Коллегии адвокатов



Дата31.03.2019
өлшемі291.77 Kb.
#79180

Коллегии адвокатов



Название

Контактная информация

Коллегия адвокатов "Магнат"
Бычков Александр Александрович
Стефаненко Денис Сергеевич

Город: Ханты-Мансийск
Адрес: ул. Светлая, д. 40, кабинет 6 
Телефон(ы): не указано
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал Тюменской областной коллегии адвокатов г. Лангепас
Шевченко Игорь Анатольевич

Город: Лангепас
Адрес: ул. Ленина, д.24 
Телефон(ы): 8-904-486-38-32
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Филиал Союза "Адвокаткое бюро Свердловской области "Уайт Калерс"
Калинин Василий Сергеевич

Город: Ханты-Мансийск
Адрес: ул. Октябрьская, д. 12 А, кв. 1 
Телефон(ы): 8-982-707-23-53
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №2 Коллегия адвокатов Ханты-Мансийского автономного округ
Молчанова Инна Петровна
Плясунова Эльвира Геогиевна
Роль Наталья Николаевна
Сорочинская Ирина Васильевна
Сучкова Татьяна Борисовна
Таскаев Сергей Владимирович

Город: Нефтеюганск
Адрес: мкр. 6, д. 30, оф. 6 
Телефон(ы): 8 (3463) 23-23-66; 8-922-658-76-87
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Коллегия адвокатов Ханты-Мансийского автономного округа
Анисимов Валерий Филиппович
Анисимов Иван Валериевич
Артеменко Наталья Юрьевна
Белов Денис Николаевич
Варгасов Денис Павлович
Вихорь Денис Александрович
Гаврилов Вячеслав Сергеевич
Грабовский Михаил Васильевич
Давыдов Евгений Юрьевич
Даскал Игорь Гаврилович
Жердев Евгений Александрович
Змановский Иван Георгиевич
Иманов Фарид Тельман оглы
Ишмухаметов Наиль Каримович
Кайтмазов Батрадз Казбекович
Калинина Анастасия Борисовна
Ковалев Александр Алексеевич
Колющенко Дмитрий Петрович
Кононыкина Марина Герасимовна
Куликов Владимир Витальевич
Курайкин Юрий Владимирович
Кучеренко Михаил Юрьевич
Ларман Артур Арнольдович
Ларман Фарида Капезовна
Микрюков Григорий Евгеньевич
Рудик Оксана Святославовна
Савельев Иван Александрович
Сивкова Светлана Ивановна
Терикбаев Рауд Абдулхакимович
Толстолужинский Дмитрий Юрьевич
Фёдорова Наталья Евгеньевна
Хутиев Амур Магомед-Гиреевич
Чепелкина Оксана Викторовна
Чернышов Максим Валерьевич
Шабалин Алексей Витальевич

Город: Ханты-Мансийск
Адрес: ул. Гагарина 116 
Телефон(ы): 8-3467-32-30-50
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №3 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного округ
Валиуллин Виталий Валерьянович
Заярнюк Виталий Анатольевич
Мартемьянов Игорь Владимирович
Мутовкина Елена Николаевна
Найманова Алтынай Муссовна
Смирнова Варвара Яковлевна
Сырчин Сергей Альбертович
Томилов Виталий Анатольевич
Ярко Александр Николаевич
Яхъяев Магомед Халидович

Город: Нефтеюганск
Адрес: мкр. 12, д.4 
Телефон(ы): 8-3463-51-05-77, 8-922-432-82-68
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №4 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного округ
Вязников Владимир Леонидович
Дегтярев Сергей Юрьевич
Насуханов Роман Владимирович
Тулубаева Валентина Сергеевна

Город: Нефтеюганск
Адрес: мкр. 3, д.2 кв. 2 
Телефон(ы): 8-922-412-02-15
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №5 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного округ
Брагина Ольга Викторовна
Ганина Анжела Владимировна
Наймушин Владимир Сергеевич
Трофимова Екатерина Юрьевна
Чайкин Александр Викторович

Город: Нефтеюганск
Адрес: мкр. 6, д.47 
Телефон(ы): 8-34632-75-444, 8-904-886-08-33
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №8 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного округ
Глуховская Ольга Петровна
Давлетов Артур Родионович
Дудчак Виктор Николаевич
Пакуш Тамара Владимировна
Симахина Фаина Николаевна
Халупенко Денис Николаевич

Город: Сургут
Адрес: ул. Маяковского, д.31, каб.612 
Телефон(ы): 8-3462-37-73-66,89224345475
E-Mail: не указано Сайт: www.advokathmao.ru

филиал №11 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Байгозин Леонид Николаевич
Булатов Сергей Николаевич
Прудников Владимир Викторович
Яблонская Ирина Валерьевна
Яблонский Борис Анатольевич

Город: Сургут
Адрес: ул. Парковая, д.14, каб.8 
Телефон(ы): тел: 8-3462-65-14-24 тел/факс: 8-3462-24-01-75
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №12 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Ахмедов Самир Байрам оглы
Булатов Риф Галиевич
Добренькая Галина Викторовна
Константинов Сергей Витальевич
Кошкарова Любовь Николаевна
Красильников Дмитрий Михайлович
Куркин Андрей Викторович
Куркина Инна Валентиновна
Куркина Ирина Григорьевна
Ламков Мурат Юрьевич
Мясунова Вероника Юрьевна
Нохрин Антон Владимирович
Рыбак Алеся Ивановна
Ситёв Григорий Геннадьевич
Смирнова Анастасия Владимировна
Тураев Юрий Евгеньевич

Город: Нижневартовск
Адрес: пр. Победы 11 «а», кв. 4 
Телефон(ы): 8-3466-58-15-72, 8-3466-41-60-75
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №13 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Гулевич Зинаида Августовна
Доброгост Инесса Александровна
Корнакова Вера Григорьевна
Немыкин Виктор Михайлович
Пахтыбаев Михаил Вячеславович

Город: Когалым
Адрес: ул. Мира 4 «б», кв. 31 
Телефон(ы): тел: 8-950-513-16-46 тел/факс: 8-34667-2-57-31
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №14 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Кашнов Сергей Александрович
Королева Галина Николаевна
Мачнева Татьяна Викторовна
Москаленко Ангелина Игоревна
Присяжнюк Виктор Фёдорович
Хамитова Юлия Мухамматовна
Цеплин Евгений Юрьевич

Город: Лангепас
Адрес: ул. Дружбы народов д.20, каб.115 
Телефон(ы): тел: 8-34669-2-88-08, 89227802866
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №15 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Евлампьева Оксана Рамильевна
Плохотникова Галина Олеговна
Фёдоров Александр Логантьевич

Город: Покачи
Адрес: ул. Таёжная 18, к. 306 
Телефон(ы): 8-922-771-12-12
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №16 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Горбачёв Александр Владимирович
Горбачёва Галина Владимировна
Горбунов Олег Иллистратович
Каратицкая Янина Евгеньевна
Каратицкий Павел Евгеньевич
Мухина Ольга Михайловна
Пазников Сергей Валерьевич
Панов Юрий Владимирович
Романенко Артём Владимирович
Федяков Сергей Степанович
Энгель Николай Фёдорович

Город: Мегион
Адрес: ул. Нефтяников, д. 11 
Телефон(ы): 8-34663-6-15-28 тел/факс: 8-34663-3-66-76, 3-72-93
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №18 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Артамонов Вадим Сергеевич
Гурьянова Ирина Анатольевна
Острянский Юрий Анатольевич

Город: Радужный
Адрес: мкр. 6, д. 14 «а» 
Телефон(ы): 8-34668-48-2-43, 8-904-487-14-32 тел./факс: 44-4-82
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №19 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Агинова Байрта Аркадьевна
Брезицкий Василий Андреевич
Дарнев Сергей Александрович
Какенов Тлеубай Назымбекович
Кравченко Сергей Анатольевич
Кюнкриков Канур Борисович
Мухин Дмитрий Витальевич
Николаев Вячеслав Анатольевич
Никольский Павел Николаевич
Растимешина Елена Анатольевна
Якимов Владимир Андреевич

Город: Нягань
Адрес: мкр.3,д. 23, кор.3,кв. 29 
Телефон(ы): 8-34672-5-63-83, 8-904-884-78-92 факс: 8-34672-63-945
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №22 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Власов Аркадий Сергеевич
Комарова Юлия Александровна
Пивоварова Елена Сергеевна
Роженцев Николай Сергеевич
Федирко Роман Анатольевич

Город: Югорск
Адрес: ул. Буряка 4 
Телефон(ы): 8-34675-2-08-41, 2-60-17, 89227702226
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №23 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Баженов Алексей Николаевич
Воробьева Валентина Владимировна
Корепанов Алексей Николаевич
Лазарчук Николай Николаевич
Михайлова Ирина Владимировна
Писаренко Василий Иванович
Полуянова Надежда Евгеньевна
Суменко Артем Викторович
Торопов Сергей Александрович
Хлыбов Андрей Владимирович

Город: Советский
Адрес: ул. Ленина, 10 
Телефон(ы): 8-34675-3-61-80, 8-902-82-51-039
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №24 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Балашов Михаил Владимирович
Елисеев Максим Анатольевич
Ростовщиков Артем Анатольевич
Якушев Андрей Николаевич

Город: Белоярский
Адрес: ул. Молодости, 2 «А» 
Телефон(ы): 8-34670-2-38-38, 8-922-651-07-60
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №25 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Буркертова Татьяна Викторовна
Тюменцева Наталья Викторовна
Хомич Дмитрий Николаевич

Город: Урай
Адрес: 3 мкр., д.28, оф. 4 
Телефон(ы): 890888962284
E-Mail: advokaturay@yandex.ru Сайт: не указано

филиал №27 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Гадальшина Нюдля Дорджиевна
Есетов Асылбек Ниятович
Протопопов Станислав Александрович
Суин Игорь Николаевич

Город: пгт. Берёзово
Адрес: ул. Ленина, д.13 
Телефон(ы): 89044657419; 8-34674-2-14-92, 2-14-77
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №28 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Вознюк Денис Николавевич
Галина Анастасия Евгеньевна
Каримов Радик Мусагитович
Киреев Александр Геннадьевич

Город: п. Игрим
Адрес: пер. Смольный, д. 1 кв. 1 
Телефон(ы): 89044659727; 8-34674-3-17-88, 3-17-21
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №29 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Беляева Алена Васильевна
Бобрик Леонид Григорьевич
Табуева Елена Владимировна
Хазиев Рашид Исламович

Город: пгт. Октябрьское
Адрес: ул. Калинина, д.39 «А» 
Телефон(ы): 89044655633; 8-34678-2-16-44, 2-04-01
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №30 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Кравченко Наталья Владимировна
Мазур Александр Владимирович
Рахмадуллин Артур Фарухович
Салмина Ирина Николаевна
Хлонь Николай Иванович

Город: Пыть-Ях
Адрес: ул. Н.Самардакова, д.7, оф.410 
Телефон(ы): 8-34634-5-24-44, 8-912-517-94-34
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №31 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Горевой Константин Николаевич
Матевосян Эльвина Халимовна
Мусина Нина Ивановна
Насуханов Дмитрий Владимирович
Науменко Андрей Михайлович
Орлова Елена Васильевна
Салеев Сергей Алексеевич
Старунчак Василий Дмитриевич

Город: Радужный
Адрес: 5 мкр. д.27, кв.17 
Телефон(ы): 8-34668-56-920, 8-34668-79-261 факс: 8-34668-56-936
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №33 Коллегии адвокатов Ханты-Мансийского автономного окру
Амосова Марианна Александровна
Атлашкин Ремм Алексеевич
Карпова Любовь Дмитриевна
Кокошкин Виталий Дмитриевич
Набатов Петр Валерьевич
Сараева Майя Равильевна

Город: пгт. Междуреченский
Адрес: ул. Кондинская , д.32 
Телефон(ы): 89505078898 тел/факс: 8-34677-4-11-06
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Ханты-Мансийская коллегия адвокатов «Защитник»
Куваев Нурбий Умарович

Город: Ханты-Мансийск
Адрес: ул. К.Маркса, д. 15 
Телефон(ы): : 8-3467-33-00-32, 8-952-721-380
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Ханты-Мансийская городская коллегия адвокатов № 1
Пуртов Михаил Фёдорович
Соболев Дмитрий Михайлович
Соболева Анисья Закировна

Город: Ханты-Мансийск
Адрес: ул. Калинина, д. 27 
Телефон(ы): 8-3467-34-69-24
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Ханты-Мансийская городская коллегия адвокатов
Исаев Салех Исфраил оглы
Колесникова Ирина Ярославовна
Яковлева Елена Леонидовна

Город: Ханты-Мансийск
Адрес: ул. К. Маркса, 15 
Телефон(ы): 8-3467-32-01-87, 8-922-256-54-76
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Вторая городская Ханты-Мансийская коллегия адвокатов
Исакова Татьяна Викторовна
Ница Татьяна Николаевна
Пириева Ольга Николаевна

Город: Ханты-Мансийск
Адрес: ул. Рознина, д.131 
Телефон(ы): 8-3467-33-31-26, 8-3467-34-30-79
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Сургутская коллегия адвокатов
Абдулхамидов Олхозур Мутушевич
Башкова Светлана Николаевна
Бикеев Иманпаша Авайсаевич
Вахабов Юша Илмадиевич
Добрынина Оксана Сергеевна
Захаров Алексей Анатольевич
Михно Ольга Петровна
Пащук Ирина Владимировна
Трояновская Татьяна Григорьевна
Фоминых Эдуард Викторович
Чепурко Вадим Владиславович

Город: Сургут
Адрес: ул. Маяковского 31, каб. 510, 515 
Телефон(ы): 8-3462-24-00-59, 8-3462-71-17-70
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Сургутская городская коллегия адвокатов
Анциферов Сергей Евгеньевич
Аршавская Татьяна Михайловна
Бикташев Константин Маратович
Бохан Анатолий Иванович
Бохан Юрий Анатольевич
Виталицкая Анжнлика Анатольевна
Гиберт Михаил Петрович
Грузьева Вера Юрьевна
Дерендяев Олег Васильевич
Дзисяк Валентин Алексеевич
Дружинина Наталья Леонидовна
Дук Людмила Николаевна
Житниковский Станислав Станиславович
Золотарёв Константин Юрьевич
Каковкин Михаил Семенович
Козловский Александр Александрович
Кондаков Сергей Иванович
Кореньков Глеб Валентинович
Коркина Наталья Михайловна
Корнева Людмила Евстафьевна
Кумукова Салимат Ниурисламовна
Курмачёв Сергей Васильевич
Лозовая Каусария Мухаммадиевна
Машницких Ольга Валентиновна
Нестеров Борис Кириллович
Никитин Максим Алексеевич
Никифорова Светлана Константиновна
Никончук Александр Валерьевич
Никончук Валерий Владимирович
Никончук Виктория Павловна
Паничева Наталия Геннадьевна
Пасынков Алексей Юрьевич
Патрина Татьяна Геннадьевна
Пыльский Олег Иванович
Сердитых Валерий Викторович
Сироткин Андрей Григорьевич
Харь Сергей Борисович
Цицулин Сергей Александрович
Черный Василий Иванович
Черняк Евгения Александровна
Шитов Игорь Владимирович
Шленский Дмитрий Маркович

Город: Сургут
Адрес: ул. Маяковского 31, каб. 603 
Телефон(ы): 8-3462-722-470 т/ф: 8-3462-37-55-98
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Сургутская межрайонная коллегия адвокатов
Брусницын Владимир Анатольевич
Васильченко Евгений Владимирович
Гулей Александр Анатольевич
Золотарёв Андрей Николаеивч
Каракосов Виталий Борисович
Куликов Александр Петрович
Непрядин Сергей Николаевич
Тарасова Елена Михайловна
Цупко Оксана Николаевна

Город: Сургут
Адрес: Бульвар Свободы, д. 4/3 
Телефон(ы): не указано
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Сургутская специализированная коллегия адвокатов
Белозёрских Оксана Ивановна
Геншель Давид Гербертович
Ермолаев Вячеслав Анатольевич
Замятин Артур Владимирович
Картаев Александр Степанович
Кривошей Сергей Николаевич
Кулик Зинаида Борисовна
Марищенко Валерий Степанович
Молчанов Вадим Николаевич
Новоселова Ирина Дмитриевна
Усенко Лидия Иосифовна
Фомин Александр Сергеевич
Чеснокова Надежда Александровна
Шорохов Олег Юрьевич
Якимов Дмитрий Николаевич

Город: Сургут
Адрес: ул. Маяковского 31, оф.909 
Телефон(ы): 8-3462-72-19-73, 8-3462-37-77-37, 37-75-37, 24-14-77, 24-14-72
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Сургутская межрегиональная коллегия адвокатов
Ашихмина Марина Владимировна
Багаутдинов Айрат Наилович
Бойко Елена Александровна
Бровикн Сергей Григорьевич
Верхоглядов Алексей Викторович
Дунин Алексей Николаевич
Жилин Александр Витальевич
Кашина Наталья Аркадьевна
Кузьмин Андрей Петрович
Макушенко Сергей Григорьевич
Милькин Дмитрий Николаевич
Ткач Юрий Валерьевич
Третьяков Алексей Геннадьевич
Хатипов Рашит Закиевич
Черняк Яна Ивановна
Шаронов Николай Алексеевич
Щукина Светлана Александровна

Город: Сургут
Адрес: ул. Маяковского 31, каб. 915 
Телефон(ы): 8-3462-71-30-01, 8-3462-24-48-62, 24-49-14, 24-00-86
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Гильдия адвокатов по городу Сургуту «ГАС»
Аббасов Амил Осман оглы
Асадова Наталья Руслановна
Выпирайлова Ульяна Петровна
Довган Орыся Михайловна
Исрапов Руслан Магомедович
Киличов Абдулгалин Абдурагимович
Кучеров Михаил Владимирович
Порчулян Дмитрий Васильевич
Рушальщиков Юрий Викторович
Салимов Кэннан Вагифович
Тельминова Ирина Александровна
Ханкишиев Сеймур Рагилович
Хасанов Вадим Рафилович
Черенков Дмитрий Владимирович
Щеголев Алексей Игоревич

Город: Сургут
Адрес: ул. Маяковского, д. 24, кв. 6 
Телефон(ы): 8-905-828-02-93, 8-3462-37-84-51
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Коллегия адвокатов «Дефенден Юстицио» г. Сургут
Букаев Николай Михайлович
Бухтояров Виталий Сергеевич
Бухтояров Вячеслав Сергеевич
Бухтоярова Тамила Назимовна
Бушланов Антон Владимирович
Данилов Георгий Сергеевич
Дегтярев Андрей Александрович
Долгих Иван Витальевич
Дядькин Дмитрий Сергеевич
Егорова Марина Евгеньевна
Заболотин Дмитрий Валерьевич
Зорькина Анна Александровна
Ибрагимова Эльнара Ибрагимовна
Иванов Алексей Павлович
Иванов Виктор Владимирович
Карайсенлы Валерий Борисович
Кашапова Венера Рафагатовна
Киселёв Денис Сергеевич
Кисляк Мария Валерьевна
Колесник Владислав Вадимович
Коровин Владимир Георгиевич
Крюкова Ольга Сергеевна
Кучумов Динар Асгатович
Макляк Александр Николаевич
Мальцев Вадим Владимирович
Мальцева Анна Павловна
Марутян Ваче Аршакович
Овчинников Александр Михайлович
Пятков Дмитрий Геннадьевич
Рамазян Кристине Самвеловна
Саакян Нарек Самвелович
Савин Владимир Васильевич
Самойленко Иван Сергеевич
Синельникова Елена Васильевна
Стенников Кирилл Владимирович
Тарасов Алексей Сергеевич
Тимошенко Елена Витальевна
Усольцев Денис Владимирович
Ширямов Сергей Владимирович
Шишкина Анна Андреевна
Шкредов Антон Владиславович
Яковлева Анастасия Александровна

Город: Сургут
Адрес: ул. 50 лет ВЛКСМ д.1, оф.408 
Телефон(ы): 8-904-471-13-13 т/ф: 8-3462-21-00-96
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Коллегия адвокатов «Правовой Полис» г. Сургут
Абдулла Вячеслав Владимирович
Вольф Данил Викторович
Осьмаков Михаил Александрович

Город: Сургут
Адрес: ул. Маяковского д.31 оф.519 
Телефон(ы): 8-3462-24-49-13, 8-922-251-36-22 факс: 8-3462-50-51-24
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Нижневартовская коллегия адвокатов
Амирова Ирина Геннадьевна
Арсланов Уллубий Магомедтагирович
Войтюк Евгения Борисовна
Клейменов Сергей Александрович
Прилипская Светлана Александровна
Смирнова Ирина Николаевна
Черемисин Юрий Петрович
Чупцова Алёна Григорьевна
Яговитина Эльвира Николаевна

Город: Нижневартовск
Адрес: ул. Чапаева 36 
Телефон(ы): 8-904-483-40-45, 8-3466-45-33-40, 23-40-45
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Нижневартовская городская коллегия адвокатов № 1
Авдонина Ирина Ивановна
Бабаева Саадат Нариман кызы
Бараулин Павел Александрович
Буксин Даниил Николаевич
Буксина Татьяна Николаевна
Васильков Павел Александрович
Власов Игорь Александрович
Гончаров Анатолий Викторович
Дубровская Инна Анатольевна
Дубровский Андрей Александрович
Евдокимова Татьяна Ивановна
Зуев Иван Петрович
Исангулова Альфира Махмутовна
Каташова Яна Александровна
Кильдибекова Танзиля Хамзовна
Коваленко Игорь Владимирович
Крамарук Сергей Васильевич
Марсель Радик Марселевич
Мусина Роза Шамсутдиновна
Мухортов Андрей Григорьевич
Нилова Евгения Валериевна
Носкова Валерия Валерьевна
Османов Мурад Шамилович
Панфилова Анна Владимировна
Пономаренко Татьяна Михайловна
Посмитная Людмила Абдулашимовна
Рябых Роман Игоревич
Сметанин Сергей Юрьевич
Сметанина Ирина Юрьевна
Смирнов Владимир Васильевич
Смуглеев Александр Александрович
Точиев Иса Хасанович
Унгур Наталья Тарасовна
Цыплаков Александр Викторович
Шуткин Степан Михайлович
Щинов Евгений Николаевич

Город: Нижневартовск
Адрес: ул. Дружбы народов 30 «А» 
Телефон(ы): 8-904-483-99-67 т/ф: 8-3466-43-41-50, 43-42-00
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Нижневартовская городская коллегия адвокатов № 2
Бабушкин Павел Павлович
Варфоломеев Андрей Геннадьевич
Жирнов Юрий Владимирович
Заборовская Юлиана Иленовна
Злыденный Сергей Анатольевич
Лукина Оксана Геннадьевна
Магера Елена Геннадьевна
Михайлова Елена Николаевна
Побединский Вячеслав Николаевич
Смирнова Галина Витальевна
Сороковская Лидия Павловна
Сороковский Виктор Николаевич

Город: Нижневартовск
Адрес: Комсомольский бульвар, д. 5 
Телефон(ы): 8-3466-24-78-40, 8-922-255-09-53
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Нижневартовская городская коллегия адвокатов № 3
Дюрягина Елена Викторовна
Зоз Наталья Ивановна
Королева Марина Анатольевна
Кривобок Дмитрий Викторович
Мирзоев Акшин Бахтиярович
Черкасова Олеся Викторовна
Чурсина Елена Владимировна
Шуляк Алена Андреевна
Шуляк Виктор Андреевич
Шуляк Ирина Викторовна

Город: Нижневартовск
Адрес: пр. Победы 5 
Телефон(ы): 8-3466-41-69-33
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Нижневартовская районная коллегия адвокатов г. Нижневартовск
Бабюк Олег Анатольевич
Балакирев Антон Викторович
Беседин Александр Викторович
Волкова Виктория Руслановна
Галеева Винира Мунировна
Измайлов Эльнар Линарович
Калько Алексей Иванович
Камилова Зарема Аживердиевна
Колебин Дмитрий Александрович
Невзоров Олег Викторович
Новикова Людмила Ивановна
Рыженко Юрий Николаевич
Самсонов Александр Иванович
Симонов Андрей Владимирович
Трофимов Анатолий Иванович
Фатыхов Руслан Фаритович
Федурин Владимир Владимирович

Город: Нижневартовск
Адрес: ул. Дружбы народов 7 
Телефон(ы): 8-902-855-89-55, 8-3466-44-10-70, 44-10-48, 44-10-35, 44-10-32
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Нижневартовская коллегия адвокатов «Правовая защита»
Абдуллаев Фуад Захидович
Воронова Лариса Викторовна
Голубева Татьяна Валентиновна
Гранченко Елена Ивановна
Даругов Артур Радикович
Дегтярев Григорий Александрович
Кирилюк Жанна Николаевна
Ковальчук Руслан Васлильевич
Козак Андрей Викторович
Лобко Александр Иванович
Лукманова Елена Аскаровна
Сметанина Оксана Григорьевна
Энгель Андрей Николаевич

Город: Нижневартовск
Адрес: ул. 60 лет Октября, д. 2«Б», гост. «Самотлор» 
Телефон(ы): 8-9028-53-16-80 т/ф: 8-3466-64-42-01
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Пыть-Яхская коллегия адвокатов «Юстус» г. Пыть-Ях
Бутырина Ирина Сергеевна
Гурский Александр Викторович
Деркач Галина Владимировна
Мастерков Виктор Николаевич
Миляев Андрей Николаевич
Соболева Ирина Николаевна

Город: Пыть-Ях
Адрес: мкр.5,д.2а, кв. 34 
Телефон(ы): 8-922-418-50-90 т/факс: 8-3463-5-55-25
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Мегионская коллегия адвокатов
Дудырев Сергей Аркадьевич
Пискун Ольга Вячеславовна
Рахимова Татьяна Николаевна
Токарева Алёна Валентиновна

Город: Мегион
Адрес: ул. Строителей д. 2/2, кв.2 
Телефон(ы): 8-34643-43-2-56
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал Тюменской областной коллегии адвокатов г. Мегион
Калинин Антон Александрович
Калинин Артем Александрович
Калинина Людмила Михайловна
Калинина Наталья Юрьевна

Город: Мегион
Адрес: пр. Победы 4 а 
Телефон(ы): 8-904-456-56-78
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал Тюменской областной коллегии адвокатов г. Нягань
Двизов Алексей Владимирович
Дормороз Георгий Дмитриевич
Ефименко Александр Гаврилович
Ефименко Алексей Александрович
Кариков Алексей Николаевич
Прибытков Игорь Валентинович
Тренин Николай Андреевич
Юдин Алексей Сергеевич

Город: Нягань
Адрес: 2 мкр, д. 23, кв. 27 
Телефон(ы): 8-902-825-75-14, 8-34672-5-67-36
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №11 Тюменской Западно-Сибирской коллегии адвокатов г. Ниж
Грецова Мария Борисовна

Город: Нижневартовск
Адрес: ул. Дзержинского, д.17 
Телефон(ы): 8-902-851-74-68
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал №17 Западно-Сибирской коллегии адвокатов г. Нижневартовск
Бондарь Альбина Маратовна
Кармацких Людмила Вячеславовна
Чернышков Сергей Алексеевич

Город: Нижневартовск
Адрес: ул. Северная, д. 54 А,стр. 1, оф.107 
Телефон(ы): 8-922-255-36-53
E-Mail: не указано Сайт: не указано

филиал Тюменской областной коллегии адвокатов г. Ханты-Мансийск
Егорова Тамара Анатольевна

Город: Ханты-Мансийск
Адрес: ул. Карла Маркса, д.15 
Телефон(ы): 33-88-80; 34-25-60
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Филиал Свердловского АБ "Пучков и Партнеры" в г.Югорске
Александров Вячеслав Алексеевич
Пучков Денис Валентинович

Город: Югорск
Адрес: ул. Свердлова, д.5 
Телефон(ы): + 7 (343) 310 24 27
E-Mail: office@puchkovpartners.ru Сайт: не указано

Первая коллегия адвокатов г. Нефтеюганска
Джафоров Эмиль Рафик-оглы
Заярнюк Виталий Анатольевич
Кононенко Оксана Николаевна
Лебедева Елена Владимировна
Матрохина Татьяна Радиковна
Матюшина Анастасия Александровна
Новокрещенова Ольга Владимировна
Пысина Татьяна Валерьевна
Федорова Замира Вернеровна
Чупров Андрей Васильевич

Город: Нефтеюганск
Адрес: мкр. 9, д. 17, кв. 70 А 
Телефон(ы): 8-922-771-11-11
E-Mail: не указано Сайт: не указано

Каталог: sites -> default -> files
files -> «келісемін» Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі Министрі
files -> 016 жылдың тоқсанында Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментімен тіркелген жергілікті өкілді және атқарушы органдарының нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
files -> 016 жылдың және 31 қаңтар аралығында бсұ Санитарлық және фитосанитарлық шаралар бойынша Комитетпен жарияланған, хабарлама тізімі
files -> Ќазаќстан Республикасыныѕ мемлекеттік ќўпияларын ќорєаудыѕ
files -> Заң жобаның ғылыми құқықтық сараптаманың
files -> Беткі сулардың сапасын талдау: НҰра өзені алабының мысалында
files -> Қазақстан Республикасы Әділет министрлігімен 2012 жылдың қаңтарда тіркелген
files -> Этносаралық Үйлесімділік жүйесіндегі саяси-мәдени механизмдердің орны әлеуметтік ғылым магистрі, аға оқытушы Сыздықова С. М


Достарыңызбен бөлісу:




©kzref.org 2022
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет