Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт на 2016 рікжүктеу 34.97 Kb.
Дата14.05.2019
өлшемі34.97 Kb.
түріКодекс

7/6/78

Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт на 2016 рік

Керуючись ст.101 Бюджетного кодексу України,ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів,міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити договір про міжбюджетний трансферт на 2016 рік (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування,бюджету та фінансів.
ДОГОВІР

про міжбюджетний трансферт на 2016 рік


м. Тернопіль " " 2016 року
Тернопільська міська рада в особі міського голови Надала Сергія Віталійовича, який діє на підставі Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні" з однієї сторони, та Байковецька сільська рада в особі сільського голови Кулика Анатолія Романовича, який діє на підставі Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні" з другої сторони відповідно до статті 101 Бюджетного кодексу України уклали договір про наступне:


І. Предмет договору
Надання медичних послуг закладами охорони здоров"я м.Тернополя мешканцям Байковецької об"єднаної територіальної громади при умові ( назва територіальної громади) передачі з бюджету Байковецької сільської ради до міського бюджету м.Тернополя видатків на відшкодування послуг у вигляді іншої субвенції.


II.Права та обов"язки сторін
2.1. Тернопільська міська рада зобов"язується забезпечувати надання мешканцям Байковецької об"єднаної територіальної громади медичних послуг.

2.2.Байковецька сільська рада зобов"язується забезпечити оплату наданих послуг у вигляді міжбюджетного трансферту (" інша субвенція").


III. Порядок передачі видатків
Передача видатків здійснюється шляхом затвердження відповідно до статті 101 Бюджетного кодексу України у складі видатків бюджету Байковецької сільської ради на 2016 рік іншої субвенції міському бюджету м.Тернополя в сумі 1300,0 тис.грн.


IV. Порядок перерахування і використання субвенції
4.1. Перерахування субвенції здійснюється впродовж 2016 року у таких обсягах:

- Лютий - 123,3 тис. грн;
 • березень - 111,55 тис. грн;

 • квітень - 121,65 тис. грн;

 • травень - 121,65 тис. грн;

 • червень - 111,55 тис. грн;

 • липень - 121,65 тис. грн;

 • серпень - 121,65 тис. грн;

 • вересень - 121,65 тис. грн;

 • жовтень - 121,65 тис. грн;

 • листопад - 121,65 тис. грн;

 • грудень - 102,05 тис. грн.

4.2. Субвенція перераховується щомісячно до 25 числа (крім грудня) відповідно до розпису загального фонду бюджету Байковецької сільської ради на рахунок загального фонду міського бюджету міста Тернополя, відкритий в управлінні Державної казначейської служби України у Тернопільській області в м. Тернополі.

Взаєморозрахунки між міським бюджетом міста Тернополя та бюджетом Байковецької сільської ради _за грудень поточного року, що випливають з умов, визначених підпунктом 4.2 цього договору, здійснюються не пізніше 10 грудня 2016 року.

4.3. Субвенція спрямовується головному розпоряднику коштів на фінансування закладів охорони здоров"я м.Тернополя, за надані медичні послуги мешканцям територіальної громади, згідно поданих ними розрахунків.


V. Інші умови
За невиконання або неналежне виконання умов, визначених даним договором, сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством.

 1. Внесення змін до даного договору може здійснюватись лише за письмовою згодою обох сторін.

 2. Одностороння відмова від договору не допускається, за винятком випадків, коли одна із сторін порушує умови договору і взяті зобов'язання.

 3. Усі спори і розбіжності, які можуть виникнути при виконанні договору, підлягають врегулюванню шляхом переговорів між сторонами.

 4. У випадку неможливості вирішення спорів шляхом переговорів вони підлягають розгляду і вирішенню в судовому порядку.

 5. Даний договір укладено у двох автентичних примірниках, кожен з яких має однакову юридичну силу. Один примірник договору зберігається в Байковецькій сільській раді, другий - у Тернопільській міській раді.

 6. Даний договір вступає в силу з дня його підписання обома сторонами і діє по 31 грудня 2016року.


Місцезнаходження сторін:
Тернопільська міська рада Байковецька сільська рада

Міський голова Сільський голова

____________ С.В.Надал _____________А.Р.Кулик
Каталог: app -> webroot -> files -> Rishennia sesiii
files -> Адвокат не може бути спрощенцем
files -> Франків Василь Павлович, народився 3 березня 1979 року в селі Конюхи, Козівського району, Тернопільської області
Rishennia sesiii -> Тернопільська міська рада постійна комісія з питань містобудування
files -> Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму»
files -> Портативный тахометр моделей 8000/8001


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет