Рекорды и высшие достижения мира (м), Европы (Е) и России



жүктеу 421.45 Kb.
бет3/3
Дата07.09.2018
өлшемі421.45 Kb.
1   2   3

Р 2:18.00 Игорь Лоторев Москва 14.02.87 Москва

м23 2:15.26 Нуреддин Морсели 70 Алжир 22.02.92 Бирмингем

Е23 2:18.06 Марк Эплиниус 70 Германия 29.01.92 Берлин

Р23 2:18.78 Юрий Борзаковский 81 Московская обл. 25.01.02 Карлсруэ

м20 2:17.96 Силас Кимутаи 83 Кения 20.02.02 Пирей

Е20 2:20.36 Дэвид Шарп 67 Великобритания 08.03.86 Косфорд

Р20 2:24.18 Сергей Мельников 68 Рыбинск 14.02.87 Москва

Р18 2:25.10 Григорий Генералов 77 С.=Петербург 28.12.94 С.=Петербург


Бег 1500 м

м 3:31.18 Хичам Эль Герруж Марокко 02.02.97 Штутгарт

Е 3:33.32 Андрес Диаз Испания 24.02.99 Пирей

Р 3:36.68 Вячеслав Шабунин Москва 22.02.98 Льевин

м23 3:34.16 Нуреддин Морсели 70 Алжир 28.02.91 Севилья

Е23 3:34.99 Руй Силва 77 Португалия 07.03.99 Маэбаши

Р23 3:42.13 Андрей Логинов 72 Москва 07.03.92 Иокогама

м20 3:36.37 Майкл Тоо 83 Кения 03.02.02 Штутгарт

Е20 3:39.83 Герт=Ян Лиферс 78 Нидерланды 01.03.97 Зиндельфинген

Р20 3:48.53 Александр Кривчонков 83 Брянск 09.02.02 Москва

3:48.2 Александр Плешанов 66 Москва 02.02.85 Москва

Р18 3:48.95 Григорий Генералов 77 С.=Петербург 27.12.94 С.=Петербург


Бег 1 миля

м 3:48.45 Хичам Эль Герруж Марокко 12.02.97 Гент

Е 3:49.78 Имон Коглэн Ирландия 27.02.83 Ист=Разерфорд

Р 3:57.76 Вячеслав Шабунин Москва 14.02.95 Москва

м23 3:50.81 Нуреддин Морсели 70 Алжир 08.02.91 Ист=Разерфорд

Е23 3:55.4 Ноэлль О Шоннесси 55 Ирландия 28.01.77 Коламбус

Р23 4:02.60 Андрей Логинов 72 Москва 02.02.93 Москва

м20 3:59.86 Аллан Уэбб 83 США 20.01.01 Нью=Йорк

3:59.6 Джим Райэн 47 США 26.02.66 Канзас=Сити

Р20 4:08.69 Григорий Генералов 77 С.=Петербург 26.01.96 С.=Петербург


Бег 2000 м

м 4:52.86 Хайле Гебреселассие Эфиопия 15.02.98 Бирмингем

Е 4:54.07 Имон Коглэн Ирландия 20.02.87 Инглвуд

Р 4:59.12 Вячеслав Шабунин Москва 25.02.01 Льевин

м23 4:58.56 Адиль Эль Кауш 79 Марокко 05.02.99 Будапешт

Е23 5:01.09 Мирко Дёринг 71 Германия 06.03.93 Льевин

Р23 5:06.78 Александр Кривчонков 83 Брянск 01.02.04 Москва

Р20 5:13.80 Игорь Лоторев 64 Курск 12.02.83 Москва

Р18 5:33.32 Вячеслав Кошелев 68 Свердловск 03.02.85 Ленинград
Бег 3000 м

м, м23 7:24.90 Дэниель Комен 76 Кения 06.02.98 Будапешт

Е 7:32.98 Альберто Гарсиа Испания 02.02.03 Севилья

Р 7:42.54 Вячеслав Шабунин Москва 06.02.98 Будапешт

Е23 7:47.19 Юсеф Эль Насри 79 Испания 29.01.00 Карлсруэ

Р23 7:55.12 Владимир Затонский 53 Московская обл. 11.02.73 Роттердам

м20 7:40.83 Маркос Генети 84 Эфиопия 28.02.03 Карлсруэ

Е20 8:00.35 Золтан Калди 69 Венгрия 27.02.88 Будапешт

7:59.8 Райнер Вахенбруннер 62 ГДР 01.01.81 Котбус

Р20 8:05.59 Николай Бабичев 83 Курск 07.01.02 Москва

8:03.6 Олег Михалёв 62 Челябинск 04.03.81 Москва

Р18 8:19.4 Александр Секлетов 81 Волгоград 25.12.98 Волгоград


Бег 2 мили

м 8:04.69 Хайле Гебреселассие Эфиопия 21.02.03 Бирмингем

Е 8:13.2 Эмиль Путтеманс Бельгия 18.02.73 Берлин

Р 8:50.8 Рашид Шарафетдинов Ленинград 12.02.71 Лос=Анджелес

м23 8:08.39 Маркос Генети 84 Эфиопия 20.02.04 Бирмингем

м20 8:31.77 Хасан Мурхит 82 Марокко 23.02.01 Гент


Бег 5000 м

м, м23 12:49.60 Кенениса Бекеле 82 Эфиопия 20.02.04 Бирмингем

Е 13:11.39 Альберто Гарсиа Испания 09.02.03 Гент

Р 13:35.71 Валерий Абрамов Московская обл. 10.03.82 Милан

Е23 13:29.28 Стив Биннс 60 Великобритания 12.02.82 Нью=Йорк

Р23 14:07.0 Рашид Шарафетдинов 43 Ленинград 27.03.65 Ленинград

м20 13:32.90 Исмаил Кируи 75 Кения 08.03.94 Стокгольм

Е20 13:59.86 Никос Циоракис 72 Греция 26.01.91 Бостон

Р20 14:34.97 Александр Секлетов 81 Волгоград 21.01.00 Москва

Р18 14:51.46 Дмитрий Дроздов 72 Пенза 25.02.89 Челябинск


Бег 10 000 м

м 27:50.29 Марк Бетт Кения 10.02.02 Гент

Е 28.12.4 Эмиль Путтеманс Бельгия 22.02.75 Париж

Р 28.59.19 Дмитрий Капитонов С.=Петербург 29.12.96 С.=Петербург

Р23 29:25.38 Павел Андреев 70 С.=Петербург 27.12.92 С.=Петербург
Бег 50 м с барьерами

м 6.25 Марк Маккой Канада 05.03.86 Кобе

Е 6.39 Марк Маккой Австрия 27.01.95 Москва

Р 6.48 Евгений Печёнкин Новосибирск 04.03.01 Зиндельфинген

м23 6.36 Рейнальдо Нехемайа 59 США 03.02.79 Эдмонтон

Е23 6.48 Томаш Щигачевский 78 Польша 05.02.99 Будапешт

6.48 Станислав Олияр 79 Латвия 25.02.01 Льевин

6.48 Ладжи Дюкур 83 Франция 21.02.04 Обер

Р23 6.75 Эдуард Переверзев 53 Ростов=на=Дону 04.02.73 Берлин

м20 6.52 Лю Сян 83 КНР 24.02.02 Льевин

Е20 6.64 Марк Ноэ 53 Франция 12.03.72 Гренобль

Р20 6.89 Борис Плешко 60 Москва 21.02.79 Берлин

6.89 Дмитрий Бульдов 68 Ленинград 21.02.87 Берлин

Р18 7.03 Евгений Печёнкин 73 Новосибирск 17.02.90 Берлин


Бег 60 м с барьерами

м, Е 7.30 Колин Джэксон Великобритания 06.03.94 Зиндельфинген

Р 7.46 Евгений Печёнкин Московская обл. 31.01.02 Москва

м23, Е23 7.41 Колин Джэксон 67 Великобритания 26.02.89 Зиндельфинген

Р23 7.52 Евгений Печёнкин 73 Новосибирск 25.01.95 Москва

7.52 Евгений Печёнкин 73 Новосибирск 25.02.95 Волгоград

м20 7.55 Лю Сян 83 КНР 10.02.02 Гент

Е20 7.60 Томас Блашек 81 Германия 19.02.00 Зиндельфинген

Р20 7.77 Евгений Борисов 84 Московская обл. 01.03.03 Минск

Р18 8.03 Павел Никишов 82 Московская обл. 06.02.99 Волгоград

(991мм) 7.98 Артём Юсик 76 Москва 27.02.93 Минск

(914мм) 7.90 Владимир Жуков 88 Екатеринбург 28.01.05 Пенза


Бег 110 м с барьерами

м 13.34 Аллен Джонсон США 14.02.95 Москва

Е 13.36 Робин Корвинг Нидерланды 07.02.00 Тампере

Р, м23, Е23, Р23 13.68 Андрей Кислых 76 Кемерово 04.02.98 Тампере

м20, Е20, Р20 14.06 Виталий Скляров 60 Ленинград 19.03.78 Ленинград

Р18 14.3 Михаил Эдель 69 Москва 23.02.86 Москва

м20 (991мм) 13.7 Скотт Джонс 53 США 13.02.71 Хьюстон

Р20 (991мм) 13.9 Евгений Печёнкин 73 Новосибирск 28.01.90 Липецк


Бег 300 м с барьерами

м 34.92 Ллевелин Херберт ЮАР 09.02.99 Тампере

Е, Р 35.06 Руслан Мащенко Воронеж 09.02.99 Тампере

м23, Е23 36.56 Исмо Хямеениеми 70 Финляндия 16.02.91 Тампере

Р23 36.8 Дмитрий Богрянов 67 Москва 28.12.89 Москва

м20, Е20 36.75 Юсси Хейкилла 83 Финляндия 04.02.02 Тампере

Р20 38.95 Игорь Фролов 74 С.=Петербург 21.12.91 С.=Петербург

Р20, Р18 38.3 Валерий Кособоков 70 Москва 18.01.87 Москва

Р20 38.3 Олег Жданов 68 Москва 25.01.87 Москва
Бег 2000 м с препятствиями

м, Е, Р 5:23.89 Сергей Епишин Московская обл. 11.02.83 Москва

м23, Е23 5:24.49 Николай Матюшенко 66 СССР 07.02.86 Москва

Р23 5:29.36 Сергей Афанасьев 64 Московская обл. 01.02.84 Москва

5:28.8 Александр Худяков 60 Московская обл. 24.01.82 Гомель

м20, Е20 5:30.6 Николай Матюшенко 66 СССР 11.02.84 Ленинград

Р20 5:37.70 Вячеслав Кошелев 68 Свердловск 08.02.87 Пермь

5:34.6 Леонид Швецов 69 Саратов 24.01.86 Москва

Р18 5:47.31 Роман Усов 78 Курск 05.02.95 С.=Петербург
Бег 3000 м с препятствиями

м, Е 8:17.46 Александр Загоруйко СССР 20.02.82 Москва

Р, м23, Е23, Р23 8:19.16 Валерий Грязнов 61 Челябинск 20.02.82 Москва

м20, Е20, Р20 8:39.78 Роман Усов 78 Курск 25.02.96 Москва

Р18 8:53.3 Максим Попов 74 С.=Петербург 28.12.91 С.=Петербург
Эстафета 4х200 м

м, Е 1:22.11 Великобритания (Л.Кристи, Д.Брэйтуайт, Э.Мэйфи, Дж.Реджис) 03.03.91 Глазго

Р 1:23.04 Сборная (Э.Иванов, О.Фатун, А.Федорив, М.Вдовин) 30.01.93 Глазго

м23, Е23, м20, Е20 1:25.36 Германия (А.Фолькман 77, А.Косенков 77, М.Шмидтхен 77, Й.Вайссбах 77) 02.03.96 Льевин

Р23 1:26.87 Москва (С.Колесников 83, П.Поляков 84, М.Москалёв 82, А.Антонов 84) 16.02.04 Москва

Р20 1:27.95 Москва (Е.Антонов 83, А.Антонов 84, П.Поляков 84, Р.Смирнов 84) 09.02.02 Москва

Р18 1:32.85 С.=Петербург (В.Жилинский 88, Д.Алексеев 87, А.Кокорин 87, А.Тишков 87) 30.01.04 Волгоград

1:31.9 «Юность», Москва (М.Пиксотов 68, А.Белкин 68, Д.Бартенев 69, Д.Нащёкин 68) 23.02.85 Москва


Эстафета 4х400 м

м 3:02.83 США (Э.Моррис, Д.Джонсон, Дж.Мэйнор, М.Кэмпбелл) 07.03.99 Маэбаши

Е 3:03.01 Польша (П.Хачек, Я.Боцян, П.Рысюкевич, Р.Мацковяк) 07.03.99 Маэбаши

Р 3:04.82 Сборная (А.Ладейщиков, Р.Мащенко, Б.Горбань, А.Семёнов) 11.03.01 Лиссабон

м20 3:13.34 «Мюир Хай Скул», США (Трайон, Маккалог, Хэйвуд, Мур) 10.03.96 Бостон

Е20 3:16.4 СССР (Н.Чернецкий 59, В.Сташук 59, В.Дёмин 59, И.Эрвальд 59) 25.02.78 Минск

Р20 3:17.50 Сборная (Д.Шубин 84, П.Поляков 84, А.Ларин 83, Н.Годунов 84) 02.02.02 Минск
Эстафета 4х800 м

м 7:13.94 США (Дж.Вуди, К.Паранья, Р.Кена, Д.Крумменаккер) 06.02.00 Бостон

Е, Р 7:17.8 СССР/Россия (В.Таратынов, С.Мещерских, А.Таранов, В.Семяшкин) 14.03.71 София

м23, м20 7:42.67 «Йорк Хай Скул», США 24.03.00 Хиллсайд


Ходьба 5000 м

м, Е, Р 18:07.08 Михаил Щенников Москва 14.02.95 Москва

м23, Е23, Р23 18:15.91 Михаил Щенников 67 Москва 04.02.89 Гомель

м20, Е20 19:04.5 Андрей Юрин 84 Украина 18.01.03 Бровары

Р20 19:27.2 Сергей Тюленев 71 Пенза 17.02.90 Берлин

м18, Е18, Р18 19:30.08 Евгений Шмалюк 76 С.=Петербург 25.12.93 С.=Петербург


Прыжок в высоту

м, м23 2.43 Хавьер Сотомайор 67 Куба 04.03.89 Будапешт

Е 2.42 Карло Трёнхардт ФРГ 26.02.88 Шёнеберг

Р 2.38 Ярослав Рыбаков Москва 15.02.05 Стокгольм

2.38 Ярослав Рыбаков Москва 06.03.05 Мадрид

Е23 2.41 Патрик Шёберг 65 Швеция 01.02.87 Пирей

Р23 2.34 Алексей Емелин 68 Москва 04.02.90 Челябинск

м20, Е20 2.35 Владимир Ященко 59 СССР 12.03.78 Милан

Р20 2.29 Иван Ухов 86 Екатеринбург 07.01.05 Екатеринбург

Р18 2.23 Сергей Клюгин 74 Кинешма 23.02.91 Верона


Прыжок с шестом

м, Е 6.15 Сергей Бубка Украина 21.02.93 Донецк

Р 6.00 Радион Гатауллин С.=Петербург 02.02.93 Москва

6.00 Радион Гатауллин С.=Петербург 13.02.93 Льевин

6.00 Максим Тарасов Ярославль 05.02.99 Будапешт

м23, Е23 5.90 Данни Эккер 77 Германия 20.02.99 Карлсруэ

Р23 5.82 Максим Тарасов 70 Ярославль 07.02.92 Нью=Йорк

м20, Е20, Р20 5.66 Артём Купцов 84 Челябинск 16.02.03 Донецк

Р18 5.40 Василий Петров 83 Москва 29.02.00 Москва
Прыжок в длину

м 8.79 Карл Льюис США 27.01.84 Нью=Йорк

Е, м23, Е23 8.56 Яго Ламела 77 Испания 07.03.99 Маэбаши

м23 8.56 Карл Льюис 61 США 16.01.82 Ист=Разерфорд

Р 8.43 Станислав Тарасенко Таганрог 26.01.94 Москва

Р23 8.41 Кирилл Сосунов 75 Рязань 08.03.97 Париж

м20 8.09 Дайон Бентли 71 США 18.02.89 Юнивёрсити=парк

Е20 8.01 Франк Вартенберг 55 ГДР 23.02.74 Берлин

Р20 7.78 Кирилл Сосунов 75 Рязань 01.02.94 Липецк

Р18 7.76 Игорь Лозинский 80 Тихорецк 02.02.97 Липецк


Тройной прыжок

м 17.83 Алисьер Уррутиа Куба 01.03.97 Зиндельфинген

м, Е 17.83 Кристиан Олссон Швеция 07.03.04 Будапешт

Р 17.77 Леонид Волошин Краснодар 06.02.94 Гренобль

м23, Е23 17.80 Кристиан Олссон 80 Швеция 05.03.02 Гётеборг

Р23 17.23 Александр Сергеев 83 Москва 19.02.04 Москва

м20, Е20 17.14 Фолькер Май 66 ГДР 02.03.85 Пирей

Р20 16.89 Александр Сергеев 83 Москва 08.02.02 Москва

Р18 16.23 Виктор Гущинский 78 Норильск 05.02.95 С.=Петербург
Толкание ядра

м 22.66 Ренди Барнс США 20.01.89 Лос=Анджелес

Е 22.55 Ульф Тиммерманн ГДР 11.02.89 Зенфтенберг

Р 21.40 Сергей Смирнов Ленинград 06.02.87 Пенза

м23 21.72 Рэнди Барнс 66 США 06.02.88 Даллас

Е23 21.24 Сёрен Таллхейм 64 Швеция 09.03.85 Сиракузы

Р23 20.72 Вячеслав Лыхо 67 Московская обл. 10.03.89 Глазго

м20 21.05 Терри Олбриттон 55 США 22.02.74 Нью=Йорк

Е20 19.61 Владимир Киселёв 57 СССР 21.02.76 Ленинград

Р20 19.53 Вячеслав Лыхо 67 Московская обл. 28.12.86 Москва

(6кг) 19.78 Антон Любославский 84 Иркутск 06.02.03 Волгоград

Р18 16.53 Дмитрий Сластен 69 Н.Тагил 27.12.86 Москва

(6кг) 18.15 Александр Греков 85 Смоленск 07.02.02 Москва

(5кг) 19.27 Александр Греков 85 Смоленск 30.01.02 Пенза


Метание веса

м 25.86 Лэнс Дил США 04.03.95 Атланта

Е 25.03 Либош Чарфрайтаг Словакия 08.02.03 Нампа

Р 23.12 Юрий Седых Москва 10.03.89 Глазго

м23, Е23 23.64 Роберт Вейр 61 Великобритания 09.01.83 Ганновер

м20 20.90 Дилан Армстронг 81 Канада 18.02.00 Москва


Семиборье

м 6476 Дэн О Брайен США 14.03.93 Торонто

6.67-7.84-16.02-2.13-7.85-5.20-2:57.96

Е 6438 Роман Шёбрле Чехия 07.03.04 Будапешт

6.97-7.96-16.28-2.11-7.95-4.80-2:39.67

Р 6412 Лев Лободин Москва 08.02.03 Москва

6.88-7.45-16.67-2.07-7.82-5.20-2:46.35

м23, Е23 6283 Торсен Фосс 63 ГДР 27.01.85 Зенфтенберг

6.85-7.59-14.86-2.09-8.12-4.90-2:38.5

Р23 6133 Евгений Дудаков 69 Ростов=на=Дону 10.02.91 Липецк

7.13-7.51-13.58-2.14-8.32-5.30-2:45.31

м20, Е20 5953 Михаель Конле 70 ФРГ 25.02.89 Штадталлендорф

6.96-7.23-14.89-2.06-8.14-4.90-2:54.59

Р20 5638 Николай Заяц 67 Ростов=на=Дону 08.02.86 Липецк

7.08-7.21-12.58-1.95-8.46-5.00-2:52.37

Р18 5129 Филипп Бритнер 86 Челябинск 19.01.03 Челябинск

7.4-6.86-13.58-2.00-8.3-3.90-2:53.1

6кг 5498 Алексей Сысоев 85 Волгоград 10.02.04 Москва

7.06=6.80=15.69-1.97-8.63-4.40-2:56.18

6кг, 991мм 5305 Сергей Усанов 66 Ленинград 31.01.83 Минск

7.29-6.72-12.45-2.05-8.74-4.20-2:45.4

5кг, 914мм 4934 Сергей Кучеряну 85 Москва 04.02.02 Москва

7.65-6.39-11.10-1.76-8.40-4.90-2:57.86
Шестиборье

м23 6138 Донован Килмартин 84 США 13.03.04 Фэйеттвилл

7.05-7.37-14.27-2.08-8.17-5.40-2:49.44

Р18 (5кг, 914мм) 4912 Сергей Михайловский 87 Нижнекамск 10.02.04 Москва

7.07-7.48-13.56-8.01-1.85-2:49.24
Женщины
Бег 50 м

м, Е, Р 5.96 Ирина Привалова Москва 09.02.95 Мадрид

м23, Е23 6.09 Жанна Тарнопольская 72 Украина 02.02.93 Москва

Р23 6.13 Екатерина Лещёва 74 Волгоград 04.02.94 Москва

м20, Е20 6.24 Марлиз Ольснер 58 ГДР 05.03.77 Берлин

Р20 6.46 Оксана Ковалёва 69 Барнаул 22.02.87 Берлин

Р18 6.51 Анна Цыганкова 70 Москва 17.02.87 Берлин
Бег 60 м

м, Е, Р 6.92 Ирина Привалова Москва 11.02.92 Мадрид

6.92 Ирина Привалова Москва 09.02.95 Мадрид

м23, Е23 7.00 Нелли Куман 64 Нидерланды 23.02.86 Мадрид

Р23 7.05 Екатерина Лещёва 74 Волгоград 24.02.95 Волгоград

м20 7.09 Джоан Удуак Эка 80 Нигерия 07.03.99 Маэбаши

Е20 7.12 Силке Гладиш 64 ГДР 06.03.83 Будапешт

Р20 7.22 Екатерина Лещёва 74 Волгоград 30.01.93 Волгоград

Р18 7.43 Ирина Привалова 68 Москва 02.02.85 Ленинград
Бег 100 м

м, Е 11.15 Марита Кох ГДР 12.01.80 Берлин

Р 11.23 Светлана Гончаренко Ставрополь 08.02.98 Москва

м23, Е23 11.16 Марлиз Гёр 58 ГДР 12.01.80 Берлин

Р23 11.53 Людмила Кондратьева 58 Ростов=на=Дону 09.02.80 Москва

м20, Е20 11.37 Марлиз Ольснер 58 ГДР 16.02.77 Берлин

Р20 11.71 Наталья Бочина 62 Ленинград 17.02.80 Москва

Р18 12.19 Марина Иванова 62 Волгоград 28.01.79 Харьков


Бег 200 м

м 21.87 Мерлин Отти Ямайка 13.02.93 Льевин

Е, Р 22.10 Ирина Привалова Москва 19.02.95 Льевин

м23 22.43 Вероника Кэмпбелл 82 Ямайка 12.03.04 Фэйеттвилл

Е23, Е20 22.58 Грит Брёйер 72 ГДР 10.03.91 Севилья

Р23 22.79 Татьяна Папилина 67 Московская обл. 06.03.88 Будапешт

м20 22.49 Санья Ричардс 85 США 12.03.04 Фэйеттвилл

Р20 23.47 Олеся Зыкина 80 Тула 19.02.99 Москва

23.3 Екатерина Лещёва 74 Волгоград 30.01.93 Волгоград

Р18 24.03 Оксана Ковалёва 69 Барнаул 16.02.86 Москва


Бег 300 м

м, Е, Р 35.45 Ирина Привалова Москва 17.01.93 Москва

м23 35.83 Мерлин Отти 60 Ямайка 14.03.81 Покателло

Е23, Р23 37.16 Наталья Назарова 79 Москва 07.01.99 Москва

Е23 36.1 Татьяна Коцембова 62 Чехословакия 29.01.83 Острава

Р23 36.7 Ирина Привалова 68 Москва 22.12.90 Москва

м20 37.50 Диана Диксон 64 США 19.02.83 Нормал

Е20 37.72 Эми Спенсер 85 Великобритания 24.02.02 Бирмингем

Р20 37.94 Наталья Бочина 62 Ленинград 07.02.81 Минск

Р18 40.01 Наталья Григорьева 75 С.=Петербург 21.12.91 С.=Петербург

39.9 Наталья Назарова 79 Москва 26.12.96 Москва
Бег 400 м

м, Е 49.59 Ярмила Кратохвилова Чехословакия 07.03.82 Милан

Р 49.68 Наталья Назарова Москва 18.02.04 Москва

м23, Е23 49.76 Татьяна Коцембова 62 Чехословакия 02.02.84 Вена

Р23 51.17 Наталья Антюх 81 С.=Петербург 17.02.02 Бирмингем

м20 50.82 Санья Ричардс 85 США 13.03.04 Фэйеттвилл

Е20, Р20 52.32 Наталья Бочина 62 Ленинград 22.02.81 Гренобль

Р18 55.46 Марина Хрипанкова 69 Москва 16.02.86 Москва

54.9 Марина Хрипанкова 69 Москва 01.03.86 Новочебоксарск
Бег 500 м

м, Е, Р 1:07.36 Наталья Назарова Москва 07.01.04 Москва

м23, Е23, Р23 1:08.8 Ольга Назарова 65 Москва 03.01.87 Москва

м23 1:09.23 Эли Энн Помпей 78 Гайана 05.03.00 Бостон

Е23, Р23 1:09.84 Ольга Голендухина 81 Екатеринбург 07.01.03 Екатеринбург

м20, Е20, Р20 1:10.61 Ксения Задорина 87 Москва 07.01.05 Москва

Р18 1:14.9 Галина Беликова 85 Москва 22.12.01 Москва
Бег 600 м

м, Е, Р 1:23.44 Ольга Котлярова Екатеринбург 01.02.04 Москва

м23, Е23, Р23 1:26.35 Наталья Назарова 79 Москва 06.01.00 Москва

м20, Е20 1:27.4 Линси Макдональд 64 Великобритания 12.12.81 Косфорд

Р20 1:28.06 Ольга Песнопевцева 68 Москва 15.02.87 Москва

Р18 1:31.62 Людмила Вороничева 77 С.=Петербург 24.12.94 С.=петербург


Бег 800 м

м, Е 1:55.82 Иоланда Чеплак Словения 03.03.02 Вена

Р 1:57.47 Накталья Цыганова Московская обл. 07.03.99 Маэбаши

м23 1:57.55 Мария Мутола 72 Мозамбик 14.03.93 Торонто

Е23 1:58.42 Зигрун Грау=Водарс 65 ГДР 01.02.87 Вена

Р23 2:00.52 Светлана Сидунова 81 Московская обл. 26.02.03 Москва

м20 2:01.03 Мескерем Легесе 86 Эфиопия 14.03.04 Фэйеттвилл

Е20 2:01.85 Габриела Седлакова 68 Чехословакия 07.03.87 Индианаполис

Р20 2:04.38 Светлана Липатова 82 Саранск 16.02.81 Москва

Р18 2:07.15 Анна Альминова 85 Киров 23.02.02 Москва


Бег 1000 м

м 2:30.94 Мария Мутола Мозамбик 25.02.99 Стокгольм

Е 2:32.96 Келли Холмс Великобритания 20.02.04 Бирмингем

Р 2:34.67 Лилия Нурутдинова Н.Челны 07.02.92 Москва

м23, Е23 2:34.8 Бригитте Краус 56 ФРГ 19.02.78 Дортмунд

Р23 2:37.45 Наталья Артёмова 63 Ленинград 11.02.84 Москва

м20 2:40.1 Дэнен Ричбург 63 США 07.12.82 Нью=Лондон

Е20 2:42.54 Анна Бондарь 64 СССР 11.02.83 Москва

Р20 2:45.89 Ольга Горшкова 83 Москва 07.01.02 Москва

Р18 2:47.43 Оксана Зброжек 78 С.=Петербург 27.12.94 С.=Петербург

Бег 1500 м

м 3:59.98 Реджина Джэкобс США 01.02.03 Бостон

Е 4:00.27 Дойна Мелинте Румыния 09.02.90 Ист=Разерфорд

Р 4:00.72 Наталья Горелова Москва 27.02.03 Москва

м23 4:00.8 Мэри Слэйни 58 США 08.02.80 Нью=Йорк

Е23 4:05.15 Андреа Хаманн 66 ГДР 10.02.88 Турин

Р23 4:07.64 Татьяна Лебонда 64 Москва 06.02.86 Москва

м20 4:09.76 Кутре Дулеча 78 Эфиопия 09.03.97 Париж

Е20 4:11.20 Зола Бадд 66 Великобритания 26.01.85 Косфорд

Р20 4:12.0 Ирина Никитина 61 Таганрог 16.02.80 Москва

Р18 4:22.9 Жанна Турсунова 57 Москва 01.03.74 Москва
Бег 1 миля

м, Е 4:17.14 Дойна Мелинте Румыния 09.02.90 Ист=Разерфорд

Р 4:24.11 Елена Задорожная Иркутск 04.02.01 Штутгарт

м23 4:25.73 Кутре Дулеча 78 Эфиопия 06.02.00 Штутгарт

Е23 4:32.49 Йоханна Нильссон 83 Швеция 15.03.03 Фэйеттвилл

Р23 4:35.2 Наталья Артёмова 63 Ленинград 23.01.83 Ленинград

м20 4:32.30 Марлен Бэкфорд 61 США 02.03.80 Оллстон
Бег 2000 м

м, Е 5:30.53 Габриела Сабо Румыния 08.03.98 Зиндельфинген

Р 5:39.30 Ольга Егорова Чебоксары 13.02.00 Льевин

м23, Е23 5:48.19 Зола Бадд 66 Великобритания 08.02.86 Косфорд

Р23 5:56.1 Анастасия Зубова 79 Пермь 07.01.01 Екатеринбург

5:56.88 Вера Люминарская 63 Ленинград 12.02.83 Москва

м20, Е20 5:52.2 Зола Бадд 66 Великобритания 09.02.85 Косфорд

Р20 6:06.8 Жанна Турсунова 57 Москва 05.02.76 Ленинград


Бег 3000 м

м 8:29.15 Берхане Адере Эфиопия 03.02.02 Штутгарт

Е 8:32.88 Габриела Сабо Румыния 18.02.01 Бирмингем

Р 8:37.48 Ольга Егорова Чебоксары 10.03.01 Лиссабон

м23 8:33.44 Месерет Дефар 83 Эфиопия 20.02.04 Бирмингем

Е23 8:39.79 Зола Бадд 66 Великобритания 08.02.86 Косфорд

Р23 8:55.40 Мария Пантюхова 74 Иркутск 09.03.96 Стокгольм

м20, Е20 8:56.13 Зола Бадд 66 Великобритания 09.02.85 Косфорд

Р20 9:16.71 Татьяна Петрова 83 Московская обл. 07.02.02 Москва

Р18 9:20.55 Анжела Мадрахимова 68 Курск 23.02.85 Берлин


Бег 2 мили

м 9:23.38 Реджина Джэкобс США 27.01.02 Бостон

Е, Е23 9:34.27 Инес Обст 65 ГДР 28.02.86 Нью=Йорк

Р 9:41.7 Раиса Садрейдинова Ульяновск 03.03.79 Форт=Уорт

м23, м20 9:34.03 Месерет Дефар 83 Эфиопия 27.01.02 Бостон
Бег 5000 м

м, м23 14:32.93 Тирунеш Дибаба 85 Эфиопия 04.02.05 Бостон

Е 14:47.35 Габриела Сабо Румыния 13.02.99 Дортмунд

Р 15:10.63 Ольга Егорова Чебоксары 30.01.00 Дортмунд

Е23 15:06.49 Сара Вендлунд 75 Швеция 25.02.96 Стокгольм

Р23 16:18.81 Людмила Васильева 69 Владивосток 10.02.91 Волгоград

м20 15:40.68 Тирунеш Дибаба 85 Эфиопия 25.01.03 Бостон

Е20 16:11.61 Дженни Клэгью 73 Великобритания 22.02.92 Бирмингем

Р20 16:52.95 Ольга Егорова 72 Чебоксары 09.02.91 Волгоград
Бег 10 000 м

м, Е, Р 32:44,97 Ольга Мичурина С.=Петербург 23.12.95 С.=Петербург


Бег 50 м с барьерами

м, Е 6.58 Корнелия Ошкенат ГДР 20.02.88 Берлин

Р 6.65 Людмила Нарожиленко Краснодар 07.02.93 Гренобль

м23, Е23 6.80 Мария Мерчук 59 СССР 21.02.81 Гренобль

Р23, Р20 7.18 Наталья Шеходанова 71 Красноярск 17.02.90 Берлин

м20 6.95 Кэнди Янг 62 США 03.02.79 Эдмонтон

Е20 7.08 Жанетте Крайш 65 ГДР 18.03.83 Берлин

Р18 7.37 Любовь Николаева 66 Рыбинск 18.03.83 Берлин


Бег 60 м с барьерами

м, Е, Р 7.69 Людмила Нарожиленко Краснодар 04.02.90 Челябинск

м23, Е23 7.77 Зофия Бельчик 58 Польша 01.03.80 Зиндельфинген

Р23 7.94 Светлана Лаухова 73 С.=Петербург 27.02.94 Липецк

м20, Е20 8.06 Ульрике Денк 64 ГДР 19.02.83 Дортмунд

8.06 Моник Эванж=Эпе 67 Франция 22.02.86 Мадрид

Р20 8.24 Наталья Шеходанова 71 Красноярск 25.02.89 Челябинск

Р18 8.28 Ольга Самылова 86 С.=Петербург 12.02.02 Москва

(762мм) 8.23 Ольга Самылова 86 С.=Петербург 29.01.02 Пенза
Бег 100 м с барьерами

м, Е 12.64 Людмила Энгквист Швеция 10.02.97 Тампере

Р 13.19 Наталья Лебедева Москва 17.02.80 Москва

м23, Е23, Р23 13.33 Екатерина Горбатова 68 Москва 04.03.90 Москва

м20, Е20 13.71 Салли Ганнелл 66 Великобритания 12.01.85 Драммен

Р20 14.08 Екатерина Калякина 60 Москва 02.03.78 Москва

14.08 Марина Сухарева 62 Москва 07.02.80 Тбилиси

14.08 Елена Зиятдинова 64 Ленинград 06.02.83 Донецк

Р18 14.19 Ева Николаева 62 Ленинград 28.01.79 Харьков
Бег 2000 м с препятствиями

м, Е, Р 6:08.59 Светлана Поспелова Иркутск 23.02.96 Москва

м23, Е23, Р23 6:17.95 Екатерина Волкова 78 Курск 05.02.00 Волгоград

м20, Е20, Р20 6:27.94 Светлана Иванова 83 Чебоксары 08.02.02 Москва

Р18 6:28.73 Юлия Мочалова 87 Н.Новгород 30.01.04 Волгоград
Бег 3000 м с препятствиями

м, Е, Р 9:21.4 Любовь Иванова Московская обл. 23.02.04 Москва

м23, Е23, Р23 9:35.33 Марина Иванова 83 Самара 11.02.05 Волгоград

м20, Е20, Р20 9:59.8 Ольга Деревьева 85 Краснодар 23.02.04 Москва


Эстафета 4х200 м

м, Е, Р 1:32.41 Сборная (Е.Кондратьева, И.Хабарова, Ю.Печёнкина, Ю.Гущина) 29.01.05 Глазго

м23, Е23 1:35.1 ФРГ (Х.=Э.Гаугель 59, К.Суссик 60, Э.Вольмер 61, С.Раш 59) 02.02.80 Косфорд

Р23 1:35.57 Ростовская обл. (Ю.Гущина 83, Е.Бутусова 84, Н.Муринович 85, А.Кривошапка 87) 16.02.04 Москва

м20, Е20 1:36.05 Германия (М.Вагнер 78, А.Рёйсс 78, С.Мюльрайн 78, К.Маркс 78) 01.03.97 Хемниц

Р20 1:37.72 Липецкая обл. (К.Вдовина 87, Ю.Авдеева 87, Г.Кожевникова 88, А.Суховерхова 86) 05.02.05 Саранск

Р18 1:40.3 Ленинград (Ж.Березовская 70, И.Науменко 71, К.Кашапова 70, В.Дьяконова 70) 22.02.87 Москва
Эстафета 4х400 м

м, Е ,Р 3:23.78 Сборная (О.Красномовец, О.Котлярова, Т.Лёвина, Н.Назарова) 07.03.04 Будапешт

м23, Е23 ФРГ (Х.=Э.Гаугель 59, К.Суссик 60, К.Бринкманн 62, Г.Буссманн 59) 30.01.81 Дортмунд

Р23, Р20 3:43.20 Сборная (А.Шувалова 85, Д.Потапова 86, М.Савинова 85, В.Шалыгина 85) 01.03.03 Минск

м20 3:42.47 «Уилсон Хай Скул», США (Хэллоуэй, Бордерс, Смит, Дэвис) 09.03.97 Бостон

Е20 3:42.7 СССР (Т.Лаздовская 60, И.Петрова 61, И.Мищенкова 62, Л.Тузникова 62) 25.02.78 Минск


Эстафета 4х800 м

м, Е, Р 8:18.71 Сборная (Н.Зайцева, О.Кузнецова, Е.Афанасьева, Е.Подкопаева) 04.02.94 Москва


Ходьба 3000 м

м, Е 11:35.34 Джиллиан О Салливэн Ирландия 15.02.03 Белфаст

Р 11:44.00 Алина Иванова Чебоксары 07.02.92 Москва

м23, Е23 11:40.33 Клаудиа Иован 78 Румыния 30.01.99 Бухарест

Р23 12.01.22 Елена Аршинцева 71 Саранск 13.03.93 Торонто

м20, Е20 12:21.7 Сусанна Фейтор 75 Португалия 19.02.94 Брага

Р20, Р18 12:25.2 Ирина Станкина 77 Саранск 04.02.94 Челябинск
Прыжок в высоту

м, Е 2.07 Хейке Хенкель Германия 08.02.92 Карлсруэ

Р, Р23 2.04 Анна Чичерова 82 Москва 07.01.03 Екатеринбург

2.04 Анна Чичерова 82 Москва 07.02.04 Арнштадт

2.04 Елена Слесаренко 82 Волгоград 07.03.04 Будапешт

м23, Е23 2.05 Стефка Костадинова 65 Болгария 06.03.83 Будапешт

м20, Е20 1.96 Десислава Александрова 75 Болгария 12.03.94 Париж

Р20 1.95 Елена Елесина 70 Челябинск 05.03.89 Запорожье

1.95 Ольга Калитурина 76 Москва 12.02.95 Гент

Р20, Р18 1.95 Марина Купцова 81 Москва 31.01.98 Брно


Прыжок с шестом

м, Е, Р 4.90 Елена Исинбаева Волгоград 06.03.05 Мадрид

м23, Е23, Р23 4.86 Елена Исинбаева 82 Волгоград 06.03.04 Будапешт

м20, Е23, Р23 4.47 Елена Исинбаева 82 Волгоград 10.02.01 Будапешт

Р18 4.21 Александра Киряшова 85 С.=Петербург 28.12.02 С.=Петербург

Прыжок в длину

м, Е 7.37 Хейке Дрехслер ГДР 13.02.88 Вена

Р 7.30 Галина Чистякова Москва 28.01.89 Липецк

м23, Е23 7.29 Хейке Дрехслер 64 ГДР 25.01.86 Берлин

Р23 6.95 Ирина Симагина 82 Рязань 19.02.04 Москва

м20, Е20 6.88 Хейке Дауте 64 ГДР 01.02.83 Берлин

Р20 6.59 Наталья Шевченко 66 Новокузнецк 25.02.84 Ленинград

Р18 6.48 Ирина Привалова 68 Москва 23.02.85 Берлин
Тройной прыжок

м, Е, Р 15.36 Татьяна Лебедева Волгоград 06.03.04 Будапешт

м23, Е23 14.76 Тереза Маринова 77 Болгария 24.02.99 Пирей

14.76 Тереза Маринова 77 Болгария 07.03.99 Маэбаши

Р23 14.44 Анна Пятых 81 Москва 26.01.03 Самара

м20 14.37 Жен Жуйпин 76 КНР 11.03.95 Барселона

Е20 14.18 Евгения Ставчанская 81 Украина 07.02.99 София

Р20 14.13 Анастасия Ильина 82 Рязань 14.02.01 Москва

Р18 13.38 Зинаида Лифинцева 84 Томск 23.12.01 Москва
Толкание ядра

м, Е 22.50 Хелена Фибингерова Чехословакия 19.02.77 Яблонец

Р 22.14 Наталья Лисовская Москва 07.02.87 Пенза

м23, Е23 21.12 Илона Бризеник 56 ГДР 13.03.77 Сан=Себастьян

Р23 20.70 Наталья Лисовская 62 Москва 23.02.83 Косфорд

м20, Е20 20.51 Хейди Кригер 65 ГДР 08.02.84 Будапешт

Р20 17.50 Анна Романова 68 Брянск 16.02.86 Москва

Р18 16.55 Анна Романова 68 Брянск 23.02.85 Берлин

(3кг) 17.64 Элла Полякова 70 Брянск 31.07.87 Запорожье
Пятиборье

м, Е, Р 4991 Ирина Белова Иркутск 15.02.92 Берлин

8.22-1.93-13.25-6.67-2:10.26

м23, Е23 4948 Каролина Клюфт 83 Швеция 04.03.05 Мадрид

8.19-1.93-13.29-6.65-2:13.47

Р23 4647 Татьяна Блохина 70 С.=Петербург 08.02.92 С.=Петербург

8.51-1.88-14.28-6.17-2:18.98

м20, Е20 4535 Каролина Клюфт 83 Швеция 01.03.02 Вена

8.49-1.81-12.71-6.24-2:14.95

Р20 4513 Наталья Рощупкина 78 Липецк 15.02.97 Липецк

8.85-1.82-13.86-6.30-2:18.73

Р18 4187 Светлана Соколова 81 Ст.Оскол 18.12.98 Кемерово

8.5-1.70-13.30-6.10-2:26.3

(762мм) 4082 Марина Гончарова 86 Новокузнецк 21.12.02 Кемерово

8.84-1.67-12.22-5.79-2:17.46

(3кг, 762мм) 3996 Светлана Соколова 81 Ст.Оскол 15.02.97 Липецк

8.71-1.67-14.14-5.78-2:35.86
Семиборье

м, Е, Р, м23, Е23, Р23 5892 Анна Снеткова 80 Иркутск 20.12.02 Кемерово

7.94-5.96-13.58-1.73-8.72-3.90-2:26.56

м20, Е20, Р20, Р18 4786 Ольга Корбан 87 Иркутск 20.12.02 Кемерово



7.98-5.29-10.36-1.73-9.28-2.80-2:34.34

Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет