Нижеперечисленных студентов, прошедших конкурсный отбор, допустить к военной подготовке на Факультете военного обучения с 01. 09



жүктеу 45.95 Kb.
Дата27.04.2019
өлшемі45.95 Kb.
түріКонкурс

Нижеперечисленных студентов, прошедших конкурсный отбор, допустить к военной подготовке на Факультете военного обучения с 01.09.2017 года:
По ВУС - 131181
40.03.01 «Юриспруденция»


  1. Акдерли Даниил Михайлович

  2. Анисимов Даниил Вячеславович

  3. Ахмедов Бахман Эльчин oглы

  4. Биенко Алексей Владимирович

  5. Богач Дмитрий Александрович

  6. Брик Кирилл Игоревич

  7. Грибков Тимур Дмитриевич

  8. Гришин Владимир Валерьевич

  9. Козаев Нугзар Нодарович

  10. Копылов Семен Игоревич

  11. Лазарев Никита Сергеевич

  12. Лившиц Федор Даниилович

  13. Лучников Олег Владиславович

  14. Ляпин Михаил Андреевич

  15. Морозов Артемий Олегович

  16. Мымрин Владимир Александрович

  17. Нетесов Иван Александрович

  18. Носинков Даниил Павлович

  19. Почернин Дмитрий Дмитриевич

  20. Сарыгин Александр Борисович

  21. Скутин Григорий Андреевич

  22. Солод Сергей Анатольевич

  23. Юсупов Артур Русланович

38.03.01 «Экономика»




  1. Бондаренко Денис Максимович

  2. Вецак Максим Игоревич

  3. Гутников Михаил Дмитриевич

  4. Дунаев Борис Андреевич

  5. Загрутдинов Егор Сергеевич

  6. Кунгуров Елисей Павлович

  7. Наволокин Денис Николаевич

  8. Седов Александр Евгеньевич

  9. Смирнов Илья Николаевич

  10. Ткаченко Владислав Андреевич


По ВУС – 140144
02.03.02 «Фундамент. информатика и информ. технологии»


  1. Авдеев Иван Владимирович

  2. Антонов Никита Сергеевич

  3. Грехнев Егор Олегович

  4. Давыдов Дмитрий Владимирович

  5. Киреев Сергей Андреевич

  6. Моисеев Олег Сергеевич

  7. Скуратовский Денис Викторович

  8. Тимофеев Александр Валентинович

  9. Хачатрян Григор Гагикович

01.03.02 «Прикладная математика и информатика»




  1. Азизов Теймур Эльшад оглы

  2. Боган Максим Вадимович

  3. Веденеев Солон Алексеевич

  4. Горбачев Дмитрий Витальеви

  5. Горелов Борис Романович

  6. Гуменюк Денис Евгеньевич

  7. Дусмухамбетов Айдар Александрович

  8. Ивкин Кирилл Андреевич

  9. Максюков Дмитрий Сергеевич

  10. Мартынов Павел Андреевич

  11. Мартынюк Роман Анатольевич

  12. Омаров Руслан Зулфигарович

  13. Ощепков Фёдор Владимирович

  14. Полоз Алексей Евгеньевич

  15. Попыванов Максим Александрович

  16. Сизов Никита Андреевич

  17. Скрягин Илья Сергеевич

  18. Шергин Тимур Олегович

02.03.02 «Международные отношения»




  1. Виноградов Андрей Дмитриевич

  2. Галактионов Илья Андреевич

  3. Мельник Ярослав Владимирович

38.03.02 «Менеджмент»




  1. Богомолов Павел Сергеевич

  2. Волуженков Михаил Евгеньевич

  3. Саруханов Данил Георгиевич

  4. Скакун Вячеслав Валерьевич

  5. Федотов Максим Владимирович

  6. Шестаков Виталий Сергеевич


По ВУС – 187182
05.03.01 «Геология»


  1. Клянчин Никита Сергеевич

  2. Никитин Александр Александрович

  3. Шутов Александр Сергеевич

03.03.01 «Прикладные математика и физика»




  1. Бессонов Никита Денисович

  2. Каримов Марат Галимович

  3. Тарасов Алексей Александрович

02.03.03 «Математическое обеспечение и АИС»




  1. Бережных Алексей Владимирович

  2. Гальковский Антон Денисович

  3. Ишбаев Ильяс Фанилевич

  4. Кузнецов Денис Игоревич

  5. Лукин Иван Сергеевич

  6. Лучинский Владимир Дмитриевич

  7. Ножкин Илья Игоревич

  8. Свирин Евгений Александрович

  9. Слободкин Евгений Сергеевич

  10. Сушенцев Денис Сергеевич

  11. Шитов Егор Александрович

01.03.03 «Механика и мат. моделирование»




  1. Федоров Платон Эдуардович

  2. Чистяков Александр Кириллович

46.03.01 «История»




  1. Бажин Максим Игоревич

  2. Васьковский Игорь Евгеньевич

  3. Еронтаев Максим Андреевич

  4. Литичевский Борис Владимирович

  5. Однобоков Максим Вадимович

  6. Урлуков Виталий Сергеевич

41.03.04 «Политология»




  1. Бобровников Руслан Александрович

  2. Бусин Федор Алексеевич

  3. Ковалевский Артем Васильевич

  4. Коротченков Дмитрий Константинович

  5. Сигарев Иван Сергеевич

  6. Трибунцев Никита Александрович

43.03.02 «Туризм»




  1. Брянцев Александр Евгеньевич

  2. Комаров Александр Андреевич

04.03.01 «Химия»




  1. Руденко Илья Владимирович

21.03.01 «Нефтегазовое дело»




  1. Владимирцев Дмитрий Александрович

39.03.01 «Социология»




  1. Карапетян Степан Арсений Рубенович

  2. Кузяшов Александр Игоревич

  3. Скотаренко Денис Дмитриевич

09.03.04 «Программная инженерия»




  1. Горбатюк Сергей Петрович

  2. Кутуев Владимир Александрович

  3. Мальцев Владимир Сергеевич

  4. Мишин Никита Матвеевич

  5. Скаредов Сергей Антонович

  6. Спирин Егор Сергеевич

  7. Тюрин Алексей Валерьевич

  8. Черепанов Алексей Олегович

01.03.02 «Прикладная математика и информатика»




  1. Коновалов Петр Алексеевич

  2. Кочуров Владислав Сергеевич

  3. Фефелов Алексей Андреевич

03.03.02 «Физика»




  1. Хабибуллин Тимур Шамилевич

03.03.03 «Радиофизика»




  1. Николаев Михаил Сергеевич

37.03.01 «Психология»




  1. Медяник Станислав Игоревич

06.03.02 «Почвоведение»




  1. Молоков Федор Русланович

01.03.01 «Математика»




  1. Михайлов Илья Тимофеевич

030401 «Клиническая психология»




  1. Николаев Никита Владиславович

06.03.01 «Биология»




  1. Шараев Никита Ильдарович

Каталог: wp-content -> uploads -> 2017
2017 -> Жек дуадақтарды аулауды жүргізу туралы «Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы»
2017 -> Бағдарламасы өтетін күні: 16 тамыз 2017 жыл Өтетін орны: Шымкент қаласы
2017 -> Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2017 -> Мемлекеттік мекеме
2017 -> Қосымша 2 Техникалық ерекшелігі Реанимациялық бригадаларға арналған жылжымалы жедел медициналық көмек комплексі
2017 -> Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі «Кәсіпқор» холдингі» коммерциялық емес акционерлік қоғамы
2017 -> Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының
2017 -> Бос јкімшілік мемлекеттік лауазымдарєа орналасуєа конкурс туралы хабарландыру 17/07/2012г


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет