Формування Бачення Майбутнього Розвитку Запорізької Області 22 вересня 2006 р в м. Запоріжжя, в межах Проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток»жүктеу 25.47 Kb.
Дата22.05.2018
өлшемі25.47 Kb.Формування Бачення Майбутнього Розвитку Запорізької Області
22 вересня 2006 р. в м. Запоріжжя, в межах Проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток» («РВР»), який реалізується Канадським інститутом урбаністики та фінансуєтьcя Канадським агентством міжнародного розвитку, було проведено семінар з формування бачення та розробки комунікаційної стратегії із залучення громадськості з метою залучення учасників процесу до формування базового бачення та місії розвитку Запорізької області в рамках процесу стратегічного планування. Серед учасників семінару були представники як Регіональної Робочої Групи, так і представники Робочих Груп з районів області, а фасилітували семінар українські експерти Проекту «РВР» зі стратегічного планування.
На початку семінару учасників привітав Л.О. Анісімов, заступник голови Запорізької обласної ради та Е.В. Слепян, начальник головного управління економіки Запорізької обласної державної адміністрації. Від Проекту «РВР» виступив І.М. Санжаровський, старший технічний радник Проекту та Беата Боурон, міжнародний експерт Проекту «РВР». Учасники семінару мали можливість ознайомитись з Канадською методологією формування бачення та залучення до цього процесу громадськості – Ірина Лєх, Регіональний керівник Проекту «РВР», Володимир Назаренко та Сергій Могильний, Експерти Проекту «РВР» зі стратегічного планування, які фасилітували семінар, взяли участь у «тренінгу для тренерів» з міжнародними експертами за такою ж самою темою перед семінаром. Вони підготували та розповсюдили серед учасників посібник з формування бачення згідно цієї методології, який допомагатиме учасникам в подальшій роботі над другим етапом стратегічного планування Запорізької області, що розпочався саме на семінарі.
Під час семінару учасникам було запропоновано назвати до трьох основних характеристик майбутньго результату розвитку нашої області (куди ми прямуємо). Потім, разом із фасилітаторами, вони згрупували ці твердження в сім категорій, таких як: Регіональне врядування та розвиток, Економіка, Екологія, Комунальні послуги, Освіта, наука та культура та ін. Після цього учасники поділились на сім груп по цих категоріях для визначення бачення по кожній з них відповідно, а також – для вироблення місії, засобів досягнення цього бачення. Всі запропоновані варіанти були представлені всім іншим учасникам для обговорення, в результаті якого були сформовані базові бачення та місія майбутнього розвитку Запорізької області.
Також українські експерти Проекту «РВР» підготували та роздали учасникам анкети для населення, як частину комунікаційної стратегії другого етапу стратегічного планування області. Учасники мають розповсюдити ці анкети в своїх районах, які вони представляли.
Цей семінар став заходом, спрямованим на подальшу спільну діяльність всіх зацікавлених сторін для роботи в межах проекту щодо розробки та реалізації стратегічного плану розвитку області. За результатами семінару в Запорізькій області було розпочато другу стадію процесу стратегічного планування – формування бачення за участю громадськості. До Запорізької обласної державної адміністрації передано рекомендації з розробки та впровадження комунікаційної стратегії етапу формування бачення.
За більш детальною інформацією щодо проекту або заходів просимо звертатись до:


Ірини Лєх, регіонального менеджера проекту в Запорізькій області

Моб. : 8 066 415 29 64, email: ilekh@canurb.comAнни Петрусенко, регіонального координатора проекту в Запорізькій області

Моб.: 8 050 451 07 03, email: apetrusenko@canurb.com
Офіційний сайт проекту: www.rgd.org.ua


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет