Розпорядження 25. 12. 2014 р. Буськ №313 Про призначення Бекар О. В. опікуном над малолітньою Вороновською Анастасією Олександрівною,12. 11. 2014 р нжүктеу 28.82 Kb.
Дата31.05.2018
өлшемі28.82 Kb.
түріРозпорядженняУкраїна

БУСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

25.12.2014 р. Буськ № 313


Про призначення Бекар О. В.

опікуном над малолітньою

Вороновською Анастасією

Олександрівною,12.11.2014 р.н.


Відповідно до Цивільного Кодексу України, Сімейного Кодексу України, Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 866, розглянувши заяву Бекар Оксани Володимирівни та Бекар Ігоря Васильовича, жителів смт. Красне, вул. Бічна Симоненка,4, інші матеріали справи, враховуючи довідку про проходження навчання (курс підготовки) кандидатів в опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі від 19.12.2014 року № 1252 та рекомендації про включення до Єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів від 22.12.2014 року:

1. Встановити опіку та призначити опікуном над малолітньою Вороновською Анастасією Олександрівною, 12.11.2014 р.н., Бекар Оксану Володимирівну, жительку смт. Красне вул. Бічна Симоненка,4, Буського району Львівської області.

2. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Н.Бучко):

2.1. забезпечити передачу документів на дитину опікуну;

2.2.здійснювати контроль за умовами проживання та виховання малолітньої в сім'ї опікуна;

2.3. зобов'язати опікуна забезпечити подання довідки про призначення та виплату державної соціальної допомоги на дитину, яка перебуває під опікою, довідок про проходження двічі на рік медичних оглядів малолітньою, щорічного звіту про її утримання.

3. Буському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (З.Боцян):

3.1. розглянути питання про взяття сім'ї Бекар Оксани Володимирівни під соціальний супровід;

3.2. подавати службі у справах дітей райдержадміністрації щорічно до 15 січня звіт про виконання плану соціального супроводу дітей та сім’ї.

4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (В.Стецик):

4.1. забезпечити призначення і виплату державної соціальної допомоги на дитину, яка перебуває під опікою;

4.2. щороку забезпечувати малолітню пільговим оздоровленням.

5. Головному лікарю Буської центральної районної лікарні (Є.Романюк):

5.1. забезпечити закріплення дільничного лікаря за дитиною;

5.2. забезпечити проходження дитиною двічі на рік медичних оглядів та здійснення диспансерного нагляду у разі потреби;

5.3. забезпечити подання службі у справах дітей райдержадміністрації до 15 січня щорічного звіту про стан здоров'я дитини, дотримання опікуном рекомендацій лікаря.

6. Відділу освіти (Б.Глуховецький):

6.1. забезпечити малолітню єдиним квитком;

6.2. забезпечити подання службі у справах дітей райдержадміністрації до 15 січня щорічного звіту на основі інформації навчального закладу про рівень розвитку дитини, участь опікуна у вихованні підопічної.

7. Буському РВ ГУМВСУ у Львівській області (В. Шевцов) забезпечити подання службі у справах дітей райдержадміністрації до 15 січня щорічної інформації про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку дитини, яка виховується в сім'ї опікуна Бекар О. В., та у сім'ї.

8. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови Буської райдержадміністрації від 21 листопада 2014 року № 282 «Про тимчасове влаштування малолітньої Вороновської Анастасії Олександрівни, 12 листопада 2014 року народження».

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Є. Кичурчака.

Перший заступник голови

райдержадміністрації Микола Чучман

Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет