Рішення колегії Департаменту науки і освіти 20 червня 2017 року Про запровадження освітнього проекту «Моніторинг якості освіти в умовах модернізації освітнього простору»жүктеу 22.55 Kb.
Дата09.08.2018
өлшемі22.55 Kb.
түріРішенняХарківська обласна державна адміністрація

Департамент науки і освіти
Проект рішення

колегії Департаменту науки і освіти
20 червня 2017 року

Про запровадження освітнього проекту

«Моніторинг якості освіти в умовах модернізації освітнього простору»
Заслухавши інформацію ректора КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», канд. пед. наук, доцента Покроєвої Л.Д. про впровадження освітнього проекту «Моніторинг якості освіти в Харківському регіоні» колегія Департаменту відзначає необхідність продовження роботи щодо вдосконалення регіональної моделі моніторингу якості освіти з урахуванням вимог чинних загальнодержавних нормативно-правових актів та сучасної освітньої ситуації в країні, зумовленою реалізацією державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти на період до
2029 року «Нова українська школа», що передбачає зміну освітньої парадигми, оновлення змісту загальної середньої освіти, реформу з децентралізації та висуває нові вимоги до педагога.

Це актуалізує необхідність розробки нових показників, що дозволяли б відстежувати ефективність реалізації сучасних освітніх ідей, запровадження нових напрямів моніторингових досліджень.

З огляду на вищезазначені потреби, розроблено освітній проект «Моніторинг якості освіти в Харківському регіоні».

Мета проекту: модернізація регіональної моделі моніторингу якості освіти в умовах системних трансформацій вітчизняної освітньої галузі.

З метою вдосконалення регіональної моделі якості освіти в Харківській області, підвищення якості аналітичної та моніторингової діяльності в навчальних закладах регіону колегія ухвалює:

1. Схвалити освітній проект «Моніторинг якості освіти в Харківському регіоні».

2. Рекомендувати управлінню освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації (Ігнатьєв В.В.), КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» (Покроєва Л.Д.), місцевим органам управління освітою, їх методичним службам запланувати систему заходів щодо реалізації регіональної моделі моніторингу якості освіти, підвищення компетентності педагогічних працівників області щодо моніторингу якості освіти на 2017 – 2020 роки.


З 01 вересня 2017 року

3. Заступнику начальника управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальнику відділу дошкільної, загальної середньої, корекційної та позашкільної освіти Байназаровій О.О., ректору КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Покроєвій Л.Д. інформувати керівників, педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів про запровадження освітнього проекту «Моніторинг якості освіти в Харківському регіоні».

До 01 вересня 2017 року

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальника управління освіти і науки Ігнатьєва В.В.


Голова колегії,

заступник директора Департаменту О.О. Труш


Байназарова,

Покроєва

Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет