Офіційні правила «Под Пикничок» Організатор Акціїжүктеу 46.97 Kb.
Дата23.06.2018
өлшемі46.97 Kb.

Офіційні правила «Под Пикничок»

1.Організатор Акції

1.1. Організатор Акції «Под Пикничок» (надалі — Акція) є ТОВ «АНТАРІО ЛТД», м. Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе), 104А

1.2. Спонсором Акції є ПАТ «Миронівський хлібопродукт», 03143 м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 158

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право фізичні особи, які досягли 18 років, та які обліковуються в податкових органах України у відповідності до чинного законодавства України.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організатора Акції та їх близькі родичі.

2.3. Участь в Акції обмежено-дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України;

2.4. Учасник, який став переможцем акції не може, впродовж її проведення, брати в ній участь.

2.5. Не мають права брати участь в акції особи, які впродовж 14 днів до дня своєї участі вже набули право на отримання будь якого призу, що розігрувався на радіостанції «Радіо П’ятниця». Після спливу 14-ти денного терміну від дня, коли учасник був оголошений переможцем, такий учасник може стати переможцем цієї акції.3. Тривалість Акції

3.1. Акція проводиться з 17.05.2017р. по 16.06.2017р. в ефірі радіостанції «Радіо П’ятниця».4. Умови і порядок участі

4.1. Щоб взяти участь в Акції, потрібно додзвонитися першим в прямий ефір Радіо П’ятниця по буднях о 8:35 або 14:45, чи на вихідних об 11:45 або 14:45.

4.2. Завдання слухача - протягом 30 секунд обрати з перелічених ведучим предмети, які можна взяти с собою на пікнік. Необхідно правильно відповідати - "беремо на пікнік" або "не беремо».

4.3. Якщо всі відповіді були вірними , Учасник отримує Подарунок № 1 від Cпонсору Акції ТМ Наша Ряба Апетитна, вказаний в п.5.1даних Правил. Переможець отримує один Подарунок № 1.

4.4. Кожну п’ятницю об 14:45 серед усіх Учасників, що брали участь в Акції за попередній тиждень, відбувається розіграш одного Подарунку № 2, вказаного в п. 5.2. Визначення Переможця Акції, що отримує право на отримання Подарунку № 2, відбувається автоматично шляхом випадкової вибірки за допомогою сервісу random.org у присутності комісії, що складається з представників Організатора. Організатор залишає за собою право самостійно визначати склад комісії, що бере участь у визначенні переможців Акції.

5. Подарунки Акції

5.1. Подарунок № 1 Акції – набір з 4-х упаковок різних видів продукції «Наша Ряба Апетитна». Загальні кількість _53 шт.

5.2. Подарунок № 2 – електрогриль. Загальні кількість _5 шт.

5.3. Подарунок Акції не підлягає обміну, грошовий еквівалент не видається.

5.4. Вручення Подарунків здійснюється на умовах даних правил Акції. Спонсор Акції несе відповідальність за правильність нарахування та своєчасність перерахування податків та обов’язкових платежів до бюджету стосовно операцій з передачі Подарунку № 1. Організатор Акції несе відповідальність за правильність нарахування та своєчасність перерахування податків та обов’язкових платежів до бюджету стосовно операцій з передачі Подарунку № 2.

6. Порядок отримання Подарунку

6.1. Переможець Акції отримує Подарунок 1 Акції за місцем знаходження супермаркетів за попереднім узгодженням з Організатором/Спонсором Акції, в яких реалізується продукція ТМ «Наша Ряба». 6.2. Для отримання Подарунку № 2 Переможцю Акції необхідно буде надати (надіслати) копію паспорту та ідентифікаційного коду в порядку, узгодженому у відповідному повідомленні, впродовж 2х тижнів з дня повідомлення про перемогу. Якщо Переможець Акції не виконав цю умову, він втрачає право на отримання Подарунку № 2.

6.3. Переможець Акції отримує Подарунок № 2 в офісі Організатора Акції, що розташований за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе), 104А , якщо інше не буде узгоджено додатково.
6.4. Подарунок в рамках цієї Акції може бути отриманий її Переможцем лише на умовах цих Правил Акції.

6.5. Учасник автоматично втрачає набуте ним право на отримання Подарунку в наступних випадках:


а) якщо Організатор не зможе зв’язатися з Учасником можливими для Організатора засобами з незалежних від Організатора причин;
б) якщо Учасник на час початку проведення Акції не був повнолітнім громадянином України;
в) якщо Учасник, який здобув право на отримання подарунку, з причин, незалежних від Організатора, не має можливості одержати Подарунок.
6.5. У випадку втрати права на отримання Подарунку Учасник не має права на отримання будь-якої компенсації від Організатора/ Спонсора проведення Акції, або третіх осіб, залучених Організатором до проведення Акції.

6.6. Після закінчення вказаного у пункті 6.1. Правил терміну, Переможець втрачає право на Подарунок, присуджений Подарунок не видається, залишається у власності Організатора/ Акції, який має право розпорядитися Подарунком на свій розсуд.

6.7. У випадку, якщо Переможець відмовляється отримати Подарунок та /або не скористається наданим правом на його одержання у порядку, визначеному даними Правилами Акції, Організатор/ має право самостійно і на свій розсуд розпорядитися Подарунком.

6.8. Переможець може отримати Подарунок виключно особисто і самостійно, ніяка інша особа не має право отримувати Подарунок за Переможця.

6.9. Переможці Акції не мають права вимагати заміни Подарунку на інший або отримання його вартості у грошовому еквіваленті.

7. Інші умови.

7. 1 У разі, якщо учасник Акції, який став Переможцем порушив вимоги одного з пунктів 2.4, 2.5 або 4.3. цих Правил, він позбавляється права на отримання Подарунку. Подарунок, у видачі якого було відмовлено, розігрується додатково або за рішенням Організатора Акції не розігрується взагалі.

Беручи участь у Акції, Учасник розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані Учасника можуть оброблятися Організатором/Виконавцем з метою подальшого можливого надсилання йому інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні активності Організатора /Спонсора, а також на інші цілі, визначені даними Правилами. Приймаючи умови даних Правил, Учасник Акції тим самим надає згоду на таку обробку персональних даних з метою вільного поширення і використання Організатором доки не мине потреба, в тому числі оголошення даних Переможця в ефірі радіостанції «Радіо П’ятниця» та на Сайті http://radiopyatnica.com.ua/(далі – Сайт). Згода вважається наданою з моменту надання персональних даних.

7.2 Організатор не несе обов’язку відшкодування будь-яких витрат Учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені Учасником під час участі в Акції.

7.3 У разі виявлення будь-яких помилок, неправильного розуміння, тлумачення або будь-якої іншої спірної ситуації, що стосуються в цілому Акції, або будь-якої його частини та / або цих Правил, рішення Організатора Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

7.4 Організатор Акції не відповідає за несправності/пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення Акції, в тому числі за збої під час експлуатації, та / або дії будь-яких третіх осіб під час проведення Акції.7.5 Офіційна версія цих Правил публікується на Сайті. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організатором Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет