Места за гласуване на предварителните избори на Синята коалиция на 12 юни 2011 година в Община Велико Търново



жүктеу 62.65 Kb.
Дата16.06.2018
өлшемі62.65 Kb.

МЕСТА ЗА ГЛАСУВАНЕ НА ПРЕДВАРИТЕЛНИТЕ ИЗБОРИ

НА СИНЯТА КОАЛИЦИЯ

НА 12 ЮНИ 2011 ГОДИНА В ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО


Секция за предварителни избори на Синята коалиция

Секция за избори, провеждани от държавата

Български граждани, навършили пълнолетие, с постоянен адрес на улици


СЕКЦИЯ 1. Хуманитарна гимназия „Св. Св. Кирил и Методий”,

гр. Велико Търново

ул. „М. Кефалов” №2

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12



В. Друмев 2-8, 1-11

23 декември 2-18, 1-15

м. Дервеня 2-35 последователно

Д-р. В. Берон 2-14, 3-21

Каменец 2-26

Кл. Охридски 2-48, 17-43

Ксилифорска 2-8, 3-51

Осми март 6-16

П. Евтимий 2-16, 1-17

Първи май 8-18, 1-11

Ст. Ахтар 2-18,1-21

Гара Трапезица 2, 1-9

Трапезица 2-28, 1-21

Царевец 2-10, 1-5

Цар Иван Асен ­II 2-86, 1-45

Цар Иван Шишман 2-4,1

м. Ксилифор 1

Б. Денев 2-36, 1-25

Гр. Цамблак 2-20

Д. Найденов 2-22, 1-93, 24-36, 95-133

Киприан 2-38, 1-43

Сливница 2-52, 1-71, 52-82, 73-99, 84-90, 101-109

Черноризец Храбър 2-18, 1-17, 20-72, 19-77

К. Костенечки 2-66 , 1-67

Й. Бдински 2-28, 1-15, 52-82, 73-99

Т. Търновски 2, 1-49,

м. Света гора 2

Студ. Общ. Т. Търновски 4 А и Б

Ал. Добринов 2, 1-3

Г. Делчев 2-12, 1-7

Др. Алберт Лонг 2-6, 1-3

Евг. Кисимова 1-9

Ефр. Попхристов 1-5, 5А

Ив. Ботева 2-6

Й. Инджето 2-10, 10А, 1-7

К. Тулешков 1-5

Крайбрежна 35-43

М. Кефалов 2-14, 1-31

Н. Пиколо 2-8, 1-33

Осма дружина 2-6, 1-3

П. Кисимов 4-10, 1-5

П. Богданов 2-4, 1-7

Силв. Пенов 2-22

Т. Лефтеров 2-4, 1-11

Тунел 4-12, 1

Хр. Иванов Войводата 2-28, 1-7

Ц. Гинчев 4, 1, 1А

пл. Цар Асен 4, 3-5

Читалищна 6-20, 1-21

Шейново 2-22, 1-15, 15А

В. Джамджията 6-24, 1-25

Ген. Гурко 46-94, 91-109

Десети февруари 2-10, 1-21

Ст. Стамболов 6, 1-9

Ив. Вазов 2-44, 3-37

к. Фичето2-8, 1-5

Крайбрежна 17-37

Максим Райкович 2-56, 1-23

Пролет 2-20, 1-7

митр. Панарет Рашев 2-22, 1-9

Гара В. Търново 1-27 последователно

Ал. Стамболийски 1-15

Ген. Гурко2-38, 1-89

Независимост 7-31

Ал. Пенчев 1-11

Ивайло 2-4, 3-7

Ив. Панов, Семерджиев 18-42, 7-35

Крайбрежна 4-20, 1-15

Кн. Дондуков-Корсаков 2-10, 1-27

Н. Павлович 1-7

Х. Димитър 2А, 4-28, 17-45

Хр. Ботев 11-13

Ас. Русков 4-12, 1-7

Цар Калоян 2-18, 1-13

Янтра 2-6, 1-9

Г. Мамарчев 2-16, 3-17

Ст. Стамболов10, 12, 26-42, 13-69, 44-52

Опълченска 2-58, 1-77

Поп Матей Преображенски 4-16, 1-17

Резервоарска 2-40, 1-107

П. Типографов 2-82, 1-39

Бр. Миладинови 2-24, 1-77

Въстаническа 2-46 , 1-89

Г. С. Раковски 2-18, 1-33

Кап. Дядо Никола 2-6, 1-7

Кирил и Методий 30-40, 53-61

Н. Златарски 2-22, 1-23

Н. Странджата 2-20, 1-11

пл. П. Славейков 1-8 последователно

Поборническа 54-100, 125-182

Ст. Караджа 2-8, 1-17

Шипка 2-24, 1-21

Раф. Михайлов 2, 16

Д-р. Гристо Даскалов 2-18, 1-17

Драгоман 2-24, 1-37

К. Гайтанджията 2-38, 3-13

Медникарска 2-18, 1-21

пл. Поборнически 1-5 последователно

Родолюбец 2-4, 4А, 1-7

Бузлуджа 4-30, 1-13

Независимост 2-44

Кап. Петко Войвода 2-56, 1-19

К. Гайтанджията 40-98

П.Р.Славейков 2-26, 1-39

С. Пенев 2-10, 1-5

Хр. Караминков 2-38, 1-35



Секция за предварителни избори на Синята коалиция

Секция за избори, провеждани от държавата

Български граждани, навършили пълнолетие, с постоянен адрес на улици и населени места


СЕКЦИЯ 2.

ОУ „Св. Патриарх Евтимий”,

гр. Велико Търново

ул. „Мармарлийска” №13

13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 84, 85, 86, 87, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142,



Акация 2-16, 1-21

Белчеви 2, 1-5

Р. Михайлов 1

Есперанто 2-8

Зеленка 2, 2A, 2Б-66, 1-53

П. Ангелов 2-14

Ц. Церковски 2-36, 1-39

Ас. Златаров 2, 1-13

Й. Йовков 1-5

Панорамна 2-22

Хр. Смирненски 2, 2А-28, 1-11

Цар Освободител 2-10

Цветарска 2-14, 14 Б, 1-21

Чавдар войвода 2-12, 1-7

К. Кисимов 2-26, 1-19

Васил Левски 6-14, 1-27, 29, 31

Цар Тодор Светослав 8, 3-47

Христо Ботев 2-46, 48-90, 19-23

цар Самуил 1-7, 4-6

Бачо Киро 1-5, 9

пл. Марно поле 2-34, 3-33

Седми юли 2-6

Цар Ив. Александър 2-4

Ю. А. Гагарин 1, 4-10

Бачо Киро 4-22

Раф. Попов 2-12, 1-7

Мармарлийска 2-16, 1-13, 18-22, 24-26, 35

Отец П. Хилендарски 2-8, 1

Балкан 1-3

Страцин 8, 9, 11

7-и юли 3-33

Козлодуй 2-10

Поп Харитон 10-18, 1-9, 20-28, 11-17

Л. Каравелов 20-28, 43-53, 34-40, 61-71

Хан Аспарух 1-7, 2-20, 9-29

Мир 2-14, 1-13

В. Благоева 2-4, 4А, 1-3

В. Пискова 2-22, 30, 1-19

Хан Крум 2-12, 1-13

Искър 1-8

Росица 2-10, 3-5

Средна гора 1-17

Стара планина 2-20, 5-19, 21-27

Клокотница 2-12, 12А, 1-5

Тракия 4-20, 1-19

Н. Габровски 1-5, 2-14, 7-27, 27А

м. Пишмана цялата
МОБАЛ

МОДОЗС


ОДПФЗС
Населени места Община Велико Търново:

Дебелец, Водолей, Дичин, Шереметя, Малки чифлик, Никюп, Ресен, Арбанаси, Самоводене,

Хотница, Русаля, Леденик, Шемшево, Буковец,

Момин сбор, Пушево, Балван, Ново село, Ветринци, Емен, Беляковец, Церова кория, Пчелище, Миндя, Присово, Къпиново, Килифарево, Велчево, Плаково, Големаните, Върлинка, Малчовци, Нацовци, Габровци, Бойчеви колиби, Деветаците, Димитровци,

Пъровци, Шодековци, Горен Ендевец, Долен Ендевец, Ялово, Въглевци, Бояновци, Гащевци,

Дечковци, Дунавци, Пожерник, Радковци, Самсиите, Бренковци, Войнежа, Илевци, Кладни дял, Поповци, Продановци, Суха река,

Тодоровци, Вонеща вода, Бойчовци, Долни Дамяновци, Йовчевци, Кисьовци, Осенарите,

Сърненци, Белчевци, Дойновци, Марговци, Терзиите, Ушевци, Рашевци, Райковци, Бижовци, Бочковци, Виларе, Горановци, Димовци, Ивановци, Клъшка река, Лагерите,

Мишеморков хан, Пирамидата, Русковци, Сеймените, Семковци, Цепераните, Цонковци


Секция за предварителни избори на Синята коалиция

Секция за избори, провеждани от държавата

Български граждани, навършили пълнолетие, с постоянен адрес на улици


СЕКЦИЯ 3.

СОУ „Вела Благоева”,

гр. Велико Търново

ул. „К. Паница” №1

60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83



Ем. Станев1, 9, 2-10

Й. Вишоградски 2-6

Н. Кабакчиев 2-8, 1-7

Ген. Сава Муткуров 2-8, 1-9

Д. Благоев 1-15, 19, 24

Хр. Донев 2-22, 1-17

Иван Хаджидимитров 1, 6, 13

Георги Измирлиев 2-10, 1-13, 13А, 12-26, 15-19

Н. Габровски 63А

К. Паница 2, 3-5, 7-9

Б. Богданов 2, 1-9

Ген. И. Сарафов 1-5

Ст. Мокрев 1-7

Ф. Симидов 1-9

Г. Живков 1-7

Деньо Чоканов 1-5, 2-8, 7

Г. Бенковски 1-11

Ил. Драгостинов 3, 5-7, 9-17

Стоян Коледаров 11-15

В. Ботева 4, 1-7

Лазурна 1-9

Др. Цончев 2-20, 11-23

В. Златарски 4-8, 1-5

Д. Рашев 6-22, 11

Т. Иванов 1-7

Й. Кулелиев 2-4, 1-7

Райна Княгиня 2-14, 1-5, 7-11

Бяла Бона 2-12, 1-3, 14-24, 11-15

П. Пармаков 2-6, 3-9

м. Сини вир цялата

м. Дълга лъка цялата

Рада войвода 5-17

Р. Николов 2, 1-7

Сан Стефано 8-18, 32, 1-7



Секция за предварителни избори на Синята коалиция

Секция за избори, провеждани от държавата

Български граждани, навършили пълнолетие, с постоянен адрес на улици


СЕКЦИЯ 4.

ПМГ „Васил Друмев”,

гр. Велико Търново

ул. „Вела Благоева” №10


27,39,40,41,42,43,44,45,46

България 1-21, 21А, 21Б

Л. Каравелов 42-54, 73-95

Т. Балина2-14, 1-5

В. Благоева 6-8, 5-15

З. Стоянов 2-34, 1-3

Н. Габровски 16-42, 46-98, 41-77

Славянска 4, 1-7

Бойчо войвода 2-4, 1-3

Филип Тотю 2-20, 1-13, 15-19

Йоновка 3-5, 4-8, 7-11

Средна гора 2-8

Момина крепост 2-22, 1-9, 9А

Мизия 2-40, 3-19

Трети март 2-20, 1-25

Магистрална 3-9, 6-10

Ниш 2-12


А. Кънчев 2-12, 1-15

Баба Мота 2-16, 1-17

Ильо войвода 1-11, 2-10

Т. Балина 16-20, 7-25



Секция за предварителни избори на Синята коалиция

Секция за избори, провеждани от държавата

Български граждани, навършили пълнолетие, с постоянен адрес на улици


СЕКЦИЯ 5.

СОУ „Емилиян Станев”,

гр. Велико Търново,

ул. „Мария Габровска” №1

47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59



Ален мак 2-8, 1-13

Краков 2-12, 3-13

Велики Преслав 2-12

Ниш 5-9, 7А

Охрид 4, 1-3

Плиска 1-5, 2-8

България 29-45

Асти 2-24

Толедо цялата

Серес цялата

Твер цялата

Кн. Александър Батенберг цялата

Симеон Велики 1, 2-6, 8-10, 9

Колоня товар 1-7, 4

Полтава1-7, 9-13

Козлуджа (Тридесет и шеста) 1, 2, 4

м. Козлуджа цялата

Оборище 2-6, 8-10, 12-16

Г. Бакалов 1Б, 2

М. Габровска 2А, 2-6

Арх. Г. Козарев 1

Г. Бакалов 4-6, 6А

Проф. Ил. Янулов 1-7


Секция за предварителни избори на Синята коалиция

Секция за избори, провеждани от държавата

Български граждани, навършили пълнолетие, с постоянен адрес на улици

СЕКЦИЯ 6.

ОУ „П. Р Славейков”

гр. Велико Търново,

ул. „Освобождение” №29


25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38

Освобождение 1-9

Възрожденска 2-14, 1-13, 16-20,15-25

България 2-14, 16-22, 26-40, 48-76

Елин Пелин 1-17, 2-10, 19-37, 12-34, 39-59

Димитър Иванов 3-5

М. Кирова 2-6, 1-5

Цветарска 16-28, 23-35, 30-52, 37-51, 51А, 51Б

Чавдар войвода 14-24

Ал. Константинов 1-39, 8, 28-64, 51-61

Черни връх 2-76, 1-7

Гео Милев 2-40, 1-43, 42-56, 45-81

Зеленка 68-86

П. К. Яворов 2-26, 1-31, 32-36, 35-69, 28-30, 71-89

Освобождение 2-48, 11-27, 29Б, 33-49, 50-100

Негованка 2, 1-5

Панорамна 9-47

Чумерна2-30, 1-19

Вежен 1-6

Мальовица 1-31, 2-4

Вихрен 1-3

Димитър Буйнозов 2-12, 7, 19

П. Волов 3-9, 20-36

Асен Разцветников 4-10, 1-23

Ал. Бурмов 2-82, 1-87

В. Априлов 2-26, 1-13

В. Петлешков 2-50, 3-15

П. Хитов 1-17

М. Москов 1-27, 32

П. Ю. Тодоров 2-14, 1-11

К. Зидаров 2-20, 1-19

България 26-40

С. Румянцев 2-38, 1-63

Беляковско шосе цялата

Ст. Михайловски 4-12, 1-25

А. Каралийчев 1-27, 2-8

Ив. Н . Момчилов 2-40



Ком 2-16








Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет