Про затвердження плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 рокужүктеу 12.41 Kb.
Дата21.01.2018
өлшемі12.41 Kb.
Про звіт начальника державної екологічної інспекції у Миколаївській області Бабенка В.А.

Тринадцята сесія

сьомого скликання
Заслухавши та обговоривши звіт начальника державної екологічної інспекції у Миколаївській області Бабенка В.А., беручи до уваги пропозиції депутатів обласної ради та обласної державної адміністрації, обласна рада


ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника державної екологічної інспекції у Миколаївській області Бабенка В.А. взяти до відома.


2. Визнати діяльність Бабенка В.А. на посаді начальника державної екологічної інспекції у Миколаївській області незадовільною у зв’язку з неналежним виконанням державного нагляду за дотриманням законодавства про охорону, захист та відтворення лісів в частині захисту від незаконних рубок полезахисних лісосмуг; законодавства про поводження з відходами стосовно невжиття заходів із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ; недостатньою претензійною роботою щодо стягнення коштів за порушення природоохоронного законодавства, що є причиною ненаповнення спеціального фонду обласного бюджету.
3. Звернутися до Міністра екології та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції України щодо звільнення Бабенка В.А. з посади начальника державної екологічної інспекції у Миколаївській області.

Голова обласної ради В.В. Москаленко

Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет