Учителя: сидят Данилов Михаил Иванович, Мерзлайкин Владимир Николаевич, Альгешкин Василий Трофимович, Максимов Александр Николаевич, Железнов Александр Егорович, Поляков Федор Леонтьевич,?



жүктеу 70.73 Kb.
Дата11.04.2019
өлшемі70.73 Kb.

Учителя: сидят – Данилов Михаил Иванович, Мерзлайкин Владимир Николаевич, Альгешкин Василий Трофимович, Максимов Александр Николаевич, Железнов Александр Егорович, Поляков Федор Леонтьевич,?; стоят - Пудейкин Герман Семенович (завхоз), Огаринов Николай Степанович, ? ,Железнова Елизавета Константиновна, Жирнов Сорокин Никифор Тихонович, Огаринова (Федорова) Евдокия Ксенофонтовна, Горшков Василий Никифорович, Фондеркина Дарья Михайловна, Прокопьева (Вазина) Анастасия Михайловна, Тихонов Владимир Иванович



Учительский коллектив в 1955-56 уч. г.: сидят - Ямскова Марфа Поликарповна, Горшков Василий Никифорович, Мерзлайкин Владимир Николаевич, Железнов Александр Егорович, Альгешкин Василий Трофимович, Гаврилов Василий Федорович, Возяков Иван Васильевич,?,Данилов Михаил Иванович; стоят – Максимова Надежда Гавриловна, Прохорова Римма Ивановна, Огаринов Николай Степанович, Огаринова Евдокия Ксенофонтовна



Учителя в 1954-55 гг.: сидят – Мерзлайкин Владимир Николаевич, Максимов Александр Николаевич, Железнов Александр Егорович, Дмитриевна, Альгешкин Василий Трофимович, Тихонов Владимир Иванович, Вазина (Прокопьева) Анастасия Михайловна; стоят – Огаринов Николай Степанович, Железнова (Шумилова) Евдокия Ксенофонтовна, Сорокин Никифор Тихонович, Самуилова Анастасия Васильевна, Данилов Михаил Иванович, Горшков Василий Никифорович, Огаринова Евдокия Ксенофонтовна, Пигильдин Владимир Порфирьевич, Пудейкин Герман Семенович (завхоз).



Педагоги школы: сидят в 1 ряду – Михеева Мария Николаевна, Пигильдина Римма Андреевна, Большова Раиса Фроловна, Григорьева Эльвира Михайловна, Шалтайкина Вера Андреевна, Алексеева Елена Алексеевна, Пуяндайкина Екатерина Ивановна; во 2 ряду – Лапаев Михаил Степанович, Горшков Василий Никифорович, Немешкин Владимир Иванович, Немешкина Галина Михайловна, Смолов Федор Иванович, Чернов Николай Осипович, Федоровский Александр Семенович; стоят – Федоров Валентин Григорьевич, Губанов Василий Семенович, Михеев Николай Николаевич, Фондеркин Леонид Иванович, Мазуркин Юрий Никифорович, Огаринов Николай Степанович, Большова Матрена Ильинична, Леонтьева Мария Максимовна 1962-64 гг.



Группа учителей: сидят – Самуилова Анастасия Васильевна, Шачкова Тамара Ильинична, Мерзлайкин Владимир Николаевич, Максимов Александр Николаевич, Николаева (Кузьмина) Мария Николаевна, Поляков Федор Леонтьевич; стоят – Данилов Михаил Иванович, Тихонов Владимир Иванович, Фондеркина Дарья Михайловна, Михеева Мария Николаевна, Пудейкин Герман Семенович, Мулюков Валентин Никандрович



Толстов Валериан Григорьевич, Ямскова Марфа Поликарповна, Пигильдин Петр Порфирьевич, Трофимов Александр Петрович, Макаров Георгий Александрович, Кузнецова Вера Андреевна, Николаева Мариамна Хрисанфовна, Возяков Иван Васильевич, Горшков Василий Никифорович, Алексеева Тамара Захаровна, Шашкова Мария Гордеевна, Родионова Надежда Алексеевна, Алексеева Елена Алексеевна, Селивестрова Тамара Лаврентьевна, Пигильдина Римма Андреевна, Краснова Эльвира Михайловна, Жирнов Емельян Петрович, Чернов Николай Осипович, Махоркин Валерий Ефимович, Смолов Федор Иванович, Тверсков Иван Иванович, Пуяндайкин Петр Михайлович, Леонтьева Мария Максимовна, Федоров Валентин Григорьевич, Пуяндайкина Екатерина Ивановна, Законов Петр Васильевич, Михеев Николай Николаевич, Дашмаков Николай Андреевич, Мельденева Ираида Дмитриевна, Федорова Лидия Александровна, Ершова Клара Степановна, Никифорова Раиса Фроловна, Федорова Елена Васильевна, Михеева Мария Николаевна, Большова Матрена Ильинчна



Педколлектив в 1967 году. Сидят: Толстов Валериан Григорьевич, Ямскова Марфа Поликарповна, Макаров Георгий Александрович, Михеев Дмитрий Иванович (пред. к-за), Пигильдин Петр Порфирьевич, Пигильдина Римма Андреевна, Дерюжин Михаил Захарович, Пуяндайкин Петр Михайлович; Стоят: Прохорова Римма Ивановна, Тверсков Алексей Кириллович, Трофимов Александр Петрович, Чернов Николай Осипович, Жирнов Емельян Петрович, Горшков Василий Никифорович, Пуяндайкина Екатерина Ивановна, Вальков Николай Яковлевич (инсп. РОНО), Тверсков Иван Иванович, Дашмаков Николай Андреевич, Сильвестрова Тамара Лаврентьевна, Законов Петр Васильевич, Алексеева Тамара Захаровна, Шашкова Мария Гордеевна, Краснова Эльвира Михайловна, Мельденева Ираида Дмитриевна, Родионова Надежда Алексеевна.



Педколлектив в 1968-69 уч. году: сидят – Шашкова Мария Гордеевна, Ямскова Марфа Поликарповна, Горшков Василий Никифорович, Прохорова Римма Ивановна, Макаров Георгий Александрович, Трифонова Елена Алексеевна, Возяков Иван Васильевич, Пуяндайкина Екатерина Ивановна, Шалтайкина Вера Андреевна, Ларионова Алла Лавровна; стоят – Немешкин Александр Иванович, Краснова Эльвира Михайловна, Трофимов Александр Петрович, Чернов Николай Осипович, Михеев Николай Николаевич, Законов Петр Васильевич, Немешкина Ираида Александровна, Алексеева Тамара Захаровна, Сильвестрова Тамара Лаврентьевна; 3 ряд – Тверсков Иван Иванович, Ефремов Геннадий Иванович, Лисаев Николай Андреевич, Хораськин Дмитрий Петрович, Пигильдина Римма Андреевна



Педколлектив: сидят – Ершова Клара Степановна, Шалтайкина Вера Андреевна, Максимов Александр Николаевич, Железнов Александр Егорович, Самуилова Анастасия Васильевна, Шачкова Тамара Ильинична, Пигильдина Римма Андреевна, Шулаева Елизавета Харитоновна; Стоят – Большова Матрена Ильинична, Прокопьева (Вазина) Анастасия Михайловна, Алексеева Елена Алексеевна, Тихонов Владимир Иванович, Горшков Василий Никифорович, Огаринова Евдокия Ксенофонтовна, 3 ряд – Возяков Иван Васильевич, Губанов Василий Семенович, Огаринов Николай Степанович, Пуяндайкин Петр Михайлович



Учителя: сидят – Большова Раиса Фроловна, Губанов Василий Семенович, Немешкин Владимир Иванович, Чернов Николай Осипович, Макаров Георгий Александрович, Алексеева Елена Алексеевна,?,?; стоят – Большова Матрена Ильинична, Вазяков Геннадий Иванович, Горшков Василий Никифорович, Тверсков Иван Иванович, Дашмаков Николай Андреевич, Пуяндайкин Петр Михайлович, Законов Петр Васильевич, Пигильдина Римма Андреевна.



1 ряд - Горшков Василий Никифорович, Родионова Надежда Алексеевна, Ямскова Марфа Поликарповна, Трофимов Александр Петрович, Макаров Георгий Александрович, Алексеева Елена Алексеевна, Николаева Мариамна Хрисанфовна, Пигильдина Римма Андреевна, Кучекеева Надежда Константиновна; 2 ряд – Иванов Николай Александрович, Шалтайкина Вера Андреевна, Пигильдин Петр Порфирьевич, Сергеева Галина Алексеевна, Немешкина Ираида Александровна, Возяков Геннадий Иванович, Немешкин Александр Иванович, Пуяндайкин Петр Михайлович, Чернов Николай Осипович; 3 ряд – Махоркин Валерий Ефремович, Хораськин Дмитрий Петрович, Михеев Николай Николаевич, Смолов Федор Иванович, Савельев Александр Петрович, Тверсков Иван Иванович, Шалтайкина Зоя Казимировна, Фондеркин Леонид Иванович, Пуяндайкина Екатерина Ивановна; 4 ряд – Ершова Клара Степановна, Большова Раиса Фроловна, Федорова Лидия Александровна, Михеева Мария Николаевна, Леонтьева Мария Максимовна, Мельденева Ираида Дмитриевна, Федорова Елена Васильевна, Большова Матрена Ильинична



Родионова Надежда Алексеевна, Горшков Василий Никифорович, Трофимов Александр Петрович, Пуяндайкин Петр Михайлович, Пигильдин Петр Порфирьевич, Фондеркин Леонид Иванович, Мельденева Ираида Дмитриевна, Макаров Георгий Александрович, Пуяндайкина Екатерина Ивановна, Николаева Мариамна Хрисанфовна, Савельев Александр Петрович, Сергеева Галина Алексеевна, Иванов Николай Александрович, Немешкин Александр Иванович, Шалтайкина Зоя Казимировна, Немешкина Ираида Александровна, Пигильдина Римма Андреевна, Кучекеева Надежда Константиновна, Большова Раиса Фроловна, Большова Матрена Ильинична.



Учителя – Кириков Иван Васильевич, Воронцов Геннадий Иванович, Макаров Георгий Александрович, Трофимова Вера Федоровна, Трофимов Александр Петрович, Порейкин Вячеслав Иванович, Немешкин Александр Иванович, Михеев Владимир Александрович, Фондеркин Леонид Иванович, Иванов Николай Александрович, Лисаев Юрий Иванович, Надуваева Мария Никитична, Тверсков Иван Иванович, Погодейкина Валентина Михайловна, Горшков Василий Никифорович, Пигильдин Петр Порфирьевич, Яковлев Юрий Григорьевич, Степанова Татьяна Максимовна, Прохорова Римма Ивановна, Михеева Ольга Виссарионовна, Ярадаева Мария Ивановна, Михуткина Римма Кирилловна, Пигильдина Римма Андреевна, Федоров Анатолий Николаевич, Пуяндайкина Ектерина Ивановна, Ярабаев Валерий Иванович, Федорова Анастасия Ивановна



Ярадаева Мария Ивановна, Кириков Иван Васильевич, Кочева Александра Валентиновна, Трофимов Александр Петрович, Макаров Георгий Александрович, Погодейкина Валентина Михайловна, Иванов Николай Александрович, Михуткина Римма Кирилловна, Трофимова Вера Федоровна, Порейкин Вячеслав Иванович, Шачкова Тамара Ильинична, Воронцова Вера Ивановна, Пигильдин Петр Порфирьевич, Хораськин Дмитрий Петрович, Ярабаев Валерий Иванович, Михеев Владимир Александрович, Тверсков Иван Иванович, Михеева Ольга Виссарионовна, Степанова Татьяна Максимовна, Пигильдина Римма Андреевна, Немешкин Александр Иванович, Немешкина Ираида Александровна, Васюков Петр Иванович, Шалтайкина Вера Андреевна, Родионова Надежда Алексеевна, Окунев Петр Петрович, Федорова Анастасия Ивановна, Пуяндайкина Ектерина Ивановна, Федорова Лидия Александровна, Михеева Мария Николаевна, Большова Матрена Ильинична, Романова Антонина Никандровна, Федоров Анатолий Николаевич



2009 г. Сидят – Вадейкина Юлия Васильевна, Ярабаев Валерий Иванович, Ярадаева Мария Ивановна; Стоят – Михеева Ирина Семеновна, Михеев Владимир Александрович, Ермакова Надежда Васильевна, Кукушкин Владимир Валерьянович, Сергеев Николай Михайлович, Михеева Ольга Николаевна, Фадеев Николай Михайлович, Селянкина Лидия Николаевна, Михеев Анатолий Михайлович, Немешкина Валентина Петровна, Кукушкина Галина Геннадьевна, Горбунова Татьяна Васильевна, Полозина Зинаида Григорьевна, Михеева Альбина Агафоновна, Марков Сергей Николаевич, Альгешкина Вера Владимировна, Иванова Альбина Николаевна, Кабардаев Владимир Владимирович, Данилова Раиса Николаевна, Кабардаева Мария Александровна, Фадеева Надежда Мефодьевна, Михеева Ольга Виссарионовна, Артемьева Татьяна Валерьевна, Бродюкова Эльвира Геннадьевна, Бархоткина Галина Еноховна





Педколлектив 1 сентября 2013 г.: сидят – Живоев Игорь Нестерович, Ермакова Надежда Васильевна, стоят – Михеева Ольга Николаевна, Альгешкина Вера Владимировна, Полозина Зинаида Григорьевна, Фадеева Надежда Мефодьевна, Ярадаева Мария Ивановна, Бархоткина Галина Еноховна, Данилова Раиса Николаевна, Аргандейкина Елена Сергеевна, Трифонова Римма Николаевна, Кабардаева Мария Александровна, Михеева Альбина Агафоновна, Фадеев Николай Михайлович, Горбунова Татьяна Васильевна, Мерзлайкина Ирина Валерьевна, ?, Фондеркина Светлана Петровна, Кукушкина Галина Геннадьевна, Михеева Ирина Семеновна, Кошелев Александр Федорович, Ярабаев Валерий Иванович, Михеев Анатолий Федорович, Полозин Николай Иванович, Поликарпова Алина Владимировна, Михеев Николай Федорович, Кабардаев Владимир Владимирович


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет