Габбасов Энгельс Габбасович ф.ғ. к., доцент, Қр жазушылар одағының мүшесі



жүктеу 217.84 Kb.
Дата13.12.2017
өлшемі217.84 Kb.

М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетінің белгілі түлектері


  1. Беда Леонид Игнатьевич - Физика-математика факультетінің 1942 жылғы түлегі, Екі мәрте Кеңес Одағының Батыры;

  2. Тайманов Асан Дабысұлы – Физика-математика факультетінің 1936 жылғы түлегі, физика-математика ғылымдарының докторы, ССР Ғылым Академиясының академигі;

  3. Букаткин Павел Романович – Тарих факультетінің 1950 жылғы түлегі, университет профессоры, Ұлы Отан соғысының ардагері, әскери-тарихи мұражай меңгерушісі;

  4. Сүйіншалиев Халам Жұмашұлы - Тарих факультетінің 1950 жылғы түлегі, Ұлы Отан соғысының ардагері;

  5. Жұмағалиев Бисен Жұмағалиұлы – университеттің 1950 жылғы түлегі, Ұлы Отан соғысының ардагері;

  6. Тілеужанов Мәтжан Максимұлы – Филология факультетінің 1950 жылғы түлегі, филология ғылымдарының докторы, профессор;

  7. Ағелеуов Есенбай Ағелеуұлы – Жаратылыстану-география факультетінің 1959 жылғы түлегі, биология ғылымдарының докторы, профессор;

  8. Ақбаев Жайсаң Досболатұлы - университеттің 1950 жылғы түлегі, тарихшы, өлкетанушы, еңбек ардагері;

  9. Әйтімова Бірғаным Сарықызы – Филология факультетінің 1974 жылғы түлегі, ҚР Парламенті Сенатының депутаты;

  10. Тасмағамбетов Иманғали Нұрғалиұлы – Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, саясаттану ғылымдарының докторы, ҚР Ресей Федерациясындағы төтенше және өкілетті елшісі;

  11. Тарасенко Елена Ивановна - Жаратылыстану-география факультетінің 1979 жылғы түлегі;

  12. Өтемісов Шафхат Әнесұлы – Тарих факультетінің 1985 жылғы түлегі, ҚР Парламенті Мәжілісінің депутаты;

  13. Кәкішев Жандарбек Шамилұлы – университет түлегі, «Жергілікті қамтуды дамытудың ұлттық агенттігі» АҚ директорлар кеңесінің төрағасы;

  14. Отарбаев Рахымжан Қасымғалиұлы – университеттің 1977 жылғы түлегі, жазушы, ҚР Еңбек сіңірген қайраткері;

  15. Габбасов Энгельс Габбасович – ф.ғ.к., доцент, ҚР Жазушылар одағының мүшесі;

  16. Набиуллин Жанғали – ақын;

  17. Қыдырниязова Шолпан Батыровна – ақын;

  18. Сариева Рысты Халесовна – Қазақстан Республикасының Ұлттық архивінің директоры, тарих ғылымдарының кандидаты, Қазақстан Республикасының Еңбек сіңірген қайраткері;

  19. Жаналиева Кульжихан Мұхитқызы – университет түлегі, география ғылымдарының докторы, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университетінің профессоры;

  20. Құрманалина Шалқыма Хайроллақызы – уинверситет түлегі, педагогика ғылымдарының докторығ Ж.Досмұхамедов атындағы педагогикалық колледж директоры;

  21. Аманғалиев Серік Қалешұлы – университет түлегі, ҚР Президенті Әкімшілігінің мемлекеттік инспекторы;

  22. Шапкенов Серік Жамбылұлы - Физика-математика факультетінің түлегі, Атырау қаласының әкімі;

  23. Серғалин Әкімгерей Бексұлтанұлы – Жаратылыстану-география факультетінің 1975 жылғы түлегі;

  24. Имашев Тлек Имашевич  - еңбек ардагері;

  25. Мергалиев  Тулеген Тастаевич – аграрлық сектор қызметкерлінің кәсіптік одақ төрағасы;

  26. Кузьмичева  Александра  Егоровна – ф./м., ғ.к., профессор;

  27. Сейтақов Ғайсағали Самиғоллаұлы – ақын;

  28. Нәріков Айтқали – ақын;

  29. Шахин Амангелди – ақын;

  30. Мұштанова Дариға – ақын;

  31. Кульжанова Гульназ Магжановна – Филология факультетінің түлегі, «Нұр Отан» партиясы Батыс Қазақстан облыстық филиалы төрағасының орынбасары

  32. Бахишева Светлана Мендыгалиевна – Филология факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан облысы білім саласындағы бақылау департаментінің басшысы;

  33. Даришева Туймеш Малбагаровна – Филология факультетінің түлегі, М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетінің тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректоры;

  34. Таукина Розлана Рамазановна – Филология факультетінің түлегі, Қазақстандық саясаткер, қоғам қайраткері, журналист;

  35. Габидуллина Алла Рашатовна – Филология факультетінің түлегі, ф.ғ.д., Донбасс мемлекеттік педагогикалық университетінің (Украина) тіл білімі және орыс тілі кафедрасының профессоры ;

  36. Фолимонов Сергей Станиславович – Филология факультетінің түлегі, ф.ғ.к., доцент, Саратов мемлекеттік құқық академиясының орыс тілі және мәдениет кафедрасының оқытушысы;

  37. Ильячева Наталья Викторовна – Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, х.ғ.д., Германия, Ғылыми-зерттеу институты;

  38. Габриелян Олег Сергеевич - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, РФ, Мәскеу қ., Педагогикалық институт. х.ғ.д., профессор;

  39. Джардемалиева Гулжиан - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, РФ, Мәскеу қ. Ғылыми-зерттеу институтының лаборатория меңгерушісі, х.ғ.д., профессор;

  40. Помагайло Светлана - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, РФ, Мәскеу облысы, Черноголовка қ. Ғылыми-зерттеу институты , х.ғ.к.;

  41. Джаннокмен Клариса Алексеевна – б.ғ.д., Зоология институтының ғылыми қызметкері;

  42. Базарбеков Кайырбек – б.ғ.д., Павлодар мемлекеттік университеті;

  43. Кин Наталья Олеговна - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Орынбор қ., Дала институты, б.ғ.к.;

  44. Мухлисов Нурлан Кушкенбаевич – т.ғ.д., Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік өңірлік университеті;

  45. Мусаев Алпысбай Мусаевич – ф.ғ.д., Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік өңірлік университеті;

  46. Құманова Несібелі Жәкенқызы – п.ғ.д., профессор, Астана қаласы;

  47. Ислам Айбарша – ф.ғ.д., профессор, Абылай хан атындағы Әлем тілдері және халықаралық қатынастар университеті;

  48. Молдагалиева Айжан Аидынгалиевна – ф.ғ.д., профессор, Абылай хан атындағы Әлем тілдері және халықаралық қатынастар университеті;

  49. Рахметова Сагира Рахметовна - п.ғ.д., профессор, Абай атындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университеті;

  50. Абдрахманова Зауре – п.ғ.д., профессор, Алматы қаласы;

  51. Оганесян Владимир Ниграмович – п.ғ.д., профессор, Санкт-Петербург қаласы;

  52. Утеева Роза Азарбаевна – п.ғ.д., профессор, Тольятти мемлекеттік университеті, Ресей Федерациясы;

  53. Суетин Павел Кондратьевич – физика-математика ғылымдарының докторы, профессор, Мәскеу қаласы;

  54. Адбульманов Р.Р. – Волгоград мемлекеттік университетінің профессоры;

  55. Курлапов Л. – әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университетінің профессоры;

  56. Ихсанов  Кенес Ихсанович – Қазақ туризм және спорт академиясының профессоры;

  57. Кожахметова Клара  Жантуреевна – п.ғ.д., Қазақ мемлекеттік қыздар университетінің профессоры;

  58. Дебело  Петр  Васильевич – б.ғ.к., Орынбор қаласындағы Дала институты;

  59. Фокина Ольга Всеволодовна – б.ғ.к., доцент, Мәскеу қаласы;

  60. Хавкин  Станислав  Максимович - б.ғ.к., доцент, Кировск қаласы, Ленинград облысы;

  61. Гончаров Ю.Д. – Ресей журналистер одағының мүшесі, Воронеж қаласы, РФ;

  62. Алибаева Б.Н. – Физиология институтының аға ғылыми қызметкері, Алматы қаласы;

  63. Утегалиева Р. - Физиология институтының аға ғылыми қызметкері, Алматы қаласы;

  64. Кожахметов Муратжан – г.ғ.к., доцент, Қарағанды қаласы;

  65. Мендыбаев  Ерболат  Хамзинович – б.ғ.к., доцент, Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік өңірлік университеті;

  66. Карагойшин Жасқайыр Мұханғалиұлы – б.ғ.к., доцент, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университеті;

  67. Сейткулова Лейла Мамбетовна – б.ғ.к., доцент, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университеті;

  68. Ахмеденов Кажымурат Максутович – г.ғ.к., қауымдастырылған профессор, Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университетінің ҒЖжХБ жөніндегі проректоры;

  69. Инкарова Жанна Ишановна - Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университеті;

  70. Рамазанова Нургуль – РһD доктор, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университеті;

  71. Даумов  Нурлыбек Гилажович – Облыстық гимназия директоры, Атырау қаласы;

  72. Сәдуақасов Нұрбол Әбділлаұлы – ф.ғ.к., доцент, Ақтөбе қаласы;

  73. Зорщиков Александр Васильевич – доцент, Рыбинск қаласы;

  74. Цыганков Александр Авдеевич – доцент;

  75. Габдулина Алла Рашитовна - п.ғ.к., доцент, Украина, Горловка қаласы, Горлов педагогикалық институты;

  76. Орищенко А.В – Дмитроград ҒЗИ профессоры, Дмитровград қаласы, Ульянов облысы;

  77. Ишангалиева Улганым - ИЗМИРАН қызметкері, Мәскеу қаласы;

  78. Володарский В.В.- Көкшетау мемлекеттік университетінің профессоры;

  79. Кабдрахимова Алма Кабдрахимовна - х.ғ.к., Түркістан халықаралық университетінің оқу-әдістемелік бөлім бастығы;

  80. Кайырлиев Идият – г.ғ.к., доцент, Қарағанды қаласы;

  81. Мукашева  Марзия Жумашевна – п.ғ.к., Ш.Есенов атындағы Каспий инжиниринг университеті;

  82. Ислямова Клара – п.ғ.к., Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті;

  83. Исмагулов Куаныш Сандибекович – Астана қаласы мәдениет басқармасы бастығының орынбасары;

  84. Сарсенгалиев Кенес – Опера және балет театрының әртісі, Астана қаласы;

  85. Кайргалиев  Асылболат – ҚР, Инвестициялар және даму министрлігі, Көлік комитеті, автомобиль көлігін бақылау басқармасының бастығы;

  86. Климов  Павел  Викторович – «Казтрансгаз» АҚ директорының орынбасары;

  87. Курманова Бақтыгуль Жакеновна – п.ғ.д., Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті;

  88. Фокин Николай Иванович – ф.ғ.к., доцент, Мәскеу қаласы;

  89. Коротин Евгений Иванович – ф.ғ.к., доцент, Санкт-Петербург қаласы;

  90. Нұрманбаева Майра – «Дарын» орталығының директоры, Астана қаласы;

  91. Давлетьяров Шангерей Хамитович – т.ғ.к., доцент, ардагер;

  92. Бисембаева Светлана Иргалиевна – ардагер;

  93. Куспанов Утебай Куспанович – п.ғ.к., доцент, «Дарын» орталағының директоры;

  94. Ступак И.Р. – ҚазССР-нің құрметті мұғалім, ардагер;

  95. Антонов Анатолий Владимирович – қоғамдық қызметкер;

  96. Барлубаев Сагидулла – БҚО ІІД бөлім бастығы;

  97. Жалмурзиев Ескабыл Абильчакович – Мұз айданы сарайының директоры;

  98. Мазуренко  Виталий Вячеславович – БЖСМ директоры;

  99. Баюканский Феликс Аркадьевич – Жастат мәдениет үйінің директоры;

  100. Иночкин  Вячеслав  Анатольевич – Батыс Қазақстан облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы бастығының орынбасары;

  101. Баймолда Мунайдар Муханбетжанович – «Қазақстан-Орал» телеарнасының журналисі, ақын;

  102. Сапаров Ерсайын Кадырович – еңбек ардагері, Білім беру ісінің үздігі;

  103. Фомин Виктор Павлович – п.ғ.к., БҚО балалар-жасөспірімдер туризмі және экология орталығының директоры;

  104. Сапаров  Даир Кадырович  - Теректі аудандық білім беру бөлімінің басшысы;

  105. Имашев  Адам Сағынұлы – Ағарту ісінің үздігі, Белес а/о әкімі, Зеленов ауданы;

  106. Донсков Анатолий Анатольевич – ҚазССР-ң құрметті мұғалімі, Орал қаласы;

  107. Бердигалиев Катимолла Жанирович – ҚР Мәдениет қайраткері;

  108. Кужаков  Канаткали Кожакович – БҚМУ доценті, ҚР Еңбек сіңірге әртісі, Ғ.Құрманғалиев атындағы облыстық филармония әншісі;

  109. Казиев  Ермек – ҚР Мәдениет қайраткері;

  110. Сарбупеев Марат Мавлетович -  Ғ.Құрманғалиев атындағы облыстық филармония әншісі, халықаралық конкурстардың лауреаты;

  111. Гайсагалиев  Жаскелен Орынбасарович - Ғ.Құрманғалиев атындағы облыстық филармония әншісі, халықаралық конкурстардың лауреаты;

  112. Бисенгалиев Жақсылық – жәнібек аудандық мәдениет үйінің директоры;

  113. Султанов Салауат – РФ, Самара қаласы, Қазақ мәдениетінің ассоциациясы;

  114. Кусаинова Зауреш Хайдаровна - № 11 С.Сейфуллин атындағы дарынды балаларға арналған мектеп-лицейінің Өнер мектебі бойынша тәрбие ісі жөнінде мектеп директорының орынбасары. Жоғары санатты;

  115. Мусагалиев Қадырболат Қабдырұлы - Батыс Қазақстан облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы бастығы;

  116. Хасанова Жаңылсын - Ғ.Құрманғалиев атындағы облыстық филармония әншісі, «Ерен еңбегі үшін» төсбелгі иегері;

  117. Кенжегалиев Аскар Мухамбеткалиевич - Д.Нұрпейісов атындағы саз мектебі домбыра оқытушысы, Ғарифолла Құрманғалиев атындағы облыстық филармониясының «Орал сазы» фольклорлық ансамблінің жетекшісі, «Құрмет белгісі» төсбелгі иегері;

  118. Кубеев Фархат - Жамбыл атындағы Қазақ Мемлекеттік филармониясының солисті;

  119. Капонова Айзада - Астана Опера Балет театрының солисті;

  120. Қисметов Қуаныш Лабибұлы – М.Өтемісов атындағы БҚМУ доценті, Музыкалық білім магистрі, Құрмет белгісінің иегері;

  121. Есентемиров Дастан Наурызбайұлы - М.Өтемісов атындағы БҚМУ аға оқытушысы, Ғ.Құрманғалиев атындағы облыстық филармониясының әнші-термешісі, Ерен еңбегі үшін медалінің иегері;

  122. Жусупкалиев Талгат Талапович – «Батыс Қазақстан облысының тарихи-мәдени мұрасын қорғау бойынша мемлекеттік инспекциясы» ММ бастығы;

  123. Курумбаев Надир Шаймарданович – «Ұлттық стандарт» сертификаттау орталығы ЖШС директоры;

  124. Базарбаев Талғат Торебаевич – Атырау облысы, Қызылқоғау аудандық ішкі саясат бөлімінің басшысы;

  125. Жаксыгалиева Жанар Максимовна – «Зерде» білім беру орталығының директоры, Астана қаласы;

  126. Ойшыбаева Айнагул Мағауияқызы – Сырым аудандық тарихи-өлкетану музейінің меңгерушісі;

  127. Пшеничный Михаил - «КВАНТ» ЖШС директоры, Орал қаласы;

  128. Казанин Юрий Викторович - «Рам Шок» өндірістік кооперативінің директоры, Орал қаласы;

  129. Воробщиков С. - «Строитель» фирмасының директоры, Мәскеу қаласы;

  130. Ветланов Андрей - «Универтекс» ЖШС директоры, Орал қаласы;

  131. Дьяконов Юрий Владимирович – Фармацевтика орталығының директоры, Орал қаласы;

  132. Мергалиев  Серик Ролланович – «Серік» ӨЖК директоры, Орал қаласы;

  133. Касенова Зауреш Хамидулловна – «Азия тур» туристік агенттігінің директоры, Орал қаласы;

  134. Ильин  Сергей Николаевич - «Полиграфсервис» баспаханасының директоры;

  135. Хайруллин Ришат Увалиевич - Фирма «Родник» ЖШС директоры, Орал қаласы;

  136. Борзых Ю.И. – «Саида» ЖК директоры, Орал қаласы;

  137. Кустанович  Семен Халемович - «Аққу» АҚ директоры;

  138. Мусина Ж.Г. - «ГермесТур» туристік фирмасының директоры;

  139. Курхаев Рафик Рафхатович – «Шанс» ЖШС директоры;

  140. Выровщиков Сергей Борисович - «Уралец» ЖШС директоры;

  141. Баймуханов А.Л. - «Орда» шаруа қожалығының директоры;

  142. Гайнеддинов А.Ш. - «Жалпақтал» фирмасының директоры;

  143. Накишев Азербай - «Авэста» ЖК директоры;

  144. Деркач Юрий Александрович – «Центр-кредит банкі» АҚ директорының орынбасары;

  145. Сариев Даурен Сундеткалиевич – кәсіпкер;

  146. Кабиев Марат – кәсіпкер;

  147. Туктарова Р.Т. - кәсіпкер;

  148. Остапенко Юрий Иванович – «Қазақтелеком» АҚ директорының орынбасары;

  149. Котов В.- «Хлебзавод» ЖШС директоры;

  150. Фелер В. – Ростфонд басқармасының төрағасы;

  151. Кажимова Г. – «Ажар» ЖК директоры;

  152. Зеленцов В. - «Алмаз» ЖК директоры;

  153. Аманбаева Т.- «Астана дизайн» ЖК директоры;

  154. Досалиев Канат Тулегенович - «Қазақстан» кинотеатрының директоры;

  155. Зинулин Екпин Елемесович – кәсіпкер, Астана қаласы;

  156. Ермеккалиева-Жубаева Марина Сергеевна – кәсіпкер;

  157. Алексеева Райса Владимировна  – кәсіпкер;

  158. Брикс Наталья Кирилловна – кәсіпкер;

  159. Нуркитов Мурат – кәсіпкер;

  160. Утешов Ерлан – кәсіпкер;

  161. Касимов  Мухит  - «Атырау КАЗЭЙР» вице –президенті;

  162. Бекешев Ергали – кәсіпкер;

  163. Куспанова  Дарья - «Мария» салонының директоры;

  164. Девятко Аккенже – кәсіпкер;

  165. Кульбеков Тимур Сатыбалдиевич – кәсіпкер;

  166. Хамзин Н.- «Орал Мұнай Өнімдері» АҚ коммерциялық директоры;

  167. Муканалиев Марат Николаевич – «Конденсат» АҚ бөлім басшысы;

  168. Рахметов  Аслан – кәсіпкер;

  169. Попова-Мищенко Юля – Жарнама агенттігінің директоры;

  170. Сатканов Асхат – «Қазақстан Орал» телеарнасының дизайнері;

  171. Чурлина Виолетта –«Постмэн» жарнама агенттігі;

  172. Шангалиев Хамит Халелович - «Амантай тур» туристік фирмасы, Астана қаласы;

  173. Мырзагалиев Абай Нәбиболлаұлы – «Звезда» мейрмаханасының директоры;

  174. Хуснутдинов Рашит Хамитович - «Акжайық» АҚ бас директоры;

  175. Кабдрахимова Алима Каримовна – Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Оңтүстік Қазақстан облысы, Кентау қ., Қожа Ахмет Яссауи ат. университет, х.ғ.к., доцент;

  176. Казимова Айгуль Жумашовна - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Астана қаласы, Назарбаев Зияткерлік мектебі, х.ғ.к.;

  177. Мусина Зухра - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Алматы қаласы, PhD-доктор;

  178. Ниязова Райгуль Есенгельдиевна - Алматы қаласы, әль-Фараби ат. КазҰУ, биотехнология кафедрасы, б.ғ.к.;

  179. Кабулова Гулжиян Кахармановна - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Алматы қаласы, ҚР ҚАӨМ Аэроғарыш комитетінің «Ғарыш-Экология» ҒЗО» РМКаналитикалық лабораториясының меңгерушісі, х.ғ.к.;

  180. Бахирев Юрий Гаврилович – Филология факультетінің түлегі, М.В.Ломоносов атындағы ММУ аға оқытушысы;

  181. Сундетова Айгуль Газизовна - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Астана қ.«Зерде» Білім беру орталығының директоры;

  182. Туремуратова Жансулу Менешовна - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Орал қаласының білім беру бөлімінің басшысы;

  183. Джумакаева Баян Сабировна – Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан инновациялық-технологиялық университеті, педагогика факультетінің деканы, х.ғ.к.;

  184. Байтлесова Лаура Ильясовна - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан инновациялық-технологиялық университеті, экология және биотехнология кафедрасының меңгерушісі, х.ғ.к.;

  185. Қажиақпарова Жадыра Сериковна - Физика-математика факультетінің түлегі, Еуразия академиясының информатика және есептеу техникасы факультетінің деканы;

  186. Кушиккалиев Алман Нысанбаевич - Физика-математика факультетінің түлегі, Жәңгірхан атындағы БҚАТУ доценті, «ҚР білім беру ісінің құрметті қызметкері» белгісінің иегері;

  187. Қасымова Ақмарал Хамзиевна – Физика-математика факультетінің түлегі, Жәңгір хан атындағы БҚАТУ, «Ақпараттық жүйелер» кафедрасының доценті;

  188. Жүсіпқалиев Бақытжан Қайырқұлұлы - Физика-математика факультетінің түлегі, Қаратөбе аудандық мәдениет бөлімінің бастығы;

  189. Алипбаева Саягуль Гадилжановна - Физика-математика факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан облыстық білім беруді ақпараттандыру орталығының оқу-әдістемелік бөлім басшысы;

  190. Кулекешев Максим Заиткалиевич - Физика-математика факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан облыстық білім беруді ақпараттандыру орталығының өңірлік мектеп орталығы бөлімінің басшысы;

  191. Жүсіпқалиева Гүлжиян Қайдарқызы - Физика-математика факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан облысының білім басқармасы, кәсіптік білім және кадрларды даярлау бөлімінің басшысы;

  192. Давлетова Айнаш Хамидуллаевна - Физика-математика факультетінің түлегі, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразиялық ұлттық университетінде информатика кафедрасының доценті, педагогика ғылымдарының кандидаты;

  193. Берниязова Айнагүл Қайырмұхановна - Физика-математика факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан облыстық білім беруді ақпараттандыру орталығының оқу-әдістемелік бөлімінің әдіскері;

  194. Джангазиев Есенгелді Таскалиевич - Физика-математика факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан облыстық білім беруді ақпараттандыру орталығының оқу-әдістемелік бөлімінің әдіскері;

  195. Қырықбаев Ербол Мусаевич - Физика-математика факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан облыстық білім беруді ақпараттандыру орталығының маманы;

  196. Жагиева Гүлзат Сериковна - Физика-математика факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан облыстық білім беруді ақпараттандыру орталығының оқу-әдістемелік бөлімінің әдіскері;

  197. Галиева Флюра Бактыгереевна – Филология факультетінің түлегі, Орал қалалық білім беру бөлімінің орыс тілі мен әдебиеті әдіскері;

  198. Сұлтанғалиев Рүстем Саткалиевич - Физика-математика факультетінің түлегі, Ж.Досмұхамедов атындағы педагогикалық колледжінің информатика кафедрасының меңгерушісі;

  199. Бекенова Сандуғаш Сағындыққызы - Физика-математика факультетінің түлегі, Ж.Досмұхамедов атындағы педагогикалық колледжінің жоғары санатты информатика пәні оқытушысы, «Алтын диск» республикалық конкурсының жүлдегері, 2005 ж.;

  200. Искалиева Айгуль Бисенбайқызы - Физика-математика факультетінің түлегі, Ж.Досмұхамедов атындағы педагогикалық колледжі МККК «Білім» бейіні бойынша оқу-әдістемелік бірлестік төрағасының орынбасары, жоғары санатты информатика пәні оқытушысы техника ғылымдарының магистрі;

  201. Сафуллин Елдос Набибулаевич - Физика-математика факультетінің түлегі, «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы директорының орынбасары;

  202. Шамуратова Қуралай Шамуратовна – Педагогика факультетінің түлегі, «Өрлеу БАҰО» АҚФ «БҚПҚБАИ», аға оқытушы;

  203. Мухтарова Айша - Физика-математика факультетінің түлегі, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразиялық ұлттық университетінде ақпараттық-коммуникативтік технологиялар пәнінің оқытушысы;

  204. Абилова Индира Тулегенқызы - Физика-математика факультетінің түлегі, «Астана дарыны» өңірлік ғылыми-практикалық орталығының ақпараттық-баспа қызметі басшысы;

  205. Каразимова Карылга Гарифуллиевна - Физика-математика факультетінің түлегі, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразиялық Ұлттық университеті, ақпараттық технологиялар бөлімінде бас маман;

  206. Жакиев Нурхат Куандыкович - Физика-математика факультетінің түлегі, Назарбаев Университеті, ғылыми қызметкер, Phd доктор;

  207. Губашева Гулдана Жасулановна – Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Түркия, Стамбул қаласы, Yildirim Химия лабораториясының меңгерушісі, х.ғ.к.;

  208. Ғабдуллаев Дәурен Ғарипұлы - Физика-математика факультетінің түлегі, М.Өтемісов атындағы БҚМУ, ақпараттық технологиялар орталығының жетекшісі;

  209. Муратова Айжан Нурболатовна - Физика-математика факультетінің түлегі, Жаңақала аудандық білім беру бөлімі, информатика және ақпараттандыру бөлімінің әдіскері;

  210. Мозжухин Александр Михайлович – Филология факультетінің түлегі, А.С.Макаренко атындағы №6 ЖОББМ директоры;

  211. Юшина Любовь Юрьевна - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Орал қаласы, №3 ЖОББМ директоры;

  212. Биғазиева Райхан Мақсотқызы - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Орал қаласы, №43 ЖОББМ директоры;

  213. Алпысбаев Нұржан Орынкұлұлы - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Орал қаласы, №46 ЖОББМ директоры;

  214. Есболатов Нұрлан Махамбетович - Физика-математика факультетінің түлегі, О. Исаев атындағы ЖОББМ директоры;

  215. Жұмағалиева Алтын Гинятовна - Физика-математика факультетінің түлегі, Орал қаласы, №19 ЖОББМ директоры;

  216. Кемешев Амангельды Мендыгалиевич – Зеленов ауданы, Дарьинск ЖОББМ директоры;

  217. Болдырев Вадим Юрьевич - Орал қаласы, №28 мектеп-лицейінің директоры;

  218. Черакаев Леонид Георгиевич - Орал қаласы, №35 мектеп-лицейінің директоры;

  219. Сүндетов Ғабит Набиевич – Орал қаласы, Круглоозерный ЖОББМ директоры;

  220. Сдиков Нұрхан Нариманович – БҚО; Бөрлі ауданы, мектеп директоры;

  221. Шотанов Шарапи Тажибаевич- Х.Есенжанов атындағы ЖОББМ диреткоры, жоғары санатты мұғалім;

  222. Кереева Нұрбөбек - Физика-математика факультетінің түлегі, Теректі аудандық лигвистикалық гимназиясының директоры;

  223. Трунина Анна Юрьевна – Орал қаласы, өнер мектебінің директоры;

  224. Накишева Айгуль Нурбаевна - Физика-математика факультетінің түлегі, Орал газ, мұнай және салалық технологиялар колледжінің меңгерушісі, ҚР білім беру ісінің үздігі, «Ы.Алтынсарин» төсбелгісінің иегері;

  225. Накишев Әзірбай Нурбаевич - Физика-математика факультетінің түлегі, «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы, IT бөлімінің бас маманы;

  226. Нагибова Гулзина Сапарғалиқызы - Физика-математика факультетінің түлегі, Орал қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі директорының ғылым жөніндегі орынбасары, информатика пәнінің мұғалімі;

  227. Опря Оксана Викторовна – Филология факультетінің түлегі, ф.ғ.к., доцент, Назарбаев Зияткерлік мектебінің орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі;

  228. Золотых Ирина Николаевна - Педагогика факультетінің түлегі, Облыстық психикалық саулық орталығы, психолог;

  229. Мендыгереева Эльвира Султангереевна - Педагогика факультетінің түлегі, БҚО ІІД емханасы, психолог, граффолог;

  230. Заришева Айнур Сапаровна - Педагогика факультетінің түлегі, «Кәсіби әскерилендірілген авариялық-қутқару қызметі» РМК, психолог;

  231. Галиева Назгуль Сарсеновна - Физика-математика факультетінің түлегі, Володаровка ОЖББМ оқу ісінің меңгерушісі;

  232. Николаева Елена Александровна - жоғары санатты мұғалім, Білім беру ісінің үздігі, №35 мектеп-лицей, Орал қаласы;

  233. Танатарова Бахытканым Есмагамбетовна - жоғары санатты мұғалім, № 41мектеп-гимназия;

  234. Яхно Ольга Ивановна - жоғары санатты мұғалім, №35 мектеп-лицей, Орал қаласы;

  235. Кажмагамбетова Бибигуль - жоғары санатты мұғалім, Тасқала ауылы;

  236. Қожанова  Батима Зәйітқызы - жоғары санатты мұғалім, Бисен ЖОББМ, Бөкейорда ауданы;

  237. Супалиева  Жумабике Ихсановна - жоғары санатты мұғалім;

  238. Лукпанов  Кадыржан Кайыржанович – жоғары санатты мұғалім Ы.Алтынсарин төсбелгісінің иегері;

  239. Баев Василий Андреевич – Қазақстанның халық мұғалімі, Орал қаласы;

  240. Ильина Наталья Владимировна – ағылшын тілінің жоғары санатты мұғалімі;

  241. Самарканов Жалел Самарканович - Қазақстанның халық мұғалімі;

  242. Сидарова Айсауле Бекетовна – БҚО дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Білім-Инновация» мектеп-лицейінің жоғары санатты мұғалімі;

  243. Габдуллина Зухра Мендибаевна – Орал гуманитарлық колледжі директорының оқу ісі жөніндегі орынбасары;

  244. Чернецова Лариса Григорьевна - №8 облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектебінің жоғары санатты мұғалімі;

  245. Халикова Ботагоз Толегеновна – Педагогика факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан инновациялық-технологиялық университеті, оқытушы;

  246. Нариманова Анаргуль Жаскаиратовна - Физика-математика факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан инновациялық-технологиялық университетінің аға оқытушысы, магистр;

  247. Умарова Багдагуль Жигеровна - Физика-математика факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан инновациялық-технологиялық университетінің аға оқытушысы, магистр;

  248. Туралиева Айгерим Ерсаиновна - Физика-математика факультетінің түлегі, ҚР ІІМ «БҚО ІІД Емханасы бар госпиталі» ММ кадр жөніндегі инспекторы;

  249. Махимова Аягүл Қуанышқызы – Педагогика факультетінің түлегі, Батыс Қазақстан облыстық төтенше жағдайлар департаменті, бас маман-психолог;

  250. Сухина Зинаида Анатольевна - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, №35 мектеп-лицей, химия пәні мұғалімі, республика бойынша Үздік педагог;

  251. Мадиева Люба Каипкалиевна - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Атырау қ. Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің химия және химиялық технология кафедрасының магистр-оқытушысы;

  252. Кажгалиева Салтанат Жаскайновна - Жаратылыстану-география факультетінің түлегі, Орал қаласының білім беру бөлімінің биология, география, химия пәндері әдіскері;

  253. Жигалина Светлана Николаевна - Физика-математика факультетінің түлегі, Орал қаласы №35 лицейдің жоғары санатты мұғалімі, директордың ғылым жөніндегі орынбасары;

  254. Заварзина Наталья Николаевна - №7 ЖОББМ жоғары санатты мұғалімі;

  255. Хайруллин Батыр Ізбасарұлы - Физика-математика факультетінің түлегі, Ауған соғысының ардагері, №22 кәсіптік лицейдің информатика пәнінен І санатты мұғалімі;

  256. Алигазиева Айгуль Калиматовна - Физика-математика факультетінің түлегі, Орал қаласы, №44 ОЖББМ компьютерлік сауаттылық пәнінің жоғары санатты мұғалімі;

  257. Абилова Айнагуль Тулегенқызы - Физика-математика факультетінің түлегі, Астана қаласы №66 мектеп-лицейінің І санатты информатика пәні мұғалімі;

  258. Нигметова Ляззат Беймбетовна – Педагогика факультетінің түлегі, Орал қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі, психолог;

  259. Алдонгарова Замзагул Сериковна – Педагогика факультетінің түлегі, М.Маметова атындағы №27 физика-математика бағытындағы мектеп- лицей, әлеуметтік педагог;

  260. Мотова Ксения – университеттің 2014 жылғы түлегі, VII қысқы Азиада ойындарының шорт-трек спорты бойынша қола жүлдегері;

  261. Симонова Инна - университеттің 2014 жылғы түлегі, VII қысқы Азиада ойындарының шорт-трек спорты бойынша қола жүлдегері, 2014 жылғы ХХІІ Сочи олимпиадасының қатысушысы.

  262. Сариева Бану Жауықбаевна – Педагогика факультетінің түлегі, Орал қаласы, Оқушылар сарайы, психолог;

  263. Кенжегалиева Светлана Рахимжановна – Педагогика факультетінің түлегі, Орал қалалық ЖШҚ МКК №5 емхана, психолог;

  264. Аманбаева Айша Сагындыковна - Физика-математика факультетінің түлегі, «Халық банк» АҚ, даму бизнес орталығының аға менеджері;

  265. Талецкий Олег Валерьевич – Филология факультетінің түлегі, «Желаев нан» ЖШС директоры;

  266. Жиенғалиев Арман Куангалиевич – Физика-математика факультетінің түлегі, «Batys IT» ЖШС директоры;

  267. Кусмурзиева Эльмира Марксовна – Физика-математика факультетінің түлегі, «Batys IT» ЖШС директорының орынбасары;

  268. Хамзина Румия Абаевна – Физика-математика факультетінің түлегі, «Batys IT» ЖШС экономист-аналитик;

  269. Филин Иван Александрович - Физика-математика факультетінің түлегі, Sulpak дүкендер желісі, «Арена-s» ЖШС, Солтүстік-батыс өңірінің өңірлік директоры;

  270. Абакарова Фатима Магомедовна - Физика-математика факультетінің түлегі, «Тепло Снаб и К» ЖШС директорының орынбасары;

  271. Калакова Альфия Фаатовна - Физика-математика факультетінің түлегі, «Летограф» Мәскеу IT компаниясы, аналитик;

  272. Кушербаев Ринат Аметович - Физика-математика факультетінің түлегі, КПО б.в. компаниясы, техник;

  273. Умиткалиев Айбек Маликович - Физика-математика факультетінің түлегі, КПО б.в. компаниясы, техник-анализатор;

  274. Сутулов Александр - Физика-математика факультетінің түлегі, КПО б.в. компаниясы, инженер;

  275. Баннов Александр Николаевич - Физика-математика факультетінің түлегі, «Полиграф Сервис» ЖШС директорының орынбасары;

  276. Аймичева Гауһар Ислямовна - Физика-математика факультетінің түлегі, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университетінің Phd докторанты;

  277. Дүйсенбаев Төрехан Ерсайынұлы - Физика-математика факультетінің түлегі, Облыстық жастар шығармашылығы орталығының әдіскері;



Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет