Розпорядження 28 серпня 2014 року смт Крижопіль №126



жүктеу 53.6 Kb.
Дата19.09.2017
өлшемі53.6 Kb.
түріРозпорядження



КРИЖОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ



28 серпня 2014 року

смт Крижопіль

№ 126

Про підсумки районного огляду-конкурсу

освітніх закладів на кращу підготовку до

нового 2014/2015 навчального року

Відповідно до ст. 13,22,39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розглянувши підсумки районного огляду-конкурсу готовності освітніх закладів району до нового 2014/2015 навчального року:

1. Визнати переможцями з підготовки освітніх закладів до нового навчального року та нагородити Почесними Грамотами райдержадміністрації і районної ради серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів:

Перше місце:

СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка (директор Мельник Тетяна Василівна).

Друге місце:

СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль (директор Мартинюк Микола Іванович).

Третє місце:

СЗШ І-ІІІ ст. с.Жабокрич (директор Кришталь Олександр Павлович),

СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль (директор Чабанюк Валентина Михайлівна).
Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів:

Перше місце:

СЗШ І-ІІ ст. с.Голубече (директор Вовчок Сергій Григорович).

Друге місце:

СЗШ І-ІІ ст. с. Левків (директор Мосіна Любов Михайлівна).

Третє місце:

СЗШ І-ІІ ст. с. Куниче (директор Гнатенко Інна Василівна),

НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ» с.Зеленянка (директор Леник Сергій Олексійович).




    1. Серед дошкільних навчальних закладів:

Перше місце розділили:

Крижопільський ДНЗ №5 (завідувач Прищепко Любов Василівна),

Крижопільський ДНЗ №6 (завідувач Карплюк Світлана Вікторівна).

Третє місце:

Вільшанський ДНЗ (завідувач Дудник Наталія Миколаївна),

Соколівський ДНЗ «Ромашка» (завідувач Трач Катерина Іванівна),

НВК «ЗНЗ І ст.-ДНЗ» с. Іллівка (директор Лупол Тетяна Василівна).

2. Відзначити якісну роботу з підготовки до 2014/2015 навчального року та нагородити колективи навчальних закладів Почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради.

2.1. Серед шкіл І-ІІІ ступенів:

СЗШ І-ІІІ ст. с. Вербка (директор Побережна Лариса Михайлівна),

СЗШ І-ІІІ ст. №2 с.Городківка (директор Харук Олена Іванівна),

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» с. Шарапанівка (директор Руда Інна Василівна).



    1. Серед шкіл І-ІІ ступенів:

СЗШ І-ІІ ст. с. Висока Гребля (директор Притула Василь Іванович),

СЗШ І-ІІ ст. с. Заболотне (директор Пугач Марія Миколаївна),

СЗШ І-ІІ ст. с.Соколівка (директор Лозовський Микола Олександрович).


    1. Серед дошкільних навчальних закладів:

Джугастрянський ДНЗ (завідувач Бас Світлана Андріївна),

Жабокрицький ДНЗ (завідувач Гондза Тетяна Іванівна),

Красносільський ДНЗ (завідувач Козій Наталія Олександрівна),

ДНЗ «Зірочка» с. Соколівка (завідувач Файрушена Катерина Вікторівна).



3. За постійну спонсорську підтримку закладів освіти, вагому допомогу в підготовці до нового 2014/2015 навчального року нагородити Почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради :

  • Беженара Григорія Васильовича – голову Городківського сільського споживчого товариства;

  • Войтенка Олександра Івановича - заступника директора СТОВ «Кряж і К»;

  • Гаврилюка Олександра Анатолійовича - Городківського сільського голову;

  • Гонтара Віктора Дмитровича - керуючого сільськогосподарською дільницею ПрАТ ПК «Поділля»;

  • Гордієнка Діоніса В’ячеславовича - приватного підприємця;

  • Гуменного Олександра Миколайовича – голову фермерського господарства;

  • Занозу Сергія Івановича – директора Крижопільського оліє-пресового заводу «Авіс»;

  • Іщука Олександра Григоровича - Вільшанського сільського голову;

  • Каїту Василя Павловича - приватного підприємця;

  • Карауша Юрія Григоровича - директора ПрАТ ПК «Поділля»;

  • Клопотнюка Анатолія Володимировича - голову фермерського господарства;

  • Кожухар Аллу Григорівну - приватного підприємця;

  • Кожухара Олександра Миколайовича - приватного підприємця;

  • Кошового Олега Васильовича - голову фермерського господарства;

  • Красножона Івана Степановича - голову фермерського господарства;

  • Кречківського Анатолія Івановича - директора СПП «Кісниця»;

  • Лужанського Григорія Федоровича – голову фермерського господарства;

  • Мартинюка Руслана Володимировича - заступника начальника виправного центру №113;

  • Махоцьку Наталію Василівну – голову батьківського комітету Крижопільського ДНЗ №6;

  • Мельника Олександра Леонідовича - Соколівського сільського голову;

  • Мордванюка Василя Никифоровича - голову фермерського господарства;

  • Накорика В’ячеслава Григоровича - Вербського сільського голову;

  • Нікіфорчука Сергія Анатолійовича – приватного підприємця;

  • Патратія Юрія Тимофійовича - Джугастрянського сільського голову;

  • Плахотнюка Володимира Васильовича – директора ДП «Крижопільський райагроліс».

  • Плахотнюка Івана Леонтійовича - керуючого сільгоспдільницею «Крижопіль» ПрАТ ПК «Поділля»;

  • Побережного Миколу Павловича - голову фермерського господарства ;

  • Ратушняка Василя Миколайовича – приватного підприємця;

  • Рослу Ольгу Іванівну - приватного підприємця;

  • Русіна Петра Васильовича – голову фермерського господарства;

  • Русіну Людмилу Михайлівну – Андріяшівського сільського голову;

  • Самборського Віталія Володимировича - керуючого сільськогосподарською дільницею «Промінь» ПрАТ ПК «Поділля»;

  • Симоненка Дмитрія Дмитрійовича - голову фермерського господарства;

  • Скаженюка Василя Петровича – голову фермерського господарства;

  • Снігура В’ячеслава Михайловича - приватного підприємця;

  • Сопливого Сергія Івановича - голову фермерського господарства «Артіль»;

  • Спориша Івана Дмитровича – директора ПП «Перемога» с.Високе;

  • Сташка Ігоря Панасовича - керуючого сільськогосподарською дільницею «Колос» ПрАТ ПК «Поділля»;

  • Тодорчука Володимира Валерійовича – директора СТОВ «Кряж і К»;

  • Трача Сергія Васильовича – технічного директора ТОВ «Світкар»;

  • Цимбалюка Володимира Васильовича – директора ДП «Крижопільське лісове господарство»;

  • Швеця Володимира Івановича - голову фермерського господарства;

  • Шкатулу Михайла Миколайовича – головного інженера фірми «Агрейн-

менеджмент;

  • Юзвака Валерія Васильовича - голову фермерського господарства;

  • Янкового Володимира Івановича – Шарапанівського сільського голову.

4. Відділу освіти районної державної адміністрації здійснити витрати, пов’язані з організацією та підведенням підсумків районного огляду-конкурсу освітніх закладів на кращу підготовку до нового 2014/2015 навчального року в межах кошторисних призначень.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Круць В.А.

Голова районної державної

адміністрації В.Панчук






Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет