Хххііі сессия V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының кезектен тыс ХХXІІІ сессиясының редакциялық комиссиясы туралы



жүктеу 1.15 Mb.
бет4/5
Дата04.03.2018
өлшемі1.15 Mb.
түріҚұрамы
1   2   3   4   5

Қарағанды қалалық аумақтық

сайлау комиссиясының құрамын

бекіту туралы

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 10, 15, 19 және 20 баптарына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Қарағанды қалалық аумақтық сайлау комиссиясының құрамына келесі мүшелер бекітілсін:
«Қарағанды Мемлекеттік техникалық университеті» ШЖҚ РМК

(Бейбітшілік бульвары, 56)

1. Олжабаев Арман Максутович

2. Аязбаева Гульнара Советовна

3. Шулежко Нина Васильевна

4. Газалиев Арстан Мауленович

5. Алимжанов Бржан Нуржанович

6. Нуржанов Жанат Мажидович

7. Грошева Таисия Зотьевна

2. Қалалық аумақтық сайлау комиссиясына олар сайланғаннан кейін жеті күн мерзімінен кешіктірмей, төрағаны, төрағаның орынбасарын және комиссия хатшысын сайлау бойынша отырысын ұйымдастыру ұсынылсын.


V шақырылған қалалық мәслихатының

кезектен тыс ХХХІІІ сессиясының

төрағасы А. Жұмабеков
Қалалық

мәслихат хатшысы Қ. Оспанов

г. Караганда № 292 14 апреля 2014 года


ХХXІІІ сессия

V созыва


Об избрании состава Карагандинской городской территориальной избирательной комиссии

В соответствии со статьями 10, 15, 19 и 20 Конституционного закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Избрать в состав Карагандинской городской территориальной избирательной комиссии следующих членов:
РГП на ПХВ «Карагандинский Государственный технический университет»

(г.Караганда, Бульвар Мира, 56)


1. Олжабаев Арман Максутович

2. Аязбаева Гульнара Советовна

3. Шулежко Нина Васильевна

4. Газалиев Арстан Мауленович

5. Алимжанов Бржан Нуржанович

6. Нуржанов Жанат Мажидович

7. Грошева Таисия Зотьевна

2. Рекомендовать Карагандинской городской территориальной избирательной комиссии провести организационное заседание по избранию председателя, заместителя председателя и секретаря комиссии не позднее, чем в семидневный срок после их образования.


Председатель внеочередной XXXIII сессии

городского маслихата V созыва А. Жумабеков
Секретарь

городского маслихата К. Оспанов

Қарағанды қ. № 293 2014 жылғы 14 сәуір


V шақырылған

ХХXІІІ сессия



Қалалық мәслихат депутаттарын

сайлау бойынша округтік

сайлау комиссиясының құрамын

бекіту туралы

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 10, 15, 19 және 20 баптарына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссиясының құрамына келесі мүшелер бекітілсін:
Қарағанды қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша

№4 округтік сайлау комиссиясы

(«Қ.Сәтпаев атындағы каналы» Қазсушаруашылығы РММ,

Әлиханов көшесі, 11а)

1. Соложенкин Илья Акимович

2. Лесечко Владимир Сергеевич

3. Шарафутдинов Евгений Николаевич

4. Чернышов Алексей Геннадьевич

5. Марина Людмила Александровна

6. Скирпичникова Ирина Валерьевна

7. Малюченко Константин Александрович

2. Қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша №4 округтік сайлау комиссиясына олар сайланғаннан кейін жеті күн мерзімінен кешіктірмей, төрағаны, төрағаның орынбасарын және комиссия хатшысын сайлау бойынша отырысын ұйымдастыру ұсынылсын.



V шақырылған қалалық мәслихатының

кезектен тыс ХХXІІІ сессиясының төрағасы А. Жұмабеков
Қалалық

мәслихат хатшысы Қ. Оспанов
г. Караганда № 293 14 апреля 2014 года
ХХXІІІ сессия

V созыва
Об избрании состава окружной избирательной комиссии по выборам депутатов городского маслихата

В соответствии со статьями 10, 15, 19 и 20 Конституционного закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Избрать в состав окружной избирательной комиссии по выборам депутатов городского маслихата следующих членов:


Окружная избирательная комиссия № 4

по выборам депутатов Карагандинского городского маслихата

(РГП Казводхоз «Канал им К.Сатпаева», г.Караганда, ул.Алиханова, 11а)
1. Соложенкин Илья Акимович

2. Лесечко Владимир Сергеевич

3. Шарафутдинов Евгений Николаевич

4. Чернышов Алексей Геннадьевич

5. Марина Людмила Александровна

6. Скирпичникова Ирина Валерьевна

7. Малюченко Константин Александрович

2. Рекомендовать окружной избирательной комиссии № 4 по выборам депутатов городского маслихата провести организационное заседание по избранию председателя, заместителя председателя и секретаря комиссии не позднее, чем в семидневный срок после их образования.



Председатель внеочередной XXXIII сессии

городского маслихата V созыва А. Жумабеков
Секретарь

городского маслихата К. Оспанов

Қарағанды қ. № 294 2014 жылғы 14 сәуір


V шақырылған

ХХXІІІ сессия


Қарағанды қаласының учаскелік

сайлау комиссияларының құрамын

бекіту туралы
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 10, 17, 19 және 20 баптарына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Қарағанды қаласының учаскелік сайлау комиссиялары келесі құрамда бекітілсін (№11, 13,16, 18, 27, 31-42, 44, 59-62, 76-79, 81-82, 84-86, 127-135, 137-141 учаскелері бойынша қосымша).

2. Учаскелік сайлау комиссияларына олар сайланғаннан кейін жеті күн мерзімінен кешіктірмей, төрағаларды, төрағалардың орынбасарларын және комиссия хатшыларын сайлау бойынша отырысын ұйымдастыру ұсынылсын.

V шақырылған қалалық мәслихатының

кезектен тыс ХXХІІІ сессиясының төрағасы А. Жұмабеков
Қалалық

мәслихат хатшысы Қ. Оспанов

2014 жылғы 14 сәуірдегі № 294

шешіміне қосымша
№11 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№38 гимназия» КММ, Н.Әбдіров даңғылы, 30)

1. Германова Надежда Петровна

2. Игенова Сымбат Баймусаевна

3. Киберча Галина Владиславовна

4. Мисюрина Наталья Михайловна

5. Сакимбаева Алмагул Амангелдиновна

6. Ширина Лариса Вильгельмовна

7. Шумакова Татьяна Константиновна
№13 учаскелік сайлау комиссиясы

(КГУ «Академик Е.А. Бүкетов атындағы №52 ОЖБМ» КММ, Гоголь көшесі, 38/2)

1. Байжанова Марал Манатовна

2. Жаксимбетова Бибиганым Ашимовна

3. Жулбаева Жаннат Толеукадировна

4. Журакова Татьяна Михайловна

5. Макажанова Меруерт Токеновна

6. Моторыгина Ирина Николаевна

7. Толеубеков Куатбек Куанышбекович

№16 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 63 ОЖБМ» КММ, Лобода көшесі, 26)

1.Альжанова Клара Сайлаубековна

2. Жумабекова Алма Бапановна

3. Малиновская Валентина Брониславовна

4. Мардашева Гульбану Маулетовна

5. Пенькова Ольга Ивановна

6. Проценко Марина Витальевна

7. Шегенова Бакыт Куренбаевна


№18 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 93 гимназиясы» КММ, Әлиханов көшесі, 24)

1. Акишева Гулим Жалиловна

2. Ахмедиева Гүлім Алпысқызы

3. Зиновьева Людмила Дмитриевна

4. Кусаинова Динара Темировна

5.Мырзекенова Эльмира Нургалиевна

6. Сактаева Айжан Алдабергеновна

7.Темерханова Лазат Аскаровна

№27 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 91 ОЖБМ» КММ, Гудермесская көшесі, 129)

1. Бисалиева Багдагул Жаксекеевна

2. Изтулеуова Сауле Далбаевна

3. Ларионова Елена Васильевна

4. Мейрманова Бибисара Жакибаевна

5. Мусаева Динара Мейрамовна

6. Мырзагулова Гулим Жумабаевна

7. Тукенова Дина Бектуровна

№31 учаскелік сайлау комиссиясы

(«М.Жұмабаев атындағы № 39 гимназиясы» КММ,

Степной-4 ықшамауданы, 33/2)

1. Базыл Жанкелді Сағынтайұлы

2. Абекбаева Жангуль Бияхметовна

3. Байкенов Марат Каленович

4. Елешов Абилкайыр Кенесович

5. Кошанова Меруерт Кайратовна

6. Куттыбаева Ляйля Кайратовна

7. Тажкеев Нурхат Маратулы


№32 учаскелік сайлау комиссиясы

(«М.Жұмабаев атындағы № 39 гимназиясы» КММ,

Степной-4 ықшамауданы, 33/2)

1. Адамова Бикен Калимкуловна

2. Алиева Айжан Махмудовна

3. Батенова Динара Султанмуратовна

4. Корикбаева Жазира Хамитовна

5. Оспанова Кымбат Дауитбековна

6. Оспанова Гульсара Хабаркельдыевна

7. Уатаева Гулнара Султанмуратовна


№33 учаскелік сайлау комиссиясы

(« № 5 ОЖБМ» КММ, Степной-1 ықшамауданы)

1. Акторгаева Гульнур Оразбаевна

2. Ашембекова Арайлым Амангелдиевна

3. Бейсембаева Зауреш Сатекбаевна

4. Бекпаева Бакытжамал Жасымбековна

5. Гаппасова Галия Жумажановна

6. Катапова Гульден Оразалыкызы

7. Кәрім Әсем Төлегенқызы

№34 учаскелік сайлау комиссиясы

(« № 5 ОЖБМ» КММ, Степной-1 ықшамауданы)

1. Бушман Людмила Николаевна

2. Игенова Сандугаш Нарсутбаевна

3. Карыбкулова Рауза Танырбергеновна

4. Касымова Айжан Серикбаевна

5. Кенжеева Айнур Ауесхановна

6. Оралбаева Гайни Турсуновна

7. Пацева Татьяна Анатольевна


№35 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 101 мектеп-лицейі» КММ, Гүлдер 1 ықшамауданы, 1/2 үй)

1. Акимова Назгул Тлеуберлина

2. Буксман Татьяна Васильевна

3. Елеусизова Кенжетай Джакишевна

4. Закржевская Елена Дмитриевна

5. Исаинов Салахидден Оразович

6. Ходзинская Нина Ивановна

7. Шингисбаева Аякоз Каиржановна

№36 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 101 мектеп-лицейі» КММ, Гүлдер 1 ықшамауданы, 1/2 үй)

1. Булавенкова Валентина Николаевна

2. Головина Надежда Васильевна

3. Даукишева Жазира Ахмедиевна

4. Даулетова Жанар Бактыбаевна

5. Дилеева Ирина Ивановна

6. Жумабекова Алма Алтынхановна

7. Козловская Марина Николаевна


№37 учаскелік сайлау комиссиясы

(Академик Е.А. Бүкетов атындағы ҚарМУ ШЖҚ РМК,

Мұқанов көшесі, 41)

1. Богжанова Жанбота Кизатовна

2. Дюсекеева Алмагуль Тарбиевна

3. Касенов Рымхан Зейноллаевич

4. Кочегина Елена Вячеславовна

5. Нургалиева Акмарал Кайроллаевна

6. Сатымбаева Айнур Саткаримовна

7. Татеева Алма Баймаганбетовна


№38 учаскелік сайлау комиссиясы

(Академик Е.А. Бүкетов атындағы ҚарМУ ШЖҚ РМК,

Мұқанов көшесі, 41)

1. Курманова Альфия Фаридовна

2. Кутжанова Камшат Жамбыловна

3. Минько Александр Александрович

4. Никольский Сергей Николаевич

5. Пустолайкина Ирина Анатольевна

6. Стадник Ирина Леонидовна

7. Шляпов Рустам Маратович

№39 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 23 ОЖБМ» КММ, Степной-3 ықшамауданы)

1. Александров Владимир Григорьевич

2. Бойко Анна Васильевна

3. Бондаренко Жанна Борисовна

4. Жупышева Света Гайнуловна

5. Салимбаева Жанар Асембаевна

6. Семкив Елена Анатольевна

7. Смирнова Нелли Робертовна

№40 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 23 ОЖБМ» КММ, Степной-3 ықшамауданы)

1. Ашыкбаев Нуркен Женисович

2. Жекебаева Бекзат Муратовна

3. Казаков Николай Иванович

4. Мещеряков Владислав Сергеевич

5. Мухамедкаримова Карашаш Танаткановна

6. Сагинтаева Кульжан Сагинтаевна

7. Симонова Светлана Александровна


№41 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Облыстық норкологиялық диспансері» КМК, Мұқанов көшесі, 35)

1. Акишева Ляззат Кабдышбековна

2. Аманжолов Алпыс Жанатович

3. Сакалова Кульвараш Акмировна

4. Тинчурина Лилия Нуриахметовна

5. Тишмаганбетов Дулат Магауиевич

6. Тойшибекова Кульжазира Асаиновна

7. Федорчук Мария Ивановна
№42 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Карагандинский политехнический колледж» КМҚМ,

Б.Жырау даңғылы, 9)

1. Банников Иван Вячеславович

2. Жуматаева Жанар Тлеубаевна

3.Жусупов Нурлан Рымбекович

4. Кожахметова Асель Уонасовна

5. Маманова Зауре Абдамитовна

6. Мустафинов Балтабай

7. Нурмаганбетова Эльмира Саулехановна


№44 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды қаласының медициналық колледжі» КМК

Чкалов көшесі, 9 үй)

1. Акедилова Нагима Куанышевна

2. Бикетова Людмила Аркадьевна

3. Деменева Екатерина Сергеевна

4. Екимова Наталья Павловна

5. Кенбаева Амина Айтбаевна

6. Мукашова Анар Жанаткызы

7. Мусинова Назига Жакиевна


№59 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 48 ОЖБМ» КММ, Ержанов көшесі, 13)

1. Алпысбаева Асем Рахымовна

2. Алпысбаева Тана Рахымовна

3. Дукенбаева Алмагуль Инаятовна

4. Железникова Наталья Владимировна

5. Прохорова Ольга Алексеевна

6. Сонникова Валентина Васильевна

7. Чугай Александра Геннадьевна
№60 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 97 гимназиясы» КММ, Ержанов көшесі, 15)

1. Абдраева Аяулы Табылгановна

2. Беков Саид Есмуратович

3. Ишимов Ержан Касымканович

4. Конакпаева Сабира Амангельдыевна

5. Кондакова Татьяна Леонидовна

6. Майманчиева Салтанат Бекетовна

7. Невиннова Елена Анатольевна
№61 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды көлік құрылыс колледжі» КММ, Ермекова көшесі, 27)

1. Акпарова Лейла Манаповна

2. Базикова Карлыгаш Манаповна

3. Фольц Михаил Александрович

4. Омербаева Нурсулу Ермековна

5. Скакова Жумагуль Ермековна

6. Тусупбек Женис Сагатулы

7. Шатинов Серикбол Турсынович
№62 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Карэнергоремонт» АҚ, Ермеков көшесі, 29)

1. Абишева Алия Султановна

2. Марчевская Валентина Эдвардовна

3. Пантелеева Мария Павловна

4. Петрова Евгения Владимировна

5. Рахматуллина Анна Сергеевна

6. Твердохлебова Наталья Владимировна

7. Цыплаков Николай Николаевич

№76 учаскелік сайлау комиссиясы

(Е.А. Бүкетов атындағы ҚарМУ, Университетская көшесі,28)

1. Абдешов Дидар Доралович

2. Абыласимов Мурагер Настаевич

3. Ботагарин Руслан Бақыт

4. Мусин Куат Саниязданович

5. Серикбаева Сауле Серикбаевна

6. Уалиева Жанна Борашевна

7. Ыбырай Алмаш Курманкызы


№77 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 66 ОЖБМ» КММ , Карбышев көшесі, 17)

1. Аймакаев Жанайдар Амангельдинович

2. Бокаева Гульсим Бельгибаевна

3. Кошикова Магрипа Балтабаевна

4. Манукьян Анна Арсеновна

5. Саурбеков Жумаш Жумабекович

6. Токанова Кулемхан Абдрахмановна

7. Шалакова Наталья Владимировна
№78 учаскелік сайлау комиссиясы

(Е.А. Бүкетов атындағы ҚарМУ, Мұқанов көшесі,1)

1. Ажарбекова Эльвира Насипкуловна

2. Айтбаева Бакыт Манатовна

3. Жумагелдин Жанайдар Шаймерденович

4. Ибраев Габдеш Укенович

5. Наурызбай Әйгерім

6. Рахметуллина Майкен Абылаевна

7. Дәулет Ақерке Рахымқызы

№79 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 81 ОЖБМ» КММ, Гапеев көшесі,1)

1. Авдеева Наталья Михайловна

2. Акогузова Сарқыт Слямқызы

3. Еримова Маржан Мадетовна

4. Коновалова Наталья Николаевна

5. Кузина Наталья Николаевна

6. Мамыраева Айнагул Тайгозиновна

7. Ример Андрей Андреевич


№81 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Дарын» «Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты» ММ, Гапеев көшесі, 21/2)

1. Жалмагамбетова Алия Ермековна

2. Батенова Вилдана Рымхановна

3. Баянов Маргулан Абзалулы

4. Дюсетаева Куляш Смагамбетовна

5. Каскатаева Акбота Мейрамбековна

6. Линовская Татьяна Владимировна

7. Сейтмуратов Еримбет Мадигалиевич
№82 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 81 ОЖБМ» КММ, Гапеев көшесі, 1)

1. Абибекова Санагул Картабаевна

2. Есенжолова Накып Кокенаевна

3. Зорина Ирина Владимировна

4. Ихсанова Асель Тунгышбековна

5. Кабдиева Жанар Сагадибеккызы

6. Кулбулатова Каламкас Сабыровна

7. Шакаримова Гульдана Куатовна
№84 учаскелік сайлау комиссиясы

(« № 66 ОЖБМ» КММ, Карбышев көшесі, 17)

1. Алимпиева Екатерина Михайловна

2. Блялова Алуа Аманжолкызы

3. Даулетбаева Жупар Тулегеновна

4. Кайданович Светлана Анатольевна

5. Молдабаева Жанагуль Сапаровна

6. Нурмуханов Бейбит Насипболлаевич

7. Чернушенко Наталья Евгеньевна
№85 учаскелік сайлау комиссиясы

(С.Саттаров атындағы №57 мектеп-лицейі» КММ, Сатыбалдин көшесі, 15)

1. Абильдина Мархабат Куатовна

2. Ермұхан Даиржан Сабыржанұлы

3. Жапабаева Гульзат Секербаевна

4. Имашұлы Серік

5. Кульжамбекова Сауле Кажыкеримовна

6. Оспанов Маулен Мардашович

7. Тусупов Жанат Атыгаевич
№86 учаскелік сайлау комиссиясы

(С.Саттаров атындағы №57 мектеп-лицейі» КММ, Сатыбалдин көшесі, 15)

1. Жапабаева Гаухар Секербаевна

2. Мукажанов Аскар Белялович

3. Нугманов Танас Касим-улы

4. Оспанова Шынар Карсенбаевна

5. Рахимбекова Айгуль Рахимбековна

6. Тукбаев Рамазан Касенканович

7. Касенова Магрипа Фазыловна
№127 учаскелік сайлау комиссиясы

(« № 61 ОЖБМ» КММ, 15 ықшамаудан)

1. Галимуллина Райхана Муллагалиевна

2. Ким Инна Александровна

3. Князева Валентина Анатольевна

4. Мамедова Первана Парвазкызы

5. Пучкова Инна Викторовна

6. Турсунова Салтанат Алданышевна

7. Харина Светлана Степановна
№128 учаскелік сайлау комиссиясы

(« № 61 ОЖБМ» КММ, 15 ықшамаудан)

1. Бакенова Орынтай Алдашевна

2. Бурдух Ирина Николаевна

3. Дуйсенова Гульмира Амангельдыевна

4. Жантазина Наргуль Скаковна

5. Мукышева Салтанат Амангельдыевна

6. Увалиева Наталья Данифовна

7. Уралбаева Кызгалдак Ризабеккызы
№129 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Ж.Жабаев атындағы №7 дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ, 12 ықшамаудан, 3 үй)

1. Илимбаев Кайырбек Напталович

2. Исаков Сайлау Ергазиевич

3. Кажыкенова Бахытгул Кажымиденовна

4. Кенжегалиева Майра Акылжановна

5. Кузеуова Куралай Керейбаевна

6. Токешов Кайратбек Токешович

7. Хамитова Жанар Мараловна
№130 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Ә.Бөкейхан атындағы №76 ОЖБМ» КММ, 16 ықшамаудан)

1. Абдикаримова Айзада Берлибековна

2. Болат Ойрат

3. Мейрханова Жазира Оралкановна

4. Мустафина Жанар Бизаковна

5. Мұхамедқали Жансая Шалатайқызы

6. Тлеубекова Анар Комекбаевна

7. Тусупова Ардак Тлеужановна
№131 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Ә.Бөкейхан атындағы №76 ОЖБМ» КММ, 16 ықшамаудан)

1. Алдияров Кубейсин Мырзапиярович

2. Аскарова Арайлым Аскаркызы

3. Бадильбекова Аманкуль Пишенбаевна

4. Жалелов Абылай Армияулы

5 Конурова Катира Дюсембековна

6. Садикова Индира Кабдуалиевна

7. Толепбеков Нурлан Толеуханович
№132 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 53 ОЖБМ» КММ, Күзембаев көшесі,32)

1. Воронина Светлана Анатольевна

2. Елубаева Айгуль Нуртаевна

3. Жуасбаева Зауре Онгарбековна

4. Казтаев Рахат Кайратович

5. Кривцанов Евгений Иванович

6. Ходко Татьяна Викторовна

7. Юдинцева Валентина Александровна
№133 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 53 ОЖБМ» КММ, Күзембаев көшесі,32)

1. Билялова Кенжегул Каримовна

2. Калекина Бакытгуль Аманжоловна

3. Куралбаев Жанибек Шоханович

4. Лемешко Вера Владимировна

5. Мазуркевич Татьяна Евгеньевна

6. Мураткызы Гульмира

7. Попова Светлана Ивановна
№134 учаскелік сайлау комиссиясы

(«№ 95 мектеп-гимназиясы» КММ, Магнитогорская көшесі,43)

1. Байбусынова Камшат Султановна

2. Голощук Татьяна Александровна

3. Жакина Мария Хакимжановна

4. Жуманова Елена Викторовна

5. Кондратьева Светлана Анатольевна

6. Граф Елена Павловна

7. Сулейменова Дания Амангельдыевна
№135 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Сервис Колледжі» ЖМ, мкр. 11а)

1. Аринова Гаухар Зейнелкабденовна

2. Ахметова Айгуль Каситовна

3. Блялова Данагул Каирбековна

4. Вихренко Валентина Павловна

5. Духова Любовь Анатольевна

6. Коростелева Наталья Александровна

7. Родионова Елена Владимировна
№137 учаскелік сайлау комиссиясы

(« № 73 ОЖБМ» КММ, Узловая көшесі, 29)

1. Егорова Ирина Бруновна

2. Исаинова Бактыгуль Казыбековна

3. Искакова Зауре Куандыковна

4. Қыйлыбай Динара Балғашқызы

5. Лазарева Татьяна Анатольевна

6. Подкосова Ольга Климовна

7. Шукембаева Айнур Амантаевна
№138 учаскелік сайлау комиссиясы

(«Қарағанды индустриалдық-технологиялық колледжі»,

Столичная көшесі,2а)

1. Валеев Фарит Хасанович

2. Подгайн Елена Николаевна

3. Салдина Лидия Карловна

4. Тукбаева Дана Касенкановна

5. Тукубекова Клара Файрузовна

6. Халюк Наталья Борисовна

7. Цай Маргарита Аполлоновна


№139 учаскелік сайлау комиссиясы

(« № 13 ОЖБМ» КММ, Бабушкин көшесі,108)

1. Алейник Татьяна Владимировна

2. Искаков Жаният Куракбаевич

3. Кенжебаев Амангельды Кошенович

4. Марущак Елена Анатольевна

5. Оспанова Тойжан Кенесовна

6. Хоружая Анна Константиновна

7. Шербаева Анаргуль Шазындаевна

№140 учаскелік сайлау комиссиясы

(« № 82 ОЖБМ» КММ, 19 ықшамаудан, 50/2 үй)

1. Абильгазина Бикеш Тажикеновна

2. Анушина Анна Дмитриевна

3. Каменев Вадим Валентинович

4. Кашапова Елена Васильевна

5. Романова Зинаида Николаевна

6. Торебаева Айгуль Рымтаевна

7. Яцкая Светлана Анатольевна


№141 учаскелік сайлау комиссиясы

(« № 74 ОЖБМ» КММ, Бабушкин көшесі,110а)

1. Жакишева Анжела Амангельдиевна

2. Жунусова Айжан Сатвалдиновна

3. Истомина Ольга Тимофеевна

4. Кадирбеков Аян Алимович

5. Мукашева Лилия Хайдаровна

6. Токышова Асель Мырзагалиевна

7. Төлеуқұл Ерсін Төлеуқұлұлы

г. Караганды № 294 14 апреля 2014 года


XXXIII ссессия

V созыва
Об избрании составов участковых



избирательных комиссий города Караганды
В соответствии со статьями 10,17,19 и 20 Конституционного закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан», Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Избрать участковые избирательные комиссии города Караганды в следующих составах (приложение по участкам №11, 13,16, 18, 27, 31-42, 44, 59-62, 76-79, 81-82, 84-86, 127-135, 137-141).

2. Рекомендовать, участковым избирательны комиссиям, провести организационные заседания по избранию председателей, заместителей председателей и секретарей комиссий не позднее, чем в семидневный срок после их образования.
Председатель очередной XXXIII сессии

городского маслихата V созыва А.Жумабеков
Секретарь

городского маслихата К.Оспанов

Приложение к решению

от 14 апреля 2014 года № 294




Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3   4   5


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет