Про затвердження проектів землеустрою та передачу у власність та в оренду земельнихжүктеу 30.24 Kb.
Дата31.05.2018
өлшемі30.24 Kb.
түріКодекс
РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

(6 сесія, 7 скликання)Р І Ш Е Н Н Я

18 серпня 2016 року № 1413

Про затвердження проектів

землеустрою та передачу у

власність та в оренду земельних

ділянок на вул. Придорожній, 25

Відповідно до пункту "г" частини 1 статті 121, статей 12, 89, 118, 122, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи матеріали інвентаризації земель міста Рівного, заяви громадян Бекеші Ірини Володимирівни та Бекеші Наталії Сергіївни, Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Придорожній, 25 громадянам Бекеші Ірині Володимирівні (ідентифі­каційний номер ***) та Бекеші Наталії Сергіївні (ідентифікаційний номер ***) безоплатно у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) [для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)].

2. На підставі ухвали Рівненського міського суду від 10 березня 2009 року, якою за громадянами Бекешею Іриною Володимирівною та Бекешею Наталією Сергіївною визнано право спільної часткової власності на об’єкт незавершеного будівництва на вул. Придорожній, 25 (по 1/2 частині), передати громадянам Бекеші Ірині Володимирівні (ідентифікаційний номер ***) та Бекеші Наталії Сергіївні (ідентифікаційний номер ***) безоплатно у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 1 000 м2 на вул. Придорожній, 25 (кадастровий номер 5610100000:01:069:0519) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) [для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)].

Земельну ділянку передати за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади міста Рівного в особі Рівненської міської ради, які згідно із земельно-обліковими документами міста Рівного обліковуються за громадянином Бекешею Сергієм Миколайовичем (свідоцтво про смерть від *** *** № ***).

3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Придорожній, 25 громадянам Бекеші Ірині Володимирівні (ідентифі­каційний номер ***) та Бекеші Наталії Сергіївні (ідентифікаційний номер ***) в оренду на п’ятдесят років для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд).

4. Передати громадянам Бекеші Ірині Володимирівні (ідентифікаційний номер ***) та Бекеші Наталії Сергіївні (ідентифікаційний номер ***) в оренду на п’ятдесят п’ять років земельну ділянку площею 173 м2 на вул. Придорожній, 25 (кадастровий номер 5610100000:01:069:0590) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд).

Земельну ділянку передати за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади міста Рівного в особі Рівненської міської ради, які згідно із земельно-обліковими документами міста Рівного обліковуються за громадянином Бекешею Сергієм Миколайовичем (свідоцтво про смерть від *** *** № ***).

5. Право власності на земельну ділянку та право оренди земельної ділянки виникає з моменту державної реєстрації цих прав (стаття 125 Земельного кодексу України).

6. У тримісячний строк з дня прийняття рішення землекористувачам виготовити та отримати документ, що посвідчує право оренди земельної ділянки.

7. Землевласникам виготовити та отримати документ, що посвідчує право власності на земельну ділянку.

8. Зобов’язати землевласників виконувати свої обов’язки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

9. Зобов’язати землекористувачів виконувати свої обов’язки відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

10. Зобов’язати землевласників та землекористувачів забезпечувати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації наявних інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ними території, і утримувати її та прилеглу територію, дотримуючись санітарних норм.

11. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування і секретарю міської ради С. Паладійчуку, а організацію його виконання – начальнику Управління земельних відносин С. Таргонію.

Міський голова В. Хомко


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет