Наказ №59 Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2016/2017 навчальному році



жүктеу 1.2 Mb.
бет1/8
Дата17.04.2019
өлшемі1.2 Mb.
түріНаказ
  1   2   3   4   5   6   7   8




ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ НАУКИ І ОСВІТИ
НАКАЗ

09.03.2017 Харків № 59




Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2016/2017 навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 22.12.2016 № 500 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2016/2017 навчальному році», спільних рішень оргкомітетів та журі ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,


НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями та нагородити дипломами І ступеня учнів, які посіли перше місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (додається).

2. Визнати переможцями та нагородити дипломами ІІ ступеня учнів, які посіли друге місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (додається).

3. Визнати переможцями та нагородити дипломами ІІІ ступеня учнів, які посіли третє місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (додається).

4. КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» (Покроєва Л.Д.) підготувати дипломи для нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Термін: до 10 травня 2017 року

5. Начальникам місцевих органів управління освітою, керівникам навчальних закладів обласного підпорядкування:

5.1. Організувати вручення дипломів переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів під час урочистостей із нагоди свята «Останній дзвоник».

Термін: травень 2017 року

5.2. Проаналізувати результати участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та обговорити їх підсумки на нарадах, засіданнях районних (міських) методичних об’єднань.

Термін: травень 2017 року

6. Рекомендувати Департаменту освіти Харківської міської ради (Деменко О.І.) здійснити аналогічні заходи.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальника управління освіти і науки Ігнатьєва В.В.
Заступник директора Департаменту
науки і освіти Харківської обласної
державної адміністрації О.О. Труш

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

09.03.2017 № 59


Список учнів,

які посіли І місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році
Англійська мова

9 клас

  1. Бутко Марія – учениця Зміївського ліцею № 1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К. Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області

  2. Водоп’янова Анастасія – учениця Куп’янського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія № 3» Куп’янської міської ради Харківської області

  3. Тисячна Поліна – учениця Комунального закладу «Харківська гімназія № 169 Харківської міської ради Харківської області»

10 клас

  1. Бескаравайна Вероніка – учениця Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області

  2. Ніколенко Єва – учениця Комунального закладу «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області»

  3. Собчишина Ірина – учениця Куп’янського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія № 3» Куп’янської міської ради Харківської області

  4. Стукалкіна Діана – учениця Комунального закладу «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області»

11 клас

  1. Ганжа Денис – учень Лозівської гімназії Лозівської міської ради Харківської області

  2. Гончаренко Юлія – учениця Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області

  3. Коваленко Максим – учень Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 75 Харківської міської ради Харківської області

  4. Подольська Олександра – учениця Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 132 Харківської міської ради Харківської області

  5. Тесленко Лілія – учениця Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області


Астрономія

10 клас

  1. Колупаєв Олексій – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

  2. Рідкокаша Іван – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

11 клас

  1. Квасова Катерина – учениця Комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»

  2. Федотов Олексій – учень Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області


Біологія

8 клас

  1. Стефанишин Софія – учениця Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Вересень» Харківської області (7 клас)

  2. Кравчук Артем – учень Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Вересень» Харківської області

  3. Оганов Руслан – учень Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

9 клас

  1. Герелюк Дарина – учениця Приватного закладу «Харківська приватна загальноосвітня школа І ІІІ ступенів «Лєствіца» Харківської області»

  2. Дудар Ірина – учениця Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І ІІІ ступенів № 15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області»»

  3. Зінченко Софія – учениця Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області

  4. Карпенко Катерина – учениця Харківської гімназії № 46 імені М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області

  5. Коротков Олександр – учень Приватного закладу «Харківська приватна загальноосвітня школа І ІІІ ступенів «Лєствіца» Харківської області»

  6. Храмцова Діана – учениця Харківської гімназії № 46 імені М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області

10 клас

  1. Бакуменко Кристина – учениця Харківської гімназії № 46 імені М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області

  2. Наумова Марія – учениця Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

  3. Нємцева Маріана – учениця Харківської гімназії № 116 Харківської міської ради Харківської області

  4. Чалий Владислав – учень Медведівської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів Кегичівської районної адміністрації Харківської області

  5. Рузін Юрій – учень Харківської гімназії № 46 імені М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області


11 клас

  1. Тимохіна Дарина – учениця Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області

  2. Фішензон Ілля – учень Комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»

  3. Чудна Валерія – учениця Комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»


Географія

8 клас

  1. Афанасьєва Анастасія – учениця Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 62 Харківської міської ради Харківської області

  2. Добровольська Софія – учениця Харківської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

  3. Янченко Дмитро – учень Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 80 Харківської міської ради Харківської області

9 клас

  1. Дараган Дмитро – учень Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області

  2. Кізіцький Максим – учень Балаклійського ліцею Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області

  3. Максимова Дар’я – учениця Коробочкинського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області

  4. Цвеліх Максим – учень Харківської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів № 139 Харківської міської ради Харківської області

10 клас

  1. Бадалов Заур – учень Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І ІІІ ступенів № 15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області»»

  2. Моісєєв Антон – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

  3. Осипов Микита – учень Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області

  4. Русанов Іван – учень Харківської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів № 53 Харківської міської ради Харківської області

11 клас

  1. Аргунова Ганна – учениця Чугуївської гімназії № 5 Чугуївської міської ради Харківської області

  2. Максюта Олег – учень Комунального закладу «Харківська гімназія № 169 Харківської міської ради Харківської області»

  3. Сабадаш Влада – учениця Харківської гімназії № 46 імені М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області




  1. Свинаренко Юлія – учениця Комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»


Екологія

10 клас

  1. Грінченко Семен – учень Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області

  2. Подус Ілля – учень Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області

  3. Сафіна Тетяна – учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області

  4. Щербак Олександр – учень Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області

11 клас

  1. Бітюцька Валерія – учениця Комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»

  2. Латка Кіріл – учень Красненської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області

  3. Фадєєва Анастасія – учениця Харківської гімназії № 116 Харківської міської ради Харківської області


Економіка

8 клас

  1. Білодід Анастасія – учениця Харківської гімназії № 46 імені М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області

9 клас

  1. Коркіна Тетяна – учениця Харківської гімназії № 46 імені М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області

  2. Островський Кирило – учень Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 155 Харківської міської ради Харківської області

10 клас

  1. Кондратьєв Микита – учень Первомайської гімназії № 3 Первомайської міської ради Харківської області

  2. Литвінюк Дмитро – учень Золочівської гімназії № 1 Золочівської районної державної адміністрації Харківської області

  3. Фарафонова Аліна – учениця Харківської гімназії № 46 імені М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області

11 клас

  1. Куплевацька Даріна – учениця Золочівської гімназії № 1 Золочівської районної державної адміністрації Харківської області

  2. Ховрат Артем – учень Харківської гімназії № 46 імені М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області




  1. Черненко Владислав – учень Подолянської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області


Мова іврит

9 клас

  1. Фредриксен Анна – учениця Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 170 Харківської міської ради Харківської області


10 клас

  1. Корольова Олександра – учениця Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 170 Харківської міської ради Харківської області

  2. Шумахер Валентин – учень Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 170 Харківської міської ради Харківської області

11 клас

  1. Колпак Софія – учениця Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 170 Харківської міської ради Харківської області


Інформатика

8 клас

  1. Пилаєв Ігор – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області» (6 клас)

  2. Гладков Юрій – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

  3. Обозний Максим – учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області

9 клас

  1. Осташев Даніїл – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

  2. Слободянюк Денис – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

10 клас

  1. Гарбузова Аліна – учениця Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

  2. Коваленко Юрій – учень Комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»

  3. Коваль Ілля – учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області

  4. Кравцов Артур – учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області

  5. Шапран Микита – учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області


11 клас

  1. Гончар Іван – учень Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

  2. Ковальова Вікторія – учениця Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області

  3. Плотніков Михайло – учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області


Інформаційні технології

9 клас

  1. Коба Юлія – учениця Сахновщинської гімназії Сахновщинської районної ради Харківської області

10 клас

  1. Демцюра Ірина – учениця Комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»

  2. Мікіша Данило – учень Чугуївської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області

11 клас

  1. Галицька Антоніна – учениця Золочівської гімназії № 1 Золочівської районної державної адміністрації Харківської області

  2. Кувічка Максим – учень Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області

  3. Максимова Дар’я – учениця Харківського технічного ліцею № 173 Харківської міської ради Харківської області

  4. Оніпко Ілля – учень Харківської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів № 98 Харківської міської ради Харківської області

  5. Усаров Олександр – учень Лозівської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів № 12 Лозівської міської ради Харківської області


Іспанська мова

9 клас

  1. Буніна Ангеліна – учениця Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

10 клас

  1. Бажинова Дарина – учениця Комунального закладу «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області»

  2. Балюк Дарина – учениця Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11 клас

  1. Лютова Каміла – учениця Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області


Історія

8 клас

  1. Забашта Тимур – учень Ізюмської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів № 6 Ізюмської міської ради Харківської області

  2. Мікуліна Катерина – учениця Мечебилівської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області

9 клас

  1. Довбиш Ірина – учениця Краснопавлівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області

  2. Решетняк Марк – учень Лозівського навчально-виховного комплексу № 10 «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Лозівської міської ради Харківської області

10 клас

  1. Лукін Ілля – учень Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа ІІ ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області»

  2. Поляков Данило – учень Харківської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів № 115 Харківської міської ради Харківської області

  3. Снопкова Валерія – учениця Харківської гімназії № 163 Харківської міської ради Харківської області

11 клас

  1. Аргунова Анна – учениця Чугуївської гімназії № 5 Чугуївської міської ради Харківської області

  2. Письменний Кирило – учень Комунального закладу «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області»

  3. Строй Олександр – учень Зміївської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів № 2 Зміївської районної ради Харківської області


Математика

7 клас

  1. Ву Нам Лап Динь – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

  2. Денисков Святослав – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області» (6 клас)

  3. Пилаєв Ігор – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області» (6 клас)

  4. Рощупкин Дмитро – учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області

  5. Сараєв Артем – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

  6. Сдобнов Артем – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

  7. Татарінова Юлія – учениця Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області» (6 клас)

  8. Уразовський Артем – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

  9. Шкірко Ілля – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

8 клас

  1. Масалітін Олексій – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

9 клас

  1. Войтович Олександр – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

10 клас

  1. Картишев Єгор – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

11 клас

  1. Нго Нгок Тхай Шон – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області» (10 клас)

  2. Сарапін Роман – учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області» (10 клас)

  3. Шевченко Ольга – учениця Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області


Німецька мова

9 клас

  1. Євтушенко Анастасія – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області

  2. Касьяненко Лада – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області

10 клас

  1. БабенкоТетяна – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області

11 клас

  1. Власенко Богдан – учень Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області

  2. Гончаров Артур – учень Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області

  3. Краснокутська Марія – учениця Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 134 Харківської міської ради Харківської області


Правознавство

9 клас

  1. Ворон Дмитро – учень Барвінківської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області

  2. Ольховський Родіон – учень Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області

10 клас

  1. Плетньов Олександр – учень Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

  2. Титаренко Маргарита – учениця Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

11 клас

  1. Артюх Ян – учень Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Вересень» Харківської області

  2. Касьяненко Андрій – учень Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради Харківської області


Російська мова та література

9 клас

  1. Дем’яненко Марина – учениця Харківської спеціалізованої школи І ІІІ ступенів № 75 Харківської міської ради Харківської області

  2. Мартиненко Олексій – учень Новопокровського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області

  3. Шворак Денис – учень Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області

Каталог: Files -> downloads
downloads -> «витівки снігової баби»
downloads -> Пригоди снігової баби
downloads -> Сценарій новорічного свята для початкових класів «Казкова феєрія -2017»
downloads -> Інформаці я про Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області станом на 22. 08. 2013 Рік заснування
downloads -> Тема: База даних
downloads -> Великоберезький днз
downloads -> Оноре де Бальзак Гобсек
downloads -> Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами
downloads -> «У гостях у байки»


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет