Хххііі сессия V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының кезектен тыс ХХXІІІ сессиясының редакциялық комиссиясы туралы



жүктеу 1.15 Mb.
бет2/5
Дата04.03.2018
өлшемі1.15 Mb.
түріҚұрамы
1   2   3   4   5

Қарағанды қаласының учаскелік

сайлау комиссияларының құрамын

бекіту туралы
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 10, 17, 19 және 20 баптарына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Қарағанды қаласының учаскелік сайлау комиссиялары келесі құрамда бекітілсін (қосымша №1-10, 12, 14, 15, 17, 19-26, 28-30, 43, 45-58, 63-75, 80, 83, 87-126, 136, 142-159 учаскелері бойынша).

2. Учаскелік сайлау комиссияларына олар сайланғаннан кейін жеті күн мерзімінен кешіктірмей, төрағаларды, төрағалардың орынбасарларын және комиссия хатшыларын сайлау бойынша отырысын ұйымдастыру ұсынылсын.

V шақырылған қалалық мәслихатының

кезектен тыс ХXХІІІ сессиясының төрағасы А. Жұмабеков
Қарағанды қалалық

мәслихатының хатшысы Қ. Оспанов

2014 жылғы 14 сәуірдегі № 291

шешіміне қосымша
№1 учаскелік сайлау комиссиясы

(№1 гимназия КММ, Костенко көшесі, 13)

1. Васильев Сергей Иосифович

2. Даулетбекова Индира Мирасовна

3. Ешимханов Каупен Мукатаевич

4. Жокова Гульзат Мырзаевна

5. Зинькив Елена Степановна

6. Рахишева Жансая Ермековна

7. Санат Ризагүл
№2 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды Гуманитарлық колледжі» КМҚМ, Бейбітшілік бульвары, 22)

1. Дузбаев Иглик Маликович

2. Жүніс Қуаныш Серікжанұлы

3. Куркин Александр Михайлович

4. Макенов Эрик Амангелевич

5. Пак Галина Виларьевна

6 Рымтаева Асель Бериковна

7. Садыков Ардак Канатович

№3 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№2 балалар музыкалық мектебі» КМҚМ, Жамбыл көшесі, 17)

1. Абильдин Асет Токенович

2. Антонова Кристина Михайловна

3. Демченко Анатолий Григорьевич

4. Ибраев Дюсембай Сатбекович

5. Король Светлана Леонтиевна

6. Куренкова Светлана Андреевна

7. Сенченко Светлана Александровна


№4 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№2 лицей» КММ, Ленин көшесі, 60)

1. Васюкович Сергей Николаевич

2 Иваночкина Ольга Анатольевна

3. Кочнева Татьяна Владимировна

4. Мақсуре Меруерт Еркінқызы

5. Оспанбай Талгат Оспанбайулы

6. Сухоручкина Ольга Михайловна

7. Цыберняк Елена Анатольевна
№5 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№88 ОБМ» КММ, Мұстафин көшесі, 28)

1. Битанова Камшат Шаймуратовна

2. Махновец Светлана Геннадьевна

3. Надырова Фарида Рашидовна

4. Окимбаев Асет Еркинулы

5. Омарова Айжан Тлеубаевна

6. Талалаев Александр Вадимович

7. Токешев Саясат Ныгметович

№6 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№88 ОБМ» КММ, Мұстафин көшесі, 28)

1. Багжанова Шамшия Заловна

2. Ауесбаева Сауле Тенизбаевна

3. Долматов Владимир Григорьевич

4. Жантлесова Шолпан Хамитовна

5. Ментюкова Тамара Николаевна

6. Омарова Самал Жакановна

7. Рымтаева Айгуль Сериковна


№7 учаскелік сайлау комиссиясы

(КарМТУ ШЖ құқығында РММ, Бейбітшілік бульвары 56)

1. Бийжанов Серик Кажимович

2. Бузауова Тоты Мейрбековна

3. Имашева Кульжан

4. Муравьев Олег Павлович

5. Тусупбеков Жаркын Амантаевич

6. Шаймарданова Алеся Альбертовна

7. Шеров Карибек Тагаевич
№8 учаскелік сайлау комиссиясы

(«6505 әскери бөлім» РММ, Сәтпаев көшесі, 93)

1. Айткенова Шынара Амангельдиевна

2. Иткарина Нагима Зиядовна

3. Кайранбеков Серик Женисович

4. Отыншина Гульмира Сайдыновна

5. Пехота Олег Федорович

6. Сафронов Максим Александрович

7. Укубаев Ануар Жекебаевич
№9 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Мұрагер» дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты» ММ, Гоголь көшесі, 46а)


1. Абдильдина Сая Кенесбековна

2. Испулаева Алмагуль Бакитовна

3. Кауров Станислав Сергеевич

4. Князева Нина Алексеевна

5. Нурмаганбетова Маргарита Таукеновна

6. Смагулов Кымбат Габдуллович

7. Чистякова Инна Владимировна
№10 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 41 ОБМ» КММ, Н.Әбдіров даңғылы, 37/1)

1. Баймолдина Жадыра Сабыровна

2. Жапелова Замзагуль Турбековна

3. Закирова Гулжамал Ихсановна

4. Идрисова Зоя Кишкенбаевна

5. Карипбекова Молдир Жанабаевна

6. Нугуманов Ержан Сайлауович

7. Сапарбекова Асел Жаксыкельдиевна

№12 учаскелік сайлау комиссиясы

(ҚарММУ ШЖ құқығында РММ, Гоголь көшесі,40)

1. Асанова Жазира Асанқызы

2. Долгоаршинных Альберт Яковлевич

3. Естемесова Карлыгаш Амангельдиевна

4. Искакова Динара Алтаевна

5. Кошерова Бахыт Нургалиевна

6. Седач Надежда Николаевна

7. Юрасова Надежда Леонидовна


№14 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Еңбек гигиенасы және кәсіби аурулар ұлттық орталығы» РМҚК, Мұстафин көшесі, 15)

1. Аманбекова Айгуль Укеновна

2. Бейсембекова Бархит Мауленовна

3. Боцан Елена Григорьевна

4. Бычкова Людмила Александровна

5. Ким Алла Николаевна

6. Ольхова Лариса Николаевна

7. Фазылова Мангаз-Дана Айткожакызы
№15 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 3 гимназия» КММ, Бейбітшілік бульвары, 25)

1. Киселева Наталья Анатольевна

2. Мукашева Бейбитгуль Узакбаевна

3. Оразалықызы Қарақөз

4. Петрикова Людмила Евгеньевна

5. Стратиенко Елена Ивановна

6. Фалькова Наталья Анатольевна

7. Юдина Лилия Галиевна
№17 учаскелік сайлау комиссиясы

(Кеншілер мәдени сарайы КМҚМ, Б.Жырау даңғылы, 32)

1. Байкенова Назгуль Сагитовна

2. Валецкий Олег Петрович

3. Жакупбекова Айгуль Рымжановна

4. Зиядина Зямзагуль Зарухановна

5. Курята Людмила Александровна

6. Сұнғат Махамбет Мәденұлы

7. Тусупбекова Куляш Исаевна
№19 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Қ.Сәтпаев атындағы канал ШЖ құқығында РМК» филиалы, Әлиханов көшесі, 11а)

1. Абельдинов Руслан Рамазанович

2. Белоусов Сергей Петрович

3. Белоусова Ольга Петровна

4. Курочкина Алина Александровна

5. Те Вадим Романович

6. Тойшибекова Роза Абитаевна

7. Токпаев Нурлан Омыржанович
№20 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Балалар және жасөспірімдер сарайы» КМҚМ, Ерубаев көшесі, 44)

1. Брехова Ольга Васильевна

2. Газизова Гульназия Алхановна

3. Дусанова Гульмира Бейсембаевна

4. Калиева Акмарал Ракимовна

5. Мұқажан Гүлбану Хамитқызы

6. Ракишева Алмагуль Айтказыевна

7. Шунеева Асия Асхатовна
№21 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 92 гимназия» КММ, Ерубаев көшесі, 43а)

1. Аканаева Айгерим Айтбековна

2. Кенжетаева Салия Нургалиевна

3. Кушекова Айжан Жамбуловна

4. Мусина Айман Оразовна

5. Нурмаганбетов Аскар Айтжанович

6. Турханова Жазыкен Касеновна

7. Ширимбаева Несипбала Ермековна
№22 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 58 ОБМ» КММ, Комиссаров көшесі, 6а)

1. Айсин Марат Серкешевич

2. Арыстанова Зауреш Викторовна

3. Балгабекова Татьяна Владимировна

4. Дилдабекова Гульбархыт Канатовна

5. Жилкибаева Рауза Хасеновна

6. Жуманкулов Нуржан Абдрахымович

7. Кудинова Анна Алексеевна
№23 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Орталық-Қазақстан Академиясы» ЖМ Пичугин көшесі, 259)

1. Ералиева Рита Жаксылыковна

2. Жумашева Гульбаршин Шекеновна

3. Земцова Светлана Петровна

4. Комиссарова Галина Семеновна

5. Мухаева Сауле Ержановна

6. Кенжеханова Гульнур Талгатовна

7. Просянова Лора Андреевна
№24 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 45 гимназия» КММ, Б.Жырау даңғылы, 72а)

1. Ахметова Галина Юрьевна

2. Жумабекова Гульнара Ахмадиевна

3. Иманбаева Раушан Исабековна

4. Комракова Людмила Александровна

5. Муканова Майра Зейнельевна

6. Набиев Валерий Ачильевич

7. Пестова Инна Борисовна
№25 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды кәсіби-техникалық колледжі» КММ, Ермеков көшесі. 15)

1. Арсламбекова Ольга Григорьевна

2. Боранбаева Айсулу Рымбековна

3. Касымбекова Алмагул Балташевна

4. Китанова Жулдыз Каратаевна

5. Кунанбаев Абзал Рахметуллаевич

6. Танирбергенова Алуа Амирхановна

7. Щербакова Вера Николаевна
№26 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Облыстық клиникалық аурухана» КММ, Бейбітшілік бульвары, 10)

1. Баешова Дарига Советовна

2. Мальчушкина Галина Ивановна

3. Ешкеева Багдат Изатовна

4. Кисиков Жангозы Сагатович

5. Мазнева Ольга Александровна

6. Макашева Алма Еркеновна

7. Таймасова Салтанат Женисовна
№28 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 79 ОБМ» КММ, Құрманғазы көшесі, 1)

1. Асылбекова Салтанат Сагитовна

2. Әмір Шарапат Қауденұлы

3. Балабаева Айнаш Кантаевна

4. Маханов Абдысалям Жилкибаевич

5. Мусина Айманкуль Нуралиевна

6. Оймаутов Рысбек Омарбекович

7. Шардарбеков Данияр Аскарулы
№29 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№2 дарынды балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернаты» КММ, Колодезная көшесі, 9)

1. Сатиева Гульжан Кайрбековна

2. Жакишева Гульжанат Сериковна

3. Жакыпжанова Роза Жакыпжановна

4. Мешитбаева Асел Ердаулетовна

5. Немировская Татьяна Алексеевна

6. Тусупова Гульстан Тусуповна

7. Сыздыкбаева Айгерим Имангалиевна
№30 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№2 дарынды балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернаты» КММ, Колодезная көшесі, 9)

1. Жакенова Арман Жаксылыковна

2. Мустафина Назгуль Кабидолловна

3. Муталяпова Алтын

4. Абилхаева Асия Даукеновна

5. Байжуманова Айман Турсыновна

6. Сейлбек Гұлзада Қуаныштайқызы

7. Тусупбекова Зейнегул Алкеновна
№43 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 21 БМ» КММ, Казахстанская көшесі, 40)


1. Бейсембаева Гулшара Абдихановна

2. Билялова Бакыт Кенжебековна

3. Жумабекова Маржан Сагиндыковна

4. Зейнулина Раушан Касымовна

5. Мяленко Александр Алексеевич

6. Сердобинцева Анна Петровна

7. Шленская Ирина Павловна
№45 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№6 ОБМ» КММ, Крылов көшесі, 8)

1. Ахметова Жанна Рысбаевна

2. Жусупбекова Сандугаш Инкарбековна

3. Кремер Кристина Андреевна

4. Омирбеков Шалкарбек Казыбекулы

5. Сембекова Онал Каламбековна

6. Тусупбеков Нурлан Таитолеуович

7. Уразов Жарылкасын Байханович
№46 учаскелік сайлау комиссиясы

(№6 «Областной перинатальный центр» СШ № 6 КМК, пр. С.Сейфуллина, 21)

1. Алтайбеков Омирзак Нихамбекович

2. Аманбекова Сауле Батыровна

3. Амирбекова Бибигуль Сериковна

4. Васенина Ирина Ивановна

5. Галиева Гульнар Кайпановна

6. Завотпаева Жанат Керимкуловна

7. Янцен Ольга Сергеевна
№47 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Профессор Х.Ж. Мақажанов атындағы облыстық травматология және ортопедия орталығы» КМК С.Сейфуллин даңғылы, 13)

1. Головина Наталья Николаевна

2. Жалнерчик Любовь Петровна

3. Кенжебекова Акнур Омиргазикызы

4. Кребаева Ляйля Мынжасаровна

5. Макишев Отан

6. Невежина Наталья Федоровна

7. Шалкарбекова Акгул Камиевна
№48 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Облыстық соғыс ардагерлеріне медициналық көмек көрсету орталығы» КМҚМ, С.Сейфуллин көшесі, 11а)


1. Акбопенова Амина Шамкеновна

2. Ахмадишин Ильгизар Миргазиянович

3. Завалецкая Татьяна Васильевна

4. Ибраева Жибек Кураловна

5. Каюпова Мария Тулеубековна

6. Сиденко Владимир Леонидович

7. Старокожко Людмила Григорьевна
№49 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Облыстық жұқпа ауруханасы» ММ, Охотская көшесі, 2а)

1. Абилкасимов Зульфикар Ерденбаевич

2. Балтынова Рауза Зайдановна

3. Бошпанова Ермек Кафаровна

4. Дегтярева Ольга Андреевна

5. Нечаева Вера Николаевна

6. Паламарчук Елена Александровна

7. Сулейменова Светлана Съездбековна
№50 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№21 ЖМ» КММ, Казахстанская көшесі, 40)

1. Дуйсенбаева Гулпан Суйндиковна

2. Адилова Кулзина Мухановна

3. Жарылгасова Мархаббат Жумабековна

4. Максютова Надежда Алексеевна

5. Шактаева Самал Базыловна

6. Алмаханов Елтай

7. Панакшева Людмила Михайловна
№51 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Қазақтелеком» АҚ филиалы, С.Сейфуллин даңғылы, 12)

1. Абрамчук Елена Алексеевна

2. Брастилов Виктор Васильевич

3. Даутбеков Рамазан Касьянович

4. Ерденова Айслу Темирхановна

5. Панченко Дмитрий Николаевич

6. Рамазанов Денис Каримович

7. Яковлева Ирина Александровна
№52 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№100 ОБМ» КММ, Седов көшесі, 6)

1. Авинова Мария Михайловна

2. Гомаров Айдар Гапбасович

3. Кенжеғали Қайрат Рақымжанұлы

4. Козлова Лилия Ивановна

5. Сатбеков Манат Сатбекович

6. Уздяева Ольга Ивановна

7. Шандер Александра Георгиевна
№53 учаскелік сайлау комиссиясы

«Габиден Мұстафин атындағы №83 ОБМ» КММ, С.Сейфуллин даңғылы,8)

1. Лямин Сергей Анатольевич

2. Стремилов Олег Викторович

3. Сулейменов Алимхан Рымханович

4. Фецер Елена Викторовна

5. Филонова Елена Павловна

6. Фролова Лариса Ивановна

7. Шкадюк Виктор Михайлович
№54 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды облыстық онкологиялық орталығы» КМҚМ,

Кривогуз көшесі, 189)

1. Альжапарова Асем Маратовна

2. Васильева Валентина Николаевна

3. Есенгельдина Баян Токеновна

4. Жалмухамбетова Кулзада Турмухамбетовна

5. Қожас Кенжебек Сейтжанұлы

6. Панибратец Андрей Петрович

7. Сарин Берик Кабдысаматович


№55 учаскелік сайлау комиссиясы

( Облыстық кардиохирургиялық орталығы КММ,

Крылов көшесі, 23)

1. Алтынбаева Зауреш Ахметовна

2. Артемова Светлана Николаевна

3. Богославский Павел Владиславович

4. Боранбаева Роза Жамантаевна

5. Зверев Олег Аркадьевич

6. Погуляева Валентина Максимовна

7. Смагулова Айнур Саматовна


№56 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды тамақтану және сервис колледжі» КММ, Баженов көшесі, 164)

1. Айтжанова Арайлым Канатовна

2. Жұмабай Сәтен Советқызы

3. Звягинцева Наталья Валерьевна

4. Ковтик Ольга Ивановна

5. Коробко Вера Юрьевна

6. Сарсенбаева Шолпан Спанбаевна

7. Тусупова Раушан Садвокасовна
№57 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№37 ЖМ» КММ, Брюллов көшесі, 7)

1. Беков Жаксыбай Ауезханович

2. Мочернюк Анна Николаевна

3.Проклова Марина Владимировна

4. Садыков Балтажан Мухамеджанович

5. Сираева Татьяна Анатольевна

6. Сонарбекова Сауле

7. Шаймерденова Алма Абдикаримовна
№58 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды волейбол клубы» ЖШС, Б.Жырау даңғылы, 53)

1. Жукова Татьяна Михайловна

2. Абильсеитова Айтжамал Балтабаевна

3. Анисимова Александра Алексеевна

4. Киянбеков Темирлан Илесович

5. Мендибаев Аблахат Ибраевич

6. Ошыбаева Сауле Жанузаковна

7. Тарбаков Куан Манатаевич
№63 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 10 ОБМ» КММ , Ермеков көшесі, 102)

1. Бердукаева Елена Хасановна

2. Гарипова Елена Алексеевна

3. Егеубаева Айдана Хасенқызы

4. Жунусова Нургуль Зейнуллаевна

5. Нуркишева Тлеухор Тохтаровна

6. Ныгметова Гаухар Жанатовна

7. Титова Светлана Николаевна
№64 учаскелік сайлау комиссиясы

(Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университеті,

Академическая көшесі, 9)

1. Дюсекеев Канагат Абетович

2. Зұлхарнай Азиз Нұрланұлы

3. Корабаева Айгуль Аширбековна

4. Мусатаева Асемгуль Амангазиевна

5. Улаков Сайран Нурсалтанович

6. Шмидт Лидия Петровна

7. Юденцева Татьяна Николаевна


№65 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Бейсенов атындағы ҚР ІІМ Қарағанды академиясы» ММ, Ермеков көшесі,124)

1. Галактионова Татьяна Владимировна

2. Исаева Светлана Нурхановна

3. Капенова Карлыгаш Нурлановна

4. Кызылов Мирлан Ахмедиевич

5. Лухтина Елена Юрьевна

6. Маулетова Анна Николаевна

7. Халитов Ренат Гарифович
№66 учаскелік сайлау комиссиясы

( «№44 ЖМ» КММ, Учебная көшесі, д.7)

1. Акмолдина Замзагуль Толепбергеновна

2. Вербицкая Анастасия Анатольевна

3. Дузенова Жансая Ораловна

4. Мерембаева Гульмира Толепбергеновна

5. Нуртаева Нургуль Каденовна

6. Ченцова Валентина Анатольевна

7. Шакимова Гульбаршин Болатовна
№67 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№64 ОБМ» КММ, Вагонная көшесі, 1)

1. Афанасьева Ирина Витальевна

2. Бектурганова Аида Алишеровна

3. Жаукеева Гульниет Тлегеновна

4. Журавлева Кристина Анатольевна

5. Казбекова Гульнара Коркутовна

6. Құлмағанбет Әлия Еркінқызы

7. Семёнова Татьяна Павловна
№68 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 4 ОБМ» КММ, Орлов көшесі, 3)

1. Адилова Майя Бегиналиевна

2. Айдарова Жазира Достаевна

3. Аймаганбетова Бейбигуль Сериковна

4. Альжанова Дарига Умыралина

5. Әбдікәрімова Назым Төлегенқызы

6. Мадыханова Гаухар Мейырхановна

7. Орманбаева Дана Тогайбаевна
№69 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 87 ОБМ» КММ, Керамическая көшесі, 76)

1. Адишева Алтынай Абдуалиевна

2. Елеусизова Азира Бекжановна

3. Ерзина Индира Мидхатовна

4. Бухарова Айгуль Шаменовна

5. Прокопенко Леонид Глебович

6. Тырко Ялина Ивановна

7. Ушакова Наталья Васильевна
№70 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 59 ОБМ» КММ, Волочаевская, 46)

1. Аширбекова Гульмира Жоламановна

2. Балмуханова Дина Кошербаевна

3. Ефимова Валентина Николаевна

4. Исянгулов Фарит Зиннатович

5. Сайдалина Дана Нуртаевна

6. Серякова Ольга Викторовна

7. Слотина Ксения Григорьевна

№71 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 86 ОБМ» КММ, Орбита-1 ықшамауданы, д.15)

1. Голубева Анна Владимировна

2. Ефанова Ольга Николаевна

3. Зекенова Айым Ырымгалиевна

4. Секербеков Кайржан Мухамедкадырулы

5. Сагиндикова Багира Санекекызы

6. Сычева Валентина Михайловна

7. Шелухина Татьяна Дмитриевна


№72 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 86 ОБМ» КММ, Орбита-1 ықшамауданы, д.15)

1. Жуманова Гаухар Женисовна

2. Исламбекова Алия Шингискызы

3. Куншашова Бахытжан Дюсембековна

4. Мазина Перизат Қазбекқызы

5. Оспанова Гульмира Тулеуовна

6. Таттимбетов Адиль Канатович

7. Токанова Татьяна Багдатовна
№73 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 16 ОБМ» КММ, Язев көшесі, 13а)

1. Акбергенова Салтанат Ермековна

2. Ашимов Сакен Сапарович

3. Байтасова Гульнара Абдрахмановна

4. Бейсенбекова Ляззат Зарлыковна

5. Жуманбаева Куралай Асылбековна

6. Кенжебаева Балдырган Данибеккызы

7. Сабырова Мара Орынбаевна
№74 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 16 ОБМ» КММ, Язев көшесі, 13а)

1. Андамасова Алмагуль Бабаковна

2. Аязбеков Ерлан Узакбаевич

3. Жақыпбай Жұлдыз Маралқызы

4. Алимбеков Аскар Берикбаевич

5. Өскеев Нұрлан Серікұлы

6. Садуакасова Ольга Александровна

7. Салямов Ринат Халитович
№75 учаскелік сайлау комиссиясы

(Е.А. Бүкетов атындағы ҚарМУ, Карбышев көшесі,7)

1. Жалгасбекова Збира Кыдыровна

2. Кошкумбаев Канат Тукенович

3. Мастеева Карлыгаш Адылхановна

4. Махмутова Аяужан Владимировна

5. Ниетуллаева Арай Нурмухамбетовна

6. Салкимбаева Салтанат Амангельдиевна

7. Токтыбаева Гульжахан Саулебековна
№80 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды Автомобиль көлік колледжі» КММ,

Мұқанов көшесі, 21/2)

1. Аушарипов Серик Рахметович

2. Жакупова Гульсум Жанбырбаевна

3. Жидкова Любовь Григорьевна

4. Каримова Айгерим Тлеубайкызы

5. Кенжебекова Сандугаш Манарбековна

6. Мырзаков Турлыбек Ануарбекович

7. Спиридонов Валерий Ефимович


№83 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Облыстық медициналық орталық» КМК,

Мұқанов көшесі, 5)

1. Аккушкарова Алтынгуль Оракбаевна

2. Бегенова Мария Тенешовна

3. Жакупова Бакыт Габдулгазизовна

4. Жақып Ғабдылғазиз Жақыпұлы

5. Куанышова Бакиткул Кыдырмановна

6. Мартынова Ирина Анатольевна

7. Нурмаганов Мурат Кабдулинович


№87 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 27 ОБМ» КММ, Сатыбалдин көшесі, 24)

1. Абдулгазинов Темурлан Жарылгасынович

2. Бекбергенов Аскарбек Карибаевич

3. Глушко Татьяна Анатольевна

4. Бейсембекова Бахыт Оралбековна

5. Закиров Рамиль Илгизович

6. Нурпейсов Канат Жанатович

7. Шалухина Наталия Андреевна
№88 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 15 ОБМ» КММ, Сатыбалдин көшесі, 19)

1. Абзалбекова Ардак Тлеугабылкызы

2. Амантаева Сауле Онгарбаевна

3. Асанова Сандугаш Бакбергеновна

4. Байжуманова Айнур Бахытнуровна

5. Бактыбаев Арман Болатович

6. Искакова Меруерт Рымбаевна

7. Ишмухаметова Фатыма Янзаковна
№89 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 15 ОБМ» КММ, Сатыбалдин көшесі, 19)

1. Халилина Назым Шокитайкызы

2. Бердалиева Молдир Абсаматовна

3. Ганиева Юлия Сергеевна

4. Конкаева Асем Танатовна

5. Котельникова Наталья Викторовна

6. Нурмаганбетов Талгат Сабитович

7. Утарбаева Мейраш Ильясовна
№90 учаскелік сайлау комиссиясы

(Қарағанды облысы бойынша АК-159/1 мекемесі РММ, Асфальтная көшесі, 16)

1. Ермекова Гульбану Нурбаевна

2. Жукова Ирина Николаевна

3. Мустафин Кайрбек Оскембаевич

4. Плаксина Наталья Николаевна

5. Раздобудько Светлана Андреевна

6. Садаков Буркут Серикпаевич

7. Шитова Марина Владимировна
№91 учаскелік сайлау комиссиясы

(«ШахтерИспатКармет» медициналық санитарлық бөлімі» ЖШС, Кривогуз көшесі , 10)

1. Бекмагамбетова Кульжанат Ментаевна

2. Ержанова Жания Ашимбековна

3. Жаппарова Роза Мухамеджановна

4. Кадирова Салтанат Зейнекешевна

5. Манакбаева Баян Жабировна

6. Райханова Багила Сейдигалиевна

7. Сапрыкина Надежда Григорьевна
№92 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 62 ОБМ» КММ, Солнечная көшесі, 2а)

1. Ахметова Аягуль Нурабаевна

2. Гильмутдинова Галина Александровна

3. Жансагимова Жанна Токеновна

4. Крылова Алла Дмитриевна

5. Лукьянчук Елизавета Константиновна

6. Рахимова Рима Рашитовна

7. Сартаева Жансая Ахмедьяновна
№93 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды қаласының ІІБ арнайы қабылдағыш» ММ, Казахстанская көшесі, 12)

1. Акишев Асыл Курманович

2. Бекбосынов Жасулан Олжабаевич

3. Канафин Ернар Рахметкалыевич

4. Мустафаева Гульшат Канатбековна

5. Окапов Маргулан Бауржанович

6. Хасенов Куандык Советович

7. Шахуов Ербол Оралович
№94 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 137 ОБМ» КММ, М.Мәметова көшесі, 97)

1. Агильденова Женис Макишовна

2. Андреевская Елена Владимировна

3. Васильева Галина Семёновна

4. Литке Ирина Владимировна

5. Нажимова Карлыгаш Балгаировна

6. Пчелинцева Любовь Ивановна

7. Улжибаев Амантай Кабдулович
№95 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Теміржолшылар МС» КМҚМ, М.Мәметова көшесі, 111)


1. Алимусин Азамат Ырзыкбаевич

2. Джакупова Заира Канатовна

3. Жанабаев Бакдаулет Жаналыкулы

4. Кусумбекова Айнагуль Амангельдыевна

5. Муканов Серик Бейсембаевич

6. Пономаренко Константин Васильевич

7. Тагаева Жанна Абдуллаевна
№96 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 46 ОБМ» КММ, Дружба көшесі, 119)

1. Алпысбаева Наталья Анатольевна

2. Бабко Ольга Викторовна

3. Бажанова Любовь Геннадьевна

4. Валиахметова Ольга Ивановна

5. Лавник Фарида Вакильевна

6. Лыткина Елена Викторовна

7. Нурмуханова Бакит Каировна
№97 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 85 ОБМ» КММ, Дружба көшесі, 128)

1. Абдульдинова Баян Акановна

2. Воронова Ольга Ивановна

3. Гарбузова Марина Викторовна

4. Жанпеисова Земфира Екшебаевна

5. Мешалкина Валентина Васильевна

6. Рахимжанов Камен Олжатаевич

7. Смирнова Елена Юрьевна
№98 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№12 ОБМ» КММ, Жекібаев көшесі)

1. Абзалбеков Тилеугабыл

2. Аркатов Александр Николаевич

3. Кожаева Ардак Нуровна

4. Макашев Еркебулан Слушашович

5. Мұқаш Жазира Қаппарқызы

6. Куанбаева Каламкас Аманжоловна

7. Нурманбаева Бейбитгуль Аманжоловна
№99 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№56 ОБМ» КММ, Днепровская көшесі, 14)

1. Балабекова Жанар Аманжоловна

2. Бугубаева Кульжан Тукеновна

3. Гарлятович Наталья Станиславовна

4. Капасова Асель Аблаевна

5. Карсакина Галина Валентиновна

6. Садвакасова Айман Дарменовна

7. Сорока Ольга Александровна
№100 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№14 ОБМ» КММ, Набережная көшесі, 1)

1. Байсакалова Гульбарам Сапаровна

2. Жалбирова Аигерим Нурбековна

3. Жолдыбалина Назгуль Тилеукабыловна

4. Кунедилов Нурбол Даригулович

5. Лохматова Елена Михайловна

6. Макешов Канат Жолдашбекович

7. Степанова Светлана Владимировна
№101 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 134 ЖМ» КММ, Солонички станциясы, Темиртауская көшесі)

1. Жангалова Айжан Сейлхановна

2. Калгужинова Айман Майлыбаевна

3. Қали Айман Ормашқызы

4. Крицкий Денис Анатольевич

5. Сманов Канат

6. Султанов Жангутты

7. Шаймердинова Майда Смагуловна
№102 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Железнодорожные госпитали медицины катастроф» АҚ филиалы - Қарағанды теміржол ауруханасы, М.Мәметова көшесі 99)

1. Абишев Нурлан Кенесович

2. Девисенко Галина Александровна

3. Землянухина Татьяна Ивановна

4. Койбагарова Шолпан Тайтулеуовна

5. Маселова Акерке Амановна

6. Поклад Ольга Анатольевна

7. Ткачук Марина Петровна
№103 учаскелік сайлау комиссиясы

( «№60 ОБМ» КММ, Павленко көшесі, 9а)

1. Агафонова Елена Викторовна

2. Алтынбекова Гульнара Дуйсенгалиевна

3. Бражанова Даметкен Сабитовна

4. Кульба Виктор Дмитриевич

5. Омарова Сабира Аубакировна

6. Садвокасова Бахыт Тулехановна

7. Тулькубаева Кулзипа Курмангалиевна
№104 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№18 ОБМ» КММ, К.Байсеитова көшесі, 2а)

1. Арбабаева Алма Толеуовна

2. Ешкеева Айжан Атаевна

3. Жазыбеков Абиш Серикович

4. Жургембаева Жанар Нугербековна

5. Кожахметова Асель Амангельдиновна

6. Тулеубекова Жангуль Турсынбековна

7. Хасенова Адеми Бейсенбаевна
№105 учаскелік сайлау комиссиясы

( «Жастар» МС КМҚМ ,22 ықшамаудан)

1. Аманов Рауан Нургазыулы

2. Амирбеков Асет Армиевич

3. Амирханова Бакыт Аккожина

4. Голубева Марина Николаевна

5. Тарасова Елена Михайловна

6. Шакенова Айжан Койшибаевна

7. Шотик Наталья Григорьевна
№106 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№32 ОБМ» КММ, 22 ықшамаудан)

1. Благодарова Оксана Юрьевна

2. Новикова Татьяна Ивановна

3. Полетаева Маргарита Витальевна

4. Прыщенко Светлана Викторовна

5. Симкина Елена Владимировна

6. Токсамбаева Айжан Айтказыновна

7. Хомин Анатолий Иосифович
№107 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды агротехникалық коледжі» КММ ,Социалистическая көшесі, 3)

1. Алдеева Раиса Николаевна

2. Базарова Лаззат Есимовна

3. Галунов Валерий Парфёнович

4. Мазина Жазира Тайкеновна

5. Мигович Светлана Анатольевна

6. Пушечникова Ольга Павловна

7. Черябкина Ирина Петровна
№108 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№42 ЖМ» КММ, Д.Бедный көшесі, 65)


1. Алпатова Ольга Васильевна

2. Баубекова Алия Нурлановна

3. Зубарева Наталья Ивановна

4. Лотова Елена Ивановна

5. Лутовинова Анастасия Геннадьевна

6. Червякова Элина Викторовна

7. Щербакова Наталья Ивановна
№109 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№20 ОБМ» КММ, Крымская көшесі, 20)

1. Арцыбашева Наталья Ивановна

2. Канафин Ермек

3. Лихачева Галина Васильевна

4. Манакова Елена Александровна

5. Руденко Наталья Александровна

6. Храмыкина Антонина Федосеевна

7. Яворский Николай Романович
№110 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№30 ОБМ» КММ, 21 ықшамаудан, 9а-үй)

1. Бахмутова Елена Васильевна

2. Васильева Ирина Петровна

3. Горбач Светлана Юрьевна

4. Кенетаев Аскар Сайранович

5. Миртемирова Гульден Шайкеновна

6. Нуртазина Майра Бахытовна

7. Чехранова Ирина Викторовна
№111 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 4 жалпы білім беру мектеп-интернаты» КММ, 2-ая Пятилетка көшесі, 27а)

1. Абишева Акшабак Толепбергеновна

2. Бакыжанов Марат Мантаевич

3. Ким Лариса Эдуардовна

4. Мухамеджанова Кульбарам Советовна

5. Пан Елена Васильевна

6. Хохлова Елена Михайловна

7. Шокабаева Назгуль Сайлаувна
№112 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 25 ОБМ» КММ, 23 ықшамаудан., 9-үй)

1. Трофимов Сергей Иванович

2. Колесникова Людмила Болеславовна

3. Бегулин Кыдыралы Туленович

4. Ибадуллаева Мадина Сулейменовна

5. Абдрашитова Татьяна Шамильевна

6. Капасова Айтжамал Калиевна

7. Старикова Ольга Николаевна
№113 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 25 ОБМ» КММ, 23 ықшамаудан, 9-үй)

1. Айтжанова Корлан Мукатаевна

2. Акишева Гульмира Сериковна

3. Демченко Наталья Александровна

4. Матюхина Татьяна Яковлевна

5. Нуртазин Нурлан Бакытович

6. Гайнтдинова Гузалия Дальгатовна

7. Смолянова Ирина Юрьевна
№114 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 51 ОБМ» КММ, Заслонов көшесі, 35а)

1. Алниязова Алия Фаритовна

2. Бекмаганбетова Гаухар Олжабаевна

3. Досымбетова Уразгуль Гапаровна

4. Кулов Амантай Баркенович

5. Луковец Эмилия Гиевна

6. Пуртова Алла Сергеевна

7. Хайрулин Родион Исмаилович
№115 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 33 мектеп-балабакша кешені»КММ, Кемеровская көшесі, 36/2)

1. Овсянникова Анастасия Анатольевна

2. Радионова Вера Владимировна

3. Сейтимбетова Куланшаш

4. Сидоренко Владимир Викторович

5. Турсунбаева Дина Жолаушиевна

6. Бушуева Ольга Ивановна

7. Носова Татьяна Викторовна
№116 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 50 ОБМ» КММ, Санаторная көшесі, 22а)

1. Аштаев Тлеш Бейсенбаевич

2. Быкова Светлана Алексеевна

3. Жекешова Гулдана Бериковна

4. Жоламанова Сандугаш Амангелдиқызы

5. Наурзбекова Гульмайра Туралыевна

6. Фальковская Марина Юрьевна

7. Руди Олег Александрович
№117 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 11 ОБМ»КММ, Ишимская көшесі, 76а)

1. Адилова Ризагул Советовна

2. Балгабекова Гульжанат Торгаевна

3. Бородин Владимир Николаевич

4. Жарасова Елена Викторовна

5. Жиенкулов Мурат Сапаржанович

6. Зайцева Наталья Валентиновна

7. Тарасова Татьяна Николаевна
№118 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Облыстық туберкулезға қарсы диспансері»КММ, Санаторная көшесі, 22)

1. Абсаматова Марша Шанеловна

2. Байдильдин Сагынгали Бакытжанович

3. Есимов Хамит Нургазинович

4. Закарина Кульжан Уахитовна

5. Касимов Ернат Тлеуханович

6. Кожабаев Кенже Ахатаевич

7. Омарова Элеонора Каскырбековна
№119 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№1 қарттар және мүгедектер медициналық-алеуметтік мекемесі» КММ Қарағанды қаласы, Кооперации көшесі, 44)

1. Абдрашитова Дарья Владимировна

2. Бодыкова Жанна Кашкымбаевна

3. Дюсекеева Тогжан Алтаевна

4. Ержанова Кулай Муратовна

5. Жаксылыкова Айнагуль

6. Медеубаева Кумис Айтмукановна

7. Хамитова Гульназ Сериковна
№120 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№52859 әскери бөлім» ММ, Зелинский көшесі, 34/1)

1. Абулхайрова Шолпан Мухитовна

2. Алписбаева Айгерим Муратовна

3. Аубакирова Бакит Канафьевна

4. Ахметова Лаура Якудаевна

5. Бабаев Шамиль Шамси Оглы

6. Батыркулова Наталья Алексеевна

7. Джекенова Динара Кайриденовна
№121 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 34 ОБМ» КММ, 12 ықшамаудан, 26-үй)

1. Абишева Бибигуль Калиевна

2. Айкынбаева Майраш Амировна

3. Акылтаев Дулат Сагдатович

4. Берлибеков Жанат Мадениетович

5. Кучкарбаева Зульфия Дусенбаевна

6. Сулейменова Шарифа Нуралиевна

7. Тлеубекова Галия Кабдулашимовна
№122 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 54 ОБМ» КММ, 13 ықшамаудан, 35а-үй)

1. Дубровская Дарья Николаевна

2. Исаханова Марал Шайкеновна

3. Молтакова Алмагуль Алданышовна

4. Нуржаева Зауре Усмановна

5. Склепчук Ольга Владимировна

6. Стоякина Виктория Анатольевна

7. Талдыбаева Панеш Секеновна
№123 учаскелік сайлау комиссиясы

(Мәжіліс залы, «Имсталькон» Қарағанды металқұрылым зауыты» ЖШС, 13 ықшамаудан)

1. Атантаева Гулжахан Абдурахмановна

2. Воробьёв Алексей Алексеевич

3. Горбунова Марина Анатольевна

4. Кауанов Дауржан Бахытович

5. Петровский Юрий Петрович

6. Шамшура Галина Александровна

7. Шнайдер Наталья Александровна
№124 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 9 гимназия» КММ, 12 ықшамаудан, 27-үй)

1. Аксенова Ирина Леонидовна

2. Аринова Елена Тастанбековна

3. Бартош Светлана Николаевна

4. Жумабекова Роза Уйкасбаевна

5. Ключникова Лариса Николаевна

6. Кузина Людмила Васильевна

7. Римшелите Марите Зеноно
№125 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 65 ОБМ»КММ, 14 ықшамаудан, 4б-үй)

1. Котельникова Валентина Георгиевна

2. Назарова Лейла Малгельдиевна

3. Попова Юлия Сергеевна

4. Попцова Елена Александровна

5. Смагулов Бекбай Азибекулы

6. Толендина Индира Бауржановна

7. Хасенова Гульсим Тукеновна
№126 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 65 ОБМ»КММ, 14 ықшамаудан, 4б)

1. Абишева Лаззат Жоланбаевна

2. Ананьева Наталья Александровна

3. Есжанова Гульназ Мылтыкбаевна

4. Ивченко Марина Анатольевна

5. Омарова Салтанат Жакеновна

6. Орынтаева Жанар Жунусхановна

7. Тюрина Елена Викторовна
№136 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Жаңа Майқұдық МС» КМҚМ, Магнитогорская көшесі, 19)

1. Довгалюк Людмила Евгеньевна

2. Зозулина Наталья Николаевна

3. Кастальский Олег Львович

4. Тимофеева Ксения Николаевна

5. Шамшиев Болат Майданович

6. Шахзадина Алтыншаш Жетписпаевна

7. Шихова Валентина Леонидовна
№142 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 82 ОБМ» КММ, 19 ықшамаудан , 50/2-үй)

1. Альмагамбетова Улжан Агинбаевна

2. Дюсембаева Мереке Канашевна

3. Ильясов Алдияр Жуматаевич

4. Ахметбекова Гайнеш Маликзадиновна

5. Мажикенова Мергуль Исаевна

6. Смагулов Тенизбай Шыныбекович

7. Шнигир Лидия Алексеевна
№143 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Ю.Павлов атындағы № 35 ОБМ» КММ, Октябрьская көшесі, 32)

1. Агзамова Зауре Омиртаевна

2. Василевская Татьяна Гаврииловна

3. Волкова Татьяна Анатольевна

4. Ибраева Карлыгаш Абдрасиловна

5. Маженова Гульзада Сериковна

6. Мамочкина Ольга Анатольевна

7. Терентьева Валентина Владимировна
№144 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 36 ОБМ» КММ, Байкальская көшесі)

1. Абдугалиева Фарида Дауытовна

2. Абдыгаликова Рабигаш Карабаевна

3. Берлизова Елена Геннадьевна

4. Жунусова Салтанат Оразбаевна

5. Ибраев Еркебулан Аманжолович

6. Мусабекова Зауреш Сергеевна

7. Пинигин Алексей Владимирович

№145 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 17 ОБМ» КММ, Восток-2 ықшамауданы, 10/2-үй)

1. Иржева Ольга Владимировна

2. Киселев Владимир Анатольевич

3. Кулагина Лариса Николаевна

4. Мусалиева Зульфат Казимовна

5. Никифорова Ирина Геннадьевна

6. Оспанова Жанаргуль Жанабековна

7. Шаушекова Алмагуль Сериковна


№146 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 8 ЖМ» КММ, Восток-3 ықшамауданы)

1. Айткулова Азиза Тагаева

2. Альбазарова Ирина Дмитриевна

3. Дильмагамбетова Лязат Мусатаевна

4. Жакупова Лаура Канатовна

5. Каирбекова Рымгуль Сериковна

6. Калыбекова Сымбат Бектасовна

7. Мәлік Лаура
№147 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 8 ЖМ» КММ, Восток-3 ықшамауданы)

1. Бедерова Сауле Темирхановна

2. Божанова Алмагуль Тураровна

3. Макачева Гулим Кунгалиевна

4. Мусина Жулдыз Асылбековна

5. Мустафин Ыклас Катенович

6. Мустафина Алтын Мухамеджановна

7. Тулеуова Рымкуль Омирзаковна
№148 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 68 мектеп-интернат-балабакша» Жалпы білім беру кешені » КММ,

М.Мамраев ыкшамауданы, 17-үй)

1. Бегешева Бибыгуль Накипбековна

2. Дуанбекова Сабила Магазовна

3. Жакупова Гульшара Капылысовна

4. Привалова Татьяна Владимировна

5. Рахимбеков Шалкар Рахманулы

6. Садыкова Зарина Сайдалиевна

7. Шакетаева Майра Кошкимбаевна


№149 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 68 мектеп-интернат-балабакша» жалпы білім беру кешені » КММ,

М.Мамраев ыкшамауданы, 17-үй)

1. Абильгазин Сагындык Иранович

2. Айтбай Гулмира Бекенкызы

3. Акимжанов Данияр Сейтханович

4. Божбанова Алмагуль Балапановна

5. Ербосынов Айдар Бейсембекович

6. Шакей Сайрангуль

7. Шерікбай Нуртай


№150 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 77 мектеп-интернат-балабакша» жалпы білім беру кешені » КММ,

Көгілдір тоғандар ықшамауданы)

1. Асамиданова Гулдана Ибрайкеновна

2. Ахметова Лунара Битимовна

3. Мусина Гульмира Балтабековна

4. Сейтжанова Айгуль Умиржановна

5. Тусупова Улжан Кабыловна

6. Шоринова Анар Сембиновна

7. Шулембаева Гаухар Бейсеновна


№151 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 40 ЖМ» КММ, Байкальская көшесі, 7)

1. Бурленова Сауле Каумбаевна

2. Волкова Надежда Георгиевна

3. Дюсекеева Айжан Абетовна

4. Касымова Гульдана Тетаевна

5. Мухаметжанова Замзагуль Бахитжановна

6. Сыздыков Мадениет Камитович

7. Тажин Амангельды Койшыбекович
№152 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 1 қалалық аурухана» КММ, Бирюзов көшесі, 22)


1. Аменова Ляйля Аманжоловна

2. Джакупова Лариса Пернибековна

3. Жунусова Жулдыз Ашкеновна

4. Калтаев Галым Шайыкович

5. Садвакасов Канат Шаматаевич

6. Семенова Наталья Николаевна

7. Черненко Светлана Викторовна
№153 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Өңірлік акушерлік-геникологиялық орталығы»ЖШС, Щорс көшесі,53)

1. Бащжанова Жания Оразовна

2. Жунусова Сайран Каиржановна

3. Тимофеева Светлана Сергеевна

4. Тюгаева Татьяна Григорьевна

5. Федяева Галина Федоровна

6. Чиркова Наталья Дмитриевна

7. Чугунова Юлия Львовна
№154 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№5451 әскери бөлім»ММ, 14 ықшамаудан)

1. Аукешев Бекжан Алимкулович

2. Каримов Еркебулан Жалелович

3. Корыстова Валентина Васильевна

4. Кульбаев Жандос Жамалович

5. Нтымақбек Динара Тлеубергенқызы

6. Нугербеков Алмас Еркегалиевич

7. Темиргалиев Азамат Куанышевич
№155 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№33 мектеп-балабақша мекемесі»КММ, Кемеровская көшесі, 36/2-уй)

1. Атаханов Султан Салханович

2. Витвицкая Наталья Леонидовна

3. Дешевова Лариса Алексеевна

4. Жапанова Галия Толепбергеновна

5. Караваева Лариса Владимировна

6. Салапаева Евгения Валентиновна

7. Титова Елена Николаевна
№156 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 77 мектеп-балабақша жалпы білім беру мекемесі»КММ, Көгілдір тоғандар ыкшамауданы)

1. Аманжолова Куралай Базылкызы

2. Ахтаева Сабира Далбаевна

3. Бектурсунова Айнель Акылбековна

4. Жантыбаева Зайраш Рахметалиновна

5. Садвакасова Салтанат Адилбаевна

6. Согосбай Амантай

7. Турлыбекова Зауреш Амангельдиевна
№157 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№32 ОБМ» КММ, 22 ықшамаудан)

1. Вагнер Юлия Валентиновна

2. Дарибаева Тлеулес Кусаиновна

3. Мухаметкалиева Жадыра Муратхановна

4. Рахимберлина Жанат Тулеубаевна

5. Текебаева Жулдыз Бейбитовна

6. Толыкбаева Венера Юсуповна

7. Харченко Елена Владимировна
№158 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№11 ОБМ»КММ, Ишимская көшесі, 76а)

1. Березань Елена Анатольевна

2. Бородина Ирина Ивановна

3. Гришина Светлана Сагитовна

4. Еркебаева Гульмира Сагымбековна

5. Карева Оксана Ивановна

6. Свиридова Людмила Митрофановна

7. Шошина Татьяна Ивановна
№159 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 74 ОБМ» КММ, Бабушкин көшесі, 110а-уй)

1. Базылжанова Макпал Сериковна

2. Зарубаева Лилия Елеухановна

3. Касенова Асель Касымовна

4. Садуахасова Магрипа Жубатхановна

5. Сакимова Махаббат Омуртаевна

6. Сураубаева Лаура Амангелдыевна

7. Шарипова Гульмира Какешовна

г. Караганды № 291 14 апреля 2014 года


XXXIII ссессия

V созыва




Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3   4   5


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет