Хххііі сессия V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының кезектен тыс ХХXІІІ сессиясының редакциялық комиссиясы туралы



жүктеу 1.15 Mb.
бет5/5
Дата04.03.2018
өлшемі1.15 Mb.
түріҚұрамы
1   2   3   4   5

Участковая избирательная комиссия №11

(КГУ «Гимназия № 38», пр.Н.Абдирова, 30)

1. Германова Надежда Петровна

2. Игенова Сымбат Баймусаевна

3. Киберча Галина Владиславовна

4. Мисюрина Наталья Михайловна

5. Сакимбаева Алмагул Амангелдиновна

6. Ширина Лариса Вильгельмовна

7. Шумакова Татьяна Константиновна

Участковая избирательная комиссия №13

(КГУ «СОШ № 52 имени академика Е.А. Букетова», ул. Гоголя, 38/2)

1. Байжанова Марал Манатовна

2. Жаксимбетова Бибиганым Ашимовна

3. Жулбаева Жаннат Толеукадировна

4. Журакова Татьяна Михайловна

5. Макажанова Меруерт Токеновна

6. Моторыгина Ирина Николаевна

7. Толеубеков Куатбек Куанышбекович
Участковая избирательная комиссия №16

(КГУ «СОШ № 63», ул. Лободы, 26)

1.Альжанова Клара Сайлаубековна

2. Жумабекова Алма Бапановна

3. Малиновская Валентина Брониславовна

4. Мардашева Гульбану Маулетовна

5. Пенькова Ольга Ивановна

6. Проценко Марина Витальевна

7. Шегенова Бакыт Куренбаевна

Участковая избирательная комиссия №18

(КГУ «Гимназия № 93», ул. Алиханова, 24)

1. Акишева Гулим Жалиловна

2. Ахмедиева Гүлім Алпысқызы

3. Зиновьева Людмила Дмитриевна

4. Кусаинова Динара Темировна

5.Мырзекенова Эльмира Нургалиевна

6. Сактаева Айжан Алдабергеновна

7.Темерханова Лазат Аскаровна

Участковая избирательная комиссия №27

(КГУ «СОШ № 91», ул. Гудермесская, 129)

1. Бисалиева Багдагул Жаксекеевна

2. Изтулеуова Сауле Далбаевна

3. Ларионова Елена Васильевна

4. Мейрманова Бибисара Жакибаевна

5. Мусаева Динара Мейрамовна

6. Мырзагулова Гулим Жумабаевна

7. Тукенова Дина Бектуровна
Участковая избирательная комиссия №31

(КГУ «Гимназия № 39 им. М.Жумабаева», мкр. Степной-4 33/2)

1. Базыл Жанкелді Сағынтайұлы

2. Абекбаева Жангуль Бияхметовна

3. Байкенов Марат Каленович

4. Елешов Абилкайыр Кенесович

5. Кошанова Меруерт Кайратовна

6. Куттыбаева Ляйля Кайратовна

7. Тажкеев Нурхат Маратулы
Участковая избирательная комиссия №32

(КГУ «Гимназия № 39 им. М.Жумабаева», мкр. Степной-4 33/2)

1. Адамова Бикен Калимкуловна

2. Алиева Айжан Махмудовна

3. Батенова Динара Султанмуратовна

4. Корикбаева Жазира Хамитовна

5. Оспанова Кымбат Дауитбековна

6. Оспанова Гульсара Хабаркельдыевна

7. Уатаева Гулнара Султанмуратовна
Участковая избирательная комиссия №33

(КГУ «СОШ № 5», мкр. Степной-1)

1. Акторгаева Гульнур Оразбаевна

2. Ашембекова Арайлым Амангелдиевна

3. Бейсембаева Зауреш Сатекбаевна

4. Бекпаева Бакытжамал Жасымбековна

5. Гаппасова Галия Жумажановна

6. Катапова Гульден Оразалыкызы

7. Кәрім Әсем Төлегенқызы
Участковая избирательная комиссия №34

(КГУ «СОШ № 5», мкр. Степной-1)

1. Бушман Людмила Николаевна

2. Игенова Сандугаш Нарсутбаевна

3. Карыбкулова Рауза Танырбергеновна

4. Касымова Айжан Серикбаевна

5. Кенжеева Айнур Ауесхановна

6. Оралбаева Гайни Турсуновна

7. Пацева Татьяна Анатольевна
Участковая избирательная комиссия №35

(КГУ «Школа-лицей № 101», мкр. Гульдер 1, д.1/2)

1. Акимова Назгул Тлеуберлина

2. Буксман Татьяна Васильевна

3. Елеусизова Кенжетай Джакишевна

4. Закржевская Елена Дмитриевна

5. Исаинов Салахидден Оразович

6. Ходзинская Нина Ивановна

7. Шингисбаева Аякоз Каиржановна
Участковая избирательная комиссия №36

(КГУ «Школа-лицей № 101», мкр. Гульдер 1, д.1/2)

1. Булавенкова Валентина Николаевна

2. Головина Надежда Васильевна

3. Даукишева Жазира Ахмедиевна

4. Даулетова Жанар Бактыбаевна

5. Дилеева Ирина Ивановна

6. Жумабекова Алма Алтынхановна

7. Козловская Марина Николаевна
Участковая избирательная комиссия №37

(РГП на ПХВ КарГУ им. академика Е.А.Букетова, ул.Муканова, 41)

1. Богжанова Жанбота Кизатовна

2. Дюсекеева Алмагуль Тарбиевна

3. Касенов Рымхан Зейноллаевич

4. Кочегина Елена Вячеславовна

5. Нургалиева Акмарал Кайроллаевна

6. Сатымбаева Айнур Саткаримовна

7. Татеева Алма Баймаганбетовна
Участковая избирательная комиссия №38

(РГП на ПХВ КарГУ им. академика Е.А.Букетова, ул.Муканова, 41)

1. Курманова Альфия Фаридовна

2. Кутжанова Камшат Жамбыловна

3. Минько Александр Александрович

4. Никольский Сергей Николаевич

5. Пустолайкина Ирина Анатольевна

6. Стадник Ирина Леонидовна

7. Шляпов Рустам Маратович
Участковая избирательная комиссия №39

(КГУ «СОШ № 23», мкр Степной-3)

1. Александров Владимир Григорьевич

2. Бойко Анна Васильевна

3. Бондаренко Жанна Борисовна

4. Жупышева Света Гайнуловна

5. Салимбаева Жанар Асембаевна

6. Семкив Елена Анатольевна

7. Смирнова Нелли Робертовна
Участковая избирательная комиссия №40

(КГУ «СОШ № 23», мкр Степной-3)

1. Ашыкбаев Нуркен Женисович

2. Жекебаева Бекзат Муратовна

3. Казаков Николай Иванович

4. Мещеряков Владислав Сергеевич

5. Мухамедкаримова Карашаш Танаткановна

6. Сагинтаева Кульжан Сагинтаевна

7. Симонова Светлана Александровна
Участковая избирательная комиссия №41

(КГП «Областной наркологический диспансер», ул.Муканова, 35)

1. Акишева Ляззат Кабдышбековна

2. Аманжолов Алпыс Жанатович

3. Сакалова Кульвараш Акмировна

4. Тинчурина Лилия Нуриахметовна

5. Тишмаганбетов Дулат Магауиевич

6. Тойшибекова Кульжазира Асаиновна

7. Федорчук Мария Ивановна
Участковая избирательная комиссия №42

(КГКП «Карагандинский политехнический колледж», пр. Б.Жырау, 9)

1. Банников Иван Вячеславович

2. Жуматаева Жанар Тлеубаевна

3.Жусупов Нурлан Рымбекович

4. Кожахметова Асель Уонасовна

5. Маманова Зауре Абдамитовна

6. Мустафинов Балтабай

7. Нурмаганбетова Эльмира Саулехановна
Участковая избирательная комиссия №44

(КГП «Медицинский колледж г.Караганды» ул.Чкалова, д.9)

1. Акедилова Нагима Куанышевна

2. Бикетова Людмила Аркадьевна

3. Деменева Екатерина Сергеевна

4. Екимова Наталья Павловна

5. Кенбаева Амина Айтбаевна

6. Мукашова Анар Жанаткызы

7. Мусинова Назига Жакиевна
Участковая избирательная комиссия №59

(КГУ «СОШ № 48», ул. Ержанова, 13)

1. Алпысбаева Асем Рахымовна

2. Алпысбаева Тана Рахымовна

3. Дукенбаева Алмагуль Инаятовна

4. Железникова Наталья Владимировна

5. Прохорова Ольга Алексеевна

6. Сонникова Валентина Васильевна

7. Чугай Александра Геннадьевна
Участковая избирательная комиссия № 60

(КГУ «Гимназия № 97», ул. Ержанова, 15)

1. Абдраева Аяулы Табылгановна

2. Беков Саид Есмуратович

3. Ишимов Ержан Касымканович

4. Конакпаева Сабира Амангельдыевна

5. Кондакова Татьяна Леонидовна

6. Майманчиева Салтанат Бекетовна

7. Невиннова Елена Анатольевна
Участковая избирательная комиссия №61

(КГУ «Карагандинский машиностроительный колледж», ул. Ермекова, 27)

1. Акпарова Лейла Манаповна

2. Базикова Карлыгаш Манаповна

3. Фольц Михаил Александрович

4. Омербаева Нурсулу Ермековна

5. Скакова Жумагуль Ермековна

6. Тусупбек Женис Сагатулы

7. Шатинов Серикбол Турсынович
Участковая избирательная комиссия № 62

(АО «Карэнергоремонт», ул. Ермекова, 29)

1. Абишева Алия Султановна

2. Марчевская Валентина Эдвардовна

3. Пантелеева Мария Павловна

4. Петрова Евгения Владимировна

5. Рахматуллина Анна Сергеевна

6. Твердохлебова Наталья Владимировна

7. Цыплаков Николай Николаевич

Участковая избирательная комиссия №76

(КарГУ им. Е.А. Букетова, ул. Университетская,28)

1. Абдешов Дидар Доралович

2. Абыласимов Мурагер Настаевич

3. Ботагарин Руслан Бақыт

4. Мусин Куат Саниязданович

5. Серикбаева Сауле Серикбаевна

6. Уалиева Жанна Борашевна

7. Ыбырай Алмаш Курманкызы


Участковая избирательная комиссия № 77

(КГУ «СОШ № 66» , ул. Карбышева, 17)

1. Аймакаев Жанайдар Амангельдинович

2. Бокаева Гульсим Бельгибаевна

3. Кошикова Магрипа Балтабаевна

4. Манукьян Анна Арсеновна

5. Саурбеков Жумаш Жумабекович

6. Токанова Кулемхан Абдрахмановна

7. Шалакова Наталья Владимировна
Участковая избирательная комиссия № 78

(Карагандинский Государственный университет им. Е.А.Букетова,

ул. Муканова,1)

1. Ажарбекова Эльвира Насипкуловна

2. Айтбаева Бакыт Манатовна

3. Жумагелдин Жанайдар Шаймерденович

4. Ибраев Габдеш Укенович

5. Наурызбай Әйгерім

6. Рахметуллина Майкен Абылаевна

7. Дәулет Ақерке Рахымқызы


Участковая избирательная комиссия №79

(КГУ «СОШ № 81», ул. Гапеева,1)

1. Авдеева Наталья Михайловна

2. Акогузова Сарқыт Слямқызы

3. Еримова Маржан Мадетовна

4. Коновалова Наталья Николаевна

5. Кузина Наталья Николаевна

6. Мамыраева Айнагул Тайгозиновна

7. Ример Андрей Андреевич

Участковая избирательная комиссия № 81

(ГУ «Областная специализированная школа-интернат для одаренных детей» «Дарын», ул. Гапеева, 21/2)

1. Жалмагамбетова Алия Ермековна

2. Батенова Вилдана Рымхановна

3. Баянов Маргулан Абзалулы

4. Дюсетаева Куляш Смагамбетовна

5. Каскатаева Акбота Мейрамбековна

6. Линовская Татьяна Владимировна

7. Сейтмуратов Еримбет Мадигалиевич


Участковая избирательная комиссия № 82

(КГУ «СОШ № 81», ул. Гапеева, 1)

1. Абибекова Санагул Картабаевна

2. Есенжолова Накып Кокенаевна

3. Зорина Ирина Владимировна

4. Ихсанова Асель Тунгышбековна

5. Кабдиева Жанар Сагадибеккызы

6. Кулбулатова Каламкас Сабыровна

7. Шакаримова Гульдана Куатовна
Участковая избирательная комиссия № 84

(КГУ «СОШ № 66», ул. Карбышева, 17)

1. Алимпиева Екатерина Михайловна

2. Блялова Алуа Аманжолкызы

3. Даулетбаева Жупар Тулегеновна

4. Кайданович Светлана Анатольевна

5. Молдабаева Жанагуль Сапаровна

6. Нурмуханов Бейбит Насипболлаевич

7. Чернушенко Наталья Евгеньевна
Участковая избирательная комиссия № 85

(КГУ «Школа-лицей № 57 им. С.Саттарова, ул. Сатыбалдина, 15)

1. Абильдина Мархабат Куатовна

2. Ермұхан Даиржан Сабыржанұлы

3. Жапабаева Гульзат Секербаевна

4. Имашұлы Серік

5. Кульжамбекова Сауле Кажыкеримовна

6. Оспанов Маулен Мардашович

7. Тусупов Жанат Атыгаевич
Участковая избирательная комиссия № 86

(КГУ «Школа-лицей № 57 им. С.Саттарова, ул. Сатыбалдина, 15)

1. Жапабаева Гаухар Секербаевна

2. Мукажанов Аскар Белялович

3. Нугманов Танас Касим-улы

4. Оспанова Шынар Карсенбаевна

5. Рахимбекова Айгуль Рахимбековна

6. Тукбаев Рамазан Касенканович

7. Касенова Магрипа Фазыловна
Участковая избирательная комиссия №127

(КГУ «СОШ № 61», мкр.15)

1. Галимуллина Райхана Муллагалиевна

2. Ким Инна Александровна

3. Князева Валентина Анатольевна

4. Мамедова Первана Парвазкызы

5. Пучкова Инна Викторовна

6. Турсунова Салтанат Алданышевна

7. Харина Светлана Степановна
Участковая избирательная комиссия №128

(КГУ «СОШ № 61», мкр.15)

1. Бакенова Орынтай Алдашевна

2. Бурдух Ирина Николаевна

3. Дуйсенова Гульмира Амангельдыевна

4. Жантазина Наргуль Скаковна

5. Мукышева Салтанат Амангельдыевна

6. Увалиева Наталья Данифовна

7. Уралбаева Кызгалдак Ризабеккызы
Участковая избирательная комиссия №129

(КГУ «Областная специализированная школа-интернат для одаренных детей

№7 им. Ж.Жабаева, мкр.12, д.3)

1. Илимбаев Кайырбек Напталович

2. Исаков Сайлау Ергазиевич

3. Кажыкенова Бахытгул Кажымиденовна

4. Кенжегалиева Майра Акылжановна

5. Кузеуова Куралай Керейбаевна

6. Токешов Кайратбек Токешович

7. Хамитова Жанар Мараловна


Участковая избирательная комиссия № 130

(КГУ «СОШ №76 имени А.Бокейхана, мкр. 16)

1. Абдикаримова Айзада Берлибековна

2. Болат Ойрат

3. Мейрханова Жазира Оралкановна

4. Мустафина Жанар Бизаковна

5. Мұхамедқали Жансая Шалатайқызы

6. Тлеубекова Анар Комекбаевна

7. Тусупова Ардак Тлеужановна
Участковая избирательная комиссия № 131

(КГУ «СОШ №76 имени А.Бокейхана, мкр. 16)

1. Алдияров Кубейсин Мырзапиярович

2. Аскарова Арайлым Аскаркызы

3. Бадильбекова Аманкуль Пишенбаевна

4. Жалелов Абылай Армияулы

5 Конурова Катира Дюсембековна

6. Садикова Индира Кабдуалиевна

7. Толепбеков Нурлан Толеуханович
Участковая избирательная комиссия №132

(КГУ «СОШЛ № 53, ул. Кузембаева,32)

1. Воронина Светлана Анатольевна

2. Елубаева Айгуль Нуртаевна

3. Жуасбаева Зауре Онгарбековна

4. Казтаев Рахат Кайратович

5. Кривцанов Евгений Иванович

6. Ходко Татьяна Викторовна

7. Юдинцева Валентина Александровна
Участковая избирательная комиссия №133

(КГУ «СОШЛ № 53, ул. Кузембаева,32)

1. Билялова Кенжегул Каримовна

2. Калекина Бакытгуль Аманжоловна

3. Куралбаев Жанибек Шоханович

4. Лемешко Вера Владимировна

5. Мазуркевич Татьяна Евгеньевна

6. Мураткызы Гульмира

7. Попова Светлана Ивановна
Участковая избирательная комиссия №134

(КГУ «Школа-гимназия № 95», ул. Магнитогорская,43)

1. Байбусынова Камшат Султановна

2. Голощук Татьяна Александровна

3. Жакина Мария Хакимжановна

4. Жуманова Елена Викторовна

5. Кондратьева Светлана Анатольевна

6. Граф Елена Павловна

7. Сулейменова Дания Амангельдыевна
Участковая избирательная комиссия №135

(ЧУ «Колледж Сервис», мкр. 11а)

1. Аринова Гаухар Зейнелкабденовна

2. Ахметова Айгуль Каситовна

3. Блялова Данагул Каирбековна

4. Вихренко Валентина Павловна

5. Духова Любовь Анатольевна

6. Коростелева Наталья Александровна

7. Родионова Елена Владимировна
Участковая избирательная комиссия №137

(КГУ «СОШ № 73», ул. Узловая, 29)

1. Егорова Ирина Бруновна

2. Исаинова Бактыгуль Казыбековна

3. Искакова Зауре Куандыковна

4. Қыйлыбай Динара Балғашқызы

5. Лазарева Татьяна Анатольевна

6. Подкосова Ольга Климовна

7. Шукембаева Айнур Амантаевна
Участковая избирательная комиссия № 138

(КГУ «Карагандинский индустриально-технологический колледж»,

ул. Столичная,2а)

1. Валеев Фарит Хасанович

2. Подгайн Елена Николаевна

3. Салдина Лидия Карловна

4. Тукбаева Дана Касенкановна

5. Тукубекова Клара Файрузовна

6. Халюк Наталья Борисовна

7. Цай Маргарита Аполлоновна


Участковая избирательная комиссия № 139

(КГУ «СОШ № 13», ул. Бабушкина,108)

1. Алейник Татьяна Владимировна

2. Искаков Жаният Куракбаевич

3. Кенжебаев Амангельды Кошенович

4. Марущак Елена Анатольевна

5. Оспанова Тойжан Кенесовна

6. Хоружая Анна Константиновна

7. Шербаева Анаргуль Шазындаевна
Участковая избирательная комиссия № 140

(КГУ «СШ № 82», мкр.19, д.50/2)

1. Абильгазина Бикеш Тажикеновна

2. Анушина Анна Дмитриевна

3. Каменев Вадим Валентинович

4. Кашапова Елена Васильевна

5. Романова Зинаида Николаевна

6. Торебаева Айгуль Рымтаевна

7. Яцкая Светлана Анатольевна
Участковая избирательная комиссия №141

(КГУ «СОШ № 74», ул. Бабушкина,110а)

1. Жакишева Анжела Амангельдиевна

2. Жунусова Айжан Сатвалдиновна

3. Истомина Ольга Тимофеевна

4. Кадирбеков Аян Алимович

5. Мукашева Лилия Хайдаровна

6. Токышова Асель Мырзагалиевна



7. Төлеуқұл Ерсін Төлеуқұлұлы


Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3   4   5


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет