Програма кандидатаДата30.03.2018
өлшемі27.13 Kb.
#22696
түріПрограма

Передвиборна програма Барни Олега Степановича
Сьогодні Україна стоїть перед новими викликами, але і має нові перспективи.
Кожен хоче жити по-новому. Жити в європейській країні, де панує верховенство права, де є соціальний захист, де є бажання працювати та гідно заробляти, де є можливість бути впевненим у своєму майбутньому та майбутньому своїх дітей.
Всі ми віримо, що кров тисяч українців не пролилася намарне, – Україна є, Україна буде і ніщо не зломить наш народ!
Але якою вона буде – залежить і від кожного з нас.
Українці обрали Президента, який чітко заявив, що він за європейський вибір, він за гідне життя, він за ті реформи, яких уже понад 20 років потребує суспільство.
Саме тому Президент, Петро Порошенко, оголосив про докорінне оновлення влади. Дострокові вибори до Парламенту повинні довести, що українці ніколи більше не зійдуть з обраного шляху – шляху до об’єднаної Європи.
Кожен з нас підтримує позицію Президента щодо децентралізації влади, коли громади на місцях отримають більше прав і грошей на реалізацію повноважень. Виконавча влада в областях належатиме не призначеним згори «губернаторам», а виконкомам, сформованим облрадами, обраним людьми. При обов’язковому збереженні та зміцненні єдиного гуманітарного українського простору в мовно-культурній сфері, в освіті, в політиці історичної пам’яті обов’язково враховуватиметься специфіка кожного регіону. Але Україна залишиться при цьому унітарною, соборною державою.
Кожен з нас виступає за впровадження реальної конкурентної економічної моделі в Україні. Потрібно відмовитися від популізму та говорити людям правду: високі стандарти життя стануть реальністю лише після проведення необхідних реформ (включно із подоланням корупції), відродження економіки та як результат наполегливої праці. Водночас держава зобов’язана невідкладно забезпечити належний соціальний захист найбідніших громадян. Реформувати правоохоронну систему (суди, міліцію, СБУ, прокуратуру) – означає створити передумови успішності всіх змін, у тому числі й в економіці. Тільки незалежний суд може забезпечити захист прав та свобод і недоторканість власності, що важливо для притоку в країну інвестицій.
Кожен з нас розуміє, що потрібно зняти «корупційний податок» на економіку. Соціально відповідальний бізнес має платити податки до бюджету, а не хабарі окремим чиновникам. Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити, всі офшори – перекрити. Необхідно утвердити систему спрощеного оподаткування для малого та середнього бізнесу. Створити свою справу, взяти відповідальність на себе – це теж жити по-новому. Слід забезпечити доступ української продукції на світові ринки. Аграрна галузь може стати точкою прориву для української економіки.
Кожен з нас переконаний, що часи невиправданого пацифізму минули. Зміцнення обороноздатності країни має стати загальнонаціональною справою, ділом всіх та кожного. Наш ВПК здатний задовольнити більшість потреб армії і дати поштовх реіндустріалізації –відродженню промислового потенціалу України. Окремої ваги питання – забезпечення енергетичної незалежності, диверсифікація поставок газу.

Всього цього можна досягти, маючи команду професіоналів у Парламенті. Команду, яка знає, як зупинити війну та вивести країну з кризи.


Я, як і всі мої однодумці, зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.

Я добре знаю проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:

  • Створення умов для залучення інвестицій в регіон.

  • Реконструкції інженерних комунікацій житлово-комунальної сфери та створення умов для підвищення технічної безпеки населення.

  • Розбудови та модернізація об’єктів охорони здоров’я та освіти.

  • Розвиток інфраструктури охорони навколишнього середовища.

  • Підтримки та розвитку мистецького та туристично-рекреаційного потенціалу регіону.

Каталог: prog
prog -> Республиканский форум «Технологические инновации библиотек для информационного общества», Усть-Каменогорск, 10-11 октября 2012 г
prog -> Программа-содержание понедельник, 10 июля 10. 00-14. 00 Открытие конференции Бондаренко Г. Г
prog -> Жашкеева Назиха Елубайқызы, қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі «Абай жолы» эпопеясын оқып-талдауға арналған таңдау курсының бағдарламасы
prog -> Жоба абай ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептеріне тасымалдау схемасы мен тәртібін бекіту туралы
prog -> № шешімімен бекітілген
prog -> С. С. Пономарева, заместитель директора по учебно-воспитательной работе Детской школы искусств (хореографической) города Вологды
prog -> Дополнительная предпрофессиональная общеобразовательная программа в области хореографического искусства
prog -> Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 – 2009 жылдарға арналған бағдарламасы


Достарыңызбен бөлісу:
©kzref.org 2022
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет