Құрамы №149 учаскелік сайлау комиссиясы Орталығы: Лебаев көшесі, н/ж



жүктеу 0.73 Mb.
бет1/5
Дата02.05.2018
өлшемі0.73 Mb.
түріҚұрамы
  1   2   3   4   5


2009 жылғы 24 сәуірдегі

17/136 – IV шешіміне № 4 қосымша



Семей қаласы сайлау учаскелерінің құрамы
149 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: - Лебаев көшесі, н/ж (№ 21 орта мектеп)
1. Мұқанова Гүлмира Құлжатайқызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

2.Балықбаев Мұратхан Семейқанұлы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен



3.Космонавт Жұпар Космонавтқызы- «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

4.Сқақова Анар Сайлаубекқызы – «Руханият» партиясы» ҚБ-нен

5.Ермұхамбетова Жанар Закрияқызы- «Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

6.Байшиева Гүлмира Кәкімқызы - «Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

7.Абдырахманова Құралай Мазанқызы- «Семей-менің үйім» ҚБ-нен

150 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы:№ 48 орта мектеп, Холодный ключ кенті
1. Тулақов Мұратжан Манапұлы - «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

2. Төлеубаева Ғайни Нұрбекқызы- «Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

3. Аманкелдіқызы Назым- «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

4. Бащығұлова Дина Сәбитқызы- «Руханият» партиясы» ҚБ-нен

5. Төртсаринова Сәуле Сайлауханқызы- «Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

6.Әміренова Айгерім Айтахметқызы- «Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

7.Әбішева Роза Қырықбайқызы- «Семей-менің үйім» ҚБ-нен

151 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Лебаев көшесі, н/ж (№ 21 орта мектеп)
1. Қасымова Күлжанат Жұмағазықызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

2. Қыдырова Бақытқан Жүнісбекқызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

3. Асылбекова Гүлнәр Жұмағазықызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

4. Бутубаева Алмагүл Қабиқызы- «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

5.Дүсіпова Назым Жұмағазықызы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

6.Қадырбаева Қазиза Сатыбалдықызы- «Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

7.Мурзина Бақтыгүл - «Руханият» партиясы» ҚБ-нен
152 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Әуезов даңғылы, 95 (Офицер үйі)
1. Мұңлықбаева Лаура Төлеуғалиқызы- «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2.Елеусізов Серік Жапарұлы- «Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Ерохина Татьяна Евгеньевна- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4. Бекова Бота Төлепбергенқызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5. Айтмағанбетов Азамат Айтмағанбетұлы- «Семей-менің үйім» ҚБ-нен

6. Раханова Гүлқадиша Жұмаділқызы- «Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен



7. Ұзақбаева Гүлмира Мейрамғалиқызы- «Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

153 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Титов көшесі, 198 (№ 41 орта мектеп)
1. Төкенова Айгүл Тұрсынқызы- «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2. Олжабаева Альмира Оразбекқызы- «Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Ахметқалиев Нұржан Нығметоллаұлы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4. Панчихина Роксана Сергеевна-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5.Ғаббасова Гүлфира Раифқызы- «Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

6. Балданбаева Сауле Рахмашқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7. Құрманғалиева Құралай Сайлаубекқызы- «Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

154 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Парковая көшесі, 1 (Құрылыс колледжі спорт залы)
1. Қасенова Меруерт Омарқызы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2.Дәулетқалиева Гүлнар Тұрсынханқызы- «Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Шевцов Вячеслав Викторович- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4.Есболатов Болат Атамбекұлы- «Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5.Алдабергенов Ербол Жұмабекұлы - «Семей-менің үйім» ҚБ-нен

6. Нигматуллин Сергей Ибрагимович- «Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7. Төкенов Ермек Рысбекұлы- «Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

155 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Юность көшесі, 80 ( № 19 орта мектеп)
1. Ахмерова Әсия Сайбатталқызы--«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2.Дадырова Бақтыбала Сейітқызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

3. Кәрімжанова Төлеуғайша Мейрамғазықызы- «Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

4. Садықова Гүлшат Болатқызы- «Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

5. Немченко Татьяна Михайловна- «Руханият» партиясы» ҚБ-нен

6. Шәпенова Бақытжан Сағдатқызы- «Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7. Қалиасқарова Айман Аманжолқызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

156 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Парковая көшесі, 1 (құрылыс колледжінің акт залы)
1.Байжұманова Қалимаш Жағыпарқызы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2. Буданова Ләйла Әуелбекқызы- «Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Балтабеков Нұрбол Болатбекұлы-«Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4. Аязбаев Болат Меңдібайұлы- «Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5. Әзімбаева Айжан Кәрімқызы- «Семей-менің үйім» ҚБ-нен

6. Ыдырысова Әлия Қойбаққызы- «Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7.Мусина Дана Қайырбекқызы- «Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

157 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Молодогвардейская көшесі, 48 (№ 33 орта мектеп)
1.Жансұлтанова Серік Ғабдоллаұлы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2. Мұқашева Нұргүл- «Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

3. Шүлембаева Ақмарал Мұсатайқызы- «Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

4. Қасымова Гүлнәр Қасымжанқызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

5. Кариполлина Гүлбақыт Бақытқызы- «Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

6. Шайкиева Гүлнәр Елтайқызы- «Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

7. Тілевқанова Алтынай Борамбайқызы- «Руханият» партиясы» ҚБ-нен

158 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Молодогвардейская көшесі, 48 (№ 33 орта мектеп)
1.Айтқалиев Айдын Қайратұлы- «Руханият» партиясы» ҚБ-нен

2. Төлепбергенова Салтанат Қабидоллақызы- «Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

3. Смағұлова Галина Викторовна- «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

4. Кәкімов Ерғали Рахымбердіұлы- «Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5. Кәрімова Анаргүл Тоқтасынқызы- «Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

6.Кәрменбаева Шолпан Нұрқасымқызы- «Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

7. Нәбиев Қанат Бөдейұлы - «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен
159 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Байтұрсынов көшесі, 67 (№ 20 орта мектеп)
1.Тулеева Зульфия Фархатқызы-«Семей-менің үйім» ҚБ-нен

2.Әбдрахманов Қанат Қилымбетұлы- «Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3.Сагатбекова Гүлжан Тоқтахынқызы- «Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

4. Әмриева Жанар Бейсембайқызы- «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

5. Горлова Татьяна Васильевна- «Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

6.Беркова Татьяна Александровна - Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен 7.Толеуова Гүлсім Өжікенқызы- «Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен


160 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Әуезов даңғызы, 112 №45 жалпы білім беретін орта мектеп
1.Байсымақова Бақытгүл Қамитқызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

2. Акужанова Кәшия-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

3. Жармағамбетова Нұрзия Сүлімжанқызы- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

4.Әшімова Маржан Несіпбекқызы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

5. Жусанбаева Әлия Мұсылманбекқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

6. Сәдуақасова Гүлназ Қажығалиқызы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

7. Процких Татьяна Ивановна- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен
161 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Селевин көшесі, 24 (№ 35 орта мектеп)
1.Рахымғалиева Серікғайша Семейханқызы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2. Гладышева Галина Георгиевна- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

3. Вершинина Наталья Васильевна-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

4.Сүлейменова Күлжамал Байғалиқызы- -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

5. Бедер Ольга Романовна- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

6.Құсайнов Батырхан Қоныстанұлы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

7.Сүлейменов Асқар Абдулқадырұлы -«Семей-менің үйім» ҚБ-нен
162 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Селевин көшесі, 12 «б» (№ 42 орта мектеп)
1.Мәсәлімова Нәзигүл Ешенғазықызы- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

2. Шыңғысбаева Бағила Шәкәрімқызы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

3. Тінібаева Мағия Демесінқызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

4. Дубаева Бақытжамал Советханқызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

5. Сәрсенбаева Ұлбосын Кенжеғалиқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

6. Ілгекбаева Сәуле Жәкенқызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

7. Родионов Алексей Евгеньевич-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

163 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Байтұрсынов көшесі, 67 (№ 20 орта мектеп)
1. Мухамедьяров Шараф Рамзиевич -«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2.Киселева Елена Александровна -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3.Шаяхметова Айсұлу Жүнісқызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4.Күлжанова Мәдина Тоқтыбайқызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5.Рахымова Розалина Бейсенқызы- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

6. Попова Людмила Анатольевна-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7.Абдулғаниев Сергей Маулетқайұлы- -«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

164 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Байтұрсынов көшесі, 29 (НИКИМПП)
1. Смағұлова Зәуреш Тұрсынханқызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

2. Әнуарбеков Самат Ақылұлы- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

3. Тоқсейітова Сәуле Маратқызы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

4. Омарова Айгерім Сабыртайқызы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

5.Байтерякова Татьяна Михайловна- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

6. Чифина Наталия Юрьевна-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7. Жайсаңбаева Ақбота Нұрғалиқызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

165 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Байтұрсынов көшесі, 38 (№ 2 ДМШ)
1. Бейсенбаева Мәдина Сарыққызы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2. Миронова Надежда Максимовна -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Қожақова Рыскен Базарқызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4. Мүсілімова Райхангүл Мақсұтбекқызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5. Дүйсенбекова Әлия Серікбекқызы-«Семей-менің үйім» ҚБ-нен

6.Төребаева Анар Медетқанқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7.Мұстафина Қымбат Тоқтарбекқызы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

166 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Әуезов даңғылы, 17 (№ 27 орта мектеп)
1. Рудай Лидия Николаевна-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2.Қалиева Бағила Сағидоллақызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Унженина Ольга Николаевна- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4. Лебедева Марина Сергеевна-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5. Түсіпова Гүлдана Смағұлқызы-«Семей-менің үйім» ҚБ-нен

6. Веселова Татьяна Петровна-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7. Байғалиева Жанар Кенжеғалиқызы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

167 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Байтұрсынов көшесі, 38 (дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Шәкәрім атындағы облыстық мамандандырылған мектеп)
1. Тәкеева Назым Бөкейханқызы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2. Қасенова Бақытгүл Серікқызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Шаяхметов Серік Қабденұлы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4.Хасенова Динара Сейсенбайқызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5.Бекқасымов Асқар Қонысбекұлы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

6.Кәкенова Айсұлу Олжабайқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7.Тастекеева Гүлжан Серікқазықызы- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен
168 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Затаевич көшесі, 4 (политехникалық колледж)
1. Биахметова Меруерт Нұрсұлтанқызы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2. Құспанова Лаура Ұзақбайқызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Буханцев Евгений Анатольевич- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4.Ахметова Қарлығаш Ерғазықызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5. Афанькова Маргарита Петровна-«Семей-менің үйім» ҚБ-нен

6. Спанова Әсем Молдағалиқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7. Махамбетов Қайрат Оралбекұлы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

169 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Өтепбаев көшесі, 37 «а» (№ 30 орта мектеп)
1. Сүлейменова Қапиза Сарқытқызы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2. Қуанышева Оралтай Әділбекқызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3.Дүйсембаева Еркеш Ермұхамбетқызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4. Жүрсімбаев Ербол Қайырбекұлы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5.Асылбекова Сәуле Көпжасарқызы-«Семей-менің үйім» ҚБ-нен

6.Асылбеков Дамир Болатханұлы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7.Тайжумина Алуа Айқынқызы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

170 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: 15-ықшамаудан (№ 7 мектеп-лицей)


  1. Әбдірахманов Дабыл Әлмұқанұлы -«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

  2. Мұқанова Айжан Жұмагелдіқызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

  3. Байғалиева Нұрлыгүл Әбілқанқызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

  4. Бекбосынова Ажар Оралқызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

  5. Лобода Светлана Григорьевна-«Семей-менің үйім» ҚБ-нен

  6. Жайсаңбаева Әсел Маратқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

  7. Нұртазина Айгерім Қанағатқызы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

171 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Заря көшесі, 42 (геодезия және картография колледжі)


  1. Салақчинов Бауыржан Әуелбекұлы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

  2. Балагутов Максим Сергеевич-«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

  3. Шүршітбаева Лағыл Қалқатайқызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

  4. Молдаханова Айжан Берікқызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

  5. Омарова Махаббат Қилымбекқызы-«Семей-менің үйім» ҚБ-нен

  6. Тобықбаева Бота Ұланқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

  7. Дидикова Анастасия Геннадьевна-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

172 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Кәрменов көшесі, 11 (геологиялық - барлау колледжі)


  1. Каримов Ильдар Фаикұлы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

  2. Нұрсапинова Динара Бекенқызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

  3. Әділбаева Жанар Төлеуғазықызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

  4. Сәрсембин Әсет Мельсұлы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

  5. Игнатенко Надежда Александровна- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

  6. Овчаренко Елена Григорьевна-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

  7. Айжақсин Олжас Мұхамадиярұлы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

173 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Докучаев көшесі, 57 (№ 32 орта мектеп)



  1. Тәукенов Дарубай Құрмашұлы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

  2. Сабырова Таисья Вячеславовна -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

  3. Трубина Надежда Николаевна- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

  4. Мұқашева Райхан Шәменқызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

  5. Сабыров Рустам Зуфарұлы-«Семей-менің үйім» ҚБ-нен

  6. Рахымова Меруерт Маузлбекқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

  7. Лазовская Ольга Викторовна-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

174 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Кәрменов көшесі, 47 «а» (№ 10 орта мектеп)
1.Биғожанова Диана Есенқызы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2. Мәсәлімов Сейсен Ешенғазыұлы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Мұратханов Дархан Қуанышұлы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4. Трубникова Ирина Юрьевна-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5. Просоленко Наталья Константиновна- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

6. Шахметова Әсем Арыстанқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7. Нұрпейісова Майра Ғазизқызы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

175 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Глинка көшесі, 20 (№ 22 орта мектеп)
1. Жақсыбаев Серік Дүйсенбекұлы- «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2.Райымханова Гүлнұр Жәнібекқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

3. Байбасарова Әсем Аманкелдіқызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4.Дастанова Жібек Шорабайқызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5. Қопанов Ержан Ахметқалиұлы- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

6. Тілеубергенов Ерлан Болсынбекұлы-«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

7. Әбдірахманов Қайрат Әбдірахманұлы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

176 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Физкультурная көшесі, 11 (№ 39 орта мектеп)
1.Ұзақова Айман Ыбырайқызы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2. Бозаева Күлжамал Советқызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Ахметова Гүлнұр Кеңесбекқызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4. Сепсекенова Айжан Задақызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5. Рахымбердиев Бауыржан Сіләшұлы- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

6. Қабдолинова Әсел Аманкелдіқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7. Бақабаев Аманжол Бақбердіұлы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

177 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Глинка көшесі, 20 (Шәкәрім атындағы СМУ № 1 оқу корпусы)
1.Баймұхаметов Мейір Самарханұлы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2.Сәниазова Зинаида Сләмқанқызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Рамазанова Дидар Самарқанқызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4.Сәрсембаева Нұргүл Сабырқызы -«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5.Жанұзақова Құралайц Серікқызы -«Семей-менің үйім» ҚБ-нен

6. Ғаббасова Махаббат Ғапизқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7. Лебедев Сталислав Владимирович

-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен


178 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Физкультурная көшесі, 4 (Шәкәрім атындағы СМУ № 9 корпусы)
1. Сәтбаева Анар Бауыржанқызы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2.Ысқақова Ағила Төлеуғазықызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Иманбеков Ғалымбек Бақтығанұлы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4. Назаров Ризабек Садықұлы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5. Мақұрсанова Даяна Мұратқызы- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

6. Жұмаділова Динара Рысқалиқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен



7. Байғұрманова Маржан Орынғалиқызы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

179 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Синицин көшесі, 6 (бухгалтер колледжі)
1. Садықов Әділбек Түгелбайұлы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2. Рахиева Айнұр Рахымғалиқызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Қатпин Бақытбек Мұсылманбекұлы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4. Байғұрманов Дархан Орынғалиұлы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5.Әбілов Санақбек Биахметұлы- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

6. Ғалиева Жәмила Советқызы-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

7. Құрманғалиев Самат Мұратбекұлы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен
180 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Спартак көшесі, 1 а (№ 11 орта мектеп)
1. Ахметжанова Әсия Советқазықызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

2. Вайс Надежда Васильевна-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

3.Ибраева Рахия Серікқызы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

4.Ибраев Бекболат Иманбекұлы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

5.Торгунакова Оксана Евгеньевна-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

6.Түсіпова Алтынгүл Ақынбекқызы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

7. Төлеутаева Жанар Берікқанқызы-«Семей-менің үйім» ҚБ-нен

181 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Бобровка кенті, (№ 44 орта мектеп)
1.Тұраров Марат Қалелұлы-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

2. Әлімхан Оралхан Әлімханұлы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

3. Оспанова Жадыра Аманкелдіқызы- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

4. Жармұқанова Манап Советханқызы-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

5. Кеңесбаева Бақытгүл Қалымбекқызы- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

6. Мейірпанова Жанар Зарлықанқызы-«Фатима» әйелдер мен балаларға арналған дағдарыс орт алығы» ҚБ-нен

7. Қидырмина Эльмира Жарылқасынқызы-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

182 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Боранбай би көшесі, 93 («Қаражыра ЛТД» ЖШС ПБ)


  1. Дружинина Лидия Григорьевна-«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» ҚБ – нен

  2. Кутлиметова Шакура Ғазизқызы -«Руханият» партиясы» ҚБ-нен

  3. Шмидт Виктор Самуилович- «Қазақстан коммунистік Халық партиясы» ҚБ-нен

  4. Дудник Ирина Леонидовна-«Қазақстан патриоттар партиясы» ҚБ-нен

  5. Рысжанова Гүлжан Қасанғалиқызы- Әділет» демократиялық партиясы» ҚБ-нен

  6. Намаканова Ольга Климовна-«Семей қаласының мұсылман әйелдері» Әмина» ҚБ-нен

  7. Матвеев Юрий Николаевич-«Семей аумақтық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ кеңесі» ҚБ-нен

183 учаскелік сайлау комиссиясы





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет