Ранкова зустріч



жүктеу 39.83 Kb.
Дата15.02.2019
өлшемі39.83 Kb.



Ранкова зустріч 

Тема: “Понеділок – день казковий”

Мета.: Формувати вміння спілкуватися між собою, висловлювати свої думки, почуття, переживання, позитивне ставлення до інших дітей, вміння працювати в колективі, розвивати мовлення учнів, збагачувати словниковий запас, виховувати позитивне відношення до оточуючих, вміння поводитися в колективі.

Обладнання: магнітофон, малюноки до казок, повітряні кульки.

Хід заняття:

Вітання.

Звучить музика.



  1. Діти заходять до класу, стають в коло разом зі своєю вчителькою. Усі звертаються один до одного по імені, що допомогає створити атмосферу дружби. Вітання створює спокійний та розважливий настрій.

2. Вітання дітей:

Я посміхаюсь сонечку:



  • «Здрастуй, золоте!»

Я посміхаюсь квіточці,

Хай вона цвіте

Я просміхаюсь дощику,

Лийся мов з відра

Друзям посміхаюся,

Зичу їм добра!




Привітання вчителя:

Доброго ранку, діти! Приємно бачити, що ви всі усміхаєтесь один одному. Я також рада вітати вас у нашому класі.
Обмін інформацією.

Учні мають змогу дізнатись щось один про одного. Обмін інформацією дає змогу навчитись впевнено говорити та слухати. Діти розповідають про себе, про свої захоплення, уподобання, ігри та розваги.


Групове заняття.

У групі створюється відчуття єдності та радості від перебуванні в колективі

Пропоную дітям:

1. Слухання віршика.

Понеділок – день казковий

І на колір він червоний.

Казка, діти, всюди буде,

З нею знань усім прибуде.

На читанні допоможе

Нову букву всім вивчати,

На письмі її писати.

А герої всі казкові

Допоможуть вам, малята,

Мислити логічно і швидко рахувати.

Тож і ми часу не гаймо

Всі у казку вирушаймо!


2. Віршик про веселку
Веселка

Від крайнеба десь здалека

Народилася веселка,

Незвичайна, загадкова,

Чарівна й така чудова!

Й засміялася усім,

Кольорів у ній аж сім.

І горять вони казково,

Гарно, ніжно, веселково.

Розцвіла вона чарівно,

Ніби квітка, дивно-дивно,

Перекинувся місток

Через гору і садок.

Простягнувсь кудись далеко,

Ох, і гарна ж ти, веселко!

Треба фарби діставати,

Щоб її намалювати.

Бо відомо людям всім –

Кольорів у неї сім.

Хочу я їй догодити,

Жоден з них не пропустити.

Кольори ти хочеш знати?

Можу я усі назвати.

Ось червоний – урочистий,

Він яскравий, гарний, чистий.

Ось оранжевий палає,

Наче осінь догорає.

Жовтий, ніби первоцвіт,

За оранжевим розцвів.

І зелений – малахітом –

Ніби ліс зелений літом.

Голубий, як небеса,

Дивовижна в нім краса.

Синій колір ген розлився,

Глянь, як гарно, подивися!

Фіолетовий в росі –

Повтори тепер усі.

( Діти повторюють всі кольори веселки)

Як веселка виростає,

Йти у казку закликає,

Не вагайся, а мерщій

Йди у казочку по ній.

А вона нам розказала,

Що із неба дощ прогнала

І що буде вже погода.

А сама пропала, шкода...

Зацвіла якусь там мить

І загасла, не горить,

А як ще раз загориться.

Добре в небо подивіться.

Хоч і рідко так буває,

Та як в небі виростає,

То очей не відірвати –

Це як в казці побувати.

Цей тиждень буде називатись Веселковим.

Перший день –понеділок буде червоного кольору. А ще це буде день Казок



3. Гра „Кулька”

Пропоную дітям надути кульки червоного кольору

4. Гра «Предмети червоного кольору.»

Діти називають предмети червоного кольору



  • Якого кольору полуниця?

  • Якого кольору помідор?

  • Якого кольору редиска?

  • Якого кольору кавун?


5. Кольорові загадки.


  • Червоний Макар по полю скакав, та в борщ попав. ( Буряк )

  • Я кругленька, червоненька,

З хвостиком тоненьким.

На городі мене рвуть

І до столу подають. ( Редиска )


  • Червона, солодка, пахуча,

Росте низько – до землі близько. ( Полуниця)

  • Зелене, а не дуб, кругле, а не місяць,

З хвостиком, а не миша. ( Кавун)
СЬОГОДНІ КАЗКОВИЙ ДЕНЬ.

Ви любите казки?

Яка ваша улюблена казка?(діти по черзі називають)

Які казки вам читають бабусі?

Які казки вам читають мами і?

Де живе казка?


6. Казкова вікторина:
З якої казки?

Покотився Колобок. А назустріч йому Зайчик.

Я Коза-Дереза пів бока луплена. За три копи куплена.

Посадив дід Ріпку. Виросла Ріпка велика. Прийшов час Ріпку рвати.


7. Інсценізація казки „Ріпка”

8. Складання веселки із кольорових олівців.
Щоденні новини.

Інформаційний листок на якому висвітлюються завдання на сьогодні та попередні дні.


Підсумок заняття.

Діти ви добре відповідали, гарно знаєте казки, чудово спілкуєтесь між собою.



Мені дуже було приємно з вами спілкуватися.
Мо-о-о-о-лодці!
Каталог: doc -> files -> news
news -> Байка як жанр літератури та її особливості. Езоп
news -> 6 клас (світова література, для практичної роботи)
news -> Приклади завдань та коментарі
news -> Урок біології в 6 класі
news -> Химия и Word
news -> Перемога добра над злом у казці Г. К. Андерсена „Дикі лебеді
news -> Міністерство аграрної політики та продовольства україни
news -> Для чого людина приходить у цей світ? (за романом Василя Барки «Жовтий князь»)
news -> План конспект на блок заняття №
news -> Контрольна робота №1 з теми «Вступ. Найдавніші пам’ятки словесного мистецтва» (тести)


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет