Наказ №3 Асмаловська Людмила Іванівна відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»



жүктеу 355.59 Kb.
Дата18.04.2019
өлшемі355.59 Kb.
түріНаказ



Чернівецька обласна державна адміністрація

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ



НАКАЗ

03.05.2017 № 224



Про присвоєння категорій,

педагогічних звань та відповідність

раніше присвоєній кваліфікаційній

категорії «спеціаліст вищої категорії»,

педагогічним званням педагогам області
Відповідно до рішення атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту освіти і науки (протокол № 4 від 26.04, 28.04 2017)
НАКАЗУЮ:

І. Затвердити рішення атестаційної комісії:

КЗ Чернівецька загальноосвітня спеціальна школа №3

1. Асмаловська Людмила Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» ;

2. Брейгіна – Майковська Ольга Єфзібівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «практичний психолог - методист»;

3. Лоленко Тамара Іллівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» ;

4. Мельник Марина Іванівна - відповідає займаній посаді.

Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів

5. Гулик Ларисі Володимирівні – присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»;

6. Яковошиній Катерині Петрівні - присвоїти 10 тарифний розряд.

Буковинський обласний центр соціальної реабілітації дітей–інвалідів «Особлива дитина»

7. Хомуцькій Антоніні Олександрівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»:

8. Цихонь Ганні Василівні - присвоїти 10 тарифний розряд;

РМК відділу освіти Глибоцької райдержадміністрації

9. Швець Василь Григорович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

10. Митранюк Надія Арсенівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

РМК управління освіти Новоселицької райдержадміністрації

11. Бідюк Валентина Григорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

12. Довганюк Андрій Федорович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Кіцманський технікум Подільського державного

аграрно-технічного університету

13. Бойко Наталія Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

14. Король Микола Орестович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

15. Лакуста Тетяна Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

16. Ротар Євгенія Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

17. Шелюк Людмила Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

18. Філіпчук Юрій Михайлович – відповідає займаній посаді;

19. Гуцуляк Віктор Євгенович - відповідає займаній посаді;

20. Козій Олег Володимирович - відповідає займаній посаді.

Хотинський технікум Подільського державного

аграрно-технічного університету

21. Ісанчук Світалана Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

22. Ксенчук Валентина Володимирівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

23. Лепешко Тетяна Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

24. Перевозник Семен Васильович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

25. Семенчук Ользі Олександрівні - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії»;

26. Яковчук Таїсії Вікторівні – присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

27. Гончар Олександр Володимирович - відповідає займаній посаді;

28. Юзько Володимир Іванович - відповідає займаній посаді.

Чернівецький коледж Львівського національного аграрного університету

29. Антощук Тетяна Володимирівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

30. Даналакі Василю Васильовичу – присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

31. Тодорюк Інзі Анатолівні – присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

32. Малик Іван Михайлович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

33. Кобилянська Світлана Олександрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

34. Сорочан Наталія Ністорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

35. Луговській Наталії Теофілівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

36. Нестор Марія Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

37. Присяжнюк Оксана Петрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

38. Ротар Валентина Семенівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

39. Яворська Лідія Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

40. Бабій Олександра Ігорівна - відповідає займаній посаді;

41. Сорочан Наталія Ністорівна - відповідає займаній посаді.



РМК відділу освіти, молоді та спорту Заставнівської райдержадміністрації

42. Косар Марічці Юрівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

43. Слободян Наталії Іванівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

РМК управління освіти Кельменецької райдержадміністрації

44. Скорик Жанна Олександрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».



Коледж ПВНЗ «Буковинський університет»

45. Кельбі Стеллі Георгіївні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

46. Рошко Наталії Борисівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

47. Матійчук Квітослава Дмитрівна - відповідає займаній посаді.



Чернівецький юридичний коледж Національного університету

«Одеська юридична академія»

48. Глубіш Ірина Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;

49. Обідняк Любомира Теодорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;

50. Обідняк Любомира Теодорівна - відповідає займаній посаді;

51. Пелішенко Олександра Романівна - відповідає займаній посаді.

КЗ «Вижницька ЗОШ – інтернат І-ІІІ ступенів ім. Н. Яремчука»

52. Клим Оксані Іванівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

53.Мелещук Анатолій Михайлович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

54. Варварюк Світлана Петрівна - відповідає займаній посаді.



РМК відділу освіти Путильської райдержадміністрації

55. Гончарюк Ірина Дмитрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

56. Ісак Світлана Юріївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

РМК відділу освіти Кіцманської райдержадміністрації

57. Колісник Віктор Федорович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

58. Меленко Марія Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

59. Твердохліб Валентина Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».



РМК відділу освіти Сторожинецької райдержадміністрації

60. Несторова Тетяна Вікторівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».



КОПНЗ «Буковинський центр мистецтв»

61. Звягинцев Геннадій Геннадійович – відповідає займаній посаді;

62. Жебчук Анастасія Вікторівна – відповідає займаній посаді.

КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

63. Кузмінській Валентині Василівні - присвоїти педагогічне звання «керівник гуртка - методист»;

64. Хлус Ларисі Миколаївні – присвоїти педагогічне звання «керівник гуртка-методист»;

65. Чебан Тетяна Никодимівна - відповідає займаній посаді.



Комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів

«Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей»

66. Немеш Віктор Васильович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

67. Назмутдіновій Надії Валеріївні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

68. Семанюк Марина Костянтинівна - відповідає займаній посаді.



КЗ «Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою»

69. Бушовська Оксана Анатоліївна - відповідає займаній посаді.



РМК відділу освіти Хотинської райдержадміністрації

70. Пислар Олеся Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

71. Коваль Аллі Степанівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст І категорії».

Новоселицький медичний коледж БДМУ

72. Романюк Руслан Ілліч - відповідає займаній посаді;

73. Плачинта Ірина Михайлівна - відповідає займаній посаді;

74. Довганюк Роман Ілліч - відповідає займаній посаді.



Чернівецький медичний коледж БДМУ

75. Авдіковська Людмила Манолівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

76. Божко Ірина Георгіївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

77. Захарія Віталій Іванович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання

« викладач - методист»;

78. Кошелєвій Наталії Вікторівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

79. Бойчук Тетяна Іванівна - відповідає займаній посаді;

80. Кузик Фрозіна Василівна - відповідає займаній посаді;

81. Маковійчук Олесь Миколайович - відповідає займаній посаді;

82. Стрижаковська Ольга Степанівна - відповідає займаній посаді;

83. Кулик Олександр Федорович - відповідає займаній посаді.

Коледж ВДНЗ України «Державний медичний університет»

84. Мойсею Антонію Аркадійовичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

85. Телеці Марії Михайлівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

86. Гродецький Валентин Корнелійович - відповідає займаній посаді;

87. Петринич Оксана Анатоліївна - відповідає займаній посаді;

88. Грачова Тамара Іванівна - відповідає займаній посаді.



КЗ «Хотинська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат № 1»

89. Хітряк Людмила Петрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший вчитель»;

90. Крисько Олеся Дмитрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

91. Дементьєва-Змерзлюк Світлана Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

92. Ситник Раїса Дмитрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший вчитель»;

93. Прядкун Наталії Василівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

94. Кисорець Наталія Созонтіївна - відповідає займаній посаді.

Чернівецький обласний центр естетичного виховання

«Юність Буковини»

95. Александровська Ганна Григорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

96. Любко Тетяна Григорівна - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «керівник гуртка - методист»;

97. Пупченко Галина Григорівна - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «керівник гуртка - методист»;

98. Руснак Аллі Леонідівні - присвоїти педагогічне звання «керівник гуртка - методист»;

99. Пупченко Микола Григорович - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «керівник гуртка - методист».



КЗ «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»

100. Осінцева Галина Леонідівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

101. Семанюк Надії Василівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

102. Слоцька Галина Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

103. Гоголь Галина Василівна - відповідає займаній посаді;

104. Танасійчук Ольга Тарасівна - відповідає займаній посаді.



КЗНЗ «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1;

105. Гринчук Оксана Дмитрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

106. Карпенко Олеся Анатоліївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший вчитель»;

107. Крилова Світлана Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»;

108. Кузьменко Наталія Валеріївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший вчитель»;

109. Мала Надія Валеріївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «вчитель-методист»;

110. Мацієвська Людмила Тоадорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

111. Молоч Оксана Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «вчитель-методист»;

112. Присяжнюк Олеся Григорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

113. Фуштей Олесі Олексіївні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

114. Бічікова Олена Костянтинівна - відповідає займаній посаді;

115. Деренькова Галина Анатоліївна - відповідає займаній посаді;

116. Савчук Олена Орестівна - відповідає займаній посаді.

КЗ «Хотинська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат № 2»

117. Бойко Станіслав Володимирович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»;

118. Гофман Алла Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

119. Дідич Гнат Миколайович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»;

120. Черній Лілія Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

121. Тарнавська Ірина Яківна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

122. Мельник Зоя Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»;

123. Пупеза Алла Вікторівна - відповідає займаній посаді.



Вижницький коледж прикладного мистецтва імені В.Ю. Шкрібляка

124. Буйвідт Олена Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

125. Воробйовій Галині Петрівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

126. Горюк Віктор Томович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

127. Задорожній Марині Іванівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

128. Колотило Ольга Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

129. Осташек Наталії Семенівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

130. Петращук–Гинзі Оксані Яківні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

131. Слобідчук Марії Степанівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

132. Фижделюк Віра Юріївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

133. Андрич Віра Іллівна - відповідає займаній посаді;

134. Гаврилюк Роман Миколайович - відповідає займаній посаді.



Вашківецький медичний коледж БДМУ

135. Максимюк Михайло Іванович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

136. Стринадко Георгій Степанович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

137. Сагалюк Галина Дмитрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

138. Гарас Тетяні Ярославівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

139. Макара Світлана Володимирівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

140. Макара Світлана Володимирівна - відповідає займаній посаді;

141. Сащук Олег Миколайович - відповідає займаній посаді;

142. Сащук Микола Миколайович - відповідає займаній посаді.

ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»

143. Глушко Наталія Юріївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

144. Веризі Андрію Дмитровичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

145. Соломон Ольга Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

146. Сушмі Анастасії Володимирівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

147. Чирипюк Ганна Іллівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

148. Шпатару Петру Михайловичу – присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

149. Гайдичук Надія Леонідівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

150. Сушма Анастасія Володимирівна - відповідає займаній посаді;

151. Юзефович Марина Григорівна - відповідає займаній посаді;

152. Фесік Людмила Іванівна - відповідає займаній посаді.

Сторожинецький лісовий коледж

153. Бліжинець Ользі Яківні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

154. Бойчук Василь Григорович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

155. Бурдейний Ігор Петрович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

156. Дрозд Оксана Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

157. Киюк Галина Степанівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

158. Костюк Оксані Володимирівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

159. Крилюк Тетяна Петрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

160. Малованюк Віктор Дмитрович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;

161. Мартинчук Валерій Іванович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

162. Марчук Наталія Віталіївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

163. Доскалюк Вікторія Фрізанівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

164. Бурдейний Ігор Петрович - відповідає займаній посаді;

165. Малованюк Віктор Дмитрович - відповідає займаній посаді.



КЗ Чернівецька загальноосвітня спеціальна школа № 2

166. Скубак Олександр Михайлович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»;

167. Ткачук Наталія Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»;

168. Ксеннікова Лідія Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»;

169. Марценюк Наталії Григорівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

170. Скубак Ніна Григорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»;

171. Бодрук Євгенія Степанівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «вчитель-методист»;

172. Лушпай Тетяна Володимирівна - відповідає займаній посаді;

173. Ткачук Наталія Василівна - відповідає займаній посаді.

КЗ «Чернівецька загальноосвітня спеціальна школа-інтернат № 4»

174. Антошкову Вадиму Івановичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

175. Білецькій Майї Володимирівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

176. Бурик Марія Дмитрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

177. Гуйванюк Наталії Володимирівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

178. Маковійчук Наталії Іванівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

179. Пацурківський Анатолій Станіславович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вихователь-методист»;

180. Хомік Марія Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

181. Якимчик Тетяні Борисівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

182. Заремба Людмила Дмитрівна - відповідає займаній посаді;

183. Антошков Вадим Іванович - відповідає займаній посаді.

ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж»

184. Васкану Івану Георгійовичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

185. Кушнір Валерій Федорович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

186. Подавець Василина Григорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

187. Смірнова Лариса Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

188. Федорак Михайло Іванович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

189. Федорова Тетяна Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

190. Храпко Лілія Омельянівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

191. Васкан Анастасія Василівна - відповідає займаній посаді;

192. Константинова Жанна Григорівна - відповідає займаній посаді;

193. Чернівчан Василь Ярославович - відповідає займаній посаді.

ДВНЗ «Чернівецький транспортний коледж»

194. Івановій-Савці Світлані Володимирівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

195. Пушкар Василь Петрович – відповідає раніше присвоєній кваліфіка­ційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

196. Паранюк Яніна Вікторівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

197. Сич Тетяна Владиславівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

198. Соловйова Людмила Афанасіївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

199. Терновська Наталія Михайлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії»;

200. Ціра Олександр Іванович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

201. Остафійчук Василь Орестович - відповідає займаній посаді;

202. Глевич Тетяна Валеріївна - відповідає займаній посаді;

203. Димитрюк Володимир Миколайович - відповідає займаній посаді.

Коледж ЧНУ імені Ю. Федьковича

204. Антоховій Ірині Михайлівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

205. Антоховій Ользі Юрівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

206. Балазюк Віталій Назарович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

207. Бебих Валентина Володимирівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

208. Бігуну Ярославу Йосиповичу - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

209. Бунчук Оксані Борисівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

210. Воропаєвій Світлані Львівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

211. Гадукевич-Ратушній Оксані Іванівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

212. Гордійчуку Олександру Васильовичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

213. Григорків Василь Степанович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

214. Данилюку Івану Михайловичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

215. Дерев’янчук Світлана Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

216. Довгуню Андрію Ярославовичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

217. Житарюку Івану Васильовичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

218. Заячук Оксані Григорівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

219. Ковдришу Володимиру Володимировичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

220. Кондрат’євій Людмилі Анатолівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

221. Котелевська Раїса Аурелівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

222. Лазорику Василю Васильовичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

223. Макар Інесі Степанівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

224. Марко Ірині Вікторівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

225. Мартиненку Олександру Петровичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

226. Меленко Оксані Володимирівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

227. Місевичу Сергію Васильовичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

228. Олійнич-Лисюк Аллі Василівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

229. Орловському Олегу Ярославовичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

230. Пержуну Володимиру Васильовичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

231. Померанському Ігорю Валентиновичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

232. Присакару Віталію Борисовичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

233. Ратушняк Уляні Романівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

234. Скакун Леся Анатолівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

235. Скляр Євгенії Володимирівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

236. Сопронюк Тетяні Миколаївні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

237. Томці Юрію Ярославовичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

238. Флорескул-Світова Світлана Лазарівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

239. Фомінову Володимиру Йосиповичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

240. Шепенюку Богдану Дмитровичу - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

241. Ярошенко Олені Іванівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

242. Яцько Оксані Мирославівні - присвоїти кваліфіка­ційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

243. Собчук Олександр Васильович - відповідає займаній посаді;

244. Древ’янчук Микола Ярославович - відповідає займаній посаді;

245. Докаль Ольга Ярославівна - відповідає займаній посаді;

246. Ротар Дмитро Анатолійович - віповідає займаній посаді.



Інститут післядипломної педагогічної освіти в Чернівецькій області

247. Біляніна Ольга Ярославівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікацій­ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

248. Іванова Лілія Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікацій­ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

249.Равлюк Любомир Романович- відповідає раніше присвоєній кваліфікацій­ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

250. Осовській Ольга Петрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікацій­ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

251. Мойсюк Наталії Дмитрівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

252. Чухненко Поліні Сергіївні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

КЗ «Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»

253. Іващенко Ігор Генадійович - відповідає займаній посаді;

254. Федорюк Галина Олексіївна - відповідає займаній посаді.

Педагогічний коледж ЧНУ ім. Ю. Федьковича

255. Ватаманюку Юрію Філаретовичу - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

256. Гурська Ада Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

257. Жук Мирославі Іванівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

258. Кравчук Світлані Михайлівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

259. Романюку Миколі Михайловичу - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

260. Трачук Марині Миколаївні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

261. Олексюк Дмитро Олексійович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

262. Злотнікова-Сливка Інна Аркадіївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

263. Руснак Тетяна Пантелеймонівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

264. Руснак Валерій Володимирович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

265. Процюк Василь Михайлович - відповідає займаній посаді;

266. Коптюк Лідія Андріївна - відповідає займаній посаді;

267. Сичова Мирослава Іванівна - відповідає займаній посаді;

268. Чернюх Олег Іванович - відповідає займаній посаді.

Чернівецький державний комерційний технікум

269. Атанасова Галина Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

270. Близнюк Василь Іванович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

271. Боронець Марія Пантелеївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

272. Бурденюк Ольга Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

273. Гриневич Наталія Миколаївна – відповідає раніше присвоєному 10 тарифному розряду та педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

274. Козак Ігор Іванович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

275. Красовська Світлана Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «практичний психолог - методист»;

276. Померляну Любов Олексіївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

277. Черецька Ганна Петрівна - відповідає раніше присвоєному 10 тарифному розряду та педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

278. Чобан Олександрі Анатоліївні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

279. Чумак Ірина Казимирівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

280. Мельничук Анжела Миколаївна - відповідає займаній посаді;

281. Савка Тарас Іванович - відповідає займаній посаді;

282. Божик Галина Анатоліївна - відповідає займаній посаді.

Чернівецький коледж дизайну та економіки

283. Волошин Галині Аркадіївні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

284. Стаховій Наталії Петрівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

285. Смутняк Марія Маноліївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

286. Пекарський Микола Іванович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

287. Нестеренко Ірина Никифорівна - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

288. Костащук Іван Васильович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

289. Горожанській Ірині Євгенівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

290. Левко Тетяна Юрівна - відповідає займаній посаді;

291. Навольська Лілія Василівна - відповідає займаній посаді;

292. Гапей Алла Василівна - відповідає займаній посаді.

КЗ «Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»

293. Бабух Марії Драгушівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

294. Товарницька Олена Іллівна - відповідає займаній посаді за умови, зазначеної в атестаційному листі.

Професійно-технічне училище №8

295. Цвірінько Роман Степанович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

296. Токар Тетяна Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;

297. Товкач Ірині Володимирівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

298. Скрипничук Лариса Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

299. Сажин Леон Петрович - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії».



ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу»

300. Павлюк Інні Несторівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

301. Савчук Володимир Михайлович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

302. Павлюк Ірині Петрівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».



Чернівецький професійний машинобудівний ліцей

303. Босюк Володимир Станіславович - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

304. Герасим´юк Григорій Архипович - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

305. Добрянський Степан Іванович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

306. Скляренко Ользі Тарасівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

307. Федірчик Любові Ярославівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

308. Чорнокоза Іван Васильович - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та педагогічному званню «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;

309. Шиян Василь Степанович - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії».



Кельменецький професійний ліцей

310. Грубий Олександр Олександрович - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

311. Назарчук Олег Володимирович - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та педагогічному званню «старший викладач».

Чернівецьке вище профтехучилище радіоелектроніки

312. Загороднюк Сергій Петрович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;



Ставчанський професійний ліцей

313. Голик Віктор Валентинович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

314. Дідорук Світлана Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії»

315. Довганюк Ілона Артемівна - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;

316. Дорош Микола Іванович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

317. Перебиківська Альона Григорівна - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

318. Перебиківський Ігор Несторович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

319. Петрушка Людмила Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач».



Сокирянське вище професійне училище

320. Вікол Корнелія Йосипівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

321. Пшеничко Віра Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

322. Черній Тетяні Борисівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».



Вище професійне художнє училище № 5 м. Чернівців

323. Бойчук Наталія Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;

324. Іщенко Олена Ярославівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;

325. Столяр Олександр Борисович - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;

326. Шкрібляк Микола Миколайович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач».

Глибоцький професійний ліцей

327. Агатію Івану Івановичу - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

328. Бондаренко Микола Олексійович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

329. Колосу Іванові Григоровичу - присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

330. Мешаку Петру Йосиповичу - присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;

331. Сандуляку Іллі Васильовичу - присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

332. Чернушці Ользі Петрівні - присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії».

Вище профтехучилище № 24 м. Заставни

333. Дутчак Дмитро Степанович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;

334. Заболотний Віктор Іванович - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;

335. Лашта Віктор Євгенович - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;

336. Пазюк Василь Степанович - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

337. Перепелюк Ольга Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

338. Семенюк Іван Михайлович - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

339. Турецька Неоніла Вікторівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».



Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ

340. Белан Марія Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

341. Долгорук Аллі Василівнаі - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

342. Козьма Оксана Аурелівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;

343. Кочубей Микола Володимирович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

344. Ісар Галина Дмитрівна - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

345. Мазуренко Валерій Васильович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

346. Мартинюк Веронія Адамівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

347. Микитюк Світлана Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».

Чернівецький професійний ліцей сфери послуг

348. Лупул Катерина Вікторівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

349. Моляр Жанні Олександрівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

350. Пінюку Сергію Андрійовичу - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач»;

351. Проскурняк Наталія Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

352. Черней Наталії Петрівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач».



Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту

353. Голодюк Митрофан Арсенович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

354. Горбенко Любов Миколаївна - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

355. Кусий Богдан Семенович - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;

356. Ринжук Василь Федорович - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

357. Солов´янчик Людмила Климівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

358. Новицькій Валентині Сільвестрівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

359. Швєцова Олена Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач».



ВПУ № 3 м. Чернівці

360. Бевзюк Марія Василівна - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

361. Бевцик Володимир Георгійович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

362. Григорчук Марія Тарасівна - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

363. Данелюк Дмитро Костянтинович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

364. Донська Марія Федотівна - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

365. Козарійчук Людмила Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

366. Коротій Аліна Василівна - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

367. Олентир Тетяна Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

368. Трут Валентина Василівна - відповідає раніше присвоєному 12 тарифному розряду та педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії».



ІІ.Керівникам закладів системи освіти області здійснювати нарахування заробітної плати з дня прийняття рішення атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту освіти і науки облдержадміністрації відповідно до протоколу № 4 від 26, 28.04.2017

Директор Департаменту О. М. Палійчук



Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет