Рішення двадцять перша сесія V скликання від 26. 06. 2008 № Про погодження клопотань підприємств, організацій, установ щодо отримання спеціальних дозволів на користування надрамижүктеу 21.28 Kb.
Дата16.04.2019
өлшемі21.28 Kb.
түріРішення

Проект рішеннняУкраїна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА


РІШЕННЯ

Двадцять перша сесія V скликання


від 26.06.2008 №

Про погодження клопотань

підприємств, організацій, установ

щодо отримання спеціальних дозволів на користування надрами
Відповідно до статті 9 Кодексу України про надра, статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів від 07.09.09, обласна рада

В И Р І Ш И Л А :


1. Погодити клопотання підприємств щодо отримання спеціальних дозволів на користування надрами з метою видобування корисних копалин:
Володарсько-Волинський район
1.1. Закритого акціонерного товариства „Гірничо-видобувний і каменеобробний комбінат „Біличі” для промислової розробки Мар’янівського родовища гранітів на землях запасу Суховілької сільради на площі 5,0 га.
1.2. Товариства з обмеженою відповідальністю „Магма-Пласт ЛТД” для промислової розробки Губенківського-4 родовища габро на землях запасу Добринської сільради на площі 4,55 га.
Коростишівський район
1.3. Малого приватного підприємства „Комета” для промислової розробки Північнобрідського родовища габро на землях запасу Кам’янобрідської сільради на площі 5,04 га.

Черняхівський район


1.4. Приватного підприємства „Ліна” для промислової розробки Замчинського родовища лабрадориту на землях запасу Селецької сільради на площі 3,82 га.
2. Погодити клопотання товариства з обмеженою відповідальністю „Расел” щодо отримання спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Хотизького-2 родовища граніту на землях запасу Рясненької сільради Ємільчинського району на площі 7,0 га.
3. Погодити клопотання Міністерства охорони навколишнього природного середовища України щодо виставлення на аукціон спеціальних дозволів на користування надрами: Негребівського родовища доломіту у Радомишльському районі на площі 50,7 га, ділянки Очеретянка-1 родовища анортозиту в Черняхівському районі на площі 3,3 га, ділянки Пшенична родовища габро у Коростишівському районі на площі 4,3 га, ділянки Йосипівська родовища граніту у Ємільчинському районі на площі 4,85 га, ділянки Ставищенська родовища лабрадориту у Коростенському районі на площі 5,0 га, ділянки Суховільська родовища граніту у Володарсько-Волинському районі на площі 9,0 га, ділянки Добринська-1 родовища габро – лабрадориту у Володарсько-Волинському районі на площі 6,1 га, ділянки надр родовища габро на території Кам’янобрідської сільради Коростишівського району на площі 4,0 га, ділянки Руднянська родовища анортозиту в Черняхівському районі на площі 2,67 га.


Голова ради В.Й.Француз
Каталог: old
old -> Бағдарламасы ақтау, 016 жыл мазмұны бағыт. Экономика 11
old -> Все секретное и тайное всегда вызывает повышенный интерес общественности
old -> У. Ф. Олбрайт Величина еврейского "долга" шу­мерам становилась очевиднее день ото дня в результате посте­пенного, кропотливого проникно­вения в шумерскую литературу
old -> Музей в открытом информационном пространстве
old -> Музей в открытом информационном пространстве
old -> Министерство культуры и информации республики Казахстан


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет