу, учня Воронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради, керівник Кравцов Микола Володимирович;

- Кореновську Дарину, ученицю Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Снігурівської районної ради, Єременко Олександр Володимирович;

- Данілову Лілію, ученицю Таборівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради, керівник Ярова Ольга Петрівна;

- Клоса Єгора, вихованця Центру дитячої та юнацької творчості

м. Южноукраїнська, керівник Михайленко Валерія Валентинівна;

- Клос Діану, вихованку Центру дитячої та юнацької творчості м. Южноукраїнська, керівник Михайленко Валерія Валентинівна;

- Федченко Лесю, ученицю Прогресівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березанської районної ради, керівник Михайлик Оксана Василівна;

- Волкову Мар’яну, ученицю Очеретнянського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради, керівник Затяжчук Світлана Петрівна;

- Долгалевича Максима, вихованця Будинку творчості школярів Арбузинського району, керівник Копайгородська Галина Сергіївна;

- Друзь Катерину, ученицю Ольшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради, керівник Зелінська Світлана Володимирівна;

- Сміреніну Наталію, вихованку Будинку творчості учнів Миколаївського району, керівник Савельєва Алла Олександрівна;

- Кучеренко Ганну, ученицю Лисогірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради, керівник Бабич Володимир Олександрович;

- Россошанську Аллу, вихованку Будинку дитячої творчості Кривоозерського району, керівник Біднюк Юлія Володимирівна;

- Волкову Анастасію, ученицю Кривоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кривоозерської районної ради, керівник Біднюк Юлія Володимирівна;

- Мельник Юлію, ученицю Голосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради, керівник Барган Оксана Станіславівна;

- Марусенко Олександру, вихованку Будинку дитячої творчості Доманівського району, керівник Миронюк Жанна Андріївна;

- Федоренко Лілію, вихованку Будинку дитячої творчості Доманівського району, керівник Миронюк Жанна Андріївна;

- Руду Наталію, ученицю Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Первомайської міської ради, керівник Купальська Наталія Анатоліївна;

- Можаровську Євгенію, вихованку Будинку дитячо-юнацької творчості Новоодеського району, керівник Бешляга Оксана Миколаївна;

- Чернятову Анну, вихованку Будинку дитячо-юнацької творчості Новоодеського району, керівник Бешляга Оксана Миколаївна;

- Как Марію, ученицю Очаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Очаківської міської ради, керівник Тімакова Юлія Борисівна;

- Поліводу Каріну, вихованку Будинку творчості дітей та юнацтва Снігурівського району, керівник Ясонова Тетяна Владиславівна;

- Меншикову Регіну, ученицю Коблівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березанської районної ради, керівник Меншикова Яна Юріївна;

- Качая Олександра, учня Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березанської районної ради, керівник Волченко Майя Миколаївна;

- Солодун Любов, вихованку фольклорного колективу «Світлиця» Будинку творчості школярів Березанського району (Чапаєвська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березанської районної ради), керівник Лозова Катерина Йосипівна;

- Стоянову Надію, вихованку Центру позашкільної роботи Вітовського району (Полігонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вітовської районної ради), керівник Олєйнікова Анна Олексіївна;

- Твардовську Олену, вихованку Центру позашкільної роботи Вітовського району (Зеленогайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вітовської районної ради), керівник Паньків Ольга Василівна;

- Стадник Надію, ученицю Маломечетнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради, керівник Стадник Наталія Володимирівна;

- Кореновську Алю, ученицю Березнегуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради, керівник Баландіна Оксана Володимирівна;

- Комаринську Катерину, ученицю Петровосолониської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївської районної ради, керівник Комаринська Ганна Володимирівна;

- Маринченко Ладу, вихованку Будинку дитячої творчості Березнегуватського району, керівник Климчук Іванна Вікторівна;

- Скриля Дмитра, вихованця Будинку дитячої творчості Березнегуватського району, керівник Климчук Іванна Вікторівна;

- Пальчевич Анну, ученицю Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради, керівник Руденко Павло Миколайович;

- Черноморець Анастасію, ученицю Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради, керівник Руденко Павло Миколайович;

- Ковальчук Яну, ученицю Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Єланецької районної ради, керівник Волченко Наталія Василівна;

- Бекчаєву Катерину, ученицю Кам’яномостівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради, керівник Бойко Наталія Володимирівна;

- Сопільняк Ангеліну, ученицю Дорошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради, керівник Богданова Юлія Павлівна;

- Кувичко Аліну, ученицю Кривобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради, керівник Гордієнко Тетяна Анатоліївна;

- Колесник Юлію, вихованку Будинку дитячої творчості Миколаївського району, керівник Рикова Світлана Гасанівна;

- Самосьонок Альону, ученицю Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Вознесенської міської ради, керівник Семенова Клавдія Михайлівна.


3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора департаменту – начальника управління освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Удовиченко О.О.
Директор департаменту А.Б. Веліховська



Каталог: Files -> downloads
downloads -> «витівки снігової баби»
downloads -> Пригоди снігової баби
downloads -> Сценарій новорічного свята для початкових класів «Казкова феєрія -2017»
downloads -> Інформаці я про Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області станом на 22. 08. 2013 Рік заснування
downloads -> Тема: База даних
downloads -> Великоберезький днз
downloads -> Оноре де Бальзак Гобсек
downloads -> Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами
downloads -> «У гостях у байки»


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет