Наказом Агентства від 20. 11. 2017 року №130-кжүктеу 82.77 Kb.
Дата23.06.2018
өлшемі82.77 Kb.
түріКонкурс

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Агентства

від 20.11.2017 року № 130-к
УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття посади

державного експерта експертної групи з питань стратегічного планування

Генерального департаменту цифрової трансформації

Державного агентства з питань електронного урядування УкраїниЗагальні умови

Посадові обов’язки

Здійснює постійний аналіз стану справ у сфері цифрової інфраструктури, включаючи політичні, правові, фінансові, організаційні та інші аспекти, аналізує існуючі та виявляє нові проблеми на основі дослідження статистичних даних, звернень державних органів та органів місцевого самоврядування, звернень громадян, інших джерел інформації.

Бере участь в координації процесу стратегічного планування та підготовки пропозицій до середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року та плану пріоритетних дій Уряду на поточний рік та планів діяльності Агентства з питань, що належать до компетенції експертної групи.

Бере участь в розробці стратегій створення проектів цифрової трансформації, розвитку інформаційних технологій та бізнес-стратегій проектів цифрової трансформації.

Бере участь в плануванні та координуванні робіт, пов’язаних з розробкою планів Агентства, середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року та плану пріоритетних дій Уряду на поточний рік.

Здійснює моніторинг, координацію діяльності, робіт та ресурсів, необхідних для створення в результаті реалізації проектів цифрової трансформації.

Здійснює оцінку ризиків та аналіз впливу змін на план Агентства, Плану пріоритетних дій Уряду щодо проектів цифрової трансформації та контроль за внесенням змін до планів Агентства, середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року та плану пріоритетних дій Уряду на поточний рік.

Бере участь у формуванні пропозиції щодо альтернативних варіантів розв’язання виявлених проблем, здійснює оцінку їх переваг та ризиків.

Бере участь у визначенні кола заінтересованих сторін, що є об’єктами впливу державної політики у сфері цифрової трансформації (представники окремих верств населення, громадські об’єднання, суб’єкти господарювання тощо).

Бере участь у проведенні консультацій із заінтересованими сторонами з метою залучення їх до процесу реалізації державної політики у сфері цифрової трансформації, вивчає, узагальнює і враховує результати таких консультацій під час аналізу стану справ у сфері цифрової трансформації та визначення альтернативних варіантів розв’язання існуючих проблем.

Розробляє пропозиції щодо реалізації державної політики за результатами проведеного аналізу стану справ у сфері цифрової трансформації, узгодження інтересів, цілей та шляхів розв’язання існуючих проблем, готує відповідні проекти документів державної політики, аналітичні, інформаційні, довідкові та інші матеріали та подає їх на розгляд керівництву Агентства.

Бере участь у сприянні залучення інвестицій, впровадження новітніх технологій та використання управлінського досвіду у сфері цифрової трансформації та розвитку державних електронних інформаційних ресурсів.

Здійснює аналіз нормативно-правових актів у сфері цифрової інфраструктури з метою виявлення прогалин та неузгодженостей, узагальнює практику застосування законодавства, розробляє пропозиції щодо його вдосконалення та готує відповідні проекти законодавчих та інших нормативно-правових актів.

Бере участь у заходах з інформування громадськості щодо засад державної політики Агентства, готує методичні рекомендації та надає необхідні роз’яснення.

Бере участь у здійсненні заходів щодо адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу відповідно до зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію, вивчає європейський досвід у сфері її компетенції.

Бере участь у розгляді та підготовці проектів відповідей на звернення народних депутатів України та профільних комітетів Верховної Ради України, громадян, підприємств, установ та організацій, участь у підготовці довідкових та аналітичних матеріалів відповідно до запитів у межах покладених на експертну групу завдань.

Виконує інші функції відповідно до покладених на нього завдань.Умови оплати праці

посадовий оклад – 6000 грн.;

надбавка за виконання особливо важливої роботи –


30 000 – 40 000 грн.;

надбавка за ранг державного службовця – 200 – 500 грн.;

надбавка за вислугу років – 3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу;

інші виплати, премії – у разі встановлення.Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

Документи подаються до 18 год. 00 хв. 11 грудня 2017 року.Додаткові (необов’язкові) документи

Сертифікат, що підтверджує володіння однієї з офіційних мов Ради Європи

інші додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші)Місце, час та дата початку проведення конкурсу

м. Київ, вул. Ділова, 24, Зала засідань

11 год. 00 хв. 15 грудня 2017 рокуПрізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Адельяр Юлія Шахнавазівна, (044) 207-17-42, konkurs@e.gov.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта

Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавраДосвід роботи

Не потребуєВолодіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1

Ефективність аналізу та висновків

 • здатність узагальнювати інформацію;

 • здатність встановлювати логічні взаємозв’язки ;

 • здатність робити коректні висновки

2

Командна робота

3

Комунікація та взаємодія

 • вміння слухати та сприймати думки; 
  вміння дослухатися до думки, чітко висловлюватися (усно та письмово)

4

Досягнення результатів

5

Стресостійкість

 • розуміння своїх емоцій;

 • управління своїми емоціями;

 • оптимізм

6

Аналітичні здібності

7

Вербальне мислення

 • Здатність розуміти та працювати з текстовою інформацією

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

 • Знання:

 • Конституції України;

 • Закону України «Про державну службу»;

 • Закону України «Про запобігання корупції»

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Знання:

- постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950 «Про затвердження Регламенту Кабінету Міністрів України»;

- постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 492 «Про затвердження Положення про Державне агентство з питань електронного урядування України»;

- постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 № 606 «Деякі питання електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів»; • - розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.04.2017 № 275-р «Про затвердження середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року та плану пріоритетних дій Уряду на 2017 рік».

3

Знання інструментів стратегічного планування


Знання:

- інструментів стратегічного аналізу, прогнозування і планування;- умов практичного застосування цих інструментів

4.

Знання методів та способів аналізу, оцінки та прийняття рішень

- знання механізмів встановлення причинно-наслідкового зв’язку при прийнятті рішень;

- знання процесу проведення аналізу ризиків плану;

- аналіз і обробка інформації з метою розробки сценаріїв реалізації (альтернативних) рішень

5.

Знання у сфері ІКТ


Знання та розуміння:

- основ бізнес-аналізу;

- принципів автоматизації процесів;

- проектування інформаційних чи телекомунікаційних системДостарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет