Проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста – юрисконсульта юридичного відділу Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської областіжүктеу 68.66 Kb.
Дата23.06.2018
өлшемі68.66 Kb.
түріКонкурс

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Центрального об’єднаного

управління Пенсійного фонду

України м. Миколаєва

Миколаївської області

20.04.2018 № 37

УМОВИ


проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста – юрисконсульта юридичного відділу

Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

(м. Миколаїв, пр-т Богоявленський, 55 - Е)
Загальні умови

Посадові обов'язки

Бере участь у забезпеченні реалізації державної правової політики у сфері пенсійного забезпечення.

Бере участь в узагальненні разом з відповідними структурними підрозділами практики застосування законодавства у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, пенсійного забезпечення та ведення обліку осіб, що підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.

Бере участь у підготовці та наданні юридичному відділу головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області пропозицій щодо внесення змін до чинних нормативно-правових актів.

Проводить претензійну та позовну роботу, представляє інтереси управління в судах та інших органах під час розгляду правових питань і спорів, веде облік виконавчих проваджень щодо стягнення коштів на користь управління.

Контролює стан розгляду судових справ за участю управління, невідкладно повідомляє відповідних структурних підрозділів про набрання законної сили судовими рішеннями про покладення зобов’язань або стягнення коштів з управління, надає правову допомогу щодо повного фактичного виконання судових рішень, які набрали законної сили.

Укомплектовує справи, які перебувають в провадженні юридичного відділу.

Сприяє правильному застосуванню актів законодавства про працю, дотриманню законності реалізації прав трудового колективу.

Бере участь у підготовці заходів щодо зміцнення трудової дисципліни, забезпечення охорони праці разом із заінтересованими структурними підрозділами.

Розглядає за дорученням керівника звернення підприємств, установ, організацій, громадян, звернень та запитів народних депутатів України з питань, віднесених до компетенції управління, бере участь у розгляді таких звернень.

Веде облік актів законодавства і міжнародних договорів України, забезпечує підтримання їх у контрольному стані.

Бере участь у інформаційно-роз’яснювальній роботі, спрямованій на підвищення рівня правових знань, надає методичну допомогу з правових питань структурним підрозділам та працівникам управління.

Здійснює контроль за додержанням законодавства під час складання посадовими особами структурних підрозділів управління протоколів у справах про адміністративні правопорушення, готує (бере участь у підготовці) справи до розгляду начальником управління.

Взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, органами державної виконавчої служби, підприємствами, установами та організаціями з питань діяльності управління.

Забезпечує реалізацію прав сторони виконавчого провадження при примусовому виконанні виконавчих листів та постанов про стягнення адміністративних штрафів на користь управління, а також виконавчих листів, за якими управління має статус боржника.

Готує звітну інформацію до головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

Здійснює реєстрацію договорів, що укладаються управлінням.

Постійно вдосконалює організацію своєї роботи і підвищує свою кваліфікацію шляхом самоосвіти.

Виконує інші доручення начальника юридичного відділу.Умови оплати праці

Посадовий оклад - 4100 грн.; надбавка за вислугу років; надбавка за ранг державного службовця; за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На умовах строкового трудового договору: на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

  1. копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

5) заповнена особова картка встановленого зразка;

6) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).


Строк подання документів: 25 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

Миколаївська область, 54018, м. Миколаїв,

пр. Богоявленський, 55 – Е,

о 09:00 год. з 17 по 21 травня 2018 року


Прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Пастухова Ірина Іванівна

Тел. (0512) 58-38-76

r02@mk.pfu.gov.ua


Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, за напрямком: юридична

2

Досвід роботи

без досвіду роботи

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності
Вимога

Компоненти вимоги

1

Якісне виконання поставлених завдань

вміння працювати з інформацією

2

Командна робота та взаємодія

вміння працювати в команді

3

Сприйняття змін

здатність приймати зміни та змінюватись

4

Технічні вміння

вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку, вільне володіння ПК, знання програм Microsoft Office (Word, Excel)

5

Особистісні компетенції

відповідальність, уважність до деталей, вміння працювати в стресових ситуаціях

Професійні знання

1

Знання законодавства

Конституція України;

Закон України “Про державну службу”;

Закон України “Про запобігання корупції”


2

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ

Кодекс адміністративного судочинства України;

Цивільний процесуальний кодекс України;

Господарський процесуальний кодекс України;

Закон України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”;

Закон України “Про виконавче провадження”;

Закон України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”

Закон України “Про доступ до публічної інформації”;

Закон України “Про захист персональних даних”

Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет