Олімпіада з екології: Кузьменко Григорій Миколайович– І місце



жүктеу 31.17 Kb.
Дата22.05.2018
өлшемі31.17 Kb.

Підсумки I туру Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Вітаємо переможців – гордість та інтелектуально-творчий потенціал ліцею! Молодці!

Додаток 1

До наказу № 475 від 03.11.2015р.

Олімпіада з екології:
Кузьменко Григорій Миколайович– І місце

Купець Давид Іванович – ІІ місце

Куцай Станіслав Миколайович – ІІ місце

Артеменко Андрій Станіславович– ІІІ місце

Харченко Максим Юрійович– ІІІ місце

Олімпіада з хімії:

Поліщук Іван Анатолійович – І місце

Купець Давид Іванович – ІІ місце

Кузьменко Григорій Миколайович– ІІІ місце

Олімпіада з англійської мови:

Артеменко Іван Олександрович – I місце

Гейко Сергій Вікторович гр. – I місце

Купець Давид Іванович – II місце

Азаронок Дмитро Васильович – II місце

Поліщук Олексій Анатолійович – III місце

Бевзенко Іван Валентинович – III місце

Олімпіада з математики

Поліщук Іван Анатолійович I місце

Сажієнко Олександр Васильович II місце

Гололоб Богдан Геннадійович II місце

Бородін Богдан Олександрович III місце



Олімпіада з інформаційних технологій

Курілко Вячеслав Станіславович І місце

Парієнко Олексій Олександрович ІІ місце

Гейко Сергій Вікторович ІІІ місце

Олімпіада з географії

Поліщук Олексій Анатолійович I місце

Шевчик Руслан Романович I місце

Сажієнко Олександр Васильович II місце

Азаронок Дмитро Васильович II місце

Ігнатенко Давид Олексійович - ІІІ місце



Олімпіада з фізики:

Азаронок Дмитро Васильович I місце

Сажієнко Олександр Васильович II місце

Бондаренко Максим Юрійович ІІІ місце

Олімпіада з астрономії:

Гололоб Богдан Геннадійович I місце

Бондаренко Максим Юрійович ІІ місце

Мазуров Павло Олександрович - ІІІ місце
Олімпіада з історії
Азаронок Дмитро Васильович - І місце

Шевченко Руслана Володимирівна - І місце

Мазуров Павло Олександрович - ІІ місце

Поліщук Іван Анатолійович ІІІ місце

Олімпіада з української мови та літератури
Устименко Ярослава Олегівна І місце

Бородін Богдан Олександрович ІІ місце

Барабаш Аліна Юріївна III місце
Олімпіада з біології

Поліщук Олексій Анатолійович І місце

Поліщук Іван Анатолійович ІІ місце

Заболотній Богдан ВасильовичІІ місце

Ігнатенко Давид Олексійович - ІІІ місце

Мазуров Павло Олександрович - ІІІ місце
Олімпіада з інформатики

Вершинін Владислав Сергійович І місце

Медведенко Ігор Юрійович ІІ місце

Онищенко Віталій Іванович ІІІ місце
Олімпіада з правознавства

Барабаш Аліна Юріївна І місце

Устименко Ярослава Олегівна І місце

Бородін Богдан Олександрович II місце

Чіпенко Максим Анатолійович ІІІ місце
Олімпіада з економіки
Гейко Сергій Вікторович І місце

Курілко Вячеслав Станіславович ІІ місце



Парієнко Олексій Олександрович ІІІ місце
Каталог: wp-content -> uploads -> 2015
2015 -> География пәнінен облыстық олимпиада
2015 -> Сыздыкова Гульжанар Каримовна карабаева Самал Сериковна Исетова Венера Мухаметжановна Список граждан, допущенных к собеседованию на объявленный конкурс
2015 -> Ибраев Жомарт Омашұлы; Результат конкурса по осуществлению отбора кандидатов на занятие
2015 -> Географиядан теориялық тур сұрақтары ( 9 сынып) Аудандық олимпиада 2014 – 2015 оқу жылы
2015 -> Биографическая справка
2015 -> Bala Turkvizyon 2015» Түрік әлемі әндерінің Ұлттық іріктеу турының ережесі Байқауды ұйымдастырушылар: «Bala Turkvizyon 2015» Ұлттық Түрік әлемі әндері байқауының (ары қарай Байқау) ұйымдастырушылары «rimas televiziyon Radyo Produksyon A


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет