Хххііі сессия V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының кезектен тыс ХХXІІІ сессиясының редакциялық комиссиясы туралы



жүктеу 1.15 Mb.
бет1/5
Дата04.03.2018
өлшемі1.15 Mb.
түріҚұрамы
  1   2   3   4   5

Қарағанды қ. № 288 2014 жылғы 14 сәуір
V шақырылған

ХХХІІІ сессия


V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының кезектен тыс ХХXІІІ сессиясының

редакциялық комиссиясы туралы

Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының кезектен тыс ХХХІІІ сессиясының редакциялық комиссиясының құрамына төмендегі депутаттар сайлансын:
1. Әшімов Төлеген Мұқатайұлы – № 26 сайлау округінен депутат.

2. Мальчушкина Наталья Юрьевна – № 19 сайлау округінен депутат.

3. Ысқақов Бахтияр Серікбайұлы – № 1 сайлау округінен депутат.
V шақырылған қалалық мәслихатының

кезектен тыс ХХХІІІ сессиясының төрағасы А. Жұмабеков
Қалалық

мәслихат хатшысы Қ. Оспанов

г. Караганда № 288 14 апреля 2014 года


ХХXІІІ сессия

V созыва
О составе редакционной



комиссии внеочередной ХХXІІІ сессии

Карагандинского городского

маслихата V созыва
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:

Избрать в состав редакционной комиссии внеочередной ХХXІІІ сессии Карагандинского городского маслихата V созыва следующих депутатов:

1. Ашимова Толегена Мукатаевича – депутат от избирательного округа № 26.

2. Мальчушкину Наталью Юрьевну - депутат от избирательного округа № 19.

3. Исхакова Бахтияра Серикбаевича - депутат от избирательного округа № 1.
Председатель внеочередной XXXIII сессии

городского маслихата V созыва А. Жумабеков
Секретарь

городского маслихата К. Оспанов

Қарағанды қ. № 289 2014 жылғы 14 сәуір


V шақырылған

ХХХІІІ сессия


V шақырылған Қарағанды қалалық

мәслихатының кезектен тыс XXXIII

сессиясының күн тәртібі туралы
Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының кезектен тыс ХХХІІІ сессиясының күн тәртібіне келесі мәселелер енгізілсін:

1. Қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссияларының құрамын бекіту туралы.

2. Қарағанды қаласының учаскелік сайлау комиссияларының құрамын

бекіту туралы.

3. Қарағанды қалалық аумақтық сайлау комиссиясының құрамын бекіту туралы.

4. Қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша № 4 округтік сайлау комиссиясының құрамын бекіту туралы.

5. №№ 11, 13,16, 18, 27, 31-42, 44, 59-62, 76-79, 81-82, 84-86, 127-135, 137-141 Қарағанды қаласының учаскелік сайлау комиссияларының құрамын

бекіту туралы.
V шақырылған қалалық мәслихатының

кезектен тыс ХХХІІІ сессиясының төрағасы А. Жұмабеков
Қалалық

мәслихат хатшысы Қ. Оспанов

Караганда № 289 14 апреля 2014 года


ХХXІІІ сессия

V созыва
О повестке дня внеочередной XXXIII



сессии Карагандинского городского

маслихата V созыва
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:

Внести в повестку дня внеочередной ХХXІІІ Карагандинского городского маслихата V созыва следующие вопросы:


1. Об избрании составов окружных избирательных комиссий по выборам депутатов городского маслихата.


2. Об избрании составов участковых избирательных комиссий города Караганды.

3. Об избрании состава Карагандинской городской территориальной избирательной комиссии.

4. Об избрании состава окружной избирательной комиссии № 4 по выборам депутатов городского маслихата.

5. Об избрании составов участковых избирательных комиссий города Караганды №№ 11, 13,16, 18, 27, 31-42, 44, 59-62, 76-79, 81-82, 84-86, 127-135, 137-141.


Председатель внеочередной XXXIII сессии

городского маслихата V созыва А. Жумабеков
Секретарь

городского маслихата К. Оспанов

Қарағанды қ. № 290 2014 жылғы 14 сәуір


V шақырылған

ХХХІІІ сессия


Қалалық мәслихат депутаттарын

сайлау бойынша округтік

сайлау комиссияларының құрамын

бекіту туралы
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 10, 15, 19 және 20 баптарына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиялары келесі құрамда бекітілсін (қосымша № 1-3, 5-30 округтері бойынша).

2. Округтік сайлау комиссияларына олар сайланғаннан кейін жеті күн мерзімінен кешіктірмей, төрағаларды, төрағалардың орынбасарларын және комиссия хатшыларын сайлау бойынша отырысын ұйымдастыру ұсынылсын.
V шақырылған қалалық мәслихатының

кезектен тыс ХХXІІІ сессиясының төрағасы А. Жұмабеков
Қарағанды қалалық

мәслихатының хатшысы Қ. Оспанов

2014 жылғы 14 сәуірдегі № 290

шешіміне қосымша
№ 1 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды сән колледжі» ЖМ, Ермеков көшесі, 11/2)


1. Баснер Виктория Викторовна

2. Дегтярева Наталья Валерьевна

3. Ишмухаметова Раиса Максимовна

4. Павлова Рита Николаевна

5. Молдабаева Алтын Бахытовна

6. Кожабекова Эльвира Аскаровна

7. Крылович Анна Владимировна
№ 2 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(РММ ШЖҚ «ҚарМТУ», Бейбітшілік бульвары, 56)


1. Царук Ольга Ивановна

2. Маженов Нурлан Ахметчанович

3. Смирнов Юрий Михайлович

4. Копбалина Қымбат Бағдатқызы

5. Пономарев Евгений Васильевич

6. Журунова Майраш Ахмедиевна

7. Туребаева Гульнара Бейсенгазыевна
№ 3 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«№93 гимназия» ММ, Әлиханов көшесі, 24)


1. Гом Владимир Игоревич

2. Березовская Лариса Фоминична

3. Бондаренко Надежда Федоровна

4. Дровянкина Наталья Викторовна

5. Штробель Оксана Ивановна

6. Рейш Елена Александровна

7. Петренко Светлана Александровна
№ 5 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(№38 гимназия ММ, Н.Әбдіров даңғылы, 30а)


1. Касымова Бакытжамал Сибагатовна

2. Саттыбаева Гульбагира Балхашовна

3. Мамежанова Гульнар Маннановна

4. Токсамбаева Гаухар Маннановна

5. Сатбекова Зауре Мухаметбековна

6. Кельмагамбетова Ермек Кобегеновна

7. Масабаева Алмагул Утесиновна
№6 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды технология және сервис колледжі» КММ, Зональная көшесі, 75)


1. Айкынбаева Манара Есбергенкызы

2. Мукашева Жизира Султановна

3. Дюсамбаев Бекен Аблакасович

4. Жумадильдин Муратбек Сеилбекович

5. Кусбеков Ербол Темирович

6. Садыкова Алмагуль Нурлановна

7. Кунев Сансызбай Кажикаримович
№7 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(Балалар және жасөспірімдер сарайы КМҚМ, Ерубаев көшесі, 44)


1. Бибякова Евгения Геннадьевна

2. Ючкова Лариса Григорьевна

3. Королева Наталья Игоревна

4. Кригер Светлана Васильевна

5. Чертовских Лилия Ришатовна

6. Садвакасова Нурбике Муратовна

7. Шумячкин Евгений Семенович
№8 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(№62 ОМ, Солнечная көшесі, 2а)


1. Мажитов Марат Капенович

2. Кусайкина Елена Михайловна

3. Ткаченко Валентина Владимировна

4. Ескалиева Анар Буршаковна

5. Данильченко Татьяна Юрьевна

6. Суслина Наталья Аркадьевна

7. Сайтарлы Елена Викторовна
№9 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

("Жер қойнауын кешенді игеру проблема институты" ЖШС, Ипподромная көшесі,5)


1. Казанцева Галина Викторовна

2. Балтабекова Гулжанат Маратовна

3. Хасен Болат Пешатұлы

4. Судовцева Наталья Борисовна

5. Надырбеков Анатолий Кукузович

6. Смоленков Юрий Юрьевич

7. Пак Борис Константинович
№10 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы» ММ,

Әлиханов көшесі, 2)
1. Кажикенов Маулен Шарапатович

2. Есмагамбетова Гулюм Жомартовна

3. Дюсенов Азамат Кинаятович

4. Аскарова Самал Аманжоловна

5. Князева Ирина Алексеевна

6. Баязитова Марал Касымовна

7. Джаманова Жанар Болатовна
№11 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университеті,

Академическая көшесі, 9)
1. Мустафин Салкен Шамкенович

2. Глазунова Светлана Борисовна

3. Малаев Думан

4. Исабекова Куляш Жаркеновна

5. Базарбекова Сауле Амантаевна

6. Легостаева Анна Анатольевна

7. Билял Балкен Қалымқызы
№12 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды техникалық құрылыс колледжі» КММ, Кирпичная көшесі, 8а)


1. Халелова Эрсалды Каримовна

2. Тусупов Атыгай

3. Байгунусов Галым Омаргалиевич

4. Сакиева Алия Бейсеналиевна

5. Алимжанова Зура Абдыхамитовна

6. Омурбекова Мария Аяпбергеновна

7. Мусабеков Анвар Даутович
№13 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«Академик Е.А. Бүкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті» РММ ШЖҚ, Университетская көшесі, 28)


1. Жакупбекова Дана Амангельдиевна

2. Судовцева Ирина Юрьевна

3. Колумбаев Бисембай Ергалеевич

4. Жусупова Бахыт Жармухамедовна

5. Тен Роман Вячеславович

6. Русалева Лилия Ириковна

7. Донецкая Наталья Александровна
№14 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

("Қазпошта" АҚ ҚОФ, Бұқар-Жырау даңғылы, 39)


1. Инкарбаева Перизат Мейрамовна

2. Алин Дамир Халельевич

3. Ташенов Талгат Канагатович

4. Жуманалина Ардак Советовна

5. Тиыштыкбаева Алмакуль Жакешовна

6. Таттимбеков Аманбай Станкулович

7. Балпыкова Айгуль Халельевна
№15 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Қарағанды облыстық телекоммуникация дирекциясы, Бейбітшілік бульвары, 4)


1. Тулекпаев Балталы Аманжолович

2. Тлеубеков Арман Игиликович

3. Галиханова Айдана Жазибековна

4. Абдыгаипова Гульзана Досболовна

5. Фу Дмитрий Юнсянович

6. Ертысбаева Аныш Нисикановна

7. Ермеков Мархабат Ашимханович
№16 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«№15 ОБМ» КММ, Сатылбалдин көшесі, 19)


1. Умербекова Дания Капьяевна

2. Адамбеков Мейрхан Сайдиевич

3. Ибраимова Айгуль Калдыбековна

4. Жумабеков Жанхаш Ихласович

5. Садуакасова Меруерт

6. Всяких Нина Петровна

7. Мануйленко Татьяна Ивановна
№17 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«№60 ОБМ» КММ, Павленко көшесі, 9-а үй)


1. Хасенов Мубарак Муратович

2. Жилхайдаров Ербол Калелович

3. Бельгибаева Ляззат Какеновна

4. Сарсекова Светлана Мухтаровна

5. Тарасов Сергей Петрович

6. Кесикова Раушан Бакытбековна

7. Мустафина Айгуль Сайрамбековна
№18 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(№46 ОМ, Дружба көшесі,119)


1. Мергенбаева Галия Жамкеновна

2. Мергенбаев Алпамыс Ахметулы

3. Шакутова Гульмарьяш Салтаевна

4. Курганбаев Алтынбек Мырзагалиевич


5. Кенжебаева Үміт Серікқызы

6. Фарахова Гульфира Ямгутдиновна

7. Бисмакова Торгын Елубаевна
№19 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«№ 85 ОБМ» КММ, Дружба көшесі, 128)


1. Половинкина Светлана Васильевна

2. Абрамова Елена Витальевна

3. Михеева Светлана Валерьевна

4. Давыденко Инна Владиславовна

5. Шломина Елена Савельевна

6. Естемесов Абугали Балкыбекович

7. Касимова Галина Ивановна
№20 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«№32 ОБМ» КММ», 22 ықшамаудан)


1. Шестакова Елена Анатольевна

2. Медведева Ольга Викторовна

3. Вольштейн Елена Валерьевна

4. Чабан Людмила Валентиновна

5. Жаугашарова Кулшара Макеновна

6. Булембаева Ризагуль Исаиновна

7. Куралесова Елена Владимировна
№21 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«№51 ОБМ» КММ, Заслонов көшесі, 35А)


1. Дик Константин Васильевич

2. Байгузинов Ерик Мухтарович

3. Тусупова Жанар Султановна

4. Бакмаганбетова Бахытгуль Нуртаевна

5. Атаев Бакитжан Мусаханович

6. Тян Людмила Семеновна Отан

7. Тусупова Саягуль Маратовна
№22 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«№30 ОБМ» КММ, 21 ықшамаудан, 9а)


1. Омар Бақыт Сарсенбайқызы

2. Синяк Василий Васильевич

3. Кравченко Галина Викторовна

4. Молдабаева Айнагуль Сунатовна

5. Садық Алмагул Төлеуқызы

6. Баймухамедова Бакыт Газизовна

7. Мозер Татьяна Владимировна
№23 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(«Имсталькон» - Қарағанды металлқұрылым зауыты» ЖШС мәжіліс залы,

13 ықшамаудан)
1. Оспанова Жанна Кайратовна

2. Балдайкенова Гульден Сериковна

3. Волкова Татьяна Валериевна

4. Акимжанова Гульшат Сулейменовна

5. Томма Галина Анисимовна

6. Титова Мария Николаевна

7. Демченко Алла Викторовна
№24 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

("№ 9 гимназия " КММ,12 ықшамаудан, 27)


1. Амандыкова Эльмира Жанбырбаевна

2. Шапешотова Айгуль Тулегеновна

3. Касымова Ляззат Куанышбековна

4. Косенко Светлана Викторовна

5. Қанатова Әсел Қанатқызы

6. Рахимова Салиман Егимбаевна

7. Ямпольская Валентина Михайловна

№25 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

("Ә.Бөкейхан атындағы №76 ОБМ" КММ, 16 ықшамаудан)
1 Делёва Светлана Евгеньевна

2. Кызкенова Загила

3. Тулепова Малика Ердаулетовна

4. Кусбекова Гуляй Алкеновна

5. Гоменюк Ольга Николаевна

6. Кожамкулова Аяулы Сатыбалдиновна

7. Жакупова Светлана Толендыевна
№26 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(КГУ "Карагандинский индустриально-технологический колледж", ул. Столичная, 2а)


1. Токтамысова Сауле Токтамысовна

2. Жумабекова Сауле Серкебаевна

3. Омирбекова Гульназ Серикбековна

4. Асылханов Мырзабек Алтынбаевич

5. Ахметова Жания Абубакировна

6. Омарова Жанна Октябрьевна

7. Ахметжанова Ажар Амантаевна
№27 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

("№ 17 ОБМ" КММ, Восток-2 ықшамауданы, 10/2)


1. Полковая Светлана Александровна

2. Романов Ержан Ризабекович

3. Толмачева Лариса Николаевна

4. Назарова Валентина Виталиевна

5. Бокачева Наталья Анатольевна

6. Карл Наталья Николаевна

7. Острая Татьяна Ивановна
№28 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

("№ 74 ОБМ" КММ, Бабушкин көшесі, 110а)


1. Пай Людмила Бундюновна

2. Наджарова Роза Сайдиновна

3. Жадаева Ботагоз Хамитовна

4. Ким Софья Семеновна

5. Макалакова Светлана Викторовна

6. Мухтарова Динара Елеусизовна

7. Оспанова Гульмира Кеншиновна
№29 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

("Ю. Павлов атындағы № 35 ОБМ" КММ, Октябрьская көшесі,32)


1. Таушинов Канат Тулеуович

2. Баймолдина Бакытгул Сабыровна

3. Курмангалина Аигуль Жусуповна

4. Ревтова Светлана Николаевна

5. Каппарова Айман Жусуповна

6. Дубовикова Татьяна Владимировна

7. Андреева Галина Викторовна
№30 қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясы

(№ 77 жалпы білім беру кешенде мектеп балабақша КММ,

Көгілдір тоғандар ықшамауданы)
1. Бойко Марина Владимировна

2. Мигунова Любовь Николаевна

3. Скакова Айгуль Муратбековна

4. Нурпеисова Дана Омаровна

5. Новикова Елена Олеговна

6. Мустафина Майра Маулетовна

7. Бектыбаева Алмагуль Саулебековна

г. Караганды № 290 14 апреля 2014 года


XXXIII сессия

V созыва
Об избрании составов окружных



избирательных комиссий по выборам

депутатов городского маслихата
В соответствии со статьями 10, 15, 19 и 20 Конституционного закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Избрать окружные избирательные комиссии по выборам депутатов городского маслихата в следующих составах (приложение по округам № 1-3, 5-30).

2. Рекомендовать окружным избирательным комиссиям провести организационные заседания по избранию председателей, заместителей председателей и секретарей комиссий не позднее, чем в семидневный срок после их образования.
Председатель внеочередной XXXIII сессии

городского маслихата V созыва А. Жумабеков
Секретарь

городского маслихата К. Оспанов

Приложение к решению

от 14 апреля 2014 года № 290
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 1

(ЧУ "Карагандинский колледж моды", ул. Ермекова, 11/2)

1. Баснер Виктория Викторовна

2. Дегтярева Наталья Валерьевна

3. Ишмухаметова Раиса Максимовна

4. Павлова Рита Николаевна

5. Молдабаева Алтын Бахытовна

6. Кожабекова Эльвира Аскаровна

7. Крылович Анна Владимировна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 2

(РГП на ПХВ «КарГТУ», Б.Мира, 56)

1. Царук Ольга Ивановна

2. Маженов Нурлан Ахметчанович

3. Смирнов Юрий Михайлович

4. Копбалина Қымбат Бағдатқызы

5. Пономарев Евгений Васильевич

6. Журунова Майраш Ахмедиевна

7. Туребаева Гульнара Бейсенгазыевна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 3

(ГУ «Гимназия №93», ул. Алиханова, 24)

1. Гом Владимир Игоревич

2. Березовская Лариса Фоминична

3. Бондаренко Надежда Федоровна

4. Дровянкина Наталья Викторовна

5. Штробель Оксана Ивановна

6. Рейш Елена Александровна

7. Петренко Светлана Александровна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 5

( ГУ Гимназия №38, пр. Н.Абдирова, 30а)

1. Касымова Бакытжамал Сибагатовна

2. Саттыбаева Гульбагира Балхашовна

3. Мамежанова Гульнар Маннановна

4. Токсамбаева Гаухар Маннановна

5. Сатбекова Зауре Мухаметбековна

6. Кельмагамбетова Ермек Кобегеновна

7. Масабаева Алмагул Утесиновна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 6

(КГУ «Карагандинский колледж технологии и сервиса», ул. Зональная, 75)

1. Айкынбаева Манара Есбергенкызы

2. Мукашева Жизира Султановна

3. Дюсамбаев Бекен Аблакасович

4. Жумадильдин Муратбек Сеилбекович

5. Кусбеков Ербол Темирович

6. Садыкова Алмагуль Нурлановна

7. Кунев Сансызбай Кажикаримович
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 7

(КГКП Дворец детей и юношества, ул. Ерубаева, 44)

1. Бибякова Евгения Геннадьевна

2. Ючкова Лариса Григорьевна

3. Королева Наталья Игоревна

4. Кригер Светлана Васильевна

5. Чертовских Лилия Ришатовна

6. Садвакасова Нурбике Муратовна

7. Шумячкин Евгений Семенович
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 8

(СШ №62, ул. Солнечная, 2а)

1. Мажитов Марат Капенович

2. Кусайкина Елена Михайловна

3. Ткаченко Валентина Владимировна

4. Ескалиева Анар Буршаковна

5. Данильченко Татьяна Юрьевна

6. Суслина Наталья Аркадьевна

7. Сайтарлы Елена Викторовна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 9

(ТОО "Институт проблем комплексного освоения недр", ул.Ипподромная,5)

1. Казанцева Галина Викторовна

2. Балтабекова Гулжанат Маратовна

3. Хасен Болат Пешатұлы

4. Судовцева Наталья Борисовна

5. Надырбеков Анатолий Кукузович

6. Смоленков Юрий Юрьевич

7. Пак Борис Константинович
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 10

(ГУ «Управление здравоохранения Карагандинской области»,

ул.Алиханова, 2)

1. Кажикенов Маулен Шарапатович

2. Есмагамбетова Гулюм Жомартовна

3. Дюсенов Азамат Кинаятович

4. Аскарова Самал Аманжоловна

5. Князева Ирина Алексеевна

6. Баязитова Марал Касымовна

7. Джаманова Жанар Болатовна


Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 11

(НУ «Карагандинский экономический университет Казпотребсоюза,

ул. Академическая, 9)

1. Мустафин Салкен Шамкенович

2. Глазунова Светлана Борисовна

3. Малаев Думан

4. Исабекова Куляш Жаркеновна

5. Базарбекова Сауле Амантаевна

6. Легостаева Анна Анатольевна

7. Билял Балкен Қалымқызы


Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 12

(КГУ «Карагандинский технико строительный колледж», ул. Кирпичная, 8а)

1. Халелова Эрсалды Каримовна

2. Тусупов Атыгай

3. Байгунусов Галым Омаргалиевич

4. Сакиева Алия Бейсеналиевна

5. Алимжанова Зура Абдыхамитовна

6. Омурбекова Мария Аяпбергеновна

7. Мусабеков Анвар Даутович
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 13

(РГП на ПХВ «Карагандинский государственный университет им. академика Е.А.Букетова», ул. Университетская, 28)

1. Жакупбекова Дана Амангельдиевна

2. Судовцева Ирина Юрьевна

3. Колумбаев Бисембай Ергалеевич

4. Жусупова Бахыт Жармухамедовна

5. Тен Роман Вячеславович

6. Русалева Лилия Ириковна

7. Донецкая Наталья Александровна

Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 14

(КОФ АО "Казпочта", пр. Бухар-Жырау, 39)

1. Инкарбаева Перизат Мейрамовна

2. Алин Дамир Халельевич

3. Ташенов Талгат Канагатович

4. Жуманалина Ардак Советовна

5. Тиыштыкбаева Алмакуль Жакешовна

6. Таттимбеков Аманбай Станкулович

7. Балпыкова Айгуль Халельевна


Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 15

(Карагандинская областная дирекция телекоммуникаций – филиал АО «Казахтелеком», Б.Мира, 4)

1. Тулекпаев Балталы Аманжолович

2. Тлеубеков Арман Игиликович

3. Галиханова Айдана Жазибековна

4. Абдыгаипова Гульзана Досболовна

5. Фу Дмитрий Юнсянович

6. Ертысбаева Аныш Нисикановна

7. Ермеков Мархабат Ашимханович
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 16

(КГУ «СОШ №15», ул. Сатылбалдина 19)

1. Умербекова Дания Капьяевна

2. Адамбеков Мейрхан Сайдиевич

3. Ибраимова Айгуль Калдыбековна

4. Жумабеков Жанхаш Ихласович

5. Садуакасова Меруерт

6. Всяких Нина Петровна

7. Мануйленко Татьяна Ивановна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 17

(КГУ «СОШ №60ул. Павленко д.9-а)

1. Хасенов Мубарак Муратович

2. Жилхайдаров Ербол Калелович

3. Бельгибаева Ляззат Какеновна

4. Сарсекова Светлана Мухтаровна

5. Тарасов Сергей Петрович

6. Кесикова Раушан Бакытбековна

7. Мустафина Айгуль Сайрамбековна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 18

(СШ №46, ул.Дружбы,119)

1. Мергенбаева Галия Жамкеновна

2. Мергенбаев Алпамыс Ахметулы

3. Шакутова Гульмарьяш Салтаевна

4. Курганбаев Алтынбек Мырзагалиевич


5. Кенжебаева Үміт Серікқызы

6. Фарахова Гульфира Ямгутдиновна

7. Бисмакова Торгын Елубаевна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 19

(КГУ "СОШ № 85", ул.Дружбы 128)

1. Половинкина Светлана Васильевна

2. Абрамова Елена Витальевна

3. Михеева Светлана Валерьевна

4. Давыденко Инна Владиславовна

5. Шломина Елена Савельевна

6. Естемесов Абугали Балкыбекович

7. Касимова Галина Ивановна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 20

(КГУ «СОШ №32», 22 микрорайон)

1. Шестакова Елена Анатольевна

2. Медведева Ольга Викторовна

3. Вольштейн Елена Валерьевна

4. Чабан Людмила Валентиновна

5. Жаугашарова Кулшара Макеновна

6. Булембаева Ризагуль Исаиновна

7. Куралесова Елена Владимировна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 21

(КГУ «СОШ №51», ул.Заслонова, 35А)

1. Дик Константин Васильевич

2. Байгузинов Ерик Мухтарович

3. Тусупова Жанар Султановна

4. Бакмаганбетова Бахытгуль Нуртаевна

5. Атаев Бакитжан Мусаханович

6. Тян Людмила Семеновна

7. Тусупова Саягуль Маратовна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 22

(КГУ «СОШ №30», 21 микрорайон, 9а)

1. Омар Бақыт Сарсенбайқызы

2. Синяк Василий Васильевич

3. Кравченко Галина Викторовна

4. Молдабаева Айнагуль Сунатовна

5. Садық Алмагул Төлеуқызы

6. Баймухамедова Бакыт Газизовна

7. Мозер Татьяна Владимировна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 23

(актовый зал ТОО «Карагандинский завод металлоконструкций - «Имсталькон», 13 микрорайон)

1. Оспанова Жанна Кайратовна

2. Балдайкенова Гульден Сериковна

3. Волкова Татьяна Валериевна

4. Акимжанова Гульшат Сулейменовна

5. Томма Галина Анисимовна

6. Титова Мария Николаевна

7. Демченко Алла Викторовна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 24

(КГУ "Гимназия № 9",12 микрорайон, 27)

1. Амандыкова Эльмира Жанбырбаевна

2. Шапешотова Айгуль Тулегеновна

3. Касымова Ляззат Куанышбековна

4. Косенко Светлана Викторовна

5. Қанатова Әсел Қанатқызы

6. Рахимова Салиман Егимбаевна

7. Ямпольская Валентина Михайловна

Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 25

(КГУ "СОШ № 76 им. А.Бокейхана", 16 микрорайон)

1 Делёва Светлана Евгеньевна

2. Кызкенова Загила

3. Тулепова Малика Ердаулетовна

4. Кусбекова Гуляй Алкеновна

5. Гоменюк Ольга Николаевна

6. Кожамкулова Аяулы Сатыбалдиновна

7. Жакупова Светлана Толендыевна


Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 26

(КГУ "Карагандинский индустриально-технологический колледж", ул.Столичная 2а)

1. Токтамысова Сауле Токтамысовна

2. Жумабекова Сауле Серкебаевна

3. Омирбекова Гульназ Серикбековна

4. Асылханов Мырзабек Алтынбаевич

5. Ахметова Жания Абубакировна

6. Омарова Жанна Октябрьевна

7. Ахметжанова Ажар Амантаевна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 27

(КГУ "СОШ № 17", мкр.Восток-2, 10/2)

1. Полковая Светлана Александровна

2. Романов Ержан Ризабекович

3. Толмачева Лариса Николаевна

4. Назарова Валентина Виталиевна

5. Бокачева Наталья Анатольевна

6. Карл Наталья Николаевна

7. Острая Татьяна Ивановна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 28

(КГУ "СОШ № 74", ул.Бабушкина, 110а)

1. Пай Людмила Бундюновна

2. Наджарова Роза Сайдиновна

3. Жадаева Ботагоз Хамитовна

4. Ким Софья Семеновна

5. Макалакова Светлана Викторовна

6. Мухтарова Динара Елеусизовна

7. Оспанова Гульмира Кеншиновна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 29

(КГУ "СОШ № 35 им. Ю.Павлова", ул.Октябрьская,32)

1. Таушинов Канат Тулеуович

2. Баймолдина Бакытгул Сабыровна

3. Курмангалина Аигуль Жусуповна

4. Ревтова Светлана Николаевна

5. Каппарова Айман Жусуповна

6. Дубовикова Татьяна Владимировна

7. Андреева Галина Викторовна
Окружная избирательная комиссия по выборам депутатов городского маслихата № 30

(КГУ Общеобразовательный комплекс школа детский сад № 77,

микрорайон Голубые пруды)
1. Бойко Марина Владимировна

2. Мигунова Любовь Николаевна

3. Скакова Айгуль Муратбековна

4. Нурпеисова Дана Омаровна

5. Новикова Елена Олеговна

6. Мустафина Майра Маулетовна

7. Бектыбаева Алмагуль Саулебековна

Қарағанды қ. № 291 2014 жылғы 14 сәуір


V шақырылған

ХХXІІІ сессия




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет