Вивчаючи досвід професійної підготовки держслужбовцівжүктеу 21.79 Kb.
Дата24.03.2018
өлшемі21.79 Kb.

«Вивчаючи досвід професійної підготовки держслужбовців»: [в ОРІДУ НАДУ при Президентові України директор Регіонального інституту управління м. Нант (Франція)] // Одеські вісті. 2007. 15 листоп.

ВИВЧАЮЧИ ДОСВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

З метою підтримки ефективного впровадження стратегії модернізації Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відповідно до дорожньої карти модернізації загальнонаціональної системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України активно вивчає французький досвід підготовки державних службовців.

Так з 30 жовтня по 1 листопада 2007 року в Одеському регіональному інсти-туті державного управління (ОРІДУ) перебувала пані Моніка Барб’є – директор Регіонального інституту управління м. Нант (Франція).

Під час візиту п. Моніка Барб’є взяла участь у щорічній міжнародній науково-практичній конференції ОРІДУ “Стратегія регіонального розвитку: формування та механізми реалізації” і виступила на пленарному засіданні з доповіддю “Підготовка державних службовців в Регіональному інституті управління м. Нант”.

1 листопада в ОРІДУ з робочим візитом перебував аташе з питань співпраці Посольства Франції в Україні п. Філіп Бернар. Були проведені зустрічі п. Моніки Барб’є та п. Філіпа Бернара з директором ОРІДУ М.М. Іжею, адміністрацією Інституту, представниками професорсько-викладацького складу, аспірантами та слухачами денної форми навчання ф-ту державного управління.

Базуючись на результатах, досягнутих під час візиту, була підписана Угода про співпрацю між ОРІДУ та Регіональним інститутом управління м. Нант, на основі якої реалізовуватимуться практичні кроки щодо організації та проведення програм стажувань для українських слухачів у Франції, проведення обмінних візитів експертів та практиків, проведення тренінгів, зокрема в форматі відеоконференцій, для українських посадовців (керівників обласних державних адміністрацій, обласних та міських рад), проведення спільних комунікативних заходів з метою обміну найкращим досвідом у сфері професійної підготовки державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування в Україні та Франції.2 листопада відбулася робоча зустріч директора ОРІДУ М.М. Іжі з Аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Посольства Франції в Україні п. Мішелем Максимовичем та щойно призначеним директором Французького центру в Одесі п. Фаб’єном Нера. Під час зустрічі обговорювались питання щодо запровадження програми для викладачів та науковців ОРІДУ з вивчення французької мови за підтримки Посольства Франції в Україні та Французького центру в Одесі.

Завдяки співпраці з французькими партнерами – Посольством Франції в Україні, Французьким центром в Одесі та Регіональним інститутом управління м. Нант – ОРІДУ вивчатиме та впроваджуватиме кращий французький досвід щодо професіоналізації підготовки державних службовців, а слухачі магістерської програми з державного управління, які демонструють високі досягнення в засвоєнні навчальної програми та оволодінні французькою мовою, проходитимуть стажування у Франції.

Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет