Перелік сайтів вузів світу, в яких здійснюється підготовка за фахом правожүктеу 139.5 Kb.
Дата08.04.2019
өлшемі139.5 Kb.

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСІТЕТ ПРАВА


Кафедра гуманітарних дисциплін

Перелік сайтів ВУЗів світу,

в яких здійснюється підготовка за фахом право

(за станом 2010)

Виконали :

студенти 1 курсу групи МП-11

Сергієнко Є. О.

Петруняк В. М.
КИЇВ 2010

Перелік сайтів ВУЗів світу, в яких здійснюється підготовка за фахом право (за станом 2010).
пошукова машина

назва ВУЗу

країна

короткий опис ВУЗу

1

Гейдельбергський університет

Німеччина

Самий старий і самий престижний університет Німеччині був відкритий в 1386 році за активної допомоги Папи Римського. Першим був створений теологічний факультет, потім юридичний і філософський. Першим ректором був Марсіліус фон Інген, а професора приїхали з Праги і Парижа.

2

Гарвардский університет

США

Найстаріший приватний вищий навчальний заклад США - розташований в місті Кембридж. Університет був заснований 8 вересня 1636 року. Історія університету починається з моменту заснування Гарвардського коледжу, рішення про яке було прийнято Верховним Судом Массачусетського поселення.

3
Оксфордський університет

Велика БританіяНайстаріший університет в англомовному світі й перший у Великобританії, заснований близько 1117 року англійський духовенством. При Генріху II Оксфорд став справжнім університетським містом; з часом навчання в цьому університеті стало обов'язковим для знаті.

4Кембриджський університет

Велика БританіяДругий за старшинством університет після Оксфорда в англо-що говорить світі, заснований в 1209 році групою студентів та викладачів. Разом Оксфорд і Кембридж утворюють так званий Оксбрідж - союз двох найпрестижніших і старих університетів Англії.

5
Університетський коледж Лондона

Велика БританіяСпочатку Університетський Коледж Лондона був заснований в 1826 році як Університет Лондона. Для свого часу це було унікальне навчальний заклад - воно приймало студентів всіх класів і рас, а з 1878 року - і жінок. У 1893 році тут був відкритий перший у Великобританії студентський союз.

6


Мюнхенський університет ім. Людвіга Максиміліана

НімеччинаМюнхенський університет ім. Людвіга Максиміліана був заснований в 1472 році в Інгольштадті герцогом Людвігом Багатим з підтримкою Папи Римського. У період Реформації університет грав важливу роль, виступаючи проти Мартіна Лютера та його прихильників, а згодом більш ніж 200 років перебував під впливом ордена єзуїтів. У 1800 році король Максиміліан I Баварський переніс його в Ландсхкт, а з 1826 року університет знаходиться в Мюнхені.

7


Університет Тюбінгена

Німеччина

Тюбінген розташований на південному-заході Німеччини між Чорним Лісом і швабськими Альпами. Це один з т.зв. «Університетських міст» у Німеччині, другий за старшинством після Гейдельберзького університету. Іншими містами є Марбург, Геттінген, Фрайбург і Гейдельберг. Тюбінген вперше згадується у 1078 році.

8


Стенфордський університет

США


Університет засновано в 1891 каліфорнійським губернатором і залізничним підприємцем Леландом Стенфордом, і названий ім'ям його померлого в підлітковому віці сина, Леланда Стенфорда-молодшого.

9Нантський університет

Франція

Нантский университет был основан 4 апреля 1460 по инициативе Франциска II Бретонского. Созданный в форме studium generale, университет мог обучать всем дисциплинам того времени: теологии, каноническому праву, гражданскому праву, медицине и искусствам. Факультет права решением короля был перемещён в Ренн в октябре 1735.

10Університет Париж-I Пантеон-Сорбонна

Франція


Французький державний університет, що спеціалізується на економіці, менеджменті, мистецтві, соціальних науках і юриспруденції. Адміністративний центр розташований в Латинському кварталі, має приблизно 20 філій по всьому Парижу. Один з 13 університетів, утворених на місці Сорбонни.

11

Страсбурзький університет 3

Франція

(Universite Robert Schuman) готує по 160 спеціальностями: факультет права та економічних наук, інститути права та порівняльної економіки, юридичних досліджень, кримінально-виправних наук, праці, центр міжнародних досліджень промислової власності.
Навчається близько 10000 студентів, у тому числі більше 1500 іноземних студентів.

12

Національний автономний університет Мексики

Мексика


Розташований, більшою частиною, в Мехіко державний університет, і вважається найбільшим за кількістю студентів університет в Північній і Південній Америці. Заснований 22 вересня 1910 як ліберальна альтернатива римсько-католицькому Королівському Папському університету Мексики (заснований 21 вересня 1551 королівським указом Карла I Іспанського і закритому лібералами в 1867 році).

13


Вальядолідський університет

Іспанія


Знаходиться в іспанському місті Вальядолід, адміністративному центрі однойменної провінції, в автономному регіоні Кастилія і Леон. Станом на 2010 р. в університеті навчалося 31780 студентів (не рахуючи аспірантів), у ньому було більше 2000 факультетів.

14


Московський державний університет
імені М. В. Ломоносова

Росія


Один з найстаріших, найбільших та провідних вузів Росії, центр вітчизняної науки і культури. МДУ включає 15 науково-дослідних інститутів, 39 факультетів, більше 300 кафедр і 6 зарубіжних філій (один в Швейцарії та п'ять у країнах СНД). В університеті навчається близько 35 тисяч студентів. На факультетах і в науково-дослідних центрах працюють 4 000 професорів і викладачів, близько 5 тисяч наукових співробітників.

15


Московський державний інститут міжнародних відносин

Росія


Російський вуз, який готує фахівців у галузі міжнародних відносин. До складу університету входять 4 інститути, 8 факультетів і 3 програми MBA. Також в університеті діє військова кафедра, яка здійснює підготовку офіцерів запасу за військово-облікової спеціальності «Лінгвістичне забезпечення військової діяльності». В даний час в університеті навчається близько 6000 студентів з Росії та інших країн.

16


Дублінський університет

Ірландія

Один з чотирьох університетів Дубліна, найстаріший університет Ірландії, один з восьми „старовинних університетів” Великобританії та Ірландії. В даний час в університеті записано близько 15 500 студентів.
Університет був заснований в 1592 році англійською королевою Єлизаветою I під назвою The College of the Holy and Undivided Trinity of Queen Elizabeth near Dublin.

17Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Україна


Вищий навчально-науковий заклад, який готує спеціалістів з багатьох галузей знань і проводить широку науково-дослідну роботу. Київський університет повністю виправдовує таке визначення. Але це не просто вуз, яких багато в Україні. Це головний національний осередок вищої освіти і прогресивної думки. Університет має найбільшу кількість факультетів і спеціальностей для підготовки майбутніх фахівців.

18

Національна юридична академія України
імені Ярослава Мудрого


Україна


Державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, розташований у Харкові. Викладання, науково-дослідницьку та виховну роботу проводить 31 кафедра. Зараз структуру академії складають Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, Інститут підвищення кваліфікації, 8 факультетів денної форми навчання, 2 факультети заочної форми навчання, вечірній факультет та відокремлені структурні підрозділи: Кримський юридичний інститут (м. Сімферополь), Полтавський факультет.

19


Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА)

Україна


Вищий навчальний заклад в Україні. Заснований 1991 року. Розміщується в корпусах історичної Києво-Могилянської академії, від якої отримав свою назву. Університетське містечко знаходиться на Подолі в Києві, між Контрактовою площею та Дніпровською набережною. Викладання в університеті ведеться українською та англійською мовами. З 2009 року має статус дослідницького та автономного університету. Згідно з актуальними оцінками якості навчання та кваліфікації випускників НаУКМА займав четверте (Компас, 2010 р.) та восьме місце.

20Єльський університе́т

США


Найстаріший та один із найпрестижніших американських університетів, заснований Еліу Єлем.

Розташований у місті Нью-Хейвен, штат Коннектикут. Засновано 1701 року на кошти англійського купця та філантропа Е. Єля як пуританську школу. Від 1714 року в Нью-Хейвені.

Від 1718 року під назвою Єльський коледж. 1886 року надано статус університету.


21

Колумбійський університет

США

Приватний вищий навчальній заклад, головний корпус якого розташований на острові Мангеттен в Нью-Йорку. Заснований 17 липня 1754 року як «Королівський коледж» — один із перших закладів вищої освіти в Сполучених Штатах. У ранні роки свого існування університет відвідували такі видатні діячі як Олександр Гамільтон, Джон Джей, Морріс Говернер та Роберт Лівінгстон.

22

Чика́зький університе́т

США

Приватний вищий навчальний заклад, розташований у Гайд-парку неподалік від Чикаго, Іллінойс. Заснований у 1890 році Джоном Рокфелером, Чиказький університет прийняв перші лекції 1 жовтня 1892 року. Це один з перших університетів у США, який був задуманий як комбінація американського міждисциплінарного коледжу гуманітарних наук та дослідницького університету німецького зразка.

23


Нью-Йоркський університет

США


Приватний світський університет у Нью-Йорку, основний кампус якого розташований у Грінвич-Віллидж в одній з частин Манхеттена. Заснований у 1831 році, і на цей час є найбільшим приватним некомерційним закладом вищої освіти в США, у якому навчається більше ніж 50000 студентів.

24Університет Каліфорнії

США


Найстаріший та найпрестижніший кампус системи Каліфорнійського університету, яка нараховує десять кампусів. Університет та місто, в якому він розташований, названі в імені видатного ірландського філософа та єпископа Джорджа Берклі. Заснований у 1868-му році, кампус розташований у місті Берклі, штат Каліфорнія, займаючи площу понад 100 гектарів.

25Пенсільванський університет

США

Заснований в 1751 році Бенджаміном Франкліном. Пенсільванський університет - один із найстаріших вищих навчальних закладів і перший університет у США.

26Київський університет права

Україна

Створено у 1995 році на базі Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України.

Це один з найавторитетніших провідних навчальних закладів України та єдиний у нашій державі заклад освіти, підпорядкований Національній академії наук України. Акредитація четвертого рівня (сертифікат – серія НД-IV № 117263).

Висновок:

Таким чином, до десятки найкращих ВУЗів світу, в яких здійснюється підготовка за фахом право (за станом на 2010р.) входять:


1) Гарвардский університет (США)

2) Оксфордський університет (Британія)

3) Стенфордський університет (США)

4) Колумбійський університет (США)

5) Вальядолідський університет (Іспанія)

6) Мюнхенський університет ім. Людвіга Максиміліана (Німеччина)

7) Нью-Йоркський університет (США)

8) Чика́зький університе́т (США)9) Страсбурзький університет 3 (Франція)

10) Московський державний інститут міжнародних відносин (Росія)

Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет