Primacol ® decorative Trawertyn – tynk naturalny (Травертин – натуральна штукатурка) застосуванняжүктеу 37.63 Kb.
Дата13.05.2019
өлшемі37.63 Kb.

Primacol ® decorative Trawertyn – tynk naturalny (Травертин – натуральна штукатурка)

ЗАСТОСУВАННЯ

Засіб Trawertyn – це високого класу штукатурка для внутрішніх робіт на основі натуральних в’язких вапняних речовин і мармурового пилу. Одержана структура імітує поверхню основи розсіченого травертину з видимими елементами його внутрішньої структури – натуральних впадин (дірок) і корозій. Продукт належить до системи декорації Primacol ® Decorative.ВЛАСТИВОСТІ

Засіб Pokład Gruntujący застосовується для проведення декоративних робіт в середині приміщення. З огляду на техніку виконання, рекомендується застосовувати засіб особами, які мають досвід внутрішніх декоративних робіт. Поверхня основи, одержана після застосування засобу, нагадує травертин – один із натуральних каменів, який використовується як оздоблювальний будівельний матеріал. З метою забезпечення структури, застосовується лак до травертину (Lakier do trawertynu). Травертин рекомендований для оздоблення не лише стін, але таких елементів, як каміни або сходи. Широка гама кольорів, як і різнорідність одержаних ефектів, створюють нові можливості для декораторів в ході декоративних робіт в середині приміщення. Продукт належить застосовувати на поверхні основ з цементу.ТЕХНІЧНІ ДАНІ

хімічний склад: суміш гашеного вапна, наповнювачі і допоміжні

компоненти

фізичний стан/колір: білий порошок

запах: легкий, характерний

концентрація засобу (рН): 11,5 – 12,5 (насичений водяний розчин)

нанесення другого шару покриття: через 12 годин

спосіб нанесення засобу: малярська тертка Венеціанська

розхід засобу на один шар покриття: 1 м²/ кг, залежно від абсорбційної здатності

поверхні


розчинник: вода

миття інструменту: вода з миючим засобом

термін придатності: 24 міс. від дати виготовлення

умови зберігання: 5 - 35°С, в сухому приміщенні, уникати попадання

прямого сонячного проміння та промерзання

торгова упаковка: 1 кг, 3 кгПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Поверхня основи повинна бути сухою, очищеною від пилу, жиру, воску і різного характеру забруднення. Слід усунути з поверхні залишки фарб і штукатурки та інші елементи, які відстають від поверхні. Поверхня основи повинна бути поґрунтована засобом Pokład Gruntujący, у разі потреби – нанести два шари засобу.ФАРБУВАННЯ / ЗАСТОСУВАННЯ

Засіб Trawertyn можна застосовувати при температурі 15 – 25 °С.

а. До засобу слід додати воду, з метою одержання пасти. Паста не повинна бути занадто густою і рідкою (330 мл води на 1 кг порошку). Завжди необхідно замішувати таку кількість продукту, щоби повністю хватило на усю поверхню основи, яка підлягає декоруванню. Це стає надзвичайно важливим, коли слід використати декілька упаковок продукту.

b. За допомогою малярської венеціанської тертки слід нанести штукатурку на товщину зернини, після чого розгладити.

с. Після щонайменше 12 годин поверхню основи необхідно 2 – 3-разово добре змочити водою за допомогою валка. Після цього нанести другий шар покриття, так само як і перший – на товщину зернини.

d. Дряпання візерунку: декілька хвилин після нанесення другого шару покриття слід легко розгладити поверхню. Краєм тертки (під кутом 90°) слід акуратно видряпати візерунок. Після чого акуратно протерти сухою губкою, відповідно до напрямку візерунку, і таким чином почистити заглибини на поверхні. Перед повним висиханням, за допомогою малярської тертки необхідно вирівняти усю поверхню основи.

е. Лакування і забарвлення: після 12 годин на суху поверхню штукатурки належить нанести за допомогою губкового валка безбарвний декоративний лак, не залишаючи при цьому потьоків. З метою одержання декоративного оздоблення у кольорі, після наступних 6 годин слід втерти за допомогою губки або пензля відповідно забарвлений декоративний лак – рівномірно розповсюджуючи колір. Надлишок засобу слід усунути. Усі дії із нанесенням лаку належить проводити в напрямку нанесених подряпин.

Увага! Перед початком робіт на основній поверхні, необхідно обов’язково провести пробне нанесення лаку на меншій площі в менш помітному місці, з метою ознайомлення з технікою нанесення засобу та переконатися чи одержаний ефект відповідає вашим очікуванням.

БЕЗПЕКА ПРИ ЗАСТОСУВАННІ

Продукт є вогнетривкий. Не класифікується як небезпечний. Під час малярських робіт, і після їх завершення приміщення необхідно провітрювати до усунення запаху. Продукт зберігати в місцях недоступних для дітей. Детальна інформація знаходиться в листку характеристики засобу.ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

Уся інформація і дані, надані на цій сторінці відповідають дійсності, відповідно до висновків нашої лабораторії. Технічна інформація не є свідченням якості товару і не являється жодною пропозицією. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання інформації, поданої на цій сторінці, та за наслідки, до яких це може призвести. У випадку виникнення сумніву, завжди необхідно здійснити перевірку продукту. Виробник залишає за собою право на зміну вищевказаних даних без повідомлення про це клієнта.

Виробником даної продукції являється фірма Unicell Poland. Офіційним дистриб’ютором по Україні є ТОВ «Лабораторія вогнезахисту».

Запрошуємо відвідати нашу Інтернет сторінку за адресою: www.primacol.in.ua


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет