Закону України «Про поховання та похоронну справу»жүктеу 50.77 Kb.
Дата05.05.2018
өлшемі50.77 Kb.
түріЗакон

У К Р А Ї Н А

Місцеве самоврядування

БАБАЙКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЦАРИЧАНСЬКОГО РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
25 квітня 2014 року № 19
Про виконання вимог Закону України

«Про поховання та похоронну справу»

по Бабайківській сільській раді.
Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про поховання та похоронну праву» та розглянувши інформацію голови виконкому головка О.І. виконком сільської ради відмічає, що по даному питанню ведеться певна робота. На території сільської ради знаходяться 13 діючих кладовищ на площі 11,3 га. Ці кладовища були утворені орієнтовно 100 років тому. В зв’язку з цим на деяких кладовищах не витримані сучасні вимоги санітарно-епідеміологічного законодавства та не дотримуються вимоги щодо санітарно-захисних зон від кладовища до житлових будинків. За кожним кладовищем закріплена відповідальна особа з числа депутатів сільської ради, які ознайомлені з Законом України «Про поховання та похоронну справу». Вимоги щодо експлуатації кладовищ та реєстрації поховань та перепоховань померлих громадян відповідно до Порядку утримання кладовищ та інших місць поховань доведено до всіх жителів сільської ради. Під’їздні шляхи до кладовищ упорядковані. На всіх кладовищах постійно силами мешканців сіл наводиться належний санітарний стан. Виходячи з вище вказаного, виконком сільської ради вирішив:
1. Затвердити форму книги реєстрації поховань та перепоховань померлих громадян.
2. Затвердити Положення про порядок функціонування та утримання кладовищ.
3. Дане питання постійно тримати на контролі сільської ради.

Голова виконкому О.І.Головко


Секретар виконкому О.В.ЩербинаУ К Р А Ї Н А

Місцеве самоврядуванняБАБАЙКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЦАРИЧАНСЬКОГО РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

(позачергове засідання)
25 квітня 2014 року № 18
Про присвоєння адресного номера на водонапірну башту Рожновського

по вулиці Робоча ТОВ «Агрохімтехсервіс».


Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розглянувши заяву ТОВ «Агрохімтехсервіс» про присвоєння адресного номера на водонапірну башту Рожновського по вулиці Робоча, виконком сільської ради в и р і ш и в:
1. Присвоїти адресний номер на водонапірну башту Рожновського, яка знаходиться на території ТОВ «Агрохімтехсервіс» - номер 2-в ( два – в ) по вулиці Робочій села Івано-Яризівка.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову виконкому Головка О.І.

Голова виконкому О.І.Головко


Секретар виконкому О.В.Щербина


У К Р А Ї Н А

Місцеве самоврядуванняБАБАЙКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЦАРИЧАНСЬКИЙ РАЙОН

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

(позачергове засідання)


25 квітня 2014 року № 20
Про звільнення від сплати за харчування

в дошкільному навчальному закладі «Барвінок»

малолітньої Цвігун Вікторії Віталіївни.
З метою забезпечення повноцінного харчування дітей в дошкільних закладах у відповідності до ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту», Постанови КМУ від 26.08.2002р. № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернат них навчальних закладів», Наказу Міністерства освіти і науки України № 667 від 21.11.2002р. «Про затвердження порядку встановлення плати батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернат них навчальних закладах», Постанови КМУ від 11.06.2005р. № 507 «Про внесення змін до пункту 1 постанови КМУ від 26.08.2002 № 1243» та заслухавши інформацію головного бухгалтера сільської ради Казанок Ірини Андріївни про звільнення від сплати за харчування в Бабайківському ДНЗ «Барвінок» малолітньої Цвігун Вікторії Віталіївни, 29.10.2008 року народження згідно довідки управління праці та соціального захисту населення про перебування громадянки Цвігун Аліни Володимирівни (матері малолітньої Цвігун Вікторії Віталіївни) на обліку по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї, виконком сільської ради в и р і ш и в:
1. Звільнити від сплати за харчування в дошкільному навчальному закладі «Барвінок» малолітню Цвігун Вікторію Віталіївну, 29.10.2008 р.н. з 01.04.2014 по 30.09.2014 року так, як сім’я являється малозабезпеченою.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому Багнич Людмилу Миколаївну.


Голова виконкому О.І.Головко

Секретар виконкому О.В.Щербина


У К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯБАБАЙКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЦАРИЧАНСЬКИЙ РАЙОН

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

(позачергове засідання)


25 квітня 2014 року № 21
Про звільнення від сплати за харчування

в дошкільному навчальному закладі «Барвінок»

малолітнього Солоху Івана Івановича.
З метою забезпечення повноцінного харчування дітей в дошкільних закладах у відповідності до ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту», Постанови КМУ від 26.08.2002р. № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернат них навчальних закладів», Наказу Міністерства освіти і науки України № 667 від 21.11.2002р. «Про затвердження порядку встановлення плати батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернат них навчальних закладах», Постанови КМУ від 11.06.2005р. № 507 «Про внесення змін до пункту 1 постанови КМУ від 26.08.2002 № 1243» та заслухавши інформацію головного бухгалтера сільської ради Казанок Ірини Андріївни про звільнення від сплати за харчування в Бабайківському ДНЗ «Барвінок» малолітнього Солоху Івана Івановича, 27.04.2007 року народження та згідно довідки управління праці та соціального захисту населення про перебування громадянки Солохи Світлани Іванівни (матері малолітнього Солохи І.І.) на обліку по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї, виконком сільської ради в и р і ш и в:

1. Звільнити від сплати за харчування в дошкільному навчальному закладі «Барвінок» малолітнього Солоху Івана Івановича, 27.04.2007 р.н. на період з 01 квітня 2014 року по 30 вересня 2014 року так, як сім’я являється малозабезпеченою.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому Багнич Людмилу Миколаївну.

Сільський голова О.І.ГоловкоСекретар виконкому О.В.Щербина
Каталог: OBLADM
OBLADM -> Про затвердження графіку проведення особистого прийому громадян за місцем їх роботи І проживання головою Солонянської районної державної адміністрації у червні 2012 року
OBLADM -> Законом України "Про очищення влади" Відповідно до пунктів І частини п’ятої статті Закону України "
OBLADM -> Про затвердження графіка проведення особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами райдержадміністрації на лютий 2012 року
OBLADM -> Про затвердження графіка проведення особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами райдержадміністрації на серпень 2011 року
OBLADM -> Про затвердження висновку
OBLADM -> Про підсумки виконання обласного бюджету та місцевих бюджетів області за перше півріччя 2007 року


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет