В целях углубления знания школьников по математике,развития интереса к изучаемому предмету,выявления одаренных детей среди школьников 3-10 классов,16 марта рнпц «Дарын» проводит Международную математическую игру- конкурс



жүктеу 87.55 Kb.
Дата18.12.2017
өлшемі87.55 Kb.

Мектеп директорларына!

Мектеп оқушыларының математика, шет тілдері пәндерінен білімдерін тереңдету, қызығушылығын арттыру және дарынды балаларды анықтау мақсатында РҒП «Дарын» орталығы дәстүрлі түрде наурыз айында 3-10 класс оқушылары арасында халықаралық «Кенгуру», «Кенгуру-Лингвист» ойын-байқауларын өткізеді.

«Кенгуру», «Кенгуру-Лингвист» ойын-байқауларына қатысушылар өз еркімен немесе өзге демеушілердің есебінен 350 теңге төлейді.

2007 жылдың 28 ақпанына дейін төмендегі үлгімен сандық сұраныс берулеріңізді сұраймыз:

1.




Район

количество школ

В том числе по классам и языку обучения

итого

3-4

каз.


3-4

рус


5-6

каз


5-6

рус


7-8

каз


7-8

рус


9-10

каз


9-10

рус







































2. Қатысушылар тізімі ЕХСЕL-мен теріледі.

3. Сұраныс берер кезде тапсырма салатын конверттеріңізді қоса

әкелулеріңізді сұраймыз.

Ескерту: 1. Ойын-байқауларының нақты өту мерзімі қосымша хабарланады

2.Жұмыс орындау уақыты аяқталған соң оқушылар тізімі әрбір класс бойынша алфавитпен құрастырылады.

3.Жауап бланкілері сол тізімге сәйкес орналасу керек.

4. Оқушылар тізімі мен бланкілері 16 х 25см көлемді конвертке салынады.

5.Конверт сыртына қатысушылар саны мен мектеп коды көрсетілген ақпарат қағаз (форма наклейки) жапсырылады.
Сұрақтарыңыз болса 563307 телефонына хабарласыңыздар. Сұраныстар «Дарын» орталығына тапсырылады.

Орынбаева Б.

Мектеп директорларына!
Ақтөбе облысының 75 жылдығы қарсаңында «Дарын» орталығы «Жас дарын» ақпараттық журналын шығаруды жоспарлап отыр. 2007 жылдың 3 наурызына дейін халықаралық, республикалық, облыстық олимпиадалар мен ғылыми жарыстардың соңғы 3 жыл бойынша жүлдегерлері туралы мәлімет (қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электронды түрде) 6х9 фотосуретімен бірге келесі формада 37 кабинетке тапсырылсын.




Ф.А.Ә.

Туған жылы, айы, күні

Мектеп, класс

Жетістіктері туралы қысқаша мәлімет

Қосымша мәліметтер

1
















Орынбаева Б.


Мектеп директорларына!

6-7 класс оқушылары үшін қазақ тілі мен әдебиетінен, 7-8 класс оқушылары үшін физика, тарихтан облыстық кіші олимпиада 2007 жылдың 24-25 сәуірінде М.Құсайынов атындағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернат базасында өтетіндігін естеріңізге саламыз. Бұйрықты Б.Орынбаевадан аласыздар (37 каб.). Сұрақтарыңыз болса, «Дарын» орталығына хабарласыңыздар. Тел. 56-33-07.

Облыстық кіші олимпиадаға қатысушылардың тізімі
Қазақ тілі мен әдебиеті
6 класс

1.Ақжанов Ербол, Новый ОМ

2.Юсупова Баян, №14 ОМ

3.Натиев Әділет, №2 АОМ

4.Сейітова Дана, №36 ОМ

5.Жақсылықов Заманбек, №42 ОМ

6.Мырзабек Салтанат, №18 ОМ

7.Амандық Әйгерім, №34 ОМ

8.Сарбасов Әділет, №38 ОМ

9.Көптілеуова Гүлсезім, №24 ЛМГ

10.Байнақова Раушангүл, №40 НМ

11.Қойысова Сымбат, №21 ОМ


7 класс

1.Кәрімәулеті Бақытжан

2.Мадиханова Амангүл, №14 ОМ

3.Ерқосәулеті Камшат, №2 АОМ

4.Есенов Асқар, №36 ОМ

5.Шүрентегі Жәнібек, №47 ОМ

6.Даутбаев Әмір, №42 ОМ

7.Ахметханов Айбек, №18 ОМ

8.Абдуллина Ақнар, №34 ОМ

9.Айтжанова Айдана, №38 ОМ

10.Қайыров Бағдат, №24 ЛМГ
Физика

7 класс


1.Қалиев Әнуар, Новый ОМ

2.Савин Дмитрий, №3 ОМ

3.Байғабылов Мейіржан, №2 АОМ

4.Сидеғали Әбу-Әли, №36 ОМ

5.Уразалина Анаргүл, №47 ОМ

6.Шернияз Сұлушаш, №42 ОМ

7.Рзалиева Ләйлә, №18 ОМ

8.Құсанова Айгүл, №21 ОМ

9.Чапаева Жанар, №34 ОМ

10.Сенина Настя, №27 ОМ

11.Қалиева Гүлзат, №24 ЛМГ
8 класс

1.Ешниязова Диана, Новый ОМ

2.Қосақбаева Ағира, №2 АОМ

3.Алдрапеков Асылбек, №36 ОМ

4.Ағытаева Фатима, №47 ОМ

5.Оқасов Тимур, №42 ОМ

6.Молдабаева Гүлбақыт, №18 ОМ

7.Сүлейменова Ботагөз, №21 ОМ

8.Жақанова Динара, №34 ОМ

9.Отарбаева Гаухар, №27 ОМ

10.Құлбасова Мөлдір, №24 ЛМГ

11.Құсайынова Арай, №38 ОМ



Тарих
7 класс

1.Тұржанова Ғалия, Новый ОМ

2.Васильев Виктор, №3 ОМ

3.Тасимова Айпара, №20 МЛ

4.Меңдығалиев Дәулет, №2 АОМ

5.Аминов Бекарыс, №36 ОМ

6.Сухашев Айбар, №47 ОМ

7.Аребаев Ғаламат, №42 ОМ

8.Ерназаров Нұрқанат, №18 ОМ

9.Алдабергенов Данияр, №21 ОМ

10.Тяманов Кирилл, №26 ОМ

11.Тенелбаева Салтанат, №27 ОМ

8 класс

1.Ермұхан Ербол, Новый ОМ



2.Байтлер Артур, №20 МЛ

3.Қайпанова Тоғжан, №2 АОМ

4.Боранқұлова Анар, №36 ОМ

5.Жолдыбаева Арайлым, №47 ОМ

6.Исанқұлов Әбілқайыр, №42 ОМ

7.Зиналадинов Еркебұлан, №18 ОМ

8.Әбілхайырова Дамира, №21 ОМ

9.Викулова Анастасия, №26 ОМ

10.Дүймұханова Салтанат, №34 ОМ

Мектеп директорларына!


Математика-логикадан облыстық YII олимпиада 2007 жылдың 3 наурызында Ақтөбе облыстық қазақ- түрік лицейі базасында өтетінін естеріңізге саламыз. Тіркеу 8.30. Бұйрықты Б.Орынбаевадан аласыздар (37 кабинет). Сұрақтарыңыз болса, «Дарын» орталығына хабарласыңыздар. Тел. 56-33-07.
Қатысушы оқушылар тізімі

5 класс


  1. Мопықов Аслан, №33 ОМ

  2. Қарақойшин Болат, №33 ОМ

  3. Ұзақбаев Ырыскелді, №33 ОМ

  4. Байгрунов Мұрат, №14 ОМ

  5. Ерғалиева Ағлен, №14 ОМ

  6. Төлеуов Талғат, №14 ОМ

  7. Садуова Гүлдана, №13 ОМ

  8. Қожакулова Светлана, №13 ОМ

  9. Рашид Серік, №13 ОМ

  10. Қуан Аслан, №35 ОМ

  11. Курило Петр, №35 ОМ

  12. Исенғазиев Ислам, №35 ОМ

  13. Абдикаппаров Тұрар, №37 ОМ

  14. Байсұлтан Данияр, №37 ОМ

  15. Тәңірбергенов Нұрбек, №37 ОМ

  16. Орынбасаров Өміртаң, №40 ОМ

  17. Тоқмағанбетова Гүлдана, №40 ОМ

  18. Мыңжасаров Тимур, №40 ОМ

  19. Алланиязов Нұрсұлтан, №41 ОМ

  20. Құлмырза Нұрболат, №41 ОМ

  21. Қаражанов Бейбарыс, №41 ОМ

  22. Жолғалиева Мәдина, №25 АОМ

  23. Жуманова Камила, №25 АОМ

  24. Каиргалиева Әсем, №25 АОМ

  25. Нурызбаева Әйгерім, №43 ОМ

  26. Есенжолов Алихан, №43 ОМ

  27. Қожаберген Әйгерім, №43 ОМ

  28. Өтешқалиев Ерлан, Құрашасай ОМ

  29. Тұмарбаева Раушан, Құрашасай ОМ

  30. Досмағанбетова Пәкизат, Құрашасай ОМ

  31. Берік Еркебұлан, №23 МЛ

  32. Лохтаренко Александр, №23 МЛ

  33. Тулепбаева Әсем, №23 МЛ

  34. Бекбауов Аманбек, №38 ОМ

  35. Габдрахманова Әйгерім, №2 АОМ

  36. Халиулин Айбек, №2 АОМ

  37. Нургалиева Әйгерім, №2 АОМ

  38. Жиенғалиев Орынбасар, Новый ОМ

  39. Қосаева Бақыт, Новый ОМ

  40. Хасенов Ерасыл, Новый ОМ

  41. Құлжанова Айгүл, №34 ОМ

  42. Мәлік Қуаныш, №34 ОМ

  43. Жамбыл Бейсенбі, №34 ОМ

  44. Азербаев Руслан, №27 ОМ

  45. Досмағамбетов Диас, №27 ОМ

  46. Заурбекова Жанна, №27 ОМ

  47. Шайдуллин Артур, №3 ОМ

  48. Табынбаев Дәулет, №3 ОМ

  49. Катауллин Санжар, №3 ОМ

  50. Валиев Роман, №3 ОМ

  51. Ізбаев Әміржан, №3 ОМ

  52. Калюжный Дмитрий, №3 ОМ

  53. Смоляренко Владислав, №3 ОМ

  54. Тілеков Дәурен, №3 ОМ

  55. Нуржанова Асия, №9 МГ

  56. Набиев Магжан, №9 МГ

  57. Ергалиев Жасканат, №9 МГ

  58. Сырбаев Асхат, Пригород ОМ

  59. Тасқанова Ақмаржан, Пригород ОМ

  60. Қарасаева Нұргүл, Пригород ОМ

  61. Жантурсина Ботагөз, №15 ОМ

  62. Самұрат Айсұлу, №15 ОМ

  63. Қаражан Кеңел, №15 ОМ

  64. Нағашыбаев Талғат, №18 ОМ

  65. Сатқаров Алдияр, №18 ОМ

  66. Беккер Анастасия, №18 ОМ

  67. Ұзақбаев Ержан, №26 ОМ

  68. Жанғылышбай Жандос, №26 ОМ

  69. Жолдыбай Данияр, №26 ОМ

  70. Қалдыбаев Төрехан, №21 ОМ

  71. Ақбергенов Асқар, №21 ОМ

  72. Қалиев Мирас, №21 ОМ

  73. Әміржан Кенесары, №24 ЛМГ

  74. Мұхамбетжанов Данияр, №24 ЛМГ

6 класс

1. Дармышев Талғат, №14 ОМ

2. Тұржанов Мейрамбек, №14 ОМ

3. Юсупова Баян, №14 ОМ

4. Аблакимова Нұргүл, №33 ОМ

5. Аманжол Балдай-Құралай, №33 ОМ

6. Жантөре Гүлназ, №33 ОМ

7. Дүйсенбай Еркебұлан, №13 ОМ

8. Жолдасбаев Қанат, №13 ОМ

9. Қуатов Райымбек, №13 ОМ

10.Ильясов Мақсат, №35 ОМ

11.Калиниченко Елена, №35 ОМ

12.Морозов Семен, №35 ОМ

13.Әлмұқанов Абылай, №37 ОМ

14.Жамаләулеті Қуанышбек, №37 ОМ

15.Тлеубергенов Нұрбек, №37 ОМ

16.Қаржаубаев Анарбек, №41 ОМ

17.Әбілов Аян, №41 ОМ

18.Сағынғазиев Абай, №41 ОМ

19.Досанов Самрат, №40 ОМ

20.Издауов Нұржан, №40 ОМ

21.Қозбақов Талғат, №40 ОМ

22.Храпунова Алина, №25 АОМ

23.Нугметов Данияр, №25 АОМ

24.Алмакова Әсел, №25 АОМ

25.Кулшин Арман, №43 ОМ

26.Абжалиева Ақбота, №43 ОМ

27.Наурызбеков Тамерлан, №43 ОМ

28.Сәрсенғалиев Заманбек, Құрашасай ОМ

29.Тоғайбаев Саят, Құрашасай ОМ

30.Бақытәулеті Гүлфайруз, Құрашасай ОМ

31.Зарлық Нұрсұлтан, №23 МЛ

32.Салжанов Чингиз, №23 МЛ

33.Курмангалиев Темірлан, №23 МЛ

34.Сахманов Ақниет, №38 ОМ

35.Үкібаев Біржан, №38 ОМ

36.Сүйеуова Айман, №38 ОМ

37.Натиев Әділет, №2 АОМ

38.Нағашыбаева Дария, №2 АОМ

39.Кусаинова Әлия, №2 АОМ

40.Жұмағалиева Гүлсанат, Новый ОМ

41.Сармурзин Мейрамбек, Новый ОМ

42.Кадралин Нұрсұлтан, Новый ОМ

43.Ирсаинова Алина, №34 ОМ

44.Әмірғалиев Темірлан, №34 ОМ

45.Мамышева Индира, №34 ОМ

46.Акбурушова Салтанат, №27 ОМ

47.Қожасаев Тимур, №27 ОМ

48.Лесков Костя, №27 ОМ

49.Сугурбаев Мирон, №3 ОМ

50.Сасарғалиев Дамир, №3 ОМ

51.Умирбеков Әнуар, №3 ОМ

52.Рсбаева Эльмира, №9 МГ

53.Канахина Лия, №9МГ

54.Чумак Максим, №9 МГ

55.Сисекенов Алмат, №36 ОМ

56.Тыныбаев Нұрбек, №36 ОМ

57.Абдысадықов Нұрсұлтан, №36 ОМ

58.Мамбетов Дәурен, Пригород ОМ

59.Дүсіпов Шоқан, Пригород ОМ

60.Құрақбаева Жазира, Пригород ОМ

61.Байсары Айдархан, №15 ОМ

62.Тажбеков Мақсат, №15 ОМ

63.Бахитов Мейрамбек, №15 ОМ

64.Көрпебаев Данияр, №18 ОМ

65.Рзалиева Сая, №18 ОМ

66.Жанболат Темірлан, №18 ОМ

67.Сүлейменова Жұлдыз, №21 ОМ

68.Қуанышбаева Нұрбақыт, №21 ОМ

69.Тәжігереев Қанат, №21 ОМ

70.Артықбаев Махаббат, №26 ОМ

71.Мельник Кирилл, №26 ОМ

72.Тажешев Батырхан, №26 ОМ

73.Крепченко Александр, №3 ОМ

74.Амирашев Әділхан, №3 ОМ

75.Әмит Ғибрат, №24 ЛМГ



76.Абдрахманов Абай, №24 ЛМГ


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет