Про заяви громадян щодо видачі довідок для оформлення субсидій та інших видів допомогжүктеу 32.41 Kb.
Дата10.05.2019
өлшемі32.41 Kb.

ТЕРНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_____________________________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯР І Ш Е Н Н Я
від _______________2018 смт. Терни
Про заяви громадян щодо видачі довідок для оформлення субсидій та інших видів допомог.
У зв’язку з виробничою необхідністю та розглянувши заяви громадян, щодо видачі довідки про склад сім’ї для оформлення субсидії на природний газ та тверде паливо не включаючи до складу сім’ї осіб, які зареєстровані за даною адресою, але фактично проживають в інших регіонах, керуючись ст.ст. 25, 26 та 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада вирішила:


  1. Видати довідки для оформлення субсидії на природний газ та тверде паливо та інших видів допомог не включаючи до складу сім’ї осіб, які зареєстровані за даною адресою, але фактично проживають в інших регіонах слідуючим громадянам, згідно з додатком.

  2. Контроль за виконанням покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, цін, податків та соціального розвитку.


Тернівський селищний голова В.А. Подлєсний

Додаток до проекту рішення довідки для оформлення субсидії на природний газ та тверде паливо та інших видів допомог


- Коломієць Олександрі Михайлівні, смт Терни, вул. Сільгосптехніка, 1 кв.11, не включаючи до складу сім’ї Канівець Миколу Миколайовича

- Нечипоренко Марії Василівні смт Терни, вул. Незалежності, 26 не включаючи до складу сім’ї Судейко Оксану Анатоліївну, Судейко Олександра Анатолійовича, Осадчого Семена Сергійовича.

- Положій Наталії Вікторівни смт Терни, вул. Зарічна, 6, не включаючи до складу сім’ї Положій Ірину Анатоліївну.

- Прядці Валентині Іванівні смт Терни, вул. Паркова, 2, не включаючи до складу сім’ї Прядку Віталія Вікторовича, Прядку Інну Олександрівну, Прядку Віталія Віталійовича, Прядку Віталіну Віталіївну

- Міщенко Івану Івановичу смт Терни, вул. Садова, 11, не включаючи до складу сім’ї Міщенко Юрія Івановича

- Першиковій Людмилі Тихонівні смт Терни, вул. Садова, 12, не включаючи до складу сім’ї Першикова Олександра Олексійовича, Янголенко Наталію Олексіївну, Євтушенко Інну Сергіївну, Пономаренко Ярослава Сергійовича, Янголенко Марину Миколаївну.

- Галій Світлані Вячеславівні смт Терни, вул. Заводська, 21 кв.4, не включаючи до складу сім’ї Галій Юрія Сергійовича,

- Андрейцовій Віталії Леонідівні смт Терни, вул. Незалежності, 8 кв.8, не включаючи до складу сім’ї Пересадько Віталія Леонідовича

- Шаалан Ользі Анатоліївні смт Терни, вул. Незалежності, 6 кв.2, не включаючи до складу сім’ї Тагір Хайдер О, Аль-Забаіді Фарах Хадхім, Тагір Абдула Хайдер, Аль-Аділі Саіф Сааді Шаалан.

- Котенко Олександру Васильовичу смт Терни, вул. Шкільна, 71, не включаючи до складу сім’ї Котенко Сергія Олександровича.

- Трофименко Наталії Семенівні смт Терни, вул. Небесної Сотні, 31, не включаючи до складу сім’ї Трофименко Дмитра Олександровича

- Себко Вірі Федорівні смт Терни, вул. Шевченка, 28, не включаючи до складу сім’ї Себко Сергія Володимировича

- Недайводі Євгенії Олександрівні с. Володимирівка, вул. Долинівська, не включаючи до складу сім’ї Недайводу Віктора Васильовича.

- Єфіменко Ганні Іванівні смт Терни, вул. Івана Франка, 33, не включаючи до складу сім’ї Єфіменка Олександра Михайловича

- Губі Катерині Іванівні смт Терни, вул. Урожайна, 11, не включаючи до складу сім’ї Губу Наталію Петрівну

- Лопаткі Сергію Миколайовичу смт Терни, вул. Гастелло, 16, не включаючи до складу сім’ї Бутко Альону Сергіївну- Скрипкі Вірі Іванівні смт Терни, вул. Незалежності, 36/1, не включаючи до складу сім’ї Скрипку Валерія Миколайовича, Янчу Валерію Юріївну.
2. Вважати фактичним місцем проживання

  • Мартиненко Василь Петрович, смт. Терни, вул. Українська, 34, фактично зареєстрований в с. Кисла Дубина, Білопільского району Сумської області.Тернівський селищний голова В.А. Подлєсний


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет