Наказ Міністерства інфраструктури України 2018 року №жүктеу 87.19 Kb.
Дата23.03.2019
өлшемі87.19 Kb.
түріПротокол

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства інфраструктури України

___________ 2018 року № ______
П Р О Т О К О Л № 112
засідання Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування
19.01.2018 м. Київ


Присутні члени Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування (далі – Комісія) у складі: голови Комісії – Кубальської-Колтунович С. С. та членів комісії: Дубаса Р. І., Зіника О. Б., Главацького П. В., Корженівської І. Є., Хмарського С. Г., Климпуша О. Д., Лущай Ю. В., Дробот Ю. С.
Порядок денний:


  1. Про вступне слово голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С.

2. Про доповідь голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С. за матеріалами звернень, поданих на розгляд Комісії.Питання 1.
СЛУХАЛИ: Кубальську-Колтунович С. С., яка представила усіх членів Комісії згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 15.09.2015 № 365 «Про затвердження складу Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування» (у редакції наказу Міністерства інфраструктури України від 26.12.2017 № 470) і зазначила, що засідання проводиться відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 «Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358 (далі – Порядок).
Питання 2.
1. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Євровояж» з паритетним партнером – німецьким перевізником DTG Deutsche Touring GmbH про продовження дії дозволу регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІГІВ – ШТУТГАРТ.

По пункту 1 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ТОВ «Євровояж» на підставі абзацу другого підпункту 3.4.8 пункту 3.4 глави 3 Порядку.
2. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Новик В. В. з паритетним партнером – польським перевізником LUCKY TRAVEL UA Sp. z o. o. про внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту СТОРОЖИНЕЦЬ – ВАРШАВА в частині зміни часу відправлення, прибуття, відправлення і прибуття у зворотному напрямку та доповнення зупинкою.

По пункту 2 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ФОП Новик В. В. на підставі абзаців другого та восьмого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.
3. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Берегова С. І. з паритетним партнером – польським перевізником Zaklad Uslug Transportowo-Handlowych TEREZA MARCYNIUK про закриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІГІВ – ВАРШАВА.

По пункту 3 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: закрити маршрут ЧЕРНІГІВ – ВАРШАВА.
4. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Новіков Л.А. з паритетним партнером – білоруським перевізником ИП «БайерТранс» про закриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА – МІНСЬК.

По пункту 4 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: закрити маршрут ОДЕСА – МІНСЬК.
5. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Українські лінії» з паритетним партнером – польським перевізником «Ecolines-Polska» Sp. z o. o. про продовження дії дозволу та внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА – ГДАНСЬК в частині доповнення альтернативним пунктом пропуску.

По пункту 5 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни до маршруту ОДЕСА – ГДАНСЬК у частині доповнення альтернативним пунктом пропуску, продовжити дію дозволу на зазначеному маршруті строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 1).
6. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс» та ТОВ «Українські лінії» з паритетним партнером – польським перевізником «Ecolines-Polska» Sp. z o. o. про продовження дії дозволу регулярного міжнародного автомобільного маршруту УМАНЬ – КАТОВІЦЕ.

По пункту 6 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу на маршруті УМАНЬ – КАТОВІЦЕ строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 2).
7. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Юнас» з паритетним партнером – польським перевізником «AGAT» B.U.H. про внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗАПОРІЖЖЯ – ПОЗНАНЬ в частині зміни часу відправлення у зворотному напрямку.

По пункту 7 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни до маршруту ЗАПОРІЖЖЯ – ПОЗНАНЬ у частині зміни часу відправлення у зворотному напрямку та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 3).
8. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ТОВ ВТП «Форум» та ТОВ «Лінії полісся» з паритетними партнерами – польським перевізником Jacek Legendziewicz Jordan Group та чеськими перевізниками Musil Tour s.r.o. та Trans Job s.r.o. про закриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗАПОРІЖЖЯ – ПРАГА.

По пункту 8 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: закрити маршрут ЗАПОРІЖЖЯ – ПРАГА.
9. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс» та ТОВ «Українські лінії» з паритетним партнером – литовським перевізником UAB «TRANSINESTA» про внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ВІЛЬНЮС в частині зміни у прямому напрямку пункту відправлення на ХЕРСОН, часу відправлення та прибуття, прибуття у зворотному напрямку та доповнення новим українським паритетним партнером ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс».

По пункту 9 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни до маршруту КИЇВ – ВІЛЬНЮС в частині зміни у прямому напрямку пункту відправлення на ХЕРСОН, часу відправлення та прибуття, прибуття у зворотному напрямку та доповнення новим українським паритетним партнером ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс» та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 4).
10. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Транстемпо» з паритетними партнерами – польським перевізником Jacek Legendziewicz Jordan Group та чеським перевізниками «TTBus s. r. o.» про продовження дії дозволу регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ПРАГА.

По пункту 10 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу на маршруті КИЇВ – ПРАГА строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 5).
11. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Колізей-Транс» з паритетним партнером – італійським перевізником EUROBUS G.T. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – ВОГЕРА.

По пункту 11 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – ВОГЕРА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 6).
12. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Колізей-Транс» з паритетним партнером – італійським перевізником EUROBUS G.T. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – РИМ.

По пункту 12 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – РИМ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 7).
13. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Берегова С. І. з паритетним партнером – польським перевізником FIRMA «MARGA» Marta Gajo щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТУРІЙСЬК – ХЕЛМ.

По пункту 13 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ФОП Берегова С. І. на підставі абзацу восьмого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.
14. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Ванзуряк О. Г. з паритетним партнером – польським перевізником STANDART LINE sp. z o. o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ГЛИБОКА – ГДАНСЬК.

По пункту 14 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ФОП Ванзуряк О. Г. на підставі абзаців другого та восьмого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.
15. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТДВ «Оріон Авто» з паритетним партнером – польським перевізником Tjmasz Poredny щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН – ПОЗНАНЬ.

По пункту 15 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ХЕРСОН – ПОЗНАНЬ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 8).
16. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Вінев» з паритетним партнером – німецьким перевізником BUS-LINES GmbH щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту МЕЛІТОПОЛЬ – ФРАНКФУРТ НА МАЙНІ.

По пункту 16 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут МЕЛІТОПОЛЬ – ФРАНКФУРТ НА МАЙНІ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 9).
17. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП «Колісніченко» з паритетним партнером – молдовським перевізником BAZA DE TRANSPORT AUTO nr. 14 or FLORESTI щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМІЛЬНИК – ШТЕФАН-ВОДЕ.

По пункту 17 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ПП «Колісніченко» на підставі абзацу п’ятого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.
18. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Лінії Полісся» з паритетними партнерами – чеськими перевізниками Musil Tour s.r.o. і Trans Job s.r.o. та польськими перевізниками Jacek Legendziewicz Jordan Group щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗАПОРІЖЖЯ – ПРАГА.

По пункту 18 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ЗАПОРІЖЖЯ – ПРАГА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 10).

Голова Комісії: С. С. Кубальська-Колтунович

________________ Р. І. Дубас


______________ І. Є. Корженівська


________________ О. Д. Климпуш

______________ Ю. В. Лущай


________________ С. Г. Хмарський

______________ П. В. Главацький

________________ Ю. С. Дробот


______________ О. Б. ЗіникДостарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет