Рішення №06 травня 2014 року село Великий Кучурів Про надання дозволу на розробкужүктеу 21.29 Kb.
Дата03.04.2019
өлшемі21.29 Kb.
түріРішенняУКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХVІІ сесія VІ скликання
ПРОЕКТ РІШЕННЯ № ___

06 травня 2014 року село Великий Кучурів


Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою земельної ділянки
Розглянувши заяви громадян: Вончі Х.Д., Настасійчук Р.Г., Настасійчук І.І., Сушинської С.В., Ткач Л.Д., Тодиренчук С.М.,Швець О.В., Юрійчука Д.Г., (додаються) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства, врахувавши рекомендації постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 38, 121, 151 Земельного кодексу України,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:  1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, які фактично перебувають у користуванні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд» (орієнтовною площею) нижчепереліченим громадянам:
    1. Настасійчук Руслани Георгіївни - 0,25 га (с.В.Кучурів, вул..

Сторжинецька,9);

1.2. Настасійчук Іван Іванович - 0, га (с.Великий Кучурів

1.3. Сушинська Світлана Василівна - 0,04 га (с. В.Кучурів вул..

Олійника,18)

1.4. Ткач Любов Дмитрівна - 0,25 га (с.В.Кучурів вул. О.

Кобилянської,25);

1.5. Тодиринчук Світлана Мірчівна -0,25га ( с. Великий Кучурів

вул.. Макаренко,8);  1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, які фактично перебувають у користуванні для ведення особистого селянського господарства (орієнтовною площею) нижчепереліченим громадянам:

2.1. Вонча Христина Дмитрівна - 0,10 га (с.В.Кучурів кут Бавки);

2.2. Настасійчук Руслана Георгіївна - 0,29 га (с.В.Кучурів,вул..

Сторожинецька);

2.3. Швець Олег Вікторович - 0,1356 га (с.В. Кучурів, кут Кульма);

2.4. Юрійчук Дмитро Георгійович - 0,20 га (с.В.Кучурів кут Стінка);

  1. Зобов’язати громадян, зазначених в п. 1- 5 цього рішення розробити та погодити проект землеустрою зі складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки і подати на затвердження сесії сільської ради на протязі одного року з дня прийняття даного рішення.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (М. Настасійчук).СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА М. ЄРИЧУК


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет