Державний вищий навчальний закладбет1/52
Дата01.05.2019
өлшемі1.35 Mb.
#127303
түріНавчальний посібник
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   52

O. KANJUK

N. KISCH

GESCHICHTE DEUTSCHLANDS


LEHRBUCH
USHHOROD - 2013
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«Ужгородський національний університет»

О. Л. Канюк

Н.В. Кіш

ІСТОРІЯ НІМЕЧЧИНИ

НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК

УЖГОРОД - 2013

ББК 63.3(4 нім)я 73

УДК 930 (430)=112.2(076)

К - 19
О.Л. Канюк, Н.В. Кіш, Історія Німеччини. Навчальний посібник. – Ужгород - 2013. – 126с.
Навчальний посібник з німецької мови призначений для широкого кола читачів: студентів та аспірантів денної та заочної форм навчання вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, слухачів курсів іноземних мов, а також для всіх, хто цікавиться німецькою мовою і рекомендується для використання в навчальному процесі та самостійної роботи.

Укладено згідно з вимогами програми МОН України з німецької мови.
Рецензенти:

завідувач кафедри іноземних мов Інституту іноземної філології ДВНЗ “Ужгородський національний університет”, доцент, кандидат педагогічних наук

Бартош О.П.


завідувач кафедри соціальної роботи ФСН ДВНЗ “Ужгородський національний університет”, професор, доктор педагогічних наук

Козубовська І.В.


завідувач кафедри іноземних мов факультету економіки та туризму Закарпатського державного університету, доцент, кандидат філологічних наук

Жовтані Р.Я.Відповідальна за випуск:

завідувач кафедри іноземних мов Інституту іноземної філології ДВНЗ “Ужгородський національний університет”, доцент, кандидат педагогічних наук

Бартош О.П.

Рекомендовано до друку Редакційно-видавничою радою Ужгородського національного університету, протокол № 1 від 28 травня 2013р.


О.Л. Канюк, 2013

Н.В. Кіш, 2013
ПЕРЕДМОВА
Певний вклад у професійну підготовку фахівців може внести пропонований посібник з німецької мови, підготований спеціально для студентів історичного факультету денної та заочної форм навчання авторами О.Л.Канюк та Н.В.Кіш.

Мета цього посібника – забезпечити формування у студентів міжкультурної компетенції і збагачення фонових знань з історії й культури Німеччини.

Основне завдання посібника – висвітлення основних етапів історичного, політичного, економічного й соціокультурного розвитку Німеччини; визначення місця Німеччини в європейському культурно-історичному контексті; визначення найважливіших вузлових моментів у становленні німецької держави й виявлення рис народу, що дозволяють говорити про національну ідентичність; пояснення логіки тенденцій культурно-історичного процесу в німецькомовному просторі; формування уміння й навичок аналізу явищ і подій з урахуванням історичного й культурного контексту; ознайомлення читачів із біографіями особистостей, які творили і творять історію Німеччини, починаючи з глибокої давнини до наших днів. Це люди, яким Німеччина зобов’язана своїм справжнім, а зрозуміти та уявити собі це справжнє можна тільки завдяки добре знаючи минуле.

У даному посібнику поряд із основним завданням поставлені наступні завдання: навчання безперекладному розумінню текстів по спеціальності та передача на німецькій мові основного змісту – реферування, а також розвиток навичок говоріння німецькою мовою на матеріалах про історію Німеччини. Дані тексти запозичені з оригінальних німецькомовних джерел, Інтернет-ресурсів, частково з німецьких підручників. До поданих текстів авторами розроблено лексичні вправи, які дають змогу добре засвоїти історичний матеріал про країну.

В основу даного посібника були покладені теоретичні та методичні принципи навчання німецькій мові.

Також даний посібник може бути використаний для початківців і для тих, хто продовжує вивчати німецьку мову у школах, гімназіях та ліцеях, у ВНЗ, на мовних курсах, на індивідуальних заняттях із педагогом, а також у процесі самостійного володіння мовою, здобуваючи знання з історії Німеччини.
Каталог: jspui -> bitstream -> lib


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   52
©kzref.org 2022
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет