Городской совет харьковской области исполнительный комитет



жүктеу 429.85 Kb.
бет1/3
Дата17.04.2019
өлшемі429.85 Kb.
  1   2   3




УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА

МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

АДМІНІСТРАЦІЯ

ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО

РАЙОНУ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ


УКРАИНА

ХАРЬКОВСКИЙ

ГОРОДСКОЙ СОВЕТ

ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ

ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ

АДМИНИСТРАЦИЯ

ОРДЖОНИКИДЗЕВСКОГО

РАЙОНА

УПРАВЛЕНИЕ ОБРАЗОВАНИЯ


















Н А К А З
05.01.2016 № 5



Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році в Орджонікідзевському районі м. Харкова

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 07.09.2015 № 915 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році», Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 15.09.2015 № 374 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2015/2016 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (із змінами), Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області, затверджених наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 25.04.2012 № 241, зареєстрованим у Головному управлінні юстиції у Харківській області 14.06.2012 за № 42/1405, наказу управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради від 21.09.2015 № 155 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в Орджонікідзевському районі м. Харкова у 2015/2016 навчальному році», з метою підтримки та розвитку обдарованої учнівської молоді в Орджонікідзевському районі м. Харкова з 07.11.2015 по 27.12.2015 було проведено учнівські олімпіади з української мови та літератури, російської мови та літератури, історії, правознавства, іноземних мов (англійської, німецької, французької), математики, фізики, біології, хімії, географії, інформатики, інформаційних технологій, економіки, екології, астрономії, трудового навчання.

У 16 олімпіадах взяли участь 1911 учнів 6-11 класів з усіх 18 навчальних закладів району, що складає 36,1% . Переможцями визначено 452 учня – 23,7 %.

Олімпіади виявили рівень підготовки школярів з усіх 18 навчальних предметів. Найкращі показники мають учні навчальних закладів №№ 119, 80, 75, 71, 163.

Результати олімпіад своєчасно і систематично висвітлювалися на сайті управління освіти на сторінці «Робота з обдарованими дітьми».

Враховуючи висновки журі ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів


Н А К А З У Ю:


  1. Визнати переможцями та нагородити дипломами І ступеня учнів, які посіли перші місця у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (додаток 1).

  2. Визнати переможцями та нагородити дипломами ІІ ступеня учнів, які посіли другі місця у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (додаток 2).

  3. Визнати переможцями та нагородити дипломами ІІІ ступеня учнів, які посіли треті місця у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (додаток 3).

  4. Затвердити місця, які зайняли команди з окремих предметів на ІІ (районному) етапі олімпіад (додаток 4).

  5. Затвердити порівняльну таблицю коефіцієнтів, які одержали команди навчальних закладів на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів (додаток 5).

  6. Затвердити рейтинг команд за підсумками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (додаток 6).

7. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

7.1.Організувати нагородження переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів під час урочистостей із нагоди свята «Останній дзвоник».

Травень 2016 року

7.2.Здійснити аналіз якісних показників участі у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та обговорити їх підсумки на нарадах, засіданнях шкільних методичних об’єднань.

Січень 2016 року

7.3.Забезпечити участь переможців ІІ (районного) етапу олімпіад у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Січень-лютий 2016 року

8. Методичному центру управління освіти (завідувач Куртова О.Я.), керівникам районних методичних об’єднань, учителям-предметникам забезпечити високу якість підготовки учнів-учасників ІІІ (обласного) етапу олімпіад.

Січень-лютий 2016 року
9. Головному спеціалісту управління освіти Дроботенко О.В. розмістити цей наказ на сайті управління освіти.

05.01.2016

10. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник управління освіти О.Л. Збицька

З наказом ознайомлені:



з.п.


Посада

ПІБ

Підпис

Дата ознайомлення

1

Завідувач МЦ управління освіти

Куртова О.Я.







2

Методист МЦ управління освіти

Кіріна С.В.







3

Головний спеціаліст управління освіти

Дроботенко О.В.







Кіріна


Додаток 1

до наказу управління освіти

адміністрації

Орджонікідзевського району

Харківської міської ради

05.01.2016 № 5



Список

учнів, які посіли І місце в ІІ (районному) етапі



Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів
Географія

  1. Осіна Дар’я – 8 клас – ХСШ № 119

  2. Гаража Роман – 8 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  3. Клименко Антон – 9 клас – ХСШ № 75

  4. Климова Анастасія – 9 клас – ХЗОШ № 168

  5. Шевченко Анна – 10 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  6. Волобуєв Даніїл – 10 клас – ХСШ № 80

  7. Кисельов Артем – 10 клас – ХЗОШ № 71

  8. Прокопенко Олександр – 11 клас – ХСШ № 80

Російська мова та література

  1. Дубровіна Ліна – 8 клас – ХЗОШ № 70

  2. Бричук Анастасія – 9 клас – ХСШ № 75

  3. Малова Олена – 10 клас – ХСШ № 75

  4. Іщенко Дар’я – 11 клас – ХСШ № 75

Математика

  1. Пиріг Наталя – 6 клас – ХЗОШ № 71

  2. Довжикова Кіра – 6 клас – ХЗОШ № 104

  3. Нісен-Лащенко Микита – 6 клас – ХСШ № 80

  4. Куцин Андрій – 7 клас – ХСШ № 85

  5. Лобода Вячеслав – 7 клас – ХСШ № 85

  6. Безбородов Дмитро – 7 клас – ХЗОШ № 118

  7. Зубенко Денис – 8 клас – ХСШ № 85

  8. Суховєєв Дмитро – 8 клас – ХСШ № 85

  9. Островський Кирило – 8 клас – ХСШ № 155

  10. Рошка Вероніка – 9 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  11. Кузнєцова Ганна – 9 клас – ХЗОШ № 71

  12. Афанасьєв Юрій – 9 клас – ХГ № 163

  13. Грульов Денис – 10 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  14. Говоруха Карина – 10 клас – ХЗОШ № 70

  15. Кисельов Артем – 10 клас – ХЗОШ № 71

  16. Пугач Микита – 10 клас – ХГ № 163

  17. Бучко Микита – 11 клас – ХЗОШ № 40

  18. Кучинський Володимир – 11 клас – ХЗОШ № 71

  19. Прохненко Марія – 11 клас – ХГ № 163

Англійська мова

  1. Дем’яненко Марина – 8 клас – ХСШ № 75

  2. Осіна Дар’я – 8 клас – ХСШ № 119




  1. Климова Анастасія – 9 клас – ХЗОШ № 168

  2. Гончарові Софія – 9 клас – ХСШ № 75

  3. Левадна Аліса – 9 клас – ХСШ № 119

  4. Чуждан Лія – 10 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  5. Коваленко Максим – 10 клас – ХСШ № 75

  6. Рибкіна Марія – 10 клас – ХСШ № 75

  7. Хроль Валерія – 11 клас – ХСШ № 75

  8. Іванова Ірина – 11 клас – ХСШ № 75

  9. Соколова Діана – 11 клас – ХСШ № 119

  10. Прохненко Марія – 11 клас – ХГ № 163

Німецька мова

  1. Аксьонов Володимир – 8 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  2. Руденко Софія – 9 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  3. Плєцер Тетяна – 10 клас – ХСШ № 80

  4. Манжула Ольга – 11 клас – ХСШ № 80

Французька мова

  1. Зінченко Софія – 8 клас – ХСШ № 119

  2. Гордієнко Олександра – 9 клас – ХСШ № 119

  3. Алексеєва Ірина – 10 клас – ХСШ № 119

  4. Воскобойнікова Орина – 11 клас – ХСШ № 85

Фізика

  1. Діхтяр Ельвіра – 7 клас – ХЗОШ № 104

  2. Жук Марія – 7 клас – ХСШ № 155

  3. Островський Кирило – 8 клас – ХСШ № 155

  4. Філімонов Артем – 8 клас – ХСШ № 119

  5. Шалаєва Анастасія – 9 клас – ХСШ № 155

Історія

  1. Шкарупета Влада – 8 клас – ХСШ № 155

  2. Снопкова Валерія – 9 клас – ХГ № 163

  3. Шевченко Валерія – 10 клас – ХГ № 163

  4. Найда Віталій – 11 клас – ХЗОШ № 70

Екологія

  1. Кривуля Маргарита – 11 клас – ХЗОШ № 70

Українська мова та література

  1. Діхтяр Ельвіра – 7 клас – ХЗОШ № 104

  2. Кутнякова Анастасія – 8 клас – ХСШ № 85

  3. Чорноморд Євгенія – 9 клас – ХГ № 163

  4. Чиляєва Софія – 10 клас – ХЗОШ № 104

  5. Воробей Світлана – 11 клас – ХЗОШ № 104

Хімія

  1. Аліпова Віталіна – 7 клас – ХСШ № 155

  2. Клочко Єлизавета – 7 клас – ХГ № 163

  3. Островський Кирило – 8 клас – ХСШ № 155

  4. Коваленко Іван – 8 клас – ХСШ № 75

  5. Климова Анастасія – 9 клас – ХЗОШ № 168

  6. Омельченко Софія – 9 клас – ХСШ № 80




  1. Нігей Анастасія – 10 клас – ХСШ № 80

  2. Рибалкіна Євгенія – 10 клас – ХСШ № 80

  3. Кришталевич Аліна – 11 клас – ХГ № 163

Біологія

  1. Тимін Іван – 8 клас – ХЗОШ № 71

  2. Зінченко Софія – 8 клас – ХСШ № 119

  3. Логвинова Альона – 9 клас – ХСШ № 85

  4. Гончарова Софія – 9 клас – ХСШ № 75

  5. Рєзанова Валерія – 10 клас – ХЗОШ № 104

  6. Шевченко Анна – 10 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  7. Кривуля Маргарита – 11 клас – ХЗОШ № 70

Астрономія

  1. Бєляк Олена – 10 клас – ХСШ № 75

Економіка

  1. Полуектова Аліса – 9 клас – ХЗОШ № 118

  2. Пугач Микита – 10 клас – ХГ № 163

  3. Горюшко Олександр – 10 клас – ХСШ № 119

  4. Лиходій Анастасія – 10 клас – ХЗОШ № 157

  5. Алєксєєв Володимир – 11 клас – ХСШ № 80

  6. Оринич Лілія – 11 клас – ХЗОШ № 157

  7. Валенбахова Ольга – 11 клас – ХСШ № 119

Інформатика

  1. Зубенко Денис – 8 клас – ХСШ № 85

  2. Кухарчук Василь – 10 клас – ХСШ № 80

  3. Джежора Максим – 10 клас – ХЗОШ № 71

  4. Ламанов Данило – 11 клас – ХСШ № 119

Правознавство

  1. Желякова Юлія – 9 клас – ХЗОШ № 168

  2. Рашидов Даніз – 9 клас – ХЗОШ № 71

  3. Говоруха Карина – 10 клас – ХЗОШ № 70

  4. Логвиненко Марія – 11 клас – ХЗОШ № 113

Трудове навчання

1. Літовченко Альона – 8 клас – ХЗОШ № 157

2. Суворов Даниїл – 9 клас – ХСШ № 75

3. Абрамова Тетяна – 10 клас – ХСШ № 75

4. Шаповалов Максим 11 клас – ХЗОШ № 157

Інформаційні технології


  1. Лазебний Ігор – 9 клас – ХГ № 163

  2. Хапілін Валерій – 11 клас – ХЗОШ № 71

Додаток 2

до наказу управління освіти

адміністрації

Орджонікідзевського району

Харківської міської ради

05.01.2016 № 5

Список

учнів, які посіли ІІ місце в ІІ (районному) етапі



Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Географія

  1. Пальчикова Анастасія – 8 клас – ХЗОШ № 70

  2. Бараннік Ксенія – 8 клас – ХЗОШ № 168

  3. Шалаєва Анастасія – 9 клас – ХСШ № 155

  4. Осінська Оксана – 9 клас – ХСШ № 155

  5. Грульов Денис – 10 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  6. Афанасьєва Олена – 10 клас – ХЗОШ № 70

  7. Бочков Дмитро – 10 клас – ХГ № 163

  8. Пугач Микита – 10 клас – ХГ № 163

  9. Зорін Максим – 11 клас – ХЗОШ № 104

  10. Самусь Павло – 11 клас – ХЗОШ № 168

Російська мова та література

  1. Дем’яненко Марія – 8 клас – ХСШ № 75

  2. Калініченко Іоанна – 8 клас – ХЗОШ № 70

  3. Омельченко Софія – 9 клас – ХСШ № 80

  4. Воронова Емілія – 9 клас – ХЗОШ № 70

  5. Ріяко Анастасія – 10 клас – ХСШ № 85

  6. Афанасьєва Олена – 10 клас – ХЗОШ № 70

  7. Кривуля Маргарита – 11 клас – ХЗОШ № 70

  8. Алєксєєв Володимир – 11 клас – ХСШ № 80

Математика

  1. Сухінін Максим – 6 клас – ХЗОШ № 71

  2. Мазніченко Юлія – 6 клас – ХГ № 163

  3. Кудревич ярослав – 7 клас – ХСШ № 119

  4. Рябцев Денис – 7 клас – ХСШ № 119

  5. Аліпова Віталіна – 7 клас – ХСШ № 155

  6. Скоробогатов Всеволод – 7 клас – ХСШ № 80

  7. Фесенко Данило – 7 клас – ХСШ № 75

  8. Самолов Ростислав – 7 клас – ХЗОШ № 71

  9. Пальчикова Анастасія – 8 клас – ХЗОШ № 70

  10. Філімонов Артем – 8 клас – ХСШ № 119

  11. Мітіна Анастасія – 8 клас – ХСШ № 155

  12. Мамедов Азер – 8 клас – ХЗОШ № 157

  13. Сосєдко Даніїл – 8 клас – ХГ № 163

  14. Сидоренко В’ячеслав 9 клас – ХЗОШ № 71

  15. Ситніков Владислав – 9 клас – ХЗОШ № 121

  16. Бочков Дмитро – 10 клас – ХГ № 163



  1. Бєляк Оксана – 10 клас – ХСШ № 75

  2. Худякова Богдана – 10 клас – ХЗОШ № 157

  3. Поліщук Микита – 10 клас – ХЗОШ № 118

  4. Лазарєв Павло – 10 клас – ХСШ № 85

  5. Нефьодов Даниїл – 10 клас – ХСШ № 85

  6. Артеменко Кирило – 11 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  7. Прокопенко Олександр – 11 клас – ХСШ № 80

  8. Хіхло Вадим – 11 клас – ХСШ № 80

Англійська мова

  1. Вишнякова Марія – 8 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  2. Бєлоконь Кирило – 8 клас – ХЗОШ № 26

  3. Філімонов Артем – 8 клас – ХСШ № 119

  4. Кірмаров Владислав – 9 клас – ХСШ № 75

  5. Желякова Юлія – 9 клас – ХЗОШ № 168

  6. Логвинова Альона – 9 клас – ХСШ № 85

  7. Лимар Анастасія – 9 клас – ХСШ № 80

  8. Буряковська Віра – 10 клас – ХСШ № 80

  9. Запорожченко Юрій – 10 клас – ХСШ № 85

  10. Кривуля Маргарита – 11 клас – ХЗОШ № 70

  11. Зайвая Тетяна – 11 клас – ХЗОШ № 70

  12. Харіна Аліса – 11 клас – ХСШ № 119

  13. Кулик Андрій – 11 клас – ХСШ № 155

  14. Мірошніков Павло – 11 клас – ХСШ № 155

Німецька мова

1. Кисельов Микита – 8 клас – ХСШ № 155

2. Попова Ольга – 9 клас – ХСШ № 155

3. Волобуєв Даніїл – 10 клас – ХСШ № 80



4. Близнюк Микола – 11 клас – ХСШ № 155

Французька мова

  1. Фіалко Михайло – 8 клас – ХСШ № 119

  2. Хірна Олена – 9 клас – ХСШ № 119

  3. Камешкова Полина – 10 клас – ХСШ № 75

  4. Шульга Надія – 11 клас – ХСШ № 119

Фізика

  1. Костін Дмитро – 7 клас – ХЗОШ № 168

  2. Безбородов Дмитро – 7 клас – ХЗОШ № 118

  3. Тимошенко Олександр – 7 клас – ХЗОШ № 40

  4. Феcенко Даніїл – 7 клас – ХСШ № 75

  5. Мітіна Анастасія – 8 клас – ХСШ № 155

  6. Хлєбніков Андрій – 8 клас – ХСШ № 119

  7. Гуртовий Климентій – 8 клас – ХЗОШ № 71

  8. Рострипа Даніїл – 8 клас – ХСШ № 80

  9. Левадна Аліса – 9 клас – ХСШ № 119

  10. Рашилов Даніїл – 9 клас – ХЗОШ № 71

  11. Нігей Анастасія – 10 клас – ХСШ № 80



Історія

  1. Островський Кирило – 8 клас – ХСШ № 155

  2. Зайцева Катерина – 8 клас – ХСШ № 80

  3. Єгоров Максим – 9 клас – ХЗОШ № 88

  4. Бадалов Заур – 9 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  5. Лазебна Анна – 10 клас – ХГ № 163

  6. Зуєв Микита – 11 клас – ХЗОШ № 104

  7. Рибалка Дар’я – 11 клас – ХСШ № 119

Екологія

  1. Шевченко Анна – 10 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  2. Геращенко Юлія – 10 клас – ХЗОШ № 157

  3. Черненко Ірина – 11 клас – ХСШ № 80

Українська мова та література

  1. Фаррахова Дар’я – 7 клас – ХЗОШ № 118

  2. Кобиліна Поліна – 8 клас – ХСШ № 85

  3. Островський Кирило – 8 клас – ХСШ № 155

  4. Буклей Олена – 9 клас – ХЗОШ № 71

  5. Нігей Анастасія – 10 клас – ХСШ № 80

  6. Ріяко Анастасія – 10 клас – ХСШ № 85

  7. Прохненко Марія – 11 клас – ХГ № 163

  8. Рилова Валерія – 11 клас – ХСШ № 85

Хімія

  1. Тесленко Анастасія – 7 клас – ХЗОШ № 157

  2. Безбородов Дмитро – 7 клас – ХЗОШ № 118

  3. Фесенко Данило – 7 клас – ХСШ № 75

  4. Родіна Анастасія – 8 клас – ХСШ № 75

  5. Осіна Дар’я – 8 клас – ХСШ № 119

  6. Дудар Ірина – 8 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  7. Зуєва Володимира – 9 клас – ХСШ № 80

  8. Геращенко Юлія – 10 клас – ХЗОШ № 157

  9. Прокопенко Олександр – 11 клас – ХСШ № 80

  10. Черненко Ірина – 11 клас – ХСШ № 80

  11. Панаско Іван – 11 клас – ХЗОШ № 70

Біологія

  1. Смаль Світлана – 8 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  2. Дубровіна Ліна – 8 клас – ХЗОШ № 70

  3. Дем’яненко Марина – 8 клас – ХСШ № 75

  4. Пальчикова Анастасія – 8 клас – ХЗОШ № 70

  5. Бугрімова Валерія – 9 клас – ХЗОШ № 71

  6. Суворов Даніїл – 9 клас – ХСШ № 75

  7. Левадна Аліса – 9 клас – ХСШ № 119

  8. Коновалов Дмитро – 10 клас – ХЗОШ № 104

  9. Стоянова Юлія – 10 клас – ХСШ № 75

  10. Сельодкіна Тетяна – 10 клас – ХСШ № 75

  11. Прокопенко Олександр – 11 клас – ХСШ № 80

  12. Логінова Аліна – 11 клас – ХЗОШ № 71




  1. Слюсарева Наталія – 11 клас – ХЗОШ № 71

Астрономія

  1. Макєєв Олексій – 10 клас – ХСШ № 119

  2. Старіченко Тетяна – 10 клас – ХСШ № 75

  3. Степаненко Олег – 11 клас – ХСШ № 119

  4. Іванов Владислав – 11 клас – ХСШ № 75

  5. Галушков Руслан – 11 клас – ХСШ № 75

Економіка

  1. Шалаєва Анастасія – 9 клас – ХСШ № 155

  2. Світлична Юлія – 9 клас – ХЗОШ № 157

  3. Климова Анастасія – 9 клас – ХЗОШ № 168

  4. Деркач Євгеній – 10 клас – ХСШ № 80

  5. Токар Дар’я – 10 клас – ХГ № 163

  6. Коновалов Дмитро – 10 клас ХЗОШ № 104

  7. Верещагін Дмитро – 9 клас – ХЗОШ № 118

  8. Худякова Богдана – 11 клас – ХЗОШ № 157

  9. Пилипенко Павло – 11 клас – ХСШ № 119

  10. Кулик Андрій – 11 клас – ХСШ № 155

  11. Прокопенко Олександр – 11 клас – ХСШ № 80

  12. Бєлікова Катерина – 11 клас – ХЗОШ № 113

  13. Самусь Павло – 11 клас – ХЗОШ № 168

Інформатика

  1. Баєв Дмитро – 9 клас – ХСШ № 119

  2. Хапілін валерій – 11 клас – ХЗОШ № 71

  3. Дорошенко Данило – 10 клас – ХЗОШ № 168

Правознавство

  1. Климова Анастасія – 9 клас – ХЗОШ № 168

  2. Грасберг Ілля – 10 клас – ХСШ № 119

  3. Камешкова Поліна – 10 клас – ХСШ № 75

  4. Шумейко Анастасія – 11 клас – ХГ № 163

  5. Кубарєва Валерія – 11 клас – ХЗОШ № 104

Трудове навчання

  1. Зеленська Вероніка – 9 клас – ХЗОШ № 118

  2. Кононенко Анна – 9 клас – ХСШ № 75

  3. Бойченко Вікторія – 9 клас – ХЗОШ № 71

  4. Макушев Ілля – 9 клас – ХЗОШ № 157

  5. Миро ненко Анастасія – 11 клас – ХЗОШ № 118

  6. Закотей Катерина – 10 клас – ХГ № 163

  7. Багас Євгеній – 11 клас – ХЗОШ № 113

Інформаційні технології

  1. Ананьєв Максим – 9 клас – ХСШ № 80

  2. Тесля Анастасія – 11 клас – ХЗОШ № 157

  3. Ковальов Даніїл – 10 клас – ХЗОШ № 26

Додаток 3

до наказу управління освіти

адміністрації

Орджонікідзевського району

Харківської міської ради

05.01.2016 № 5

Список

учнів, які посіли ІІІ місце в ІІ (районному) етапі



Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів
Географія

  1. Філімонов Артем – 8 клас – ХСШ № 119

  2. Дем’яненко Марина – 8 клас – ХСШ № 75

  3. Вишнякова Марія – 8 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  4. Тарасов Віктор – 9 клас – ХСШ № 85

  5. Бойко Віталій – 9 клас – ХСШ № 85

  6. Єгоров Максим – 9 клас – ХЗОШ № 88

  7. Посна Вікторія – 10 клас – ХСШ № 155

  8. Пономаренко Анна – 10 клас – ХСШ № 155

  9. Деркач Євгеній – 10 клас – ХСШ № 80

  10. Коновалов Дмитро – 10 клас – ХЗОШ № 104

  11. Найда Віталій – 11 клас – ХЗОШ № 70

  12. Алєксєєв Володимир – 11 клас – ХСШ № 80

Російська мова та література

  1. Лічман Дар’я – 8 клас – ХСШ № 80

  2. Бурейко Ірина – 8 клас – ХСШ № 80

  3. Панаріна Вероніка – 8 клас – ХЗОШ № 71

  4. Зощенко Ірина – 9 клас – ХСШ № 85

  5. Бундур Денис – 9 клас – ХСШ № 80

  6. Полуектова Аліса – 9 клас – ХЗОШ № 118

  7. Федотова Світлана – 10 клас – ХЗОШ № 70

  8. Кисельов Артем – 10 клас – ХЗОШ № 71

  9. Кухарчук Василь – 10 клас – ХСШ № 80

  10. Коршкова Анастасія – 11 клас – ХСШ № 75

  11. Прохненко Марія – 11 клас – ХГ № 163

  12. Бєлікова Катерина – 11 клас – ХЗОШ № 113

Математика

  1. Стецик Єлизавета – 6 клас – ХЗОШ № 118

  2. Єрьома Владислав – 6 клас – ХСШ № 119

  3. Батурін Олексій – 6 клас – ХЗОШ № 121

  4. Кабацький Лев – 7 клас – ХЗОШ № 71

  5. Тимошенко Олександр – 7 клас – ХЗОШ № 40

  6. Коваль Костянтин – 7 клас – ХЗОШ № 70

  7. Гуртовий Климентій – 8 клас – ХЗОШ № 71

  8. Євтушенко Богдан – 8 клас – ХЗОШ № 118



  1. Горюшко Станіслав – 8 клас – ХСШ № 119

  2. Желякова Юлія – 9 клас – ХЗОШ № 168

  3. Осінська Оксана – 9 клас – ХСШ № 155

  4. Сорокіна Аліна – 9 клас – ХСШ № 119

  5. Щепілов Ігор – 9 клас – ХЗОШ № 70

  6. Нігей Анастасія – 10 клас – ХСШ № 80

  7. Джежора Максим – 10 клас – ХЗОШ № 71

  8. Рубінтштейн Марк – 10 клас – ХЗОШ № 70

  9. Шликова Анастасія – 11 клас – ХЗОШ № 26

  10. Житник Олександр – 11 клас – ХЗОШ № 71

  11. Філатов Олександр – 11 клас – ХСШ № 75

  12. Гавриленко Ігор – 11 клас – ХЗОШ № 118

  13. Миро ненко Анастасія – 11 клас – ХЗОШ № 118

Англійська мова

  1. Островський Кирило – 8 клас – ХСШ № 155

  2. Зайцева Катерина – 8 клас – ХСШ № 80

  3. Щербіна Вероніка – 8 клас – ХСШ № 80

  4. Загородня Єлизавета – 8 клас – ХГ № 163

  5. Чорноморд Євгенія – 9 клас – ХГ № 163

  6. Зорич Єлизавета – 9 клас – ХСШ № 80

  7. Шалаєва Анастасія – 9 клас – ХСШ № 155

  8. Шевченко Анна – 10 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  9. Головня Софія – 10 клас – ХСШ № 80

  10. Пекіна Анастасія – 10 клас – ХСШ № 119

  11. Ладний Микита – 10 клас – ХСШ № 155

  12. Дубініна Катерина – 10 клас – ХЗОШ № 168

  13. Заремба Марія – 11 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  14. Кучінський Володимир – 11 клас – ХЗОШ № 71

  15. Оленіна Єлизавета – 11 клас – ХСШ № 80

  16. Бовтенко Софія – 11 клас – ХСШ № 80

  17. Кришталевич Аліна – 11 клас – ХГ № 163

  18. Криворучко Владислава – 11 клас – ХЗОШ № 168

Німецька мова

  1. Явнікова Аліна – 8 клас – ХСШ № 155

  2. Парадаєва Олмахон – 8 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  3. Осінська Оксана – 9 клас – ХСШ № 155

  4. Іваницька Анна – 10 клас – ХСШ № 155

  5. Невідома Анна – 11 клас – ХСШ № 155

Французька мова

  1. Макаренко Анастасія – 8 клас – ХСШ № 119

  2. Одерій Вадим – 9 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  3. Тараненко Ірина – 10 клас – ХСШ № 119

  4. Рибалка Дар’я – 11 клас – ХСШ № 119

Фізика

  1. Істоміна Анастасія – 7 клас – ХСШ № 119

  2. Пермяков Владислав – 7 клас – ХГ № 163




  1. Аліпова Віталіна – 7 клас – ХСШ № 155

  2. Омельченко Микита – 7 клас – ХСШ № 80

  3. Стаднік Іван – 11 клас – ХЗОШ № 71

  4. Гладкий Олександр – 7 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  5. Лушпа Олег – 8 клас – ХЗОШ № 88

  6. Мамедов Азер – 8 клас – ХЗОШ № 157

  7. Сухувєєв Дмитро – 8 клас – ХСШ № 85

  8. Коваленко Іван – 8 клас – ХСШ № 75

  9. Казомов Латіф – 9 клас – ХЗОШ № 71

  10. Андросова Юлія – 9 клас – ХСШ № 119

  11. Нагорний Олександр – 9 клас – ХЗОШ № 168

  12. Посна Вікторія – 10 клас – ХСШ № 155

  13. Смоковський Руслан – 11 клас – ХЗОШ № 71

  14. Пилипенко Павло – 11 клас – ХСШ № 119

Історія

  1. Осіна Дар’я – 8 клас – ХСШ № 119

  2. Пальчикова Анастасія – 8 клас – ХЗОШ № 70

  3. Гаража Роман – 8 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  4. Панченко Тимур – 9 клас – ХСШ № 80

  5. Полуектова Аліса – 9 клас – ХЗОШ № 118

  6. Левадна Аліса – 9 клас – ХСШ № 119

  7. Пономаренко Анна – 10 клас – ХСШ № 155

  8. Грасберг Ілля – 10 клас – ХСШ № 119

  9. Рєзанова Валерія – 10 клас – ХЗОШ № 104

  10. Коновалов Дмитро – 10 клас – ХЗОШ № 104

  11. Ковальов Максим – 11 клас – ХЗОШ № 104

  12. Шумейко Анастасія – 11 клас – ХГ № 163

  13. Тарасенко Олег – 11 клас – ХГ № 163

Екологія

  1. Горліна Ангеліна – 10 клас – ХЗОШ № 40

  2. Надточій Роман – 11 клас – ХЗОШ № 118

  3. Чернова Ольга – 11 клас – ХСШ № 85

  4. Логвиненко Марія – 11 клас – ХЗОШ № 113

  5. Задворна Юлія – 10 клас – ХЗОШ № 26

Українська мова та література

  1. Довгань Олена – 7 клас – ХСШ № 75

  2. Гаража Роман – 8 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  3. Бєлякова Марина – 9 клас – ХЗОШ № 40

  4. Коломійцева Вероніка – 9 клас – ХЗОШ № 104

  5. Тараненко Ірина – 10 клас – ХСШ № 119

  6. Пєнкіна Анастасія – 10 клас – ХСШ № 119

  7. Горліна Ангеліна – 10 клас – ХЗОШ № 40

  8. Кубарєва Валерія – 11 клас – ХЗОШ № 104

Хімія

  1. Пелецький Владислав – 7 клас – ХЗОШ № 113

  2. Янченко Дмитро – 7 клас – ХСШ № 80




  1. Притулено Марія – 7 клас – ХСШ № 80

  2. Коваль Костянтин – 7 клас – ХЗОШ № 70

  3. Гречка Яна – 7 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  4. Смаль Світлана – 8 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  5. Горюшко Станіслав – 8 клас – ХСШ № 119

  6. Ростри па Даніїл – 8 клас – ХСШ № 80

  7. Кобець Олександр – 9 клас – ХСШ № 119

  8. Круглов Микита – 9 клас – ХЗОШ № 118

  9. Верещагін Дмитро – 9 клас – ХЗОШ № 118

  10. Нефьодов Даніїл – 10 клас – ХСШ № 85

  11. Кірєєва Юлія – 10 клас – ХЗОШ № 70

  12. Рижкова Владислава – 10 клас – ХЗОШ № 104

  13. Гурова Юлія – 11 клас – ХСШ № 119

  14. Артеменко Кирило – 11 клас – КЗ «ХСШ № 15»

Біологія

  1. Воробйов Володимир – 8 клас – ХЗОШ № 71

  2. Островський Кирило – 8 клас – ХСШ № 155

  3. Фіалко Михайло – 8 клас – ХСШ № 119

  4. Мамедов Азар – 8 клас – ХЗОШ № 157

  5. Павлівська Владислава – 8 клас – ХСШ № 80

  6. Чукарін Дмитро – 9 клас – ХЗОШ № 71

  7. Воронова Емілія – 9 клас – ХЗОШ № 70

  8. Омельченко Софія – 9 клас – ХСШ № 80

  9. Руденко Софія – 9 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  10. П’ятницька Єва – 9 клас – ХСШ № 119

  11. Белякова Марина – 9 клас – ХЗОШ № 40

  12. Петраш Олег – 10 клас – ХСШ № 80

  13. Посна Вікторія – 10 клас – ХСШ № 155

  14. Григорова Валерія – 10 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  15. Бадалов Араз – 11 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  16. Кришталевич Аліна – 11 клас – ХГ № 163

  17. Меркулов Максим – 11 клас – ХСШ № 119

  18. Чернов Кирило – 11 клас – КЗ «ХСШ № 15»

  19. Карташова Анастасія – 11 клас – ХЗОШ № 104

  20. Галушков Руслан – 11 клас – ХСШ № 75

Астрономія

  1. Грасберг Ілля – 10 клас – ХСШ № 119

  2. Посна Вікторія – 10 клас – ХСШ № 155

  3. Нігей Анастасія – 10 клас – ХСШ № 80

  4. Коваль Дмитро – 11 клас – ХЗОШ № 168




  1. Пилипенко Павло – 11 клас – ХСШ № 119

  2. Кулик Андрій – 11 клас – ХСШ № 155

  3. Пєтухов Дмитро – 11 клас – ХЗОШ № 40

  4. Прокопенко Олександр – 11 клас – ХСШ № 80



Економіка

  1. Тарабарова Наталя – 9 клас – ХЗОШ № 113

  2. Осіна Дар’я – 9 клас – ХСШ № 119

  3. Прасолова Аліна – 9 клас – ХЗОШ № 157

  4. Нагорний Олександр – 9 клас – ХЗОШ № 168

  5. Степаненко Владислав – 10 клас – ХСШ № 75

  6. Нікітін Олександр – 10 клас – ХСШ № 119

  7. Мамон Катерина – 10 клас – ХЗОШ № 157

  8. Кошман Володимир – 11 клас – ХСШ № 75

  9. Кришталевич Аліна – 11 клас – ХГ № 163

  10. Лук’яненчикова Ірина – 11 клас – ХЗОШ № 71

  11. Гавриленко Ігор – 11 клас – ХЗОШ № 118

  12. Шликова Анастасія – 11 клас – ХЗОШ № 26

Інформатика

  1. Батін Даніїл – 9 клас – ХСШ № 80

  2. Ковальов Даніїл – 10 клас – ХЗОШ № 26

  3. Репечінський Олександр – 11 клас – ХЗОШ № 70

Правознавство

  1. Колодяжний Вадим – 9 клас – ХСШ № 75

  2. Ситніков Владислав – 9 клас – ХЗОШ № 121

  3. Тарабарова Наталя – 9 клас – ХЗОШ № 113

  4. Кисельов Артем – 10 клас – ХЗОШ № 71

  5. Бочков Дмитро – 10 клас – ХГ № 163

  6. Макєєв Олексій – 10 клас – ХСШ № 119

  7. Іванова Ірина – 11 клас – ХСШ № 75

  8. Бєлікова Катерина – 11 клас – ХЗОШ № 113

  9. Жданова Наталія – 11 клас – ХСШ № 119

Трудове навчання

  1. Швидка Анна – 9 клас – ХЗОШ № 113

  2. Файкова Юлія – 9 клас – ХЗОШ № 168

  3. Щепілов Ігор – 9 клас – ХЗОШ № 70

  4. Лиходій Анастасія – 10 клас – ХЗОШ № 157

  5. Гасанова Лейла – 11 клас – ХЗОШ № 71

  6. Корнійчук Анастасія – 11 клас – ХЗОШ № 26

  7. Невідомий Дмитро – 10 клас – ХСШ № 155

Інформаційні технології

  1. Клименко Антон – 9 клас – ХСШ № 75

  2. Максимчук Валерій – 9 клас – ХЗОШ № 26

  3. Органюк Любава – 8 клас – ХСШ № 85

  4. Ламанов Данило – 11 клас – ХСШ № 119

  5. Запорожченко Юрій – 10 клас – ХСШ № 85

  6. Пономарьов Сергій – 11 клас – ХСШ № 75

Додаток 4

до наказу управління освіти

адміністрації

Орджонікідзевського району

Харківської міської ради



05.01.2016 № 5

Каталог: nakaz 16


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет